چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

قرص گرین تیدین دینه ۵۰ عددی

Dineh Green TeaDin 50 Herbal Tabs

ویژگی‌های قرص گرین تیدین دینه:

 • کمک به کاهش وزن
 • پیش‌گیری از بیماری‌های قلبی و عروقی
 • حاوی برگ و عصاره‌ی چای سبز، دانه‌ی زیره‌ی سبز و دانه‌ی شوید در قرص روکش‌دار
 • دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی و ضد التهابی
 • کاهنده‌ی کلسترول و تری‌گلیسیرید خون
 • دارای ویژگی چربی‌سوزی
 • موثر در درمان نفخ و اختلالات سوءهاضمه
 • کاهش خطر ابتلا به سرطان (مخصوصاً سرطان‌های گوارشی و پستان)


تاریخ انقضا: 2026/07/30

۴۰.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

(1 بررسی مشتری)
با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص گرین تیدین دینه

در این محصول از محصولات تناسب اندام و کاهش وزن و قلب و عروق از سایت دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

قرص گرین تیدین دینه، دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه و هدفمندی از گیاهانی است که به صورت خاص در کمک به کاهش وزن و کمک به بهره بردن از خواص آنتی‌اکسیدانی و پیش‌گیری از تصلب شرائین، بیماری‌های قلبی و سرطان (به ویژه دستگاه گوارش و سینه) کاربرد دارد.

چاقی یکی از عمده‌ترین مسائل پیش روی سلامت جامعه امروزی است. بر اساس آمار سازمان بهداشت جهانی ۴۰ درصد از افراد بیشتر از ۱۸ سال، اضافه وزن داشته و حدود ۱۵ درصد نیز دچار به چاقی هستند. عوامل گوناگونی موجب این معضل خواهند شد از جمله؛ رژیم های غذایی نامناسب و ناسالم و با کالری زیاد، سبک زندگی ناصحیح، تحت استرس فراوان قرار گرفتن، مشکلات روانی، کم‌تحرکی و ورزش نکردن، یکجا نشینی زیاد و عدم تحرک کافی و… .

یک برنامه‌ی غذایی روزانه‌ی سالم، کاهش کالری دریافتی و فعالیت فیزیکی مناسب، بهترین روش های کاهش وزن به شمار می‌آیند. اما از آن‌جایی که برای بیشتر اشخاص، تغییر این عادت‌ها بسیار سخت می باشد، مصرف داروها و مکمل های غذایی در بین افراد مبتلا به اضافه وزن و چاقی هم‌واره امر رایجی می‌باشد.

به طور کلی، مکمل‌های کاهش‌دهنده‌ی وزن در چند گروه چربی‌سوز و افزایش‌دهنده‌ی متابولیسم، کاهش‌دهنده‌ی اشتها و مکمل‌های محدود‌کننده‌ی جذب چربی و کربوهیدرات تقسیم‌بندی می‌شوند. مکمل‌هایی با ترکیبات گیاهی به علت طبیعی بودن و عوارض جانبی کمتر با استقبال بیشتری روبه رو می‌شوند.

قرص گرین تیدین

dineh-green-teadin

قرص گرین تیدین دینه 50 عددیDineh Green Teadin 50 Tablets؛ حاوی ترکیباتی همچون؛ پودر برگ و عصاره‌ی چای سبز، دانه‌ی شوید و دانه‌ی زیره‌ی سبز می‌باشد که بر اساس ۵۰ میلی گرم پلی فنل تام استاندارد شده است و یکی از این مکمل های گیاهی کاهش وزن است. این فرآورده به دلیل ترکیباتی که دارد، چربی سوز قوی بوده و به کاهش اشتها نیز کمک می‌کند. قرص گرین تیدین دینه، جهت کمک به درمان چاقی و پیش‌گیری از تصلب شرائین و بیماری‌های قلبی کاربرد دارد.

عصاره‌ی چای سبز موجود در قرص گرین تیدین:

عصاره‌ی چای سبز به کار رفته در قرص گرین تیدین، به واسطه‌ی افزایش میزان سوخت‌و‌ساز و انرژی مصرفی بدن، شکستن سلول‌های چربی و استفاده از ذخایر چربی این سلول‌ها و کاهش جذب چربی و کربوهیدرات، می‌تواند به کاهش وزن کمک کند. مصرف برگ چای سبز دارای اثرات مثبت در سلامت قلب و عروق، سرطان، کنترل چاقی و سلامت روده‌ها می‌باشد.

چای سبز موجود در قرص گرین تیدین، ماده‌ای به نام پلی فنول نظیر اپی گالو کاتچین گالات (EGCG) دارد که می‌تواند موجب بالا بردن میزان سوخت انرژی موجود در سلول‌های چربی شده و تاثیر چشم‌گیری بر روند چاقی افراد بگذارد. پلی فنول‌ها، آنتی‌اکسیدان‌های طبیعی بوده که از اثر رادیکال‌های آزاد و آسیب‌رسانی به سلول های بدن جلوگیری می کنند. بنابراین قرص گرین تیدین دینه، اثرات آنتی اکسیدان داشته و ضد سرطان معده، روده کوچک، کولون، پانکراس و سرطان سینه می‌باشد.

از طرفی در بین گیاهان با خواص چربی‌سوزی قوی، چای سبز یکی از شناخته‌شده‌ترین آن‌ها می‌باشد که می‌توان گفت ترکیب اصلی بسیاری از مکمل‌های کاهش وزن است.

قرص گرین تیدین

dineh-green-teadin

طبق پژوهش‌های انجام شده، اثرات آنتی‌اکسیدانی چای سبز 6 برابر چای سیاه و بیشتر از ویتامین‌های C ،E و کاروتنوییده است. خاصیت ضد سرطانی قرص گرین تیدین دینه، نیز وابسته به خواص آنتی‌اکسیدانی و ضد تکثیر سلولی پلی فنول‌ها، خصوصاً اپی گالوکاتشین می‌باشد. در واقع، پلی فنول‌ها با بلوکه کردن ایجاد درون زایی نیتروزامین و آمین‌های هتروسیکلیک و هیدروکربن‌های آروماتیک چند‌حلقه‌ای و نیز با کاهش تخریب DNA، خطر ابتلا به سرطان را کاهش می‌دهند.

مصرف چای سبز مو‌جود در قرص گرین تیدین، می‌تواند در رفع چربی شکمی کمک کند. لازم به ذکر است که تاثیر چربی‌سوزی چای سبز در کسانی که به طور مدام قهوه و کافئین مصرف نکنند، بیشتر دیده و حس می‌شود.

قرص گرین تیدین، هم‌چنین در بهبود اسهال باکتریایی و رشد باکتری‌های مفید در فلور میکروبی روده مفید می‌باشد و از این رو در کمک به درمان نفخ و اختلالات سوءهاضمه موثر بوده و خطر دچار شدن به سرطان دستگاه گوارش را کاهش می‌دهد.

دانه‌های شوید و زیره‌ی موجود در قرص گرین تیدین:

دانه‌های شوید و زیره‌ی سبز نیز که هر کدام اثر کاهش وزن قوی دارند، در ترکیبات قرص گرین تیدین، به کار رفته‌اند. به طور کلی، شوید و زیره، در درمان نفخ و سوءهاضمه موثر بوده و اثرات مدر، کاهش‌دهنده‌ی وزن، چربی و قندخون دارند، هم‌چنین با خواص ضد میکروبی خود، بر عفونت های میکروبی اندام گوارشی نیز تاثیر گذار می‌باشند.

شوید موجود در قرص گرین تیدین:

گیاه شوید متعلق به خانواده‌ی چتریان بوده و از دانه‌های این گیاه جهت بهبود بسیاری از بیماری‌ها استفاده می شود. فلاونوئیدها، ترپنوئیدها و تانن موثرترین ترکیبات موجود در برگ و دانه‌ی شوید هستند. این ترکیبات می‌توانند تری گلیسیرید و کلسترول بد را کاهش داده و فلاوونوئیدهای شوید فعالیت آنزیم لیپوپروتئین لیپاز که موجب بالا بردن تولید کلسترول خوب می‌شود را افزایش می‌دهند.

طبق پژوهش‌های صورت‌گرفته، اسانس شوید با اثرگذاری بر روی مرکز اشتها در مغز، باعث توقف انتقال احساس گرسنگی می‌گردد. از این رو، این گیاه می‌تواند به عنوان یکی از ترکیب های مکمل‌های لاغری و کاهش وزن به شمار آید.

زیره‌ی سبز موجود در قرص گرین تیدین:

دانه‌ی زیره‌ی سبز به کار رفته در قرص گرین تیدین، نیز حاوی ترکیباتی چون کومین آلدهید، گاما ترپینین، سابینین، آلفا فالندرن و آلفا کادینین می‌باشد. ترکیب فعال تیموکینون در دانه‌ی زیره‌ی سبز، ترکیبی ضد التهاب و آنتی‌اکسیدان است که اثربخشی خوبی در زمینه‌ی کاهش وزن دارد. تیموکینون قادر است با اثر رادیکال‌های آزاد مقابله کرده و بدن را به خوبی پاک‌سازی نماید.

زیره‌ی سبز در کاهش قند خون موثر است و سطح کلسترول، فاکتورهای التهابی، تری گلیسیرید، LDL را کاهش و HDL خون را افزایش می‌دهد. این ماده به طور چشم‌گیری در کاهش BMI بدن، توده‌ی چربی و در نهایت وزن بدن موثر می‌باشد.

زیره‌ی سبز می‌تواند اشتها را نیز کاهش دهد و در نتیجه میزان دریافت کالری روزانه از مواد غذایی و چربی بدن کم می‌شود. مصرف این گیاه در افراد دیابتی بسیار سودمند است و باعث کاهش سطح سرمی انسولین، قند خون ناشتا، هموگلوبین گلیکوزیله و شاخص‌های التهابی مانند؛ hsCRP و TNF-α در این افراد می‌شود.

قرص گرین تیدین، ساخت شرکت مجتمع صنایع دینه ایران است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید هم‌چنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌‌ی دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌‌ی دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف قرص گرین تیدین:

کمک به کاهش وزن.

کمک به بهره بردن از خواص آنتی‌اکسیدانی و پیش‌گیری از تصلب شرائین، بیماری‌های قلبی و سرطان (به ویژه دستگاه گوارش و سینه).

روش مصرف قرص گرین تیدین:

بزرگسالان: روزی ۳ مرتبه، هر بار ۱ تا ۲ قرص، هم‌راه با غذا (ابتدا با دوز کمتر شروع کرده و در صورت نیاز به حداکثر مجاز افزایش دهید).

هشدار مصرف قرص گرین تیدین:

در بیماران قلبی، کلیوی، ناراحتی‌های روانی مانند؛ اضطراب، پرکاری تیروئید و در کسانی که معده‌ی حساس دارند با احتیاط مصرف شود.

چای سبز ممکن است باعث کاهش هورمون‌هایی مانند؛ تستوسترون، استادیول و انسولین در خون گردد.

در صورت حساسیت به مصرف چای، هنگام خواب، از مصرف آن به هنگام شب خودداری کنید.

در دمای کمتر از ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد، دور از نور و رطوبت نگهداری گردد.

موارد منع مصرف قرص گرین تیدین:

در افراد حساس به کافئین منع مصرف دارد.

در دوران بارداری و شیردهی مصرف نگردد.

عوارض جانبی مصرف قرص گرین تیدین:

در دوز معمولی عارضه‌ی جانبی خاصی مشاهده نمی‌شود. ولی مصرف بیشتر از حد مجاز، ممکن است باعث بی‌قراری، تحریک‌پذیری، بی خوابی، سردرد، سرگیجه و تپش قلب گردد.

در افراد حساس، عوارض گوارشی مانند؛ افزایش اسید معده، تحریک معده، کاهش اشتها، اسهال یا یبوست با مصرف چای سبز گزارش شده است. جهت رفع عوارض گوارشی به فرمول قرص گرین تیدین دینه، زیره‌ی سبز و شوید اضافه شده است. مصرف شیر نیز هم‌راه با این قرص جهت کاهش عوارض موثر است.

تداخل دارویی قرص گرین تیدین:

چای سبز ممکن است اثر ضد انعقادی وارفارین را کاهش دهد، بنابراین افراد تحت درمان با وارفارین، در مصرفچ ای سبز احتیاط کنند.

به دلیل وجود تانن در چای، این قرص با دو ساعت فاصله از ترکیبات آهن‌دار مصرف شود.

ترکیبات قرص گرین تیدین : (به ازای هر قرص)

عنوانمقدارنیاز روزانه
پودر برگ و عصاره چای سبز۵۰۰ ميلی‌گرم*
دانه‌ی شوید۲۰ ميلی‌گرم*
دانه‌ی زیره سبز۲۰ ميلی‌گرم*

استاندارد شده بر مبنای ۵۰ میلی‌گرم پلی فنل تام

* نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

مجتمع صنایع دینه ایران در سال 1359 توسط مهندس “محمدکریم ابراهیمی قاجار” تاسیس شد و اکنون با همکاری مجموعه‌ای از نیروهای متخصص و با بهره‌گیری از علم و تکنولوژی به روز به عنوان یکی از بزرگترین و با سابقه ترین تولید کنندگان داروهای گیاهی و گیاهان دارویی کشور مشغول فعالیت است. واحد تحقیق و توسعه دینه (Dineh) در سال 1378 با تشکیل یک مرکز تحقیقات و توسعه در تهران شروع به کار کرد.

ویژگیهای محصول

وزن 150 گرم
نوع محصول

قرص

کاربرد

چربی سوزی

جنسیت مصرف

عمومی

تعداد

50 عدد

گروه

چربی سوز, کاهش وزن, مکمل غذایی

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

ایران

برند

شرکت سازنده

مجتمع صنایع دینه ایران

1 دیدگاه برای قرص گرین تیدین دینه ۵۰ عددی

 1. مهسا تقوی

  ب پیشنهاد یکی از دوستان مصرف کردم ک عالی بئد البته بیرای لاغری تاثیری ندیدم ولی برای نفخ و گوارش عالی بود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *