کپسول فرتیل اید آقایان فیرهیون هلث 90 عددی

Fairhaven Health Fertilaid For Men 90 Caps

ویژگی های کپسول فرتیل اید آقایان :

  • کمک به بهبود کیفیت اسپرم (کمک به افزایش تعداد_ حرکت و بهبود شکل)
  • سلامت اسپرم و باروری مردان، محافظت از کبد
  • ترکیب آنتی‌اکسیدانی ویژه به همراه اسیدآمینه هایی مانند ال_کارنیتین, ویتامین‌ها و مواد معدنی
  • بدون گلوتن، لبنیات، رنگ های مصنوعی یا مواد نگهدارنده مصنوعی

تاریخ انقضا: 2025/10/24

۱.۳۹۰.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کپسول فرتیل اید آقایان فیرهیون هلث

در این محصول از سری محصولات مکمل غذایی دسته مکمل آقایان از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

ناباروری به دلیل میزان کم اسپرم، برای برخی از زوج‌ها در روند بچه دارد شدن و یا تولید مثل مشکل آفرین است که با رفتن پیش پزشک و دادن آزمایش روشن می‌شود. کم بودن تعداد اسپرم زمانی روی می‌دهد که مرد در هر میلی‌لیتر کمتر از ۱۵ میلیون اسپرم داشته باشد. داشتن تعداد اسپرم کم می‌تواند شانس بارداری را پایین بیاورد، چنانچه بارداری‌های موفقیت آمیز هنوز هم در صورت وجود این مشکل و مسئله می توانند رخ دهند. فرآورده ای که مد نظر ما است میتواند به بهبود اسپرم در مردان کمک کند.

از سال ۲۰۰۳، «فرتیل اید برای مردان» (FertilAid for Men) راه خود را در دنیای مکمل های باروری شروع کرده و نخستین مکملی است که با ترکیب گیاهان کلیدی باروری و آنتی اکسیدان ها، نیز بعنوان یک مولتی ویتامین از آن یاد کرده که از باروری مردان پشتیبانی می‌کند. این فرآورده به ثبت اختراع شده و مورد پژوهش‌های بالینی قرار گرفته است.

کپسول فرتیل اید آقایان

کپسول فرتیل اید آقایان

در یک پژوهش دوسورکو (یعنی آزمایشی که در آن هم پژوهشگران و هم آزمودنی ها نمی‌دانند چه کسی در چه گروهی قرار دارد.) و پژوهشی تصادفی و آینده‌نگر به مدت ۹۰ روز به ۱۴ مرد به گونه دارونما ارائه شد که در گروه «فرتیل اید برای مردان» میزان شگفت‌انگیزی از شمار و تعداد کل اسپرم‌های متحرک طبیعی دیده شد. بعد از دو دهه از ورود فرتیل اید برای مردان به بازار، هم‌چنان این فرآورده در نوار بالایی برای حمایت از سلامت باروری مردان قرار دارد.

ال-کارنیتین، ال-آرژنین، کوآنزیم کیوتن، روی، ویتامین ب۱۲، ماکا، گیلاس زمستانی یا جینسنگ هندی، و مکونا پرورینز یا باقلا مخملی، آنتی‌اکسیدان‌های کلیدی هستند که برای کمک به یکپارچگی اسپرم و جلوگیری از رادیکال های آزاد در در این فرآورده جای داده شده‌اند. پروتئین مهم ترین جز رشد و میزان کردن متابولیسم بدن بحساب می‌آید که بسیار ضروری است واحدهای سازنده‌ی پروتئین به نام آمینواسید به دو گروه ضروری و غیرضروری بخشبندی می‌شوند. بدن توان فرآوری آمینواسیدهای ضروری را نداشته و برای دریافت آنها باید از مواد غذایی یا مکمل‌ها بهره برد.

کپسول فرتیل اید آقایان

کپسول فرتیل اید آقایان

ال آرژنین از همین نوع آمینواسیدها است که پزشکان آنرا مولکول معجزه می‌نامند. این آمینواسید در گشاد شدن رگ های قلبی، برانگیخته شدن فرآوری هورمون رشد، فرآوری و حمل اسید نیتریک و همچنین دفع مواد زائد اثربخش است. کارنیتین یک لیپوتروپیک بوده و ماده ای چربی سوز که موجب فرآیندهای طبیعی بدن شده بدون اینکه صدمه‌ای ببیند و از کارکرد کبد پشتیبانی می‌کنند و اثربخشی قوی بر تمام بدن دارد. این ماده نیز دارای خاصیت‌ ضدالتهابی بوده و سیستم ایمنی بدن را پرتوان تر می‌کند.

ال کارنیتین که نوعی اسیدآمینه است، به تحرک اسپرم کمک می‌کند. پژوهش‌های ارزشمند و معتبر نمایانگر این بودند که ALC و LC می توانند تحرک اسپرم را در مردان افزایش دهند. ویتامین ث یا سی، کلسیم، کوآنزیم کیوتن، ویتامین دی، ویتامین ای، سلنیوم، روی ویتامین های اثربخش در باروری مردان هستند. امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

کپسول فرتیل اید آقایان

کپسول فرتیل اید آقایان

موارد مصرف کپسول فرتیل اید آقایان :

مکمل فرتیل اید (FertilAid) برای تقویت اسپرم آقایان، ۹۰ عدد کپسول.

روش مصرف کپسول فرتیل اید آقایان :

روزانه ۳ کپسول به همراه مقدار کافی آب میل شود. مصرف مکمل های غذایی با معده خالی گاهی اوقات می تواند منجر به حالت تهوع و یا ناراحتی معده شود. توصیه می‌کنیم ۱ کپسول را ۳ بار در روز همراه با غذا مصرف کنید.

هشدار مصرف کپسول فرتیل اید آقایان :

در صورت داشتن هرگونه مشکل پزشکی لطفاً پیش از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید. درصورتیکه پلمپ درب قوطی باز شده باشد از مصرف آن خودداری نمایید. در صورت مسمومیت ناشی از مصرف بیش از اندازه فورا با مراکز درمانی تماس حاصل فرمایید.
این فرآورده جهت تشخیص، پیشگیری و درمان نمی‌باشد.

شرایط نگهداری کپسول فرتیل اید آقایان :

خارج از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کپسول فرتیل اید آقایان :

ال-کارنیتین (به عنوان ال-کارنیتین ال تارتارات)، ماکا (ریشه)، عصاره دانه انگور، عصاره جینسینگ آسیایی (ریشه)، کوآنزیم کیوتن (CoQ10) و ترکیب اختصاصی ۸۹۰ میلی‌گرم ویتامین آ (به عنوان بتاکاروتن) ۵۰۰۰ واحد بین المللی، ویتامین سی/ث (به عنوان اسید اسکوربیک) ) ۲۵۰ میلی‌گرم، ویتامین د۳ (به عنوان کوله کلسیفرول) ۴۰۰ واحد بین المللی، ویتامین ای (به صورت دی-آلفا توکوفریل سوکسینات) ۱۵۰ واحد بین المللی، ویتامین کا (به عنوان فیتونادیون) ۸۰ میکروگرم، تیامین (به عنوان تیامین HCI یا ویتامین ب۱) ۱/۵ میلی‌گرم،

ریبوفلاوین ۲۰ میلی‌گرم، ریبوفلاوین ۰/۱ میلی‌گرم، ویتامین ب۶ (به عنوان پیریدوکسال ۵-فسفات) ۲ میلی‌گرم، متیل فولات ۵۰۰ میکروگرم، ویتامین ب۱۲ (به عنوان متیل کوبالامین) ۲۵ میکروگرم، اسید پانتوتنیک (به عنوان دی کلسیم پانتوتنات) ۱۰ میلی‌گرم، ید (از کتانجک یا اشنه دریایی نوعی جلبک بزرگ)، منیزیم ۱۵۰ میلی‌گرم اکسید منیزیم) ۱۲۰ میلی‌گرم، روی (به عنوان گلوکونات روی) ۳۰ میلی‌گرم، سلنیوم (به عنوان سلنومتیونین) ۱۰۰ میکروگرم، مس (به عنوان گلوکونات مس) ۲ میلی‌گرم، منگنز (به عنوان سولفات منگنز) ۲ میلی‌گرم،

کروم (به عنوان پلی نیکوتینات کروم، میلی‌گرم ۲۰، ۱) مخلوط ۸۹۰ میلی‌گرم ال-کارنیتین (به عنوان ال-کارنیتین ال تارتارات)، ماکا (ریشه)، عصاره دانه انگور، عصاره جینسینگ آسیایی (ریشه)، کوآنزیم کیوتن دیگر مواد: کپسول گیاهی (هیدروکسی پروپیل متیل سلولز، آب)، آرد برنج، دی اکسید سیلیکون، استئارات منیزیم. فاقد گلوتن، لبنیات، رنگ های مصنوعی یا مواد نگهدارنده مصنوعی است.

ویژگیهای محصول

وزن 100 گرم
نوع محصول

کپسول

جنسیت مصرف

آقایان

تعداد

90 عدد

گروه

بهبود باروری آقایان

کشور مبدا

آمریکا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کپسول فرتیل اید آقایان فیرهیون هلث 90 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *