محلول ضد ریزش مو آقایان هلس دراپ 45 میل

Health Drop Men Anti-Hair Loss Solution 45 ml

ویژگی‌های محلول ضد ریزش مو آقایان هلس دراپ:

 • ضد ریزش و تقویت کننده مو
 • تخصصی و طراحی شده برای ریزش موی مردانه
 • دارای اثرات دو گانه جلوگیری از ریزش مو و محرک رشد موها
 • حاوی کافئین، جینسینگ، آرژنین و ویتامین‌های ب ۶ و بیوتین
 • افزایش متابولیسم سلولی
 • افزایش ضخامت و استحکام مو و تقویت موهای ضعیف و شکننده
 • مهار آنزیم DHT دهیدروتستسترون
 • مکمل ریزش موی مزمن و واکنشی
 • قابل استفاده بر روی موی خشک و یا مرطوب
 • بدون نیاز به آبکشی
تاریخ انقضا: 1403/11/19

قیمت اصلی ۵۸۸.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۸۸.۰۴۰ تومان است.

موجود

موجود

(2 بررسی مشتری)
با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

محلول ضد ریزش مو آقایان هلس دراپ

در این محصول از محصولات سرم مو و ضد ریزش مو از محصولات مراقبت مو و محصولات مو آقایان سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

محلول ضد ریزش موی سر مردانه هلس دراپ Health Drop Men Anti-Hair Loss Solution محصولی تخصصی و طراحی شده برای آقایان و ریزش مو با الگوی مردانه است که کمک به کاهش ریزش مو و تقویت فولیکول‌های موی آنها می‌کند. ترکیبات موثری چون کافئین، جینسینگ، زینک، بیوتین، سیستئین ب۶ و آرژنین در کنار عصاره ساوپالمتو و گیاه دم اسب، همچنین پروتئین گندم و سویا به همراه عصاره رزماری، این محصول را به یک فرآورده ضد ریزش قوی و کارآمد تبدیل کرده است.

محلول ضد ریزش مو آقایان هلس دراپ، جهت درمان ریزش مو، از 2 روش بهره می‌گیرد. این محلول از طرفی با توانایی مهار آنزیم DHT (دی هیدروکسی تستسترون) که عامل اصلی در ریزش موی مردانه است، موجب کاهش ریزش مو می‌شود. و از سویی دیگر، محرک رشد و تقویت موهای سست و تضعیف شده بوده و استحکام و مقاومت موها را افزایش می‌دهد. بنابراین محلول ضد ریزش مو آقایان هلس دراپ، دارای اثرات دوگانه جلوگیری از ریزش و محرک رشد موهاست.

محلول ضد ریزش مو آقایان هلس دراپ

محلول ضد ریزش مو آقایان هلس دراپ

محلول ضد ریزش مو آقایان هلس دراپ، موجب افزایش متابولیسم سلولی و افزایش ضخامت و رشد موها شده و به عنوان یک مکمل ریزش موی مزمن و واکنشی شناخته می شود. این لوسیون کامل و آسان جذب پوست سر شده و اثرات مثبت خود را می‌گذارد، به گونه ای که در طی تنها چند هفته شاهد کاهش چشمگیر میزان ریزش موی خود خواهید بود. این محصول نیازی به شستشو و آبکشی ندارد و بر روی موهای خشک یا مرطوب قابل استفاده می‌باشد.

ریزش مو در آقایان و مراقبت از موی آنها

ریزش مو در آقایان به دلیل مسائل هورمونی و ژنتیکی بیشتر از خانم‌هاست. از طرفی توصیه می‌شود آقایان موهای خود را مرتب شستشو دهند تا ظاهری چرب و کثیف نداشته باشد و از طرف دیگر برای پیشگیری از تشدید ریزش موها توصیه می‌شود آقایان هنگام شامپو زدن، موهای خود را به شدت و با ضربه‌های شدید انگشتان، ماساژ ندهند. موهای کوتاه مردانه باید با مقدار کمی شامپو و ماساژ ملایم موها شستشو شود.
داشتن موهای سالم، پرپشت و با طراوت برای آقایان نیز حائز اهمیت است که لازم است با با رعایت تکنیک‌های مختلف مراقبت از مو از خشکی پوست سر، ریزش مو و … پیشگیری کنند. همانطور که اشاره شد، اولین مورد تمیز نگه داشتن و شستن پوست سر است؛ البته در شستن موها نباید زیاده روی کرد، چون باعث از بین رفتن چربی‌های محافظ مو می‌شود. مورد بعد، استفاده از محصولات مناسب شامپو، لوسیون، واکس مو و … است.
استفاده از آب داغ برای شستشو و خشک کردن محکم و خشن مو با حوله، باعث شکستگی مو می‌شود.

همچنین نباید از محصولات حرارتی مو مانند سشوار و اتوی مو به میزان زیاد استفاده نمود. همچنین داشتن رژیم غذایی متعادل و مناسب نیز همواره توصیه می‌شود.

محلول ضد ریزش مو آقایان هلس دراپ

محلول ضد ریزش مو آقایان هلس دراپ

ترکیبات موثر در محلول ضد ریزش مو آقایان هلس دراپ:

سیستئین: مواد مغذی مورد نیاز فولیکول های مو را تقویت نموده و در درمان ریزش مو موثر است. ال سیستین نمی تواند بدون حضور ویتامین ب۶ بر فولیکول مو تاثیر مثبت بگذارد. بنابراین نفوذ سیستین فقط با حضور ویتامین ب ۶ ممکن است که این ویتامین نیز در محلول ضد ریزش موی هلس دراپ وجود دارد.

ویتامین B6: یک فاکتور حیاتی برای جذب سیستئین است. این ویتامین نفوذ این ماده را در مناطق حاوی کراتین امکان‌پذیر می‌سازد. کمبود ویتامین ب ۶ باعث کاهش جذب سیستئین در مو و ناخن‌ها می‌شود.

آرژنین: آمینو اسید تقویت کننده و محرک رشد مو؛ وجود ال آرژنین باعث افزایش اثر ال سیستین بر روی فولیکول‌های مو می شود.

کافئین: موثر در گیرنده‌های DHT فولیکول مو و دارای اثرات افزایش جریان خون مویرگی است که در تقویت موها و جلوگیری از ریزش آن ها نقش مهمی داشته و باعث سلامتی و شادابی موها می گردد. این ماده، محرک موها و پوست سر برای رشد مجدد مو است. همچنین حالت‌پذیری بهتری به موها بخشیده و مانع از آسیب رسیدن به مو می‌شود. (تاثیر کافئین در رشد مو)

عصاره دم اسب: باعث بازسازی سلولهای پوست سر و فولیکول موها شده و از ریزش مو پیشگیری می‌کند.

عصاره ساوپالمتو: Saw palmetto عملکردی مشابه فیناستراید دارد و از طریق مسدود کردن آنزیم 5 آلفا که باعث تبدیل تسترون به DHT می شود، در درمان و کاهش ریزش مو نقش موثر دارد.

محلول ضد ریزش مو آقایان هلس دراپ

محلول ضد ریزش مو آقایان هلس دراپ

سدیم PCA: موجب رطوبت رسانی مناسب به پوست سر و حفظ سلامت مو و پوست سر شده و شادابی و خوش حالت شدن موها را به همراه دارد.

عصاره رزماری: موها را تقویت و مواد مغذی مورد نیاز آن‌ها را تأمین می‌کند. همچنین لطافت و نرمی مو را تأمین کرده و ریزش آن ها را متوقف می‌سازد. رزماری باعث حالت پذیری بهتر مو شده و خوش حالتی مو را برایتان به ارمغان می آورد.

پروتئین سویا و عصاره ریشه جینسینگ پاناکس: باعث تقویت رشد مو و فولیکول های مو شده و استحکام ساقه مو را افزایش می دهند.

زینک و بیوتین: ترکیبات تخصصی برای جلوگیری از ریزش مو به حساب می آیند. از دلایل ریزش مو می تواند کمبود روی و یا کمبود بیوتین باشد اما لوسیون هلس دراپ می تواند این دو ترکیب را به طور مستقیم بر روی موها قرار داده و باعث تقویت موها شود.

پنتنول: پیش ساز ویتامین B5 دارای اثرات ترمیم کنندگی بر روی موها باعث احیای آنها شده و مقاومت کششی آنها را افزایش می‌دهد. همچنین باعث شانه پذیری راحت تر موها شده و از موخوره نیز جلوگیری می کند.

از این ماده به دلیل قدرت نفوذ بالای خود در پوست و مو، معمولا در شامپو‌ها به عنوان نرم کننده، حالت دهنده و مرطوب کننده استفاده می‌شود. از آنجایی که پانتنول قابلیت جذب و نگهداری آب را دارد یک مرطوب کننده ایده‌آل به حساب می آید. پانتنول میزان آب ساقه مو و در نتیجه خاصیت ارتجاعی آن را افزایش می‌دهد. پانتنول می‌تواند از مناطق فاقد کوتیکول وارد ساقه مو شود و حالت پذیری و درخشش و نرمی مو را افزایش دهد.

محلول ضد ریزش مو آقایان هلس دراپ

محلول ضد ریزش مو آقایان هلس دراپ

موارد مصرف محلول ضد ریزش مو آقایان هلس دراپ:

محلول تقویت کننده موی سر مردانه هلس دراپ با ترکیبات موثر ضمن تقویت فولیکول‌های مو، یک مکمل درمانی برای انواع ریزش مو آقایان به شمار می‌آید. بعد از استفاده از این محصول نیازی به آبکشی موها نیست و می‌توانید از آن بر روی موهای خشک یا مرطوب استفاده کنید.

روش مصرف محلول ضد ریزش مو آقایان هلس دراپ:

دو بار در روز چند پاف از محلول را روی پوست سر خشک اسپری کنید و با نوک انگشت به آرامی ماساژ دهید. قبل از مصرف بطری را به خوبی تکان دهید.

موارد احتیاط محلول ضد ریزش مو آقایان هلس دراپ:

در جای خشک و خنک و در دمای ۱۸ تا ۲۸ درجه نگهداری شود.

دور از نور مستقیم خورشید و دسترس اطفال نگهداری شود.

درب محصول پس از استفاده بسته شود.

ترکیبات محلول ضد ریزش مو آقایان هلس دراپ:

سیستئین، نیاسینامید، سدیم پی سی ای، پروپیلن گلایکول، پیریدوکسین هیدروکلراید، واتر، پاناکس جینسینگ روت اکسترکت، آرژنین، استیل تیروزین، آرکتیوم ماجوس روت، هیدرولایزد یوی پروتئین، پلی کواترنیوم ۱۱، پی ای جی ۱۲، دایمتیکون، کلسیم پنتوتنات، زینک گلوکونات، نیاسینامید، اورنیتین هیدروکلراید، سیترولاین، گلوکوزامین هیدروکلراید، گلوکوزامین هیدروکراید، سیترولاین، بیوتین، بوتیلن گلایکول، آکوا، پی پی جی ۲۶، بوتت ۲۶، پی ای جی ۴۰ هیدروژنیتد کستر اویل، آپیجنین، اولئانیک اسید، بیوتنیل تری پپتاید، رزماری اکسترکت، زینک پی سی ای، ویت جرم اکسرکت، نتل اکسرکت، سائوپالمتو اکسترکت، کافئین، فنوکسی اتانول، بنزوئیک اسید، هورس تیل اکسترکت، دی پنتنول، بیزابولول، توکوفریل استات، آلانتویین، ادتا دی سدیم، اسانس، آب دیونیزه.

هلس دراپ یک برند ایرانی فعال در حوزه تولید محصولات تخصصی مو جهت کمک به درمان و مراقبت از پوست سر است كه فعالیت رسمی خود را با تولیداتی نظیر شامپوهای تقویت کننده و ضد شوره و همچنین شامپوهای مخصوص موهای خشک، چرب و رنگ شده آغاز کرد. هلس دراپ با انجام فعالیت های تحقیقاتی مستمر و بهره گيری از فرمولاسيون پيشرفته موفق شد تا محصولاتی باکیفیت و غنی از عصاره های گياهی، ويتامين ها و ترکیبات مغذی را روانه بازار کند.

محصولات هلس دراپ

این برند توانسته است با تكيه بر دانش محققان و دانشمندان ايرانی و بهره گیری از فرمولاسیون پیشرفته و ترکیبات موثر گیاهی، اقدام به تولید محصولات تخصصی و درمانی فاقد مواد شيميايي مضر و سرطان زا نماید و از این طریق به حفظ سلامت و زيبايی موها کمک کند.برند ایرانی هلس دراپ با رعایت کامل استاندارد های کیفی، خود را به عنوان برندی ممتاز در این صنعت معرفی کرده است. این برند همچنین با دریافت گواهینامه های بین المللی معتبری نظیر ISO9001 وOHSAS1800  اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب نموده است.

ویژگیهای محصول

وزن 112 گرم
نوع محصول

محلول

گروه

ضد ریزش و تقویتی

جنسیت مصرف

آقایان

حجم

45 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری اسپری دار

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

آرایشی و بهداشتی الهی، به سفارش شانا عطر

برند

2 دیدگاه برای محلول ضد ریزش مو آقایان هلس دراپ 45 میل

 1. پارسا راهی

  سلام من ریزش موی شدید داشتم این محصول خیلی به م شدن ریزش موهام کمک کرد

 2. مسعود

  به طور خلاصه بگم خیلی راضی بودم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *