چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

شامپو تقویت کننده موهای چرب ژاک آندرل 200 میلی لیتر

Jacques Andhrel Stilactif For Greasy Hair Shampoo 200ml

ویژگی‌های شامپو تقویت کننده موهای چرب ژاک آندرل:

  • تقویت‌کننده و بازسازی‌کننده‌ ریشه و ساقه‌ مو
  • کنترل ترشح چربی پوست سر
  • مناسب موهای چرب و تسکین‌دهنده‌ پوست کف سر
  • عصاره‌های گیاهی رزماری، گزنه، آرنیکا، سیر، ریشه‌ی گیاه باباآدم، جوانه‌ی کاج، شاهی، بابونه و روی پی سی آی (Zinc PCA)
  • افزایشدهنده‌ جریان خون مویرگی و انرژی‌رسانی فولیکول موها
  • پیش‌گیری از ریزش موها
  • بهبود رشد مو و افزایش حجم موها


۳۶۶.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

شامپو تقویت کننده موهای چرب ژاک آندرل

در این محصول از محصولات شامپو و ضد ریزش از دسته مراقبت مو سایت داروخانه دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

شامپو تقویت کننده موهای چرب ژاک آندرل، دربردارنده‌ی عصاره‌‌های گیاهی و مواد ویژه و هدفمندی است که به صورت خاص در کمک به بازسازی و تقویت‌ رشد موها و کمک به تنظیم ترشح سبوم پوست کف سر کاربرد دارد. این فرآورده که کمک‌ برای درمان تقویتی و مراقبتی موها به حساب می‌آید، مناسب برای موهای چرب است. افرادی که دارای موهای چرب هستند، در اصل این چربی ریشه در پوست کف سر آن‌ها دارد که ترشح چربی بیش از اندازه‌‌اش باعث درخشندگی غیر عادی موها می‌شود و گاهی حتی پوست صورت را نیز چرب می‌کند و معمولا به همراه خارش، التهاب، شوره و قرمزی پوست کف سر خواهد بود و به دلیل خاراندن پوست این می‌تواند به ریزش مو بیانجامد.

شامپو تقویت کننده موهای چرب ژاک آندرل

Jacques Andhrel Stilactif Greasy Hair Shampoo

شامپو تقویت کننده موهای چرب ژاک آندرل Jacques Andhrel Stilactif For Greasy Hair Shampoo؛ با فرمولاسیون نوین خود شامل؛ عصاره‌های گیاهی رزماری، گزنه، آرنیکا، سیر، ریشه‌ی گیاه باباآدم، جوانه‌ی کاج، شاهی، بابونه و روی پی سی آی (Zinc PCA) می‌باشد که ویژه‌ی موهای چرب فرموله و ساخته شده است. شامپو موهای چرب ژاک آندرل، به لطف ترکیبات و فرمولاسیونی که دارد، موجب کمک به بازسازی، تقویت و افزایش استحکام ریشه و ساقه‌ی موها و کنترل موثر چربی پوست کف سر و موها می‌گردد.

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش موهای چرب ژاک آندرل، با ترکیب کافئین و زینک گلوکونات و افزایش گردش خون از ریزش موهای ضعیف جلوگیری می‌کند و به رشد مجدد موها و افزایش تراکم آن‌ها می‌پردازد. عصاره‌ی رزماری موجود در شامپو تقویت کننده موهای چرب ژاک آندرل، جریان خون را افزایش می‌دهد و ریشه مو احیا و بیدار می‌کند و باعث‌ تغذیه‌ی پوست سر می‌شود و خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی دارد کن به حفظ سلامت پوست سر کمک می‌کند و در کاهش ریزش مو و تسکین تورم پوست سر موثر است.

شامپو تقویت کننده موهای چرب ژاک آندرل

Jacques Andhrel Stilactif Greasy Hair Shampoo

عصاره‌ی گزنه موجود در شامپو تقویت کننده موهای چرب ژاک آندرل، هم‌چنین سرشار از گوگرد و سیلیس است که مواد مغذی ضروری را به پوست سر و فولیکول‌های مو می‌رساند. که این نه تنها به کاهش شکستگی و نازک شدن مو کمک می‌کند، بلکه در بازسازی فولیکول‌های مو نیز موثر است. عصاره‌ی آرنیکا به کار رفته در این شامپو، از خاصیت ضد التهابی برخوردار است و به پاکسازی و کنترل سبوم اضافی پوست سر و رشد مجدد موها کمک می‌کند و باعث‌ تقویت آن‌ها شدت که از ریزش بیش از حد موها پیش‌گیری می‌نماید.

شامپو تقویت کننده موهای چرب ژاک آندرل، به دلیل وجود عصاره‌ی گیاه باباآدم، و به لطف مواد اثربخشی همچون؛ تانن‌ها، ویتامین‌ها و اسیدهای آمینه‌ای که در ریشه‌ی باباآدم یافت می‌شود، به تسکین پوست‌های تحریک شده و ملتهب برای حمایت از فولیکول‌های سالم و کاهش ریزش مو کمک می‌کند. ریشه‌ی گیاه باباآدم هم‌چنین سرشار از مواد مغذی و معدنی آهن و پتاسیم است و همچنین گردش خون را بهبود می‌بخشد و با افزایش جریان خون در پوست سر، فولیکول‌های مو را تغذیه می‌کند که برآیند آن رشد دوباره‌‌ی موها خواهد بود.

عصاره‌ی شاهی یا تره‌تیزک موجود در شامپو تقویت کننده موهای چرب ژاک آندرل، دارای ویژگی‌ ضد اکسیدانی و ضد التهابی است و از موها در برابر استرس اکسیداتیو که باعث‌ آسیب‌دیدگی آن‌ها می‌شود، محافظت نموده و موجب آب‌رسانی و لطیف شدن موها و کف سر می‌شود. شامپو موهای چرب ژاک آندرل، به لطف عصاره‌ی بابونه، به تغذیه و افزایش استحکام موها کمک می‌کند و ضد التهاب پوست کف سر است که می‌تواند در پیش‌گیری از ایجاد موخوره، افزایش شادابی و درخشندگی موها مفید باشد.

شامپو تقویت کننده موهای چرب ژاک آندرل

Jacques Andhrel Stilactif Greasy Hair Shampoo

روی پی سی ای (Zinc PCA) موجود در شامپو تقویت کننده موهای چرب ژاک آندرل، در کاهش ترشح چربی پوست سر و افزایش‌ نرمی و لطافت موها موثر است. عصاره‌ی سیر نبر حاوی اسید سولفوریک می‌باشد که به نابودی باکتری‌هایی که در ایجاد شوره و خارش پوست سر هستند می‌پردازد. سیر باعث افزایش گردش خون در کف سر می‌شود که این به تحریک رشد دوباره‌ی مو کمک می‌کند‌‌.

شامپو تقویت کننده موهای چرب ژاک آندرل، تحت لیسانس کشور فرانسه است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به بازسازی و تقویت‌کننده‌ی رشد مو. کمک به تنظیم ترشح سبوم پوست کف سر. کمک‌ برای درمان تقویتی و مراقبتی موها. مناسب برای موهای چرب.

روش مصرف:

به میزان کافی از شامپو را بر روی موهای خیس استفاده کنید و کف سر را به آرامی ماساژ دهید. سپس آب‌کشی نمایید و این عمل را مجدد تکرار کنید.

هشدار مصرف:

از تماس فرآورده با چشم‌ها خودداری شود. در صورت تماس، چشم‌ها را با آب کافی شست‌وشو دهید.

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

شرایط نگهداری:

فرآورده دور از تابش نور مستقیم آفتاب و در مکان خشک و خنک نگهداری شود.

فرآورده دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

ترکیبات:

آب یون‌زدا، سدیم لورت سولفات، کوکامیدو پروپیل بتائین، پروپیلن گلیکول، کوکوئات فتی اسید دی اتانول آمید، گلیسرین، کافئین، عصاره‌ی ریشه‌ی گیاه باباآدم، عصاره‌ی بید، دسیل گلوگزاید، عصاره‌ی برگ رزماری، عصاره‌ی برگ کاج، عصاره‌ی برگ گزنه، عصاره‌ی علف چشمه، عصاره‌ی سیر.

عصاره‌ی گل آرنیکا، پی ای جی-۱۲۰ متیل دی اولئات گلوکزاید، پلی سوربات-۲۰، عصاره‌ی آویشن، زینک گلوکونات، پلی کوآترنیوم-۱۰، ا.د.ت.آ، مخلوط متیل ایزوتیازولینون و ومتیل کلرو ایزوتیازولینون، عصاره‌ی گل بابونه، پنتنول، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، زینک پی سی ای، آلفا – توکوفرول.

برند ژاک آندرل یکی از برندهای محبوب پاریسی است که امروزه در بین ایرانی‌ها نیز جایگاه ثابت و ویژه‌ای پیدا کرده است. این برند به صورت اختصاصی به تولید محصولات بهداشتی و مراقبتی پوست می‌پردازد. محصولات این برند پاریسی کیفیتی قابل توجه داشته و مورد تایید پزشکان و متخصصین پوست و زیبایی هستند. در ادامه تاریخچه‌ی این برند و علت اهمیت آن را برای شما شرح می‌دهیم. نام برند ژاک آندرل اولین بار در دهه 1960 در شهر شاتورو از شهرهای مناطق مرکزی فرانسه در دهان‌ها چرخید. دلیل محبوبیت و معروفیت ناگهانی این برند را می‌توان توجه بنیانگذاران آن به تولید مواد بهداشتی با استفاده از ترکیب فیتو مدیسین سنتی آن هم در داروخانه شخصی و خانوادگی آن عنوان کرد. فیتو مدیسین‌ها، دارو‌ها و ترکیبات داروئی بر آمده از گیاهان هستند که در درمان انواع بیماری‌ها و مشکلات پوستی می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

ویژگیهای محصول

وزن 256 گرم
نوع محصول

شامپو

گروه

ضد ریزش و تقویتی

کاربرد

موهای چرب

حجم

200 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

توسعه کسر آسیا

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شامپو تقویت کننده موهای چرب ژاک آندرل 200 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *