ریزش، فرم بد و شلختگی مو به افراد چهره نامنظم را  نمایش خواهد داد که همین امر باعث کم شدن اعتماد به نفس در افراد می شود . در حالی که، موی سالم نشان­ دهنده­ این است که بدن ما مواد مغذی و ویتامین­های مورد نیاز خودش را دریافت می کند و دارای  سلامتی کامل نیز است. اما این روز ها، داشتن چنین مویی نیازم مراقبت های ویژه و خاص می باشد.

فعالیت ­های روزانه و مواردی مثل آلودگی هوا، استرس و پرتو های ماوراء بنفش نور خورشید، می توانند باعث تخریب ریشه و ساقه مو ها شود. برای داشتن موهای نرم، براق و سالم شما باید یک برنامه ی منظم مراقبت از مو داشته باشید. مو به طور مداوم با عوامل خارجی و فاکتورهای مضر محیطی در ارتباط است  و تحت تاثیر آن دچار شکستگی، خشکی و آسیب نیز می شود.

کرم مو

کرم‌ مو محصولی غلیظ است که از نظر ظاهری می توان به  کرم مرطوب کننده پوست آن را مثال زد. مهم‌ترین وظیفه کرم مو، آبرسانی و ویتامینه کردن موهای سر می باشد . چون این نوع مواد بعد از مصرف نیاز به شستشو ندارد  می ‌تواند نسبت به محصولات مشابه مثل ماسک مو در اولویت باشد. تاثیر ماسک مو معمولا فوری و آنی می باشد ولی کرم های مو در دراز مدت می تواند موهایی لطیف، براق و خوش حالت را به وجود آورد.

سرم مو

سرم مو کاربردش کاملا با ماسک مو متفاوت است. سرم مو بعد از حمام استفاده می شود و در واقع نوعی حالت دهنده مو است. سرم مو را می توان بعد از خشک کردن موها به نوک مو مالید. سرم موی برندهای معتبر موخوره را از بین خواهد برد.

همچنین سرم مو به ساقه مو نیز زده می شود و باعثدرخشندگی مو نیز می شود وحالت پذیری آن را تا مقدار زیادی تقویت می کند. استفاده از این محصول موها را خوش حالت کرده ولی اثر درمانی بر مو ندارد. سرم موها را می توانید پس ازاتو کشیدن یا سشوار کردن موهایتان برای جلوگیری از وز شدن نیز استفاده کنید.

نمایش 1–12 از 132 نتیجه

سرم مو کریستال بیول 80 میلی لیتر

قیمت اصلی ۱۶۳.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۳۵.۲۹۰ تومان است.

سرم پوست سر خشک لاناتورا 40 میلی‌ لیتر

قیمت اصلی ۲۳۴.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۹۴.۲۲۰ تومان است.

سرم ضد ریزش لاناتورا (ریزش موی سکه‌ای) 30 میلی‌ لیتر

قیمت اصلی ۲۸۶.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۳۷.۳۸۰ تومان است.

اسپری موی گیاهی نوتریشن بیونیج 160 میلی لیتر

قیمت اصلی ۱۴۹.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۲۳.۶۷۰ تومان است.

اسپری موی گیاهی میراکل بیونیج 160 میلی لیتر

قیمت اصلی ۱۹۸.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۶۴.۳۴۰ تومان است.

سرم مو روغن آرگان بویسا 120 میلی لیتر

قیمت اصلی ۶۶۷.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۵۳.۶۱۰ تومان است.

سرم مو نوتری سرت فولیکا آر ایکس – موهای خیلی خشک و آسیب دیده 100 میلی لیتر

قیمت اصلی ۳۹۰.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۲۳.۷۰۰ تومان است.

اسپری غذای مو کراتین کلینیک 400 میلی لیتر

قیمت اصلی ۲۷۲.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۲۵.۷۶۰ تومان است.

محلول ضد ریزش مو ساینوکر 75 میلی لیتر

قیمت اصلی ۴۸۴.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۰۱.۷۲۰ تومان است.