کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث 60 عددی

Fairhaven Health MotilityBoost For Men 60 Capsules

ویژگی های کپسول موتیلیتی بوست فرهیون هلث :

  • کمک به شکل گیری نرمال گلبول های قرمز
  • کاهش خستگی
  • کمک به بهبود عملکرد شناختی
  • کمک به افزایش سطح انرژی
  • حاوی آهن با ملح بیس گلیسینات

۹۰۲.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث

در این محصول از محصولات افزایش باروری بانوان دسته مکمل بانوان از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

نزدیک به ۴۰٪ از مشکل‌های بارداری پیوند به مردان دارد که علت‌هایی همچون؛ ژنتیک، ناهنجاری‌‌های ساختمانی و اندامی، بیماری‌‌های عفونی، ناهماهنگی‌های هورمونی، ناهماهنگی‌ها در پیوند با اسپرم و پویه‌ها یا عوامل پیرامون فرد مانند آلودگی‌ها و استرس اکسیداتیو اشاره کرد. که سردسته این گروه، «ناهماهنگی‌ها در فرآوری اسپرم‌» می‌باشد که به همین علت از اهمیت خاصی برخوردار است. تغییر در رژیم غذایی می‌‌تواند بر کیفیت اسپرم‌‌ها اثر گذاشته  و توان باروری در مردان را بهبود بخشد.

اسپرم‌ها برای رسیدن به تخمک با هدف باروری می‌بایست شناگرانی پرانرژی و کارآمد باشند. زیرا باید در یک سفر طولانی و دشوار از راه دهانه رحم در لوله های آن بالا بروند. اندازه یک اسپرم میتوان گفت ۰/۰۰۲ اینچ طول دارد که با چشم برهنه با غیرمسلح دیده نمی‌شوند. سریعترین اسپرم حدود ۴۵ دقیقه و کندترین اسپرم حدود ۱۲ ساعت طول می‌کشد تا به تخمک برسد. بیشتر اسپرم‌ها هرگز به تخمک نخواهند رسید، یعنی یا انرژیشان تمام می‌شود، یا راه را گم می‌کنند و یا دایره‌وار به دور خود می‌چرخند.

کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث

کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث

برخی از اسپرم‌ها بوسیله پادتن‌های طبیعی یا مایعات دهانه رحم دشمن از بین می‌روند. در پایان، تنها چند اسپرم ریز هستند که راه خود را به تخمک می‌یابند و امیدوارند که خوش شانس در باروری باشند. زن‌ها یا بهتر بگوییم، شریک زندگی مردان تنها کسانی نیستند که به مکمل باروری نیاز دارند بلکه سلامت اسپرم مردان بسیار مهم است. موتیلیتی بوست برای مردان (MotilityBoost) از حرکت و جنبش اسپرم پشتیبانی می‌کند و برای همین امر طرح‌ریزی شده است.

این فرآورده بر پایه سانیز یا فرمول فرتیل اید برای مردان (Fertilaid for men)، ساخته شده که فرتیل اید برای مردان نه‌تنها از افزایش تعداد_ حرکت و بهبود شکل اسپرم حمایت می‌کند بلکه بعنوان مولتی‌ویتامین برای آقایان به حاسب می‌آید که بیش از ۱۸ سال است برای پشتیبانی از زوج‌ها با هدف باروری کوشا بوده و همچنان در رده بالایی از مکمل‌های مردان و زنان ایستاده است.

در مکمل بهبود باروری موتیلیتی بوست برای مردان ‌MotilityBoost for Men ترکیب‌هایی نهاده شده است که نه تنها خاصیت‌ آنتی‌اکسیدانی دارد و از سیستم ایمنی بدن دفاع می‌کند بلکه در بردارنده ماده‌های طبیعی برای حمایت از افزایش جنبش و تحرک اسپرم است.

ال-کارنیتین

«ال-کارنیتین» بعنوان آنتی‌اکسیدانی طبیعی و نوعی اسیدآمینه است که در کلیه و کبد فرآوری شده در در بافت‌های عضلانی، مغز، قلب و اسپرم اندوخته می‌شود. سلول‌های بدن انسان برای ساخت این اسیدآمینه یعنی کارنیتین نیاز به ویتامین‌های ب و ث دارند. ولی کارنیتین را میتوان از بن‌مایه‌های غذایی مانند، لبنیات، آووکادو و گوشت قرمز‌ دریافت کرد. کارنیتین در پاسداری از دی ان ای (DNA) و پوشش سلول‌ها در برابر رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان اثربخش بوده و کارکردهایی مانند کاهش وزن و چربی سوزی، کاهش استرس اکسیداتیو، بهبود کارکرد ورزشکاران استقامتی و کاهش ناباروری مردان دارد.

کارنیتین نقش بسیار مهمی در جنبش اسپرم‌ها داشته و کمبود آن که می‌تواند ناشی از استرس اکسیداتیو و غلظت و افزایش رادیکال‌های آزاد اکسیژن در مایه منی مردان شده باشد، نشانه ای از ناباروری آنان دارد. زیرا این غلظت‌های رادیکال‌های آزاد به تهی شدن اندوخته های آدنوزین تری فسفات (ATP) می‌انجامد که بنمایه ی اصلی انرژی بوده و بوسیله تاژک اسپرم برای شروع و پخش حرکت رو به جلو استفاده می‌شوند.

در پژوهشی دانشمندان ایتالیایی دریافتند، مردانی که بمدت ۴ ماه ماه روزانه ۳ گرم ال-کارنیتین مصرف کردند، با افزایش تعداد و کیفیت اسپرم ها روبرو شدند که برآیند آن میزان بارداری همسران آن‌ها تا ۲۰٪ درصد افزایش یافت و همچنین با پژوهشی دیگر در ایران، نشان داد که دریافت روزانه ۲ گرم ال-کارنیتین برای ۲ ماه بوسیله مردان نابارور به افزایش غلظت و حرکت کلی اسپرم انجامید که دیگر نیازی به درمان‌های هورمونی نبود.

کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث

کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث

ال-آرژنین

«ال-آرژنین» نیز یا خاصیت آنتی‌اکسیدانی نوعی اسیدآمینه ضروری تغذیه ای برای فرآوری اسپرم بوده که به افزایش جنبش و تحرک اسپرم کمک می‌کند. و باعث کاهش استرس اکسیداتیو شده که نه تنها شمار کل اسپرم‌های هارا بیشتر می‌کند بلکه باعث افزایش فرآوری اسپرم‌های با کیفیت می‌شود و در افزایش میل جنسی نقش دارد.

کوآنزیم کیوتن

«کوآنزیم کیوتن» موجود در کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث، باعث کاهش استرس اکسیداتیو و افزایش پارامترهای مایع منی و وضعیت آنتی‌اکسیدانی شده و در به بهبود غلظت، تعداد، جنبش و حرکت رو به جلو و فورمولوژی اسپرم کمک می‌کند. کوآنزیم کیوتن حتا در «درمان ناباروری» مردان بسیار امیدوارکننده است.

ویتامین ب۱۲

«ویتامین ب۱۲» که بصورت میانگین بزرگسالان, ۲/۴ میکروگرم از این ویتامین را در روز نیاز دارند و چون بدن ما نمی‌تواند آنرا فرآوری کند، برای دریافت آن نیاز به غذا یا مکمل پیدا خواهد شد. ویتامین ب۱۲ در افزایش تعداد، غلظت و جنبش اسپرم‌ها اثربخش است و با خاصیت آنتی‌اکسیدانی که دارد از آسیب دی ان ای (DNA) در سلول‌های اسپرم پیشگیری می‌کند. کمبود ویتامین ب۱۲ باعث کم‌خونی ناشی از کمبود آهن در بدن شده که با دریافت به اندازه این ویتامین از کاهش میل جنسی و انزال زودرس جلوگیری می‌کند.

کوئرستین

«کوئرستین» در ترکیبات کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث، از جمله آنتی‌اکسیدان‌هایی است که از آسیب سلول اسپرم و حفظ کیف آن بوسیله رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان پاسداری می‌کند. در پژوهشی اثر یا هَنایش کوئرستین بر پارامترهای اسپرم و میزان هورمون تستوسترون در موش ۵۰ صحرایی در نظر گرفته شد که کوئرستین به مدت ۱۴ روز در دوزهای ۵۰، ۱۰، ۱۵، ۲۰ میلی‌گرم به آنها تزریق شد. یک هفته پس از آخرین تزریق نشانگر افزایش معنی‌داری در شمار کل اسپرمها، درصد جنبش اسپرم ها و میزان هورمون تستوسترون در دوز ۰۵ میلی‌گرم بر کیلوگرم بود.

کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث

کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث

باقللای مخملی یا مکونا پرورینز

«باقللای مخملی یا مکونا پرورینز» موجود در کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث، که در طب سنتی آسیا، از ارزش بالایی برخوردار است با افزایش سطح متابولیسم و میزان کردن مقدار هورمون‌ها، سطح تستوسترون را افزایش داده و به میل جنسی و ناهماهنگی نعوض کمک کند. باقلای مخملی در افزایش کیفیت و کمیت اسپرم‌ها نقش دارد و به افزایش توان و انرژی اسپرم کمک می‌کند. طی فرآیندی خود استرس باعث کاهش تعداد و سلامت اسپرم‌ها می‌شود. که هورمون سروتونین از مهمترین عوامل مبارزه با افسردگی ناشی از استرس است. بر اساس پژوهشی در سال ۲۰۱۱، مصرف دانه های باقلای مخملی، بر افزایش تراوش هورمون سروتونین، اثربخش بوده است.

موارد مصرف کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث :

افزایش تحرک اسپرم

افزایش تعداد اسپرم

درمان ناباروری اقایان

کاهش استرس روانی

روش مصرف کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث :

روزانه ۲ کپسول به همراه مقدار کافی آب میل شود.

مصرف مکمل های غذایی با معده خالی گاهی اوقات می تواند منجر به حالت تهوع و یا ناراحتی معده شود. بنابراین همراه با وعده غذایی مصرف شود.

کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث

کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث

هشدار مصرف کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث :

اگر یک روز مکمل خود را فراموش کردید، توصیه می‌شود روز بعد دوز معمولی را از سر بگیرید.

در صورت داشتن هرگونه مشکل پزشکی لطفاً پیش از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید. درصورتیکه پلمپ درب قوطی باز شده باشد از مصرف آن خودداری نمایید.

در صورت مسمومیت ناشی از مصرف بیش از اندازه فورا با مراکز درمانی تماس حاصل فرمایید.

این فرآورده برای تشخیص، درمان، یا پیشگیری از هر بیماری در نظر گرفته نشده است.

شرایط نگهداری کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث :

در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ساخت کمپانی FairHavenhealth آمریکا

شرکت دارای پروانه: فروغ سلامت مهرگان

ترکیبات کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث :

ویتامین ب۶ (٪۵۰ پیریدوکسال-۵-فسفات، ٪۵۰ پیریدوکسین HCI) ۲۵ میلی‌گرم، ویتامین ب۱۲ (به عنوان متیل کوبالامین) ۵۰۰ میکروگرم، ترکیب ویژه: ۱۴۵۵ میلی‌گرم: ال-آرژنین، ال-کارنیتین (به عنوان ال-کارنیتین) کوئرستین، عصاره دانه باقلای مخملی (مکونا پرورینز). (دانه)، کوآنزیم کیوتن (یوبی کینون).

دیگر ترکیبات: کپسول گیاهی (هیپروملوز)، آرد برنج، استئارات منیزیم، دی اکسید سیلیکون.

جدول ترکیبات :

عنوانمقدارنیاز روزانه
(Vitamin B6) 50% P5P, 50% Pyridoxine HCI25 mg1250 %
(Vitamin B12 (as Methylcobalamin500 mcg8333 %
N-Acetyl Cysteine450 mg*
Arginine425 mg*
Quercetin225 mg*
L-Carnitine225 mg*
(Mucuna Pruriens (40%L-dopa100 mg*
(Coenzyme Q10 (ubiquinone30 mg*

* نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

مأموریت شرکت Fairhaven Health تولید محصولاتی است که به گونه ای ایمن و طبیعی ارتقاء باروری ، سلامتی در بارداری و موفقیت در شیردهی را ایجاد کند . و سالهاست که ، به این هدف مهم دست یافته است. به عنوان یک رهبر قابل اعتماد در زمینه بهداشت باروری ، محصولات این شرکت که در آمریکا می باشد توسط یک هیئت متنوع از متخصصان پزشکی - از جمله پزشکان ، ObGyns ، متخصصان تغذیه و طبیعت گردی - بصورت تعاونی تهیه و تنظیم می شوند. متخصص زاد و ولد ، Amos Grunebaum ، MD ، رئیس آزمایشگاه و زایمان در مرکز پزشکی ویل کرنل ، نقش مهمی در تدوین اوابوست و سایر محصولات مکمل ایفا کرد.کپسول اوابوست شناخته شده ترین محصول این شرکت به شمار می آید که در برخی نقاط با نام قرص اوابوست شناخته شده است و این محصول پرکاربرد و پرطرفدار ترین محصول این شرکت نیز می باشد.

ویژگیهای محصول

وزن 90 گرم
نوع محصول

کپسول

برند

گروه

باروری آقایان

تعداد

60 عدد

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

کشور سازنده

آمریکا

شرکت سازنده

Fairhaven Health

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کپسول موتیلیتی بوست فیرهون هلث 60 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *