چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

سرم تقویت کننده‌ مو بیوتین و کلاژن ژاک آندرل 50 میلی لیتر

Jacques Andhrel BiotinAire And Collagen Serum 50ml

ویژگی‌های سرم تقویت کننده‌ مو بیوتین و کلاژن ژاک آندرل:

  • حاوی بیوتین لیپوزومی، عصاره نخود سبز (آناگین)،پروتئین هیدرولیز شده‌ی کلاژن
  • تقویت پوست کف سر و تحریک فولیکول مو
  • افزایش رشد و ضخامت مو
  • افزایش استحکام ساقه‌ی مو
  • افزایش‌ درخشندگی موها


۴۹۰.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

برند ژاک آندرل شناسه محصول: 210684 دسته: , , , برچسب: بارکد محصول : 6260807200940
با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

سرم تقویت کننده‌ مو بیوتین و کلاژن ژاک آندرل

در این محصول از سری محصولات سرم مو و ضد ریزش مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

سرم تقویت کننده‌ مو حاوی بیوتین و کلاژن ژاک آندرل، دربردارنده ی مواد موثر بیوتین لیپوزومی، آناگین، کراتین هیدرولیز شده و ترکیبات پپتیدی است که در تقویت و تغذیه‌ی مو و کف سر و برآیند آن تحریک رشد مو و ضخامت مو کاربرد دارد. مو از راه ریشه‌ای که در قسمت پایین فولیکول زیر پوست است و بدان پیاز مو می‌گویند رشد می‌کند. به طوری که خون موجود در پوست سر به سمت فولیکول می‌رود و اکسیژن و مواد مغذی را به ریشه‌ی مو می‌رساند تا به رشد مو کمک کند.

شاید برای شما هم شگفت‌انگیز باشد که بدانید، تنها فولیکول های پوست سر که هر انسانی با همان مقدار آن‌ها بدنیا می‌آید، حدود ۸۰،۰۰۰ هزار تا ۱۲۰،۰۰۰ هزار فولیکول است. از طرفی چرخه‌ی ریزش طبیعی مو می‌تواند از ۸۰ تا ۱۰۰ تار مو در طول روز باشد‌ و چنانچه روزانه بیش از این مقدار ریزش مو مشاهده شود و یا رشد موها به اندازه‌ی کافی صورت نگیرد، شرایط دیگر طبیعی نخواهد بود و تغییر کرده است.

کلاژن و کراتین دو نوع پروتئین هستند که به وفور در بافت‌های بدن انسان یافت می‌شوند و کارکردهای‌ ساختاری بسیار مهمی دارند. کلاژن بیشتر در تشکیل بافت‌های همبند بدن انسان نقش دارد، و این در حالی است که کراتین بیشتر در تشکیل پوست، مو و ناخن‌های بدن انسان نقش دارد. عامل‌هایی که در رشد مو اثر سوء دارند، می‌تواند شامل؛ ژنتیک، کمبود مواد مغذی مانند، انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی، پروتئین، آلودگی‌های پیرامون فرد و بسیاری دیگر باشد.

سرم تقویت کننده‌ مو حاوی بیوتین و کلاژن ژاک آندرل 50 میلی لیتر Jacques Andhrel BiotinAire And Collagen Serum 50ml، حاوی مواد اثربخشی مانند؛ بیوتین لیپوزومی، عصاره نخود سبز (آناگین)، پالمیتویل تری پپتید۱ و پالمیتویل ترا پپتید۷ و پروتئین هیدرولیز شده‌ی کلاژن باشد که تقویت پوست کف سر و تحریک فولیکول مو موثر خواهد بود. سرم تقویت کننده‌ مو حاوی بیوتین و کلاژن ژاک آندرل، به لطف مواد موثره و همچنین دیگر ترکیبات مفیدی که دارد، به افزایش رشد و ضخامت مو، افزایش استحکام ساقه‌ی مو و افزایش‌ درخشندگی موها کمک می‌کند.

سرم تقویت کننده‌ مو بیوتین و کلاژن ژاک آندرل

سرم تقویت کننده‌ مو بیوتین و کلاژن ژاک آندرل

عصاره نخود سبز (آناگین)، پالمیتویل تری پپتید۱ و پالمیتویل ترا پپتید۷:

به منظور افزایش رشد و ضخامت مو و افزایش استحکام پوست سر و فولیکول مو.

باید گفت که؛ آناگین Anagain برگرفته از عصاره‌ی جوانه‌ی نخود سبز است که به صورت طبیعی و ارگانیک تهیه می‌شود، که این باعث آزاد شدن فاکتورهای رشد مو در سلول‌های پوستی و تحریک آن‌ها می‌شود و در کوتاه شدن فاز تلوژن و فعال شدن فاز جدید آناژن در فولیکول مو خواهد شد که ریزش موها را متوقف نموده و رشد مو افزایش می‌یابد.

پروتئین هیدرولیز شده‌ی کلاژن و بیوتین لیپوزومی:

ترمیم و بازسازی موها و افزایش استحکام ساقه‌ی مو. افزایش‌ درخشندگی.

باید گفت که بیوتین یا همان ویتامین ب۷، می‌تواند با تحریک تولید کراتین طبیعی بدن باعث رشد موها شود. بیوتین یکی از ویتامین‌های گروه ب B است، به حفظ سلامت پوست سر و تغذیه فولیکول های مو برای تقویت رشد آن‌ها کمک می‌کند. و چون به صورت لیپوزوم است، جذب و اثربخشی سریع‌تر و بهتری خواهد داشت.

کلاژن حاوی اسیدهای آمینه‌ای است که برای ساخت کراتین، پروتئینی که مو عمدتاً از آن ساخته شده است، استفاده می‌شود. در نتیجه کلاژن نقش مهمی در سلامت پوست سر و فولیکول های مو دارد.

کافئین:

همه ما می‌دانیم که کافئین می‌تواند انرژی بدن انسان را تقویت کند.‌ ولی نشان داده شده است که استفاده‌ی موضعی از کافئین، رشد مو را نیز تقویت می‌کند. پژوهش‌ها نشان می‌دهد که کافئین موجود در محصولات موضعی، مانند شامپوها، سرم‌ها و نرم‌کننده‌ها، می‌تواند در افزایش گردش خون مویرگی و زیرپوستی موثر باشد که به اندازه‌ی درمان‌های مبتنی بر دارو، پوست سر و فولیکول مو را تقویت و تغذیه می‌کند که در افزایش رشد و کاهش ریزش مو کارایی دارد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

سرم تقویت کننده‌ مو بیوتین و کلاژن ژاک آندرل

سرم تقویت کننده‌ مو بیوتین و کلاژن ژاک آندرل

موارد مصرف سرم تقویت کننده‌ مو بیوتین و کلاژن ژاک آندرل:

تقویت و تغذیه‌ی مو و کف سر. محرک رشد مو و ضخامت مو.

روش مصرف سرم تقویت کننده‌ مو بیوتین و کلاژن ژاک آندرل:

روزانه به مدت ۱۲ هفته پوست سر را به سرم آغشته نمایید و ماساژ دهید و نیازی به آبکشی ندارد. برای ۱۲ هفته‌ی بعدی، میزان مصرف‌ را به ۳ بار در هفته کاهش دهید.

هشدار مصرف سرم تقویت کننده‌ مو بیوتین و کلاژن ژاک آندرل:

تنها برای استعمال خارجی.

در صورت بروز هرگونه آلرژی یا التهاب و خارش مصرف‌ را قطع نموده و با پزشک یا داروساز مشورت کنید.‌

از تماس محلول سرم با چشم‌ها خودداری شود.

شرایط نگهداری سرم تقویت کننده‌ مو بیوتین و کلاژن ژاک آندرل:

این فرآورده را در جای خشک و خنک، و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

این فراورده را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.

ترکیبات سرم تقویت کننده‌ مو بیوتین و کلاژن ژاک آندرل:

آب یونزدا، بیوتین، پروپیلن گلیکول، فسفولیپیدها، مخمر ریشه‌ی تربچه، عصاره نخود سبز (آناگین)، فنوکسی اتانول، بنزوات سدیم، فنوکسی اتانول و کاپریلیل گلایکول، تریدثت۹، پی ای جی۴۰ هیدروژنه روغن کرچک، پلی سوربات۲۰، کافئین، پروتئین هیدرولیز شده‌ی کراتین،‌ پروتئین هیدرولیز شده‌ی کلاژن، پالمیتویل تری پپتید۱، پالمیتویل ترا پپتید۷، پانتنول، ادتا، نیاسین آمید، آلانتوئین.

برند ژاک آندرل یکی از برندهای محبوب پاریسی است که امروزه در بین ایرانی‌ها نیز جایگاه ثابت و ویژه‌ای پیدا کرده است. این برند به صورت اختصاصی به تولید محصولات بهداشتی و مراقبتی پوست می‌پردازد. محصولات این برند پاریسی کیفیتی قابل توجه داشته و مورد تایید پزشکان و متخصصین پوست و زیبایی هستند. در ادامه تاریخچه‌ی این برند و علت اهمیت آن را برای شما شرح می‌دهیم. نام برند ژاک آندرل اولین بار در دهه 1960 در شهر شاتورو از شهرهای مناطق مرکزی فرانسه در دهان‌ها چرخید. دلیل محبوبیت و معروفیت ناگهانی این برند را می‌توان توجه بنیانگذاران آن به تولید مواد بهداشتی با استفاده از ترکیب فیتو مدیسین سنتی آن هم در داروخانه شخصی و خانوادگی آن عنوان کرد. فیتو مدیسین‌ها، دارو‌ها و ترکیبات داروئی بر آمده از گیاهان هستند که در درمان انواع بیماری‌ها و مشکلات پوستی می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

ویژگیهای محصول

وزن 112 گرم
نوع محصول

سرم

گروه

تقویتی مو

نوع محفظه

بطری اسپری دار

حجم

50 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

شبکه تجارت جهان گستر

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سرم تقویت کننده‌ مو بیوتین و کلاژن ژاک آندرل 50 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *