ساشه سارکومیل کارن 15 عددی

Karen Sarcomeal 15 Sachets

ویژگی‌های ساشه سارکومیل کارن:

  • کمک به تامین بخشی از پروتئین مورد نیاز روزانه
  • افزایش عضله‌سازی و پیش‌گیری‌ از تحلیل آن
  • حاوی اسیدهای آمینه‌ی شاخه‌دار
  • بدون گلوتن
  • موجود در طعم‌های شکلاتی و طالبی

۸۰۶.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

ویژگی‌های ساشه سارکومیل کارن

در این محصول از دسته آمینو و بی سی ای ای و مکمل پروتئین از محصولات مکمل ورزشی سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

ساشه سارکومیل کارن، نوعی پودر قابل حل در آب است که دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه و هدفمندی مانند؛ پروتئین و اسیدهای آمینه‌ای است که در کمک به تامین آن‌ها و به منظور کمک به عضله سازی و حفظ سلامت عضلات و جلوگیری از تخریب عضله کاربرد دارد.

ساشه سارکومیل کارن، یک‌ مکمل غذایی است که مناسب افراد میان‌سال، سالمند و بیماران بستری‌شده و سالمندان دچار به سارکوپنی و بیماران کاشکسی می‌باشد و کسانی‌ که از رژیم‌های کاهش وزن پیروی می‌کنند، نیز می‌توانند از مزایای پروتئین موجود در آن بهره‌مند شوند‌ تا ارتقاء و توده‌ی عضلانی خود را شاهد باشند.

بهتر است از اینجا شروع کنیم که با افزایش سن، تغییرات هورمونی و معمولاً از حدود ۲۵ تا ۳۰ سالگی، رفته‌رفته توده‌ی عضلانی اسکلتی بدن ما انسان‌ها کاهش می‌یابد که این موضوع با رسیدن به سن حدود ۶۵ سالگی بیش از پیش افزایش یافته و آثار آن به سادگی و در ظاهر افراد دیده می‌شود که این بخشی از فرآیند بی چون‌وچرای پیری است.

ساشه سارکومیل کارن

Karen Sarcomeal Sachets

حال در سالمندان، زمانی که بدن توانایی‌ لازم برای تولید پروتئین‌هایی که در رشد ماهیچه‌ها موثر هستند را نداشته باشد، ماهیچه‌ها کوچک‌تر و‌ برآیند آن ضعیف‌تر می‌شوند و فرد با از دست دادن استقامت عضلانی، با مشکل در بالا رفتن از پله و عدم تعادل بدنی روبرو می‌شود و این همان بیماری سارکوپنی است.

جدای از افزایش سن، برخی از مسائل مربوط به سلامتی مانند؛ کم‌اشتهایی، سیری زودرس، کاهش حس چشایی و‌ بویایی باعث می‌شود که کالری روزانه در فرد تأمین نشود و این با گذر زمان به سوءتغذیه می‌انجامد که برآیند آن کاهش وزن و از دست دادن توده‌ی عضلانی است که در بیماران سرطانی دیده می‌شود و بدان سندروم کاشکسی می‌گویند.

ساشه سارکومیل کارن Karen Sarcomeal Sachets؛ یک مکمل غذایی است که با هدف‌گذاری در تغییر شرایط بدن از حالت کاتابولیک (از دست دادن عضلات‌) به شرایط آنابولیک (افزایش حجم و توده‌ی عضلانی) فرموله و تولید شده است که در کمک به تامین بخشی از پروتئین مورد نیاز روزانه‌ و تأمین اسیدهای آمینه‌ی شاخه‌دار موثر و مفید خواهد بود.

ساشه سارکومیل کارن، به لطف ترکیبات و مواد موثری که دارد، باعث‌ افزایش عضله‌سازی و پیش‌گیری‌ از تحلیل آن می‌شود و دارای طعم‌دهنده‌ و بدون گلوتن است. بنابراین بیماران دچار به سلیاک که نمی‌توانند مواد غذایی حاوی گلوتن را مصرف نمایند، با خیال راحت می‌توانند از این مکمل غذایی بهره‌مند شوند‌.

ساشه سارکومیل کارن

Karen Sarcomeal Sachets

کراتین موجود در ساشه سارکومیل کارن، در جبران اثرات پیری به منظور پروتئین مفید است و در مکانیسم‌های دخیل در سارکوپنی کارساز می‌باشد. پروتئین آب پنیر (وی پروتئین) باعث افزایش میزان سنتز پروتئین ماهیچه در افراد مسن و سالم می‌شود. پروتئین آب پنیر خود حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی، اسیدهای آمینه‌ی مورد نیاز بدن است که به رشد ماهیچه‌ها و پیش‌گیری‌ از تحلیل عضلات می‌پردازد.

بی سی ای ای BCAA یا همان اسیدهای آمینه‌ی شاخه‌دار و ضروری موجود در ساشه سارکومیل کارن، یعنی؛ ال لوسین، ال ایزولوسین و والین با افزایش میزان سوخت‌و‌ساز پروتئین و کاهش میزان تخریب پروتئین در عضله، به افزایش‌ توده‌ی عضلانی کمک می‌کنند. ال لوسین پیش‌ساز سنتز پروتئین ماهیچه‌ای بوده و همچنین در تنظیم مسیرهای سیگنالینگ درون‌سلولی که در فرآیند سنتز پروتئین نقش دارند، اثربخش‌ است.

ال گلوتامین نیز نوعی اسید‌آمینه‌ی ضروری است که و در برخی از شرایط استرس‌زا یا در فرآیند پیری، میزان آن در بدن کاهش می‌یابد و این موضوع می‌تواند در بسیاری از عملکردهای بدن و بخش سلولی خطراتی را ایجاد نماید. ال گلوتامین موجود در ساشه سارکومیل کارن، در کاهش اکسیداسیون و در کاهش تأثیرات مضر پیری بر روی عضله در افراد مسن مفید و اثر‌بخش خواهد بود.

برای تهیه‌ی ساشه سارکومیل کارن، می‌توانید همچنین براحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

ساشه سارکومیل کارن

Karen Sarcomeal Sachets

موارد مصرف:

کمک به تامین بخشی از پروتئین مورد نیاز روزانه. کمک به تامین اسیدهای آمینه‌ی شاخه دار. کمک به عضله سازی و حفظ سلامت عضلات و جلوگیری از تخریب آن. مناسب افراد میان‌سال، سالمند و بیماران بستری‌شده. مناسب سالمندان دچار به سارکوپنی و بیماران کاشکسی. مناسب افرادی که از رژیم‌های کاهش وزن پیروی می‌کنند.

روش مصرف:

محتوی یک ساشه (۳۸ گرم) از پودر را در یک لیوان (۲۰۰ میلی‌لیتر) آب حل نموده و محلول آماده‌شده را ترجیحاً بعد از غذا به عنوان میان‌وعده یا طبق نظر پزشک یا متخصص تغذیه مصرف نمایید.

هشدار مصرف:

افراد زیر ۱۸ سال، زنان باردار و شیرده، افراد مبتلا به بیماریهای مزمن کلیوی و افرادی که هرگونه داروی خاص مصرف می‌کنند، قبل از مصرف این فرآورده باید با پزشک یا متخصص تغذیه مشورت نمایند.

در صورت بروز هرگونه حساسیت، از ادامه‌ی مصرف خودداری نمایید و با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

این فرآورده مکمل است و برای تشخیص، پیش‌گیری و درمان بیماری‌ها نمی‌باشد.

شرایط نگهداری:

فرآورده در جای خشک و خنک، دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

ترکیبات:

پروتئین غلیظ شده‌ی آب پنیر. بتا هیدروکسی متیل بوتیرات، اسیدهای آمینه‌ی شاخه دار، ال – لوسین، ال ایزولوسین، ال والين، ال گلوتامین، کراتین مونوهیدرات، مالتودکسترین، گوارگام، سوکرالوز، پوشاننده‌ی طعم تلخ، طعم‌دهنده‌های مجاز خوراکی.

ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
کالری۱۰۹**
پروتئین۲۰ گرم۴۰
ال لوسیون۱۰۰۰ میلی‌گرم**
ال ایزولوسین۵۰۰ میلی‌گرم**
ال والین۵۰۰ میلی‌گرم**
ال گلوتامین۲۰۰۰ میلی‌گرم**
کرآتین مونوهیدرات۱۵۰۰ میلی‌گرم**
اچ‌ ام بی (HMB)۲۰۰۰ میلی‌گرم**
چربی کل۰/۷۶ گرم۱/۱
کربوهیدرات کل۵/۶ گرم۲
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

ویژگیهای محصول

وزن 683 گرم
نوع محصول

ساشه

گروه

آمینو, پروتئین

طعم

شکلاتی

تعداد

15 عدد

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

داروسازی کارن

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ساشه سارکومیل کارن 15 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *