چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کرم ضد لک روز و شب ژنوبایوتیک 2×15 میلی‌ لیتر

Geno Biotic Anti-Spot Day And Night Cream 2×15ml

ویژگی‌های کرم ضد لک روز و شب ژنوبایوتیک:

  • دارای ۲ کرم روز و شب ۱۵ میلی‌لیتری در یک بسته‌بندی
  • ضد لک و ضد چروک
  • روشن‌‌کننده‌ی قوی پوست
  • حاوی آنتی‌اکسیدان
  • مبارزه با رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان
  • آب‌رسان و مغذی پوست
  • لایه‌برداری ملایم


428.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم ضد لک روز و شب ژنوبایوتیک

در این محصول از محصولات ضد لک و ضد چروک دسته مراقبت پوست صورت سایت دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

کرم ضد لک روز و شب ژنوبایوتیک؛ دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه و هدفمندی است که به صورت خاص است که در کمک به رفع و کاهش تیرگی و لکه‌های تیره‌ی پوست و کمک به روشن و شفاف‌تر شدن پوست کاربرد دارد. این فرآورده هم‌چنین به رفع چین و چروک و جوان‌سازی پوست کمک می‌کند و  مناسب بانوان و آقایان می‌باشد.

پوست ما انسان‌ها با افزایش سن و برخی دیگر از عوامل دچار پیری می‌شود و نشانه‌های آن نیز به سادگی‌ روی صورت نمایان خواهد شد. نور آفتاب، استرس و تنش‌های روانی، رادیکال‌های آزاد و استرس اکسیداتیو و … همه می‌توانند در بروز لک و تیرگی پوست و نیز چین و چروک موثر باشند، زیرا باعث‌ آسیب به ساختار پوست می‌شوند‌.

کرم ضد لک روز و شب ژنوبایوتیک 2×15 میلی‌ لیتر Geno Biotic Anti Spot Day & Night Cream 2×15ml؛ حاوی ویتامین سی C، ویتامین ای E، لایه‌بردارها، اسید هیالورونیک، مواد مغذی، عصاره‌های گیاهی و … می‌باشد که نه‌تنها باعث آب‌رسانی قوی و عمیق پوست می‌شوند، بلکه روشن‌‌کننده‌ی قوی پوست است و به کاهش و رفع لک‌های تیره‌ی پوست پرداخته و جوانی پوست را بهبود می‌بخشد.

کرم نرم کننده دست و صورت ساج

Saj Hand & Face Emollient Cream

در بسته‌بندی کرم ضد لک روز و شب ژنوبایوتیک، ۲ کرم روز و شب ۱۵ میلی‌لیتری وجود دارد که یکی برای استفاده‌ در صبح و یکی برای استفاده در شب فرموله و تولید شده‌اند و هر کدام ترکیبات خاص خود را دارا می‌باشند‌ که به تقویت پوست کمک نموده و ضد لک و ضد چروک هستند.

ویتامین سی C مانند؛ ویتامین ای E موجود در کرم ضد لک روز و شب ژنوبایوتیک، یکی از ترکیبات شناخته‌شده در زمینه‌ی زیبایی است که باعث رطوبت‌رسانی پوست شده و این در نرم‌تر شدن پوست موثر است. ویتامین سی دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی است و به مهار رادیکال‌های آزاد پرداخته و نیز به تحریک ساخت کلاژن کمک می‌کند تا باعث‌ بازسازی و بازیابی سلول‌های آسیب‌دیده شود که در رفع چین و چروک مفید است.

ماده‌ی مغذی ویتامین سی به کار رفته در کرم ضد لک روز و شب ژنوبایوتیک، سیستم دفاعی پوست را بهبود بخشیده و می‌تواند با مهار آنزیم تیروزیناز به کاهش لک‌های تیره کمک نماید که برآیند آن افزایش‌ شفافیت و روشنی پوست خواهد بود و با تحریک کلاژن‌سازی، در بهبود بافت پوست کارایی دارد.

عصاره‌‌های گیاهی به کار رفته در کرم ضد لک روز و شب ژنوبایوتیک، سرشار از مواد معدنی، مغذی و ویتامین‌ها هستند که هم باعث‌ آب‌رسانی پوست می‌شوند و هم از ویژگی ضد اکسیدانی برخوردار بوده و به بهبود روشنی و شفافیت پوست کمک می‌نمایند و ضد پیری هستند. اسید هیالورونیک در کرم ضد لک روز و شب ژنوبایوتیک، نیز آب‌رسانی قوی به حساب می‌آید که در حفظ رطوبت پوست موثر بوده و باعث‌ برطرف‌ شدن چروک‌های پوستی می‌شود و به صورت غیر مستقیم کلاژن‌سازی را تقویت می‌کند.

کرم ضد لک روز و شب ژنوبایوتیک، ساخت شرکت پارس آزمای است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

کرم ضد لک روز و شب ژنوبایوتیک

Geno Biotic Anti Spot Day Night Cream

موارد مصرف:

کمک به رفع و کاهش تیرگی و لکه‌های تیره‌ی پوست. کمک به روشن و شفاف‌تر شدن پوست. کمک به رفع چین و چروک و جوان‌سازی پوست. مناسب بانوان و آقایان.

روش مصرف:

کرم روز ژنو بایوتیک: صبح‌ها صورت خود را شسته و خشک کنید. مقدار کافی از کرم را فقط بر روی لکه‌های پوست خود به آرامی بمالید تا جذب شود.

کرم شب ژنو بایوتیک: شب‌ها نیز صورت خود را شسته و خشک کنید. مقدار کافی از کرم را فقط بر روی لکه‌های پوست خود به آرامی بمالید تا جذب شود.

هشدار مصرف:

از تماس فرآورده با چشم‌ها خودداری شود و در صورت تماس چشم‌ها را با آب ولرم و فراوان شست‌وشو دهید‌.

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

شرایط نگهداری:

فرآورده دور از تابش نور مستقیم آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

فرآورده دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

ترکیبات:

ترکیبات کرم روز:

سیتریک اسید و لاکتیک اسید و مالیک اسید و گلوکونیک اسید و آسکوربیک اسید و گلیکولیک اسید و سالیسیلیک اسید و تارتاریک اسید، سدیم هیالورونات، نیاسین‌آمید، آلفا آربوتین، دایمتیکون/ وینیل دایمتیکون کراس پلیمر و بوتیلن گلیکول و هیدروکسی پروپیل بیسپالمیتامید MEA، گلیسریل استئارات و پی ای جی-۱۰۰ استئارات،

تترا هیدروکورکومین، ٣-۰- اتیل آسکوربیک اسید، هگزانویل دی پپتید – نورلوسین استات و لسیتین و گلیسرین، پلی ایزوبوتن هیدروژنه و پلی متیل سیلسکیوکسان و وینیل دایمتیکون/ متیکون سیلسکیوکسان کراس پلیمر و اتیلن/ پروپیلن کوپلیمر.

آمونیوم آکریلویل دایمتیل تائورات/ وی پی کوپلیمر، پنتیلن گلیکول، هیدروکسی فنیل پروپامیدو بنزویک اسید، توکوفریل استات، فنوکسی اتانول، اتیل هگزیل گلیسرین، عصاره‌ی برگ آلوئه ورا، اسانس، دی سدیم ا.د. ت. آ، سی آی ۱۱۴۷۲۰ ، سی آی ۱۱۵۹۸۵، آب یون‌زدا.‌

ترکیبات کرم شب:

٣-۰- اتیل آسکوربیک اسید، فسفولیپیدها و لوکونوستوک و تخمیر ریشه ی تربچه و رتینول و تترا سدیم ا.د.ت.آ، نیاسین‌آمید، استیل گلیسیل بتا آلانین، اتیل هگزیل استئارات، سدیم هیالورونات، کراس پلیمر، پلی گلیسریل -۴ دی ایزواستئارات/ پلی هیدروکسی استئارات سباكات، سدیم ایزواستئارات، گلیسریل استئارات و پی ای جی-۱۰۰ استئارات.

عصاره‌ی میوه‌ی توت هندی، گلیسرین و بوتیلن گلیکول و عصاره‌ی ریشه شیرین بیان، آمونیوم آکریلویل دایمتیل تائورات/ وی پی کوپلیمر، کوجیک اسید، پنتیلن گلیکول، هیدروکسی فنیل پروپامیدو بنزویک اسید، توکوفریل استات، فنوکسی اتانول، اتیل هگزیل گلیسرین، عصاره‌ی برگ آلوئه ورا، پانتنول، اسانس، دی سدیم ا.د.ت.آ، سی آی ۱۱۴۷۲۰، سی آی ۱۱۵۹۸۵، آب یون‌زدا.

ژنو بایوتیک، برندی تخصصی در حوزه گروه محصولات مراقبت از پوست است که این محصولات با تکیه بر دانش متخصصان پوست و بهره گیری از تکنیک‌های نوین فرمولاسیون به منظور توسعه محصولاتی با کیفیت بالا در جهت تامین نیاز مصرف کنندگان به بازار عرضه می‌گردد و دارای گواهی بین المللی از مرکز تائید صلاحیت است.داشتن نگاه کاملا علمی و تخصصی به پوست و عارضه‌های آن و روش‌های مراقبت از پوست از جمله اهداف برند ژنوبایوتیک بوده که این مهم به واسطه‌ی برنامه ريزي، اجرا و ارزيابي پژوهش‌هاي كاربردي و توسعه‌ی محصولات تخصصی پوست صورت می‌پذیرد. نوآوری، اختراع و بهبود در تمام مراحل و رسیدن به بالاترین سطح از رسالت‌های مهم برند ژنو بوده و همین امر کمک به رشد و نمو ژنو بایوتیک به عنوان برند نوپای شرکت پارس آزمای طب نمود. بنابراین، این برند محصولات خود را به عنوان محصولاتی ارزشمند در حوزه‌ی درمان تخصصی بیماری‌های رایج پوست در کنار دارا بودن کیفیت مناسب معرفی می‌نماید.این برند به توانایی خودش در جهت ایجاد فرصت‌هایی برای تولید محصولات آینده اعتقاد دارد که تنها بر پایه تخیل، توانایی  و دانش برای جذب افراد با استعداد که بتوانند مفهوم برند را درک کنند. از آن‌جایی که برند ژنو بایوتیک بر حول محور محصولات مراقبت از پوست و زیبایی است، بنابراین به دنبال افزایش ویژگی‌های طبیعی محصول به منظور تولید محصول نوآورانه بوده که برای مصرف کنندگان ایمن باشد. شعار برند ژنو بایوتیک استفاده از مطالب روز دنیا به کارگیری نیروی متخصص و متعهد، مشتری مداری، ایفای نقشی مهم و تاثیرگذار در صحنه های رقابتی و علمی در سطوح بالا و تولید محصولاتی تخصصی برای همه ی نسل‌ها است.

ویژگیهای محصول

وزن

171 گرم

نوع محصول

کرم

گروه

ضد چروک , ضد لک

حجم

15 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس آزمای طب

برند

ژنوبایوتیک

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم ضد لک روز و شب ژنوبایوتیک 2×15 میلی‌ لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *