گزارش نادرستی مشخصات

قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر 90 عددیGreen Nature Sugar Meta Balance 90 Tabs

ویژگی های قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر :

 • کمک به کاهش وزن و اشتها
 • تامین کننده مواد ضروری مورد نیاز برای متابولیسم قند و کربوهیدرات در بدن
 • کمک کننده به متابولیسم طبیعی بدن در حین و پس از انجام ورزش
 • کمک و تنظیم کننده تولید انرژی حاصل از متابولیسم غذا در بدن
۴۳۰.۰۰۰ تومان

ناموجود

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیGreen Nature Sugar Meta Balance 90 Tabs

قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر

در این محصول از سری محصولات دسته دیابت از مکمل های تخصصی از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

همه فرایندهای شیمیایی مانند دم و بازدم، بازسازی سلولها، گردش خون، گوارش غذا و …که در بدن انجام میشود تا شخص را زنده نگه داشته و اندامهای بدن به طور طبیعی کار کنند، نیاز به انرژی دارند. این انرژی از فرآیند سوخت و ساز یا متابولیسم غذایی که میخوریم یا مینوشیم در ترکیب با اکسیژن, مانند کربوهیدراتها (نشاسته، قند، فیبر), پروتئینها و چربیها بدست میآید, حتی زمانی که بدن استراحت میکند و یا اینکه شخص خواب است.

کارکرد غده‌ها و سوخت و ساز بدن از مهمترین سیستم‌ها است که شامل هورمون‌هایی برای هماهنگی بین اندام‌های بدن در راستای سرعت و جهت کارکرد متابولیسم است. مانند هورمون تیروکسین که نقش کلیدی در سرعت متابولیسم داشته و در غده تیروئید ساخته شده و درون گردش خون می‌شود که با تراوش هورمون‌ها نقش مهمی در ترازمندی متابولیسم دارند.

قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر
قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر

واکنش متابولیسم در بدن، به دو نوع آنابولیسم (ایجاد بافتها و اندوختگی انرژی در بدن) کاتابولیسم (بافتهای بدن و اندوختگی انرژی برای فراهمآوری انرژی کارکردهای بدن) تجزیه می‌شوند. غده پانکراس هورمون‌هایی تراوش میکند که وظیفه آنها تعیین کنش اصلی در متابولیسم است. مثلا پس از غذاخوردن کنش آنابولیک بیشتر شده که باعث افزایش گلوکز خون شده، که مهمترین سوخت بدن است، و با افزایش گلوکز، پانکراس هورمون انسولین آزاد کرده و به سلول‌ها پیام می‌دهد که کنش آنابولیک را بیشتر کنند.

بنابراین هر گونه ناهماهنگی در هورمون‌ها باعث ایجاد مشکل سوخت در بدن شده و کسانیکه با بیماری‌های هورمونی مبارزه میکنند، بیشتر دچار کاهش و افزایش قندخون و وزن و… میشوند. هر گلوکز اضافی در نهایت به عنوان گلیکوژن در ماهیچه اندوخته می‌شود و همچنین می‌تواند به عنوان چربی در بافت چربی ذخیره شود.

قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر، در بردارنده ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است که می‌تواند در کنترل قندخون، ترازمندی اشتها و قندخون در افزایش انرژی بدن اثربخش و کمک‌کننده باشد.

قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر حاوی کروم، یک ماده معدنی ضروری بدن است که از نقش انسولین، هورمونی که برای جذب و ذخیره گلوکز (قند خون) بسیار مهم است، پشتیبانی میکند. کروم با انسولین همکاری کرده تا به بدن در استفاده از قندخون کمک کند و همچنین در متابولیسم کربوهیدرات‌ها ، چربی‌ها و پروتئین‌ها به انرژی نقش داشته باشد. این فرمولی است برای کاهش اشتها. در حالیکه ماده‌های ارزشمند ضروری بدن را فراهم کرده و باعث سوزاندن چربی‌ها، فرآوری انرژی و میزان نگه‌داشتن وزن بدن می‌شود.

انسولین هورمونی است که میتواند میزان قندخون بدن را کنترل کرده و سبب بهبود کارکرد کلی بدن شود. واکنش سلولهای بدن نسبت به انسولین را حساسیت به انسولین میگویند که برای بدن سودمند است. چنانچه سلولهای بدن نسبت به انسولین واکنش درستی نشان ندهند و حساسیت به انسولین پایین باشد، به آن مقاومت به انسولین میگویند و لوزالمعده برای فرآوری انسولین بیشتر و پاکسازی قند از خون، تحت فشار قرار میگیرد، قندخون افزایش یافته و خطر دچارشدن به دیابت نوع ۲ را بدنبال دارد. قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر فرمولی دارد که تا ۸۱ درصد، حساسیت به انسولین را کاهش داره و کمک به جلوگیری از دیابت نوع دو میکند.

قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر
قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر

این فرآورده همچنین دارای «روی و منیزیم» است که به متابولیسم قند نیز کمک می‌کنند. این ماده‌های ارزشمند غذایی بوسیله بدن برای کمک به جذب اثربخش قندخون به سلولهای بدن بکار گرفته میشوند، جایی که به عنوان سوخت سوزانده میشوند.

فروکتوز نیز از روده به خون فرستاده میشود. کبد بعنوان عضوی که میتواند فروکتوز را به گلوکز یا چربی بدل کند، از قبل پردازش میشود. کبد میتواند گلوکز و چربی را وارد جریان خون کرده یا آن را به صورت گلیکوژن یا اندوختگی چربی حفظ کند که در صورت مصرف بیش از حد قند میتواند به بیماری کبد چرب و همچنین خطر دیابت و بیماری قلبی بیانجامد. همچنین برخی از کنش و واکنش ها بین گلوکز و فروکتوز وجود دارد، به این معنی که گلوکز باعث جذب فروکتوز از روده میشود، در حالی که فروکتوز می‌تواند جذب و اندوختگی گلوکز در کبد را سرعت بخشد.

اگر قند همراه با فیبر ذاتی خود یا همان میوه کامل‌ باشد، تا ۳۰ درصد از این قند جذب بدن نمی‌شود. در عوض، بوسیله میکروب‌های روده متابولیزه می‌شود که ممکن است دگرگونی میکروبی را بهبود بخشد و به پیشگیری از بیماری کمک کند. فیبر همچنین به معنای افزایش آهسته تر گلوکز خون است که نشان داده است اثرات مثبتی بر سلامتی دارد.

 نشانه‌های بی‌ثباتی قندخون:

بسیاری از نشانه‌های بی‌ثباتی قندخون، نشانه‌های هیپوگلیسمی (درمان حمله‌های پایین افتادن قندخون) هستند، زیرا قندخون بالا (هیپرگلیسمی) نشانه‌های کمتری را آشکار می‌سازد. برای داشتن پیش دیابت یا دیابت نوع ۲ نیازی نیست که بیمار اضافه وزن داشته باشد.

به طرز شگفتی، بیشتر مردم درک درستی از چاقی و متابولیسم ندارند و یک مثال قدیمی همچنان وجود دارد که: «اگر میخواهید وزن کم کنید، همین‌که کمتر بخورید کافی است.» این جمله نه تنها بی‌اثر بوده بلکه زیان‌آور نیز است.

اگر رژیم غذایی ضعیف است، شاید قند در بدن به خوبی متابولیزه نمی‌شود و نشانه‌های قندخون پایین را نشان می‌دهد. دوباره تکرار میکنیم، «کروم برای تقویت کنترل قندخون شناخته شده است».

قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر
قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر

ترکیبات موثر در قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر

کرومیوم:

اصلی‌ترین ترکیب این فرآورده کرومیوم است. کرومیوم با مکانیسم‌های عمل متفاوت در کنترل قند خون افراد دیابتی و کنترل وزن افراد با اضافه وزن عمل می‌کند. کرومیوم همچنین با تنظیم ترشح لپتین و اثرگذاری این هورمون بر مرکز اشتها در دستگاه عصبی، منجر به سرکوب اشتها و کاهش میل افراد به غذا می‌شود. این ماده با افزایش سطح سروتونین، دوپامین و نوراپی نفرین نشاط و انرژی فرد را در طول روز افزایش داده و جلوی افسردگی‌های ناشی از کاهش وزن را می گیرد.

ویتامین D۳:

ویتامین د3 علاوه بر تامین ویتامین دی مورد نیاز بدن در کنار بقیه ویتامین‌ها و املاح معدنی، سطح هموگلوبین A۱C را از طریق افزایش BUN کاهش داده و قند خون را تیز کاهش می دهد.

مینرال:

مواد معدنی همراه با ویتامین‌های موجود در قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر، جهت افزایش متابولیسم بدن لازم می باشند.

زینک در این محصول با وجود خاصیت آنتی اکسیدانی، موجب کاهش مقاومت به انسولین در افراد می شود.

منیزیم، در کنار فعال کردن واکنش‌های آنزیمی به بهبود خلق و خو در افراد رژیمی کمک می کند و موجب افزایش آرامش در این دسته افراد می شود.

یکی دیگر از این مواد معدنی مهم، منگنز است که به عنوان یک کوفاکتور، محرک متابولیسم کربوهیدرات در بدن بوده و با تاثیر بر مسیر گلوکونئوژنز، باعث کاهش ذخایر کربوهیدرات می شود.

قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر
قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر

موارد مصرف قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر :

تامین مواد ضروری مورد نیاز برای فرآیند متابولیسم قند و کربوهیدرات در بدن

کمک و تنظیم و تولید انرژی حاصل از متابولیسم غذا در بدن و همچنین کمک کننده به متابولیسم طبیعی بدن در حین و پس از انجام ورزش

نحوه مصرف قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر :

روزانه یک قرص به همراه وعده های غذایی یا طبق دستور العمل پزشک و یا متخصص تغذیه میل شود.

هشدار مصرف قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر :

در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

تا کنون عارضه جانبی خاصی مشاهده نشده است. با این حال این محصول می تواند در موارد استفاده بیش از 2 سال و یا مقادیر بالاتر از میزان پیشنهاد شده عوارض مثل: تحریک پوست، سردرد، سرگیجه، حالت تهوع، تغییرات خلقی و اختلال تفکر ایجاد کند.

مصرف این محصول در دوران بارداری و شیردهی تنها زیر نظر متخصص تغذیه یا پزشک مجاز است. همچنین مصرف این محصول در افراد زیر 19 سال توصیه نمی شود.

در افرادی که داروهای مثل لووتیروکسین، ضد التهاب های غیر استروئیدی را مصرف می کنند با احتیاط مصرف شود.

نمایش ادامه مطلب
برچسب:
مشخصات کلیGreen Nature Sugar Meta Balance 90 Tabs
سایر مشخصات
نوع محصول

قرص

گروه

دیابت

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

تعداد

90 عدد

کشور سازنده

استرالیا

شرکت سازنده

دایاژن فارمد

وزن150 گرم
نظرات کاربرانGreen Nature Sugar Meta Balance 90 Tabs

لطفا دیدگاه خود را فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی ارسال کنید.بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قرص شوگر متا بالانس گرین نیچر 90 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها0

 • جدیدترین
 • مفیدترین
 • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخGreen Nature Sugar Meta Balance 90 Tabs

هیچ پرسشی یافت نشد

  برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  نقد و بررسیGreen Nature Sugar Meta Balance 90 Tabs