مکمل کاهش وزن

فیلـتر

نمایش 1–24 از 117 نتیجه

مکمل های لاغری و کاهش وزن

داشتن اندامی ایده آل و متناسب امروزه برای بسیاری از افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. تناسب اندام علاوه بر سلامت جسمانی و تندرستی، سلامت روانی و اعتماد به نفس را به همراه دارد. اگر شما دچار چاقی و اضافه وزن شده اید می توانید با استفاده از ورزش و رژیم های غذایی مناسب، به وزن ایده آل خود برسید. حال، در کنار این موارد، قرص ها و داروهای لاغری نیز می توانند کمک کننده باشند. این مکمل های برای افرادی مناسب است که قصد دارند با سرعت بالاتری وزن کم کرده و به اندام ایده آل خود دست یابند. همچنین ممکن است وقت یا توانایی انجام ورزش های سنگین را نیز نداشته باشند، و یا به اندازه ای چربی تجمع یافته در بدنشان زیاد است و یا اینکه اشتها و تمایل غیر قابل کنترلی به خوردن غذاها دارند، که لزوم مصرف مکمل های لاغری در کنار تغییر سبک زندگی و تغذیه آنها، احساس می شود.

به طور کلی مکمل های کاهش وزن دو نوعند: گیاهی و غیر گیاهی. مکمل های لاغری ارائه شده در داروخانه آنلاین صرفا شامل داروهای گیاهی می باشد که ترکیبات اصلی آنها عصاره ها و مواد موثره گیاهان است.

مکمل های کاهش دهنده اشتها

این دسته از مکمل ها برای افرادی که توانایی کنترل اشتهای خود را ندارند پیشنهاد می گردد. در واقع قرص های کاهش اشتها دارای ترکیبات گیاهی مانند فیبرهای غذایی هستند که با جذب آب حجیم شده و شما احساس سیری خواهید کرد، در نتیجه یکی از مهمترین عوامل چاقی یعنی پرخوری از بین خواهد رفت. این دسته از قرص ها در ابتدا مانع از چاق شدن بیشتر می شوند و به مرور زمان بدن برای دریافت انرژی از چربی های موجود استفاده کرده و به این ترتیب سبب لاغری و کاهش وزن نیز می شوند.

مکمل های چربی سوز

قرص های چربی سوز حاوی ترکیباتی مانند چای سبز هستند که باعث افزایش سوخت و ساز بدن و چربی سوزی می شود. در واقع این دسته از قرص ها سرعت متابولیسم و سوخت و ساز بدن را افزایش داده تا بدن را برای تولید انرژی بیشتر ترغیب نمایند.

مکمل های کاهش جذب

این نوع از مکمل های لاغری دارای ترکیباتی می باشد که از جذب چربی به بدن جلوگیری می کنند. آنزیمی در بدن به نام آلفا آمیلاز وجود دارد که مسئول هضم کربوهیدرات ها در بدن است. این دسته از مکملها توانایی مهار این آنزیم را دارند که در نتیجه مانع از هضم و جذب پلی ساکاریدها و تبدیل آنها به گلوکز می‌شوند. در نهایت نیز سبب دفع کربوهیدارت ها از طریق مدفوع می شوند. لیست محصولات این دسته از مکمل ها را می توانید در یک دسته بندی جداگانه (کاهش جذب) در سایت مشاهده نمایید.

خرید مکمل های کاهش وزن

خرید اینترنتی مکمل‌های لاغری و کاهش وزن با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت از برندهای معتبر بین المللی هم اکنون در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. تمامی مکمل‌های موجود در این داروخانه دارای برچسب اصالت کالا بوده و شما می توانید با اطمینان آنها را خریداری نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از مشاوران سایت در خصوص خرید محصولات مشاوره بگیرید.

اطلاعات بیشتر ...