چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کپسول ویت ایس گرین نیچر

Green Nature Vit Ace

ویژگی های کپسول ویت ایس گرین نیچر :

  • سلامت و سم زدایی کبد
  • حاوی آنتی‌اکسیدان های گیاهی
  • ترکیبی قوی برای حفظ سلامت رگ‌ها
  • پیشگیری از تخریب سلولی رادیکال‌های آزاد
  • پاسداری از کبد در برابر مواد ناسالم
  • حاوی انواع ویتامینها و مواد معدنی


۲۰۱.۰۰۰ تومان۲۳۳.۰۰۰ تومان

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.
توضیحات

کپسول ویت ایس گرین نیچر

در این محصول از سری محصولات سلامت کبد و سم زدایی از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

کپسول ویت ایس گرین نیچر به عنوان یک بمب آنتی اکسیدانی بسیاری از مواد معدنی و طبیعی مختلف را دارد و در درمان و بهبود علائم کبد چرب موثر است.

کپسول ویت ایس گرین نیچر

کپسول ویت ایس گرین نیچر

کبد از اصلی ترین اعضای بدن

کبد یا جگر بزرگترین عضو بدن انسان و بخشی از دستگاه گوارش است، که می‌توان گفت اصلی‌ترین اندام دفاعی در برابر سم‌ها و آلودگی‌های محیطی و متابولیک است. کبد که بین دیافراگم و معده قرار دارد در برابر بدن وظیفه‌های زیادی را بر دوش می‌کشد و چنانچه به هر دلیلی بخوبی کار نکند، زندگی فرد را در معرض خطر مرگ قرار می‌دهد.

جگر یا کبد خون را از وجود سم‌ها می‌پالاید یا فیلتر می‌کند و نقش مهمی در یکپارچه کردن و بهم پیوند دادن کربوهیدرات‌ها، چربی‌ها و پروتئین‌ها داشته و باعث فرآوری انرژی در بدن می‌شود. کبد با فرآوری صفرا کمک به گوارش چربی‌ها نموده و بسیاری از سم‌ها را از راه روده‌ها (ادرار و مدفوع) دفع می‌کند. داروهایی که انسان مصرف می‌کند نیز از کبد گذر کرده و تا زمانیکه کبد نخواهد، آنها کار نخواهند کرد.

شگفت اینجاست که کبد نسبت به دیگر بافتهای بدن, می‌تواند سلول‌های خود را تا اندازه زیادی، در زمان آسیب‌دیدگی بازسازی کند. قدرت بازسازی و زنده نگهداشتن کبد به حدی است که با پیوند تکه ای از کبد بر اندام مانند سیروز و هپاتیت برای درمان، پیوند میزنند.

سیروز نوعی بیماری و زخم خطرناک کبد است که بدلیل اعتیاد به الکل، التهاب کبد و هپاتیت بوجود می‌آید و باعث نارسایی گلو و کلیه، معده و زردی می‌شود.

کبد به دو رگ خونی «سرخرگ کبدی» و «سیاهرگ باب» پیوند دارد و به مویرگهای کوچکی بخشبندی می‌شوند که آنها را به نام سینوس‌های کبدی می‌شناسند.

کپسول ویت ایس گرین نیچر

کپسول ویت ایس گرین نیچر

کبد حتی می‌تواند ماده‌های اضافی و سم‌های دست‌ساز مانند پرفلوئورواکتانوئیک اسیدها و گلیفوسات و همچنین فلزهای سنگین و الکل را در بدن به شکل فراوردهای اضافی بدون آسیب بدل کرده و سپس آنها را دفع کند.

همین جگر باکتری‌ها، ویروس‌ها و میکروب‌هایی که از راه غذا درون بدن رخنه کردند را شناسایی کرده و آنها را از بین میبرد و اگر مشکل پایدار باشد، کبد یک واکنش ایمنی کلی در بدن فراهم کرده تا بتواند از بدن پاسداری کند.

کبد توان این را دارد تا به اندازه یک روز در خود قند را که به شکل گلیکوژن اندوخته است، در هنگام نیاز و افت قندخون، آنرا به شکل گلوگز در دسترس بدن قرار دهد. در زمان بریدگی یا زخم باز این کبد یا جگر است که به لخته کردن خون در برابر خونریزی بیشتر کمک می‌کند. و باز شگفت اینجاست که کبد سلول‌های خونی پیر یا آسیب‌دیده را تجزیه می‌کند.

بنابراین یک دید کلی به کبد و کارکرد آن در بدن انسان، نشان می‌دهد که تا چه اندازه سلامت این عضو بدن که حتی استراحت هم ندارد، برای انسان مهم و ضروری است. دریافت این سخت نیست که سم‌زدایی کبد از اهمیت خاصی برخوردار است و اگر کبد سمی درمان نشود باعث سیروز کبدی شده و سپس نارسایی کبد و در آخر، پایان زندگی.

با افزایش کنش‌های آنتی‌اکسیدانی و پشتیبانی از سلامت بافت کبد، میتوان در کمک به آسیب‌دیدگی سلول‌های بافتی کبد و اندامهای دیگر نقش داشت.

کپسول ویت ایس گرین نیچر

کپسول ویت ایس گرین نیچر

مکمل گیاهی ویت ایس گرین نیچر

کپسول ویت ایس گرین نیچر Vit Ace GreenNuature، حاوی ماده‌های گیاهی ارزشمند غذایی مانند عصاره هسته نوعی انگور سیاه، خار مریم و ویتامین‌ها است که نه تنها خاصیت آنتی‌اکسیدانی دارد و بدن و کبد را از آلودگی‌های رادیکال‌های آزاد و آسیب‌رسان به سلول‌های کبد حفظ میکند. بلکه از سلامت و سمزدایی جگر یا کبد و همچنین سلامت رگ‌های آن نیز پشتیبانی میکند.

عصاره هسته انگور سیاه/ Vitis vinifera و کبد:

انگور ویتیس وینیفرا گونه‌ای از سرده انگورهای بومی گستره مدیترانه، اروپای مرکزی و جنوب خاوری آسیا از مغرب و پرتغال تا جنوب آلمان و از خاور تا شمال ایران است. از عصاره دانه‌های انگور گاهی بعنوان قدرتمندترین آنتی‌اکسیدان‌های یافت‌شده در طبیعت یاد می‌شود.

عصاره انگور ویتیس وینیفرا خاصیت های فراوانی دارد. این انگور سرشار از قندها، اسیدهای آلی، پروتئین‌ها، اسیدهای آمینه، ویتامین‌ها، ماده‌های معدنی و فیتوکمیکال های گوناگون از جمله کاروتنوئیدها، فلاونوئیدها، پروآنتوسیانین ها، تانن ها و آنتوسیانین ها است.

پوست انگور، بویژه سیاه و قرمز، حاوی میزان زیادی رسوراترول (برگرفته از استیلبن، ترکیب پلیفنولی) است که برای سلامتی اثربخشی فراوان دارد. وجود رسوراترول در انگور سیاه ویتیس وینیفرا به علت خاصیت آنتیاکسیدانی، ضدآپوپتوتیک، ضدسرطان، ضدالتهاب، نیروبخش سیستم ایمنی است.

عصاره ویتیس وینیفرا در اروپا بسیار طرفدار دارد و حتی برخی بر این باورند که این عصاره قوی‌تر از ویتامین سی و ای E میباشد.

بر پایه پژوهش‌های گوناگون ثابت شده است که، دانه انگور سیاه ویتیس وینیفرا، قادر به حفظ سطح کنش آنزیم‌های متابولیزه کننده کربوهیدرات‌های کبدی بوده و از آسیب کبدی در دیابت نیز پیشگیری میکند. همچنین عصاره دانه قادر به کاهش میزان پروکسیداسیون چربی (TBARS) در کبد در دیابت است.

کپسول ویت ایس گرین نیچر

کپسول ویت ایس گرین نیچر

خارمریم و کبد:

گیاه خارمریم یا ماریتیغال که به طور گسترده ای در درمان بیماری‌های کبد و نیز سرطان بکار گرفته می‌شود، برگ‌هایی به رنگ سبز, رو به زرد با گل‌های بنفش یا سرخ دارد. این گیاه دربردارنده ی سیلیبین، ایزوسلیبین، سیلی کریستین، ایزوسل کریستین، سیلی دیانین و تاکسیفولین است که به بهبود کارکرد اندام‌های بدن کمک می‌کند.

گیاه خارمریم با آزاد سازی ماده موثر سیلیمارین، در کاهش التهاب کبد ناشی از بیماری‌های کبدی موثر است. علاوه بر آن با خاصیت آنتی اکسیدانی بالای خود، از آسیب‌های ناشی از رادیکال‌های آزاد جلوگیری می کند و باعث حفاظت از سلول‌ها می‌شود. سیلی مارین با القای تجزیه مولکول‌های چربی و کاهش سطح کلسترول، تجمع چربی در کبد را مهار می‌کند.

خاصیت خار مریم به اندازه ای است که می‌تواند در درمان بیماری‌های کبد، مانند؛ سیروز کبدی, کبدچرب الکلی و غیرالکلی، هپاتیت و سرطان کبد یاری رساند. خار مریم در کل به پاسداری از کبد در برابر سم‌ها کمک کرده و می‌تواند از رشد سلول‌های تازه ی کبد نیز حمایت کند و از ناهماهنگی‌های کیسه صفرا و زردی یا یرقان پیشگیری می‌کند.

با مصرف این گیاه فرآوری گلوتاتیون در بدن افزایش پیدا کرده، بنابراین با استرس اکسیداتیو به مبارزه پرداخته و چون سیستم ایمنی بدن را بهبود می‌بخشد، سدی می‌شود در برابر بیماری‌ها و عفونت‌ها.

روی (زینک)

روی به کار رفته در کپسول ویت ایس گرین نیچر در درمان کبد چرب نقش قابل توجهی دارد. نکته جالب این است که زینک در کنار سلنیوم، به عنوان یک ترکیب بسیار قدرتمند عمل کرده و خاصیت ضد التهابی بسیار قوی‌تری برای درمان کبد چرب دارد.

میزان کلسترول، تری گلیسریدها و قند خون بدن افرادی که روی دریافت کرده‌اند در مقابل افرادی که رژیم غذایی عادی پیش گرفته‌اند به میزان زیادی کاهش داشته است. از سوی دیگر میزان کلسترول و تری گلیسیرید در مقابل افرادی که رژیم غذایی عادی دریافت کرده‌اند بسیار کاهش یافت.

سلنیوم

سلنیوم موجود در کپسول ویت ایس گرین نیچر، برای سلامت کبد، لازم و حیاتی است. این ماده معدنی با خاصیت آنتی اکسیدانی علاوه بر کنترل شرایط استرس اکسیداتیو و محافظت سلولی، در کاهش التهاب کبد نیز موثر است.

تحقیقات نشان داده است که ریسک ابتلا به بیماری کبد چرب در افراد با سطح سلنیوم پایین، بیش تر است. دریافت روزانه مقدار کافی از سلنیوم باعث کاهش سطح آنزیم های کبد چرب در افراد مبتلا به بیماری کبد چرب شده و برای سلامت فرد نیز مفید است.

کپسول ویت ایس گرین نیچر

کپسول ویت ایس گرین نیچر

بتاکاروتن

بتاکاروتن ها مشتق از ویتامین آ هستند که در مواد غذایی مختلف یافت می شوند. مطالعات اثبات کرده است که بتاکاروتن ها با خاصیت ضد التهاب و آنتی اکسیدانی خود در درمان کبد چرب موثر می باشند و باعث محافظت از سلول های کبد می شوند. لازم به ذکر است که بتاکاروتن به علت ساختار شیمیایی ویژه خود، نسبت به سایر کاروتنوئید ها توان آنتی اکسیدان بیشتری دارد.

مولتی ویتامین :

امروزه مطالعات بسیاری در زمینه اثر گذاری ویتامین ها در بهبود علائم کبد چرب انجام شده است. ویتامین ها با خاصیت آنتی اکسیدانی خود می توانند میزان التهاب را کاهش دهند، رادیکال های آزاد را جذب کرده و از تخریب سلول های کبدی جلوگیری کنند.

همچنین این ویتامین ها با افزایش متابولیسم داخل سلولی میزان سوخت ساز لیپید ها را افزایش داده و با شکستن ملکول های چربی مانع از تجمع آن در بافت کبد می شوند.

موارد مصرف کپسول ویت ایس گرین نیچر :

ترکیب قدرتمندی از ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان های گیاهی است که منجر به کاهش تخریب سلولی رادیکال های آزاد حفظ سلامت عروق و حفظ سلامت کبد در برابر مواد مضر می شود.

روش مصرف کپسول ویت ایس گرین نیچر :

روزانه 1 تا 3 عدد کپسول 3 بار در روز به همراه وعده های غذایی یا طبق دستورالعمل پزشک و یا متخصص تغذیه مصرف شود.

کپسول ویت ایس گرین نیچر

کپسول ویت ایس گرین نیچر

هشدار مصرف کپسول ویت ایس گرین نیچر :

موارد منع مصرف:

کپسول ویت ایس گرین نیچر حاوی سلنیوم است که در صورت مصرف بیش از حد سمی است. سلنیوم در مکمل های غذایی نباید بیش از دوز روزانه 150 میکروگرم مصرف شود. محصولات حاوی سلنیوم برای کودکان زیر 12 سال مناسب نیستند. برای خانم های باردار یا مادران شیرده توصیه نمی گردد. در صورت سابقه جراحی از دو هفته قبل از مصرف دارو خودداری شود.

عوارض جانبی:

تاکنون عارضه جانبی مشاهده نشده است. با این حال این محصول می تواند در موارد استفاده بیش از دو سال و یا مقادیر بالاتر از میزان پیشنهاد شده عوارض جانبی مانند: تحریک، پوست، تهوع، استفراغ، تغییر رنگ ناخن، از دست دادن انرژی، تحریک پذیری و سردرد ایجاد کند. وقوع واکنش های آلرژیک شدید در صورت استفاده از این محصول بسیار نادر است.

تداخل دارویی:

در افرادی که داروهای زیر را مصرف می کنند با احتیاط مصرف شود:

داروهای ضد انعقاد خون، میدازولام، فلوکستین، کلوزاپین، متوپرولول، اندانسترون، فکسوفنادین، آتورواستاتین و …

شرایط نگهداری:

کپسول ویت ایس گرین نیچر را در دمای زیر ۳۰ درجه سانتی‌گراد و در جای خشک و خنک، بدور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

ترکیبات کپسول ویت ایس گرین نیچر :

عصاره دانه انگور سیاه خشک شده خشک، عصاره میوه خشک شده خارمریم، سلنومتیونین، بتاکاروتن، پیریدوکسین هیدروکلراید، روی گلوکونات، اسید فولیک، سوکسینات دی آلفا توکوفریل اسید، اسید اسکوربیک، کلسیم آسکوربات، نیترات تیامین، پانتوتنات کلسیم، سیانوکوبالامین

سایر ترکیبات به کار رفته در کپسول ویت ایس گرین نیچر :

میکروکریستالین سلولز، کلسیم هیدروژن فسفات دی هیدرات، منیزیم استئارات، سیلیکا کلوئیدال انهیدروس.

جدول ترکیبات :

عنوانمقدار در هر وعده روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
عصاره دانه انگور10mg**
عصاره گیاه خارمریم10mg**
سلنومتیونین32.5 µg**
بتاکاروتن3mg**
پیریدوسین هیدروکلراید25mg**
گلوکونات روی34.84mg**
اسید فولیک99 µg**
د- آلفا توکوفریل اسید82.64mg**
اسکوربیک اسید150mg**
آسکوربات کلسیم112.49mg**
نیترات تیامین10mg**
پنتوتنات کلسیم55mg**
سیانوکوبالامین50 µg**

** درصد نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

توضیحات تکمیلی
وزن 150 گرم
نوع محصول

کپسول

کاربرد

بهبود سلامت کبد

جنسیت مصرف

عمومی

تعداد

30 عدد, 60 عدد

گروه

آنتی اکسیدان

عصاره

عصاره انگور, گیاه خار مریم

نوع محفظه

جعبه مقوایی, قوطی پلاستیکی

کشور سازنده

استرالیا

شرکت سازنده

دایاژن فارمد

توضیحات

کپسول ویت ایس گرین نیچر

در این محصول از سری محصولات سلامت کبد و سم زدایی از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

کپسول ویت ایس گرین نیچر به عنوان یک بمب آنتی اکسیدانی بسیاری از مواد معدنی و طبیعی مختلف را دارد و در درمان و بهبود علائم کبد چرب موثر است.

کپسول ویت ایس گرین نیچر

کپسول ویت ایس گرین نیچر

کبد از اصلی ترین اعضای بدن

کبد یا جگر بزرگترین عضو بدن انسان و بخشی از دستگاه گوارش است، که می‌توان گفت اصلی‌ترین اندام دفاعی در برابر سم‌ها و آلودگی‌های محیطی و متابولیک است. کبد که بین دیافراگم و معده قرار دارد در برابر بدن وظیفه‌های زیادی را بر دوش می‌کشد و چنانچه به هر دلیلی بخوبی کار نکند، زندگی فرد را در معرض خطر مرگ قرار می‌دهد.

جگر یا کبد خون را از وجود سم‌ها می‌پالاید یا فیلتر می‌کند و نقش مهمی در یکپارچه کردن و بهم پیوند دادن کربوهیدرات‌ها، چربی‌ها و پروتئین‌ها داشته و باعث فرآوری انرژی در بدن می‌شود. کبد با فرآوری صفرا کمک به گوارش چربی‌ها نموده و بسیاری از سم‌ها را از راه روده‌ها (ادرار و مدفوع) دفع می‌کند. داروهایی که انسان مصرف می‌کند نیز از کبد گذر کرده و تا زمانیکه کبد نخواهد، آنها کار نخواهند کرد.

شگفت اینجاست که کبد نسبت به دیگر بافتهای بدن, می‌تواند سلول‌های خود را تا اندازه زیادی، در زمان آسیب‌دیدگی بازسازی کند. قدرت بازسازی و زنده نگهداشتن کبد به حدی است که با پیوند تکه ای از کبد بر اندام مانند سیروز و هپاتیت برای درمان، پیوند میزنند.

سیروز نوعی بیماری و زخم خطرناک کبد است که بدلیل اعتیاد به الکل، التهاب کبد و هپاتیت بوجود می‌آید و باعث نارسایی گلو و کلیه، معده و زردی می‌شود.

کبد به دو رگ خونی «سرخرگ کبدی» و «سیاهرگ باب» پیوند دارد و به مویرگهای کوچکی بخشبندی می‌شوند که آنها را به نام سینوس‌های کبدی می‌شناسند.

کپسول ویت ایس گرین نیچر

کپسول ویت ایس گرین نیچر

کبد حتی می‌تواند ماده‌های اضافی و سم‌های دست‌ساز مانند پرفلوئورواکتانوئیک اسیدها و گلیفوسات و همچنین فلزهای سنگین و الکل را در بدن به شکل فراوردهای اضافی بدون آسیب بدل کرده و سپس آنها را دفع کند.

همین جگر باکتری‌ها، ویروس‌ها و میکروب‌هایی که از راه غذا درون بدن رخنه کردند را شناسایی کرده و آنها را از بین میبرد و اگر مشکل پایدار باشد، کبد یک واکنش ایمنی کلی در بدن فراهم کرده تا بتواند از بدن پاسداری کند.

کبد توان این را دارد تا به اندازه یک روز در خود قند را که به شکل گلیکوژن اندوخته است، در هنگام نیاز و افت قندخون، آنرا به شکل گلوگز در دسترس بدن قرار دهد. در زمان بریدگی یا زخم باز این کبد یا جگر است که به لخته کردن خون در برابر خونریزی بیشتر کمک می‌کند. و باز شگفت اینجاست که کبد سلول‌های خونی پیر یا آسیب‌دیده را تجزیه می‌کند.

بنابراین یک دید کلی به کبد و کارکرد آن در بدن انسان، نشان می‌دهد که تا چه اندازه سلامت این عضو بدن که حتی استراحت هم ندارد، برای انسان مهم و ضروری است. دریافت این سخت نیست که سم‌زدایی کبد از اهمیت خاصی برخوردار است و اگر کبد سمی درمان نشود باعث سیروز کبدی شده و سپس نارسایی کبد و در آخر، پایان زندگی.

با افزایش کنش‌های آنتی‌اکسیدانی و پشتیبانی از سلامت بافت کبد، میتوان در کمک به آسیب‌دیدگی سلول‌های بافتی کبد و اندامهای دیگر نقش داشت.

کپسول ویت ایس گرین نیچر

کپسول ویت ایس گرین نیچر

مکمل گیاهی ویت ایس گرین نیچر

کپسول ویت ایس گرین نیچر Vit Ace GreenNuature، حاوی ماده‌های گیاهی ارزشمند غذایی مانند عصاره هسته نوعی انگور سیاه، خار مریم و ویتامین‌ها است که نه تنها خاصیت آنتی‌اکسیدانی دارد و بدن و کبد را از آلودگی‌های رادیکال‌های آزاد و آسیب‌رسان به سلول‌های کبد حفظ میکند. بلکه از سلامت و سمزدایی جگر یا کبد و همچنین سلامت رگ‌های آن نیز پشتیبانی میکند.

عصاره هسته انگور سیاه/ Vitis vinifera و کبد:

انگور ویتیس وینیفرا گونه‌ای از سرده انگورهای بومی گستره مدیترانه، اروپای مرکزی و جنوب خاوری آسیا از مغرب و پرتغال تا جنوب آلمان و از خاور تا شمال ایران است. از عصاره دانه‌های انگور گاهی بعنوان قدرتمندترین آنتی‌اکسیدان‌های یافت‌شده در طبیعت یاد می‌شود.

عصاره انگور ویتیس وینیفرا خاصیت های فراوانی دارد. این انگور سرشار از قندها، اسیدهای آلی، پروتئین‌ها، اسیدهای آمینه، ویتامین‌ها، ماده‌های معدنی و فیتوکمیکال های گوناگون از جمله کاروتنوئیدها، فلاونوئیدها، پروآنتوسیانین ها، تانن ها و آنتوسیانین ها است.

پوست انگور، بویژه سیاه و قرمز، حاوی میزان زیادی رسوراترول (برگرفته از استیلبن، ترکیب پلیفنولی) است که برای سلامتی اثربخشی فراوان دارد. وجود رسوراترول در انگور سیاه ویتیس وینیفرا به علت خاصیت آنتیاکسیدانی، ضدآپوپتوتیک، ضدسرطان، ضدالتهاب، نیروبخش سیستم ایمنی است.

عصاره ویتیس وینیفرا در اروپا بسیار طرفدار دارد و حتی برخی بر این باورند که این عصاره قوی‌تر از ویتامین سی و ای E میباشد.

بر پایه پژوهش‌های گوناگون ثابت شده است که، دانه انگور سیاه ویتیس وینیفرا، قادر به حفظ سطح کنش آنزیم‌های متابولیزه کننده کربوهیدرات‌های کبدی بوده و از آسیب کبدی در دیابت نیز پیشگیری میکند. همچنین عصاره دانه قادر به کاهش میزان پروکسیداسیون چربی (TBARS) در کبد در دیابت است.

کپسول ویت ایس گرین نیچر

کپسول ویت ایس گرین نیچر

خارمریم و کبد:

گیاه خارمریم یا ماریتیغال که به طور گسترده ای در درمان بیماری‌های کبد و نیز سرطان بکار گرفته می‌شود، برگ‌هایی به رنگ سبز, رو به زرد با گل‌های بنفش یا سرخ دارد. این گیاه دربردارنده ی سیلیبین، ایزوسلیبین، سیلی کریستین، ایزوسل کریستین، سیلی دیانین و تاکسیفولین است که به بهبود کارکرد اندام‌های بدن کمک می‌کند.

گیاه خارمریم با آزاد سازی ماده موثر سیلیمارین، در کاهش التهاب کبد ناشی از بیماری‌های کبدی موثر است. علاوه بر آن با خاصیت آنتی اکسیدانی بالای خود، از آسیب‌های ناشی از رادیکال‌های آزاد جلوگیری می کند و باعث حفاظت از سلول‌ها می‌شود. سیلی مارین با القای تجزیه مولکول‌های چربی و کاهش سطح کلسترول، تجمع چربی در کبد را مهار می‌کند.

خاصیت خار مریم به اندازه ای است که می‌تواند در درمان بیماری‌های کبد، مانند؛ سیروز کبدی, کبدچرب الکلی و غیرالکلی، هپاتیت و سرطان کبد یاری رساند. خار مریم در کل به پاسداری از کبد در برابر سم‌ها کمک کرده و می‌تواند از رشد سلول‌های تازه ی کبد نیز حمایت کند و از ناهماهنگی‌های کیسه صفرا و زردی یا یرقان پیشگیری می‌کند.

با مصرف این گیاه فرآوری گلوتاتیون در بدن افزایش پیدا کرده، بنابراین با استرس اکسیداتیو به مبارزه پرداخته و چون سیستم ایمنی بدن را بهبود می‌بخشد، سدی می‌شود در برابر بیماری‌ها و عفونت‌ها.

روی (زینک)

روی به کار رفته در کپسول ویت ایس گرین نیچر در درمان کبد چرب نقش قابل توجهی دارد. نکته جالب این است که زینک در کنار سلنیوم، به عنوان یک ترکیب بسیار قدرتمند عمل کرده و خاصیت ضد التهابی بسیار قوی‌تری برای درمان کبد چرب دارد.

میزان کلسترول، تری گلیسریدها و قند خون بدن افرادی که روی دریافت کرده‌اند در مقابل افرادی که رژیم غذایی عادی پیش گرفته‌اند به میزان زیادی کاهش داشته است. از سوی دیگر میزان کلسترول و تری گلیسیرید در مقابل افرادی که رژیم غذایی عادی دریافت کرده‌اند بسیار کاهش یافت.

سلنیوم

سلنیوم موجود در کپسول ویت ایس گرین نیچر، برای سلامت کبد، لازم و حیاتی است. این ماده معدنی با خاصیت آنتی اکسیدانی علاوه بر کنترل شرایط استرس اکسیداتیو و محافظت سلولی، در کاهش التهاب کبد نیز موثر است.

تحقیقات نشان داده است که ریسک ابتلا به بیماری کبد چرب در افراد با سطح سلنیوم پایین، بیش تر است. دریافت روزانه مقدار کافی از سلنیوم باعث کاهش سطح آنزیم های کبد چرب در افراد مبتلا به بیماری کبد چرب شده و برای سلامت فرد نیز مفید است.

کپسول ویت ایس گرین نیچر

کپسول ویت ایس گرین نیچر

بتاکاروتن

بتاکاروتن ها مشتق از ویتامین آ هستند که در مواد غذایی مختلف یافت می شوند. مطالعات اثبات کرده است که بتاکاروتن ها با خاصیت ضد التهاب و آنتی اکسیدانی خود در درمان کبد چرب موثر می باشند و باعث محافظت از سلول های کبد می شوند. لازم به ذکر است که بتاکاروتن به علت ساختار شیمیایی ویژه خود، نسبت به سایر کاروتنوئید ها توان آنتی اکسیدان بیشتری دارد.

مولتی ویتامین :

امروزه مطالعات بسیاری در زمینه اثر گذاری ویتامین ها در بهبود علائم کبد چرب انجام شده است. ویتامین ها با خاصیت آنتی اکسیدانی خود می توانند میزان التهاب را کاهش دهند، رادیکال های آزاد را جذب کرده و از تخریب سلول های کبدی جلوگیری کنند.

همچنین این ویتامین ها با افزایش متابولیسم داخل سلولی میزان سوخت ساز لیپید ها را افزایش داده و با شکستن ملکول های چربی مانع از تجمع آن در بافت کبد می شوند.

موارد مصرف کپسول ویت ایس گرین نیچر :

ترکیب قدرتمندی از ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان های گیاهی است که منجر به کاهش تخریب سلولی رادیکال های آزاد حفظ سلامت عروق و حفظ سلامت کبد در برابر مواد مضر می شود.

روش مصرف کپسول ویت ایس گرین نیچر :

روزانه 1 تا 3 عدد کپسول 3 بار در روز به همراه وعده های غذایی یا طبق دستورالعمل پزشک و یا متخصص تغذیه مصرف شود.

کپسول ویت ایس گرین نیچر

کپسول ویت ایس گرین نیچر

هشدار مصرف کپسول ویت ایس گرین نیچر :

موارد منع مصرف:

کپسول ویت ایس گرین نیچر حاوی سلنیوم است که در صورت مصرف بیش از حد سمی است. سلنیوم در مکمل های غذایی نباید بیش از دوز روزانه 150 میکروگرم مصرف شود. محصولات حاوی سلنیوم برای کودکان زیر 12 سال مناسب نیستند. برای خانم های باردار یا مادران شیرده توصیه نمی گردد. در صورت سابقه جراحی از دو هفته قبل از مصرف دارو خودداری شود.

عوارض جانبی:

تاکنون عارضه جانبی مشاهده نشده است. با این حال این محصول می تواند در موارد استفاده بیش از دو سال و یا مقادیر بالاتر از میزان پیشنهاد شده عوارض جانبی مانند: تحریک، پوست، تهوع، استفراغ، تغییر رنگ ناخن، از دست دادن انرژی، تحریک پذیری و سردرد ایجاد کند. وقوع واکنش های آلرژیک شدید در صورت استفاده از این محصول بسیار نادر است.

تداخل دارویی:

در افرادی که داروهای زیر را مصرف می کنند با احتیاط مصرف شود:

داروهای ضد انعقاد خون، میدازولام، فلوکستین، کلوزاپین، متوپرولول، اندانسترون، فکسوفنادین، آتورواستاتین و …

شرایط نگهداری:

کپسول ویت ایس گرین نیچر را در دمای زیر ۳۰ درجه سانتی‌گراد و در جای خشک و خنک، بدور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

ترکیبات کپسول ویت ایس گرین نیچر :

عصاره دانه انگور سیاه خشک شده خشک، عصاره میوه خشک شده خارمریم، سلنومتیونین، بتاکاروتن، پیریدوکسین هیدروکلراید، روی گلوکونات، اسید فولیک، سوکسینات دی آلفا توکوفریل اسید، اسید اسکوربیک، کلسیم آسکوربات، نیترات تیامین، پانتوتنات کلسیم، سیانوکوبالامین

سایر ترکیبات به کار رفته در کپسول ویت ایس گرین نیچر :

میکروکریستالین سلولز، کلسیم هیدروژن فسفات دی هیدرات، منیزیم استئارات، سیلیکا کلوئیدال انهیدروس.

جدول ترکیبات :

عنوانمقدار در هر وعده روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
عصاره دانه انگور10mg**
عصاره گیاه خارمریم10mg**
سلنومتیونین32.5 µg**
بتاکاروتن3mg**
پیریدوسین هیدروکلراید25mg**
گلوکونات روی34.84mg**
اسید فولیک99 µg**
د- آلفا توکوفریل اسید82.64mg**
اسکوربیک اسید150mg**
آسکوربات کلسیم112.49mg**
نیترات تیامین10mg**
پنتوتنات کلسیم55mg**
سیانوکوبالامین50 µg**

** درصد نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

ویژگیهای محصول

وزن 150 گرم
نوع محصول

کپسول

کاربرد

بهبود سلامت کبد

جنسیت مصرف

عمومی

تعداد

30 عدد, 60 عدد

گروه

آنتی اکسیدان

عصاره

عصاره انگور, گیاه خار مریم

نوع محفظه

جعبه مقوایی, قوطی پلاستیکی

کشور سازنده

استرالیا

شرکت سازنده

دایاژن فارمد

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کپسول ویت ایس گرین نیچر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *