گزارش نادرستی مشخصات

کپسول کانت بوست فیرهون هلث 60 عددیFairhaven Health CountBoost For Men 60 Capsules

ویژگی های کپسول کانت بوست فیرهون هلث :

 • افزایش و پشتیبانی از تعداد اسپرم
 • حمایت از انرژی، سرزندگی، باروری و سلامت جنسی مردان
 • طراحی شده برای مصرف بهمراه، مکمل باروری یا مولتی‌ویتامین، فرتیل اید برای مردان (Fertilaid For Men)
 • قابل استفاده برای زوج هایی که در حال تلاش برای بچه‌دار شدن هستند و نیز مناسب برای مردانی که تعداد اسپرم‌های آنان طبیعی است
 • حاوی ویتامین‌های کلیدی، آنتی‌اکسیدان‌ها و مواد گیاهی هدفمند، ویژه و طبیعی
 • حاوی، جینسنگ/آشواگاندا/ گیلاس زمستانی، کوآنزیم کیوتن (گلوتاتیون), دی ریبوز، ویتامین ث/سی، ویتامین ب۱۲ (متیل کوبالامین)
 • مناسب گیاهخواران
 • تضمین کیفیت از مواد اولیه تا فرآورده نهایی
 • جنس کپسول‌ها گیاهی و برای مصرف یک ماهه است
 • بدون عوارض جانبی
۹۰۲.۰۰۰ تومان

فقط 1 عدد در انبار موجود است

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیFairhaven Health CountBoost For Men 60 Capsules

کپسول کانت بوست فیرهون هلث

در این محصول از سری محصولات مکمل غذایی دسته مکمل آقایان از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

نشانه اصلی میزان کم اسپرم، ناتوانی در بارداری است. یک انزال ممکن است تا ۱۵۰ میلیون اسپرم داشته باشد اما تنها تقریباً ٪۱۵ از این اسپرم‌ها، اسپرم‌های کاملاً طبیعی هستند که می توانند به تخمک نفوذ کنند. باروری مردان تا حدی بازی با شماره‌ها و عددها است، یعنی هر چه تعداد اسپرم‌ها بیشتر و از کیفیت بهتر برخوردار باشند، شانس بیشتری برای باروری وجود دارد. بنابراین، شریک‌های زندگی مردان، یا بهتر بگوییم زنان، تنها کسانی نیستند که به مکمل باروری نیاز دارند بلکه سلامت اسپرم آقایان هم بسیار مهم است.

فرآوری اسپرم بهینه، بر این استوار است که بدن تمام ماده های ارزشمند غذایی، معدنی و آنتی‌اکسیدانی طبیعی مورد نیاز خود را دریافت کند. در مکمل کانت بوست CountBoost ترکیب هایی وجود دارد که می‌تواند به این گونه مشکل، کمک فراوانی کند. ‌بر اساس برخی پژوهشها، تغییرهای آب و هوایی بر کاهش نرخ باروری اثرگذار است و نیمی از علت‌های ناباروری در بین زوجها، ناشی از اسپرمزایی بوده و کیفیت اسپرم مردان در ۵۰ سال گذشته، کاهش داشته است.

گرما میتواند یک عامل استرسزای محیطی مانند مواد شیمیایی (مانند فلزات سنگین) و دیگر عوامل خطرناک فیزیکی (مانند میدان های الکترومغناطیسی) باشد که خود باعث استرس روانی در فرد میشود؛ رشد اسپرم در مردان به دمای کیسه بیضه بستگی و نوسان‌های دمایی ۱ تا ۱/۵ درجه سانتی‌گراد میتواند باعث ناهماهنگی در کارکرد بیضه ها و اسپرمزایی شود.

کپسول کانت بوست فیرهون هلث
کپسول کانت بوست فیرهون هلث

استرس روانی؛ زمانی است که شخص در معرض فشار یا درخواست‌های دور از توانایی‌های خود بوده که یکی از علت‌های مهم فشار روانی بین کارگران، استرس‌های پیوند با شغلشان است. استرس روانی باعث افسردگی، اضطراب، ناهماهنگی های جنسی و ناباروری می‌شود که بر کیفیت منی و کارکرد اسپرم اثر ناجور گذاشته و باعث چندپاره ای یا تجزیه دی اِن اِی DNA می‌شود که در حدود نیمی از موردهای گزارش شده ناباروری مردان، اثرگذار است.

«گیاه آشواگاندا یا جینسنگ» موجود در کپسول کانت بوست فیرهون هلث، که در زبان سانسکریت به معنای بوی اسب است و به توانایی افزایش قدرت اشاره دارد، از گذشته‌های دور در هند برای تسکین استرس و دلهره، افزایش سطح انرژی و تقویت تمرکز مورد توجه بوده است. جینسنگ هندی نه تنها کمک به کاهش سطح قندخون و افزایش توده عضلانی و قدرت فیزیکی می‌کند. بلکه با تنظیم سیگنال های شیمیایی در سیستم عصبی موش‌های صحرایی، راه تنش در مغز آنها را بسته و از افزایش استرس پیشگیری خواهد کرد.

این گیاه حاوی ویتافرین بوده که خاصیت ضد سرطانی دارد، و موش‌هایی که دچار تومورهای تخمدانی بودند با ویتافرین به تنهایی و یا در ترکیب با داروهای ضدسرطان، باعث کاهش ۷۰ تا ۸۰ درصدی رشد تومورهای آنها شد. یکی از مهم‌ترین خاصیت‌های آشواگاندا در این فرآورده، کمک به افزایش تستوسترون و باروری مردان است. در پژوهشی پس از مصرف مکمل آشواگاندا، روی گروهی شامل ۷۵ مرد نابارور، افزایش تعداد و قدرت تحرک اسپرم‌ها و سطح آنتی‌اکسیدان‌ها در خون داوطلبان بالا رفته و گروهی که آشواگاندا را برای کاهش استرس خود مصرف کردند، کیفیت اسپرم بهتری داشتند.

پس از تنها ۳ ماه درمان منظم، ٪۱۴ از همسران این مردان باردار شده بودند. آنتی‌اکسیدان‌ها گروهی از ویتامین‌ها، عنصرهای معدنی و آنزیم‌ها هستند که از ساخت رادیکال‌های آزاد در بدن جلوگیری می‌کنند. رادیکالهای آزاد، اتمها یا گروهی از اتم‌ها هستند که می‌توانند به سلولها آسیب برسانند، باعث ضعیف شدن دستگاه دفاعی بدن شوند که برآیند آن توده ای از بیماری هاست.

کپسول کانت بوست فیرهون هلث
کپسول کانت بوست فیرهون هلث

«گلوتاتیون» ترکیبی پروتئینی‌ است که در تمام سلول‌های بدن وجود دارد و بعنوان کوآنزیم در واکنش های اکسیداسیون-کاهش در سلول‌ها نقش دارد و یک تری پپتید است که از سه آمینواسید؛ گلوتامیک اسید، سیستئین و گلیسین ساخته شده است. گلوتاتیون دارای خاصیت‌ آنتی‌اکسیدان قوی بوده که در درمان اوتیسم و حتا پیشگیری از بیشتر سرطان‌ها اثربخش است. این ماده بدن را در برابر رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان نگهداری کرده و از بروز سم‌ها به بدن و بیماری پیشگیری می‌کند و در کاهش آسیب سلولی در کبد اثرگذار است. گلوتاتیون بعنوان ماده برطرف‌کننده سم‌های فلزی سنگین و داروها، برای درمان ناهماهنگی های خونی و کبد سودمند می‌باشد.

«دی ریبوز» موجود در کپسول کانت بوست فیرهون هلث، نوعی قند ساده یا کربوهیدرات است که بدن ما آنرا می‌سازد و انرژی سلول های ما را تامین می‌کند‌. دی ریبوز در ذخیره و آزادسازی انرژی، گرفتگی عضلانی و پخش تکانه‌های عصبی که مجموعه ای از سلول‌های تحریک‌پذیر الکتریکی (عضله و غده) رخ می دهد، نقش داشته و مولکولی است که در سنتز پروتئین و دیگر کُنش‌های سلول کارایی دارد.

همچنین ریبوز، بعنوان یک مکمل غذایی برای کاهش خستگی و بهبود کارکرد ورزشی اثربخش است. ‌ریبوز در روند درمان کسانی‌که که دارای کمبود انرژی هستند، مانند سندرم خستگی مزمن و فیبرومیالژیا که همراه با درد است و در میان ورزشکارانی که به دنبال افزایش انرژی، تقویت پایداری و افزایش کارکرد ورزشی هستند نیز پرهوادار است.

«اسید آسکوربیک همان ویتامین سی یا ث» در کپسول کانت بوست فیرهون هلث به کار رفته که این ویتامین خواص بسیاری دارد و با ویژگی آنتی‌اکسیدانی، از سیستم ایمنی بدن در برابر رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان محافظت می‌کند و نقش مهمی در جذب ویتامین ای E دارد. بدن ما در ساخت کلاژن برای سلامتی و بازسازی پوست، استخوان ها، دندان ها و غضروف ها به این ویتامین نیاز دارد، ولی این ویتامین در بدن ذخیره نمی‌شود و باید آنرا از راه غذایی و مکمل ها دریافت کرد.

این ویتامین می‌تواند باعث پیشگیری از چنگار یا سرطان ناشی از قرار گرفتن در برخورد با آلودگی‌های هوای پیرامون فرد مانند دود سيگار و موج‌های نوری فرابنفش و زیان‌آور خورشید شود و از سلامتی بدن پاسداری می‌کند. باعث پیشگیری از LDL کلسترول بد، در بدن شده و از افزایش مقدار آن جلوگیری کرده که برآیند آن از گرفتگی رگ‌ها در بدن پیشگیری می‌کند. یکی از مهم‌ترین ویژگی های ویتامین ث/ سی این است که می‌تواند از آسیب‌های سلولی در بدن بکاهد و کمک به افزایش جذب آهن و تعداد و تحرک اسپرم شود و مصرف ویتامین سی همراه با ویتامین ای تعداد، تحرک و گاهی یکپارچگی DNA را بهبود می‌بخشد.

کپسول کانت بوست فیرهون هلث
کپسول کانت بوست فیرهون هلث

«متیل کوبالامین که نوعی ویتامین ب۱۲» و حل شدنی در آب است، نه تنها به کارکرد مغز و سیستم عصبی کمک می‌کند، بلکه برای متابولیسم سلول‌های بدن ما ضروری و زندگی‌بخش بوده و در فرآوری جزءهای ژنتیکی دی اِن اِی (DNA) و (RNA) تخمک در زنان و اسپرم مردان نقش پایه ای دارد. کمبود این ویتامین که باعث پیامدهای ناشی از ضعف، کاهش و از دست دادن حافظه، کم‌خونی، مشکل‌های عصبی و روانی، می‌شود، نیز می‌تواند به ناباروری در زنان و مردان بیانجامد. در بحث ناباروری مردان، کمبود ویتامین ب۱۲ باعث کاهش تعداد اسپرم، آسیب (DNA) در سلول اسپرم، انزال زودرس, تحرک کم اسپرم و از دست دادن میل جنسی شود.

«ماکا گیاهی، بومی آند پرو مرکزی» در ترکیبات کپسول کانت بوست فیرهون هلث به کار رفته که به سختی و بر روی بلندی‌هایی به اندازه ۴۰۰۰ متر رشد می‌کند که دارای چندین ویتامین و ماده های معدنی مانند؛ پروتئین، پتاسیم، ویتامین ب۶, کربوهیدرات، چربی، کالری، ویتامین سی، مس، آهن و منگنز می باشد. از ریشه آن به طور سنتی برای افزایش میل جنسی، قدرت باروری، و کارکرد جنسی کاربرد داشته که برآیند آن تقویت اسپرم است. بر اساس گزارش‌ها، مصرف روزانه ۱.۷۵ گرم پور ریشه ماکا، تعداد اسپرم و تحرک آن در مردان می‌شود و برای کسانیکه مشکل نعوظ خفیف دارند سودمند بوده است.

«مکونا پرورینز» یا باقلای مخملی موجود در کپسول کانت بوست فیرهون هلث نیز که در طب سنتی آسیا، از ارزش بالایی برخوردار است، با افزایش سطح متابولیسم و میزان کردن مقدار هورمون‌ها، سطح تستوسترون را افزایش داده و به میل جنسی و ناهماهنگی نعوض کمک می کند. طی فرآیندی خود استرس باعث کاهش تعداد و سلامت اسپرم‌ها می‌شود. که هورمون سروتونین از مهمترترن عوامل مبارزه با افسردگی ناشی از استرس است. بر اساس پژوهشی در سال ۲۰۱۱، مصرف دانه های باقلای مخملی، بر افزایش تراوش هورمون سروتونین، اثربخش بوده است.

باید بدانید که مکمل کانت بوست (CountBoost) را میتوان همزمان با دو مکمل دیگر یعنی، فرتیل اید (FertilAid) و موتیلیتی بوست (MotilityBoost) که هر سه فرآورده‌های (FairHavenhealth) هستند، را با هم ترکیب و مصرف کرد.
امیدواریم این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف کپسول کانت بوست فیرهون هلث :

مکمل باروری کانت بوست (CountBoost) فرآورده‌ ی (FairHavenhealth), کمک به افزایش تعداد اسپرم قدرتمند در آقایان، ۶۰ عدد کپسول.

ساخت کمپانی FairHavenhealth آمریکا
صاحب نام تجاری FairHavenhealth
بسته‌بندی: فروغ سلامت مهرگان
شرکت دارای پروانه: فروغ سلامت مهرگان

کپسول کانت بوست فیرهون هلث
کپسول کانت بوست فیرهون هلث

روش مصرف کپسول کانت بوست فیرهون هلث :

روزانه ۲ عدد کپسول کانت بوست فیرهون هلث به همراه غذا و مقدار کافی آب میل شود.
اگر مصرف یک روز را فراموش کردید، توصیه می‌کنیم روز بعد دوز معمولی را از سر بگیرید.
توصیه می‌شود، این فرآورده، کانت بوست (CountBoost) را بهمراه مکمل باروری یا مولتی‌ویتامین، فرتیل اید فور من (Fertilaid For Men) برای مردان با نام تجاری (FairHavenhealth) مصرف شود.

هشدار مصرف کپسول کانت بوست فیرهون هلث :

تنها برای بزرگسالان.
درصورت داشتن هرگونه مشکل پزشکی لطفاً پیش از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
در صورتیکه پلمپ درب قوطی باز شده باشد از مصرف آن خودداری کنید.
در صورت مسمومیت ناشی از مصرف بیش از اندازه فورا با مرکزهای درمانی تماس حاصل فرمایید.
این فرآورده جهت تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری نمی‌باشد.

شرایط نگهداری کپسول کانت بوست فیرهون هلث :

کپسول کانت بوست فیرهون هلث را در در جای خشک و خنک دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.
قرار گرفتن در معرض گرما و رطوبت می تواند باعث جمع شدن برخی از مواد موجود در فرآورده شود که باعث ایجاد لکه‌های سیاه می‌شود. با وجود نمای نه چندان ایده آل، این فرآورده همچنان ایمن و موثر است.
برای حفظ طراوت بهینه فرآورده، توصیه می‌کنیم پس از هر بار استفاده درب آن را محکم ببندید.

ترکیبات کپسول کانت بوست فیرهون هلث :

عصاره ماکا (ریشه)، دی ریبوز، عصاره باقلای مخملی (ریشه) (استاندارد شده تا 2.5٪ آلکالوئید)، جینسنگ آسیایی (ریشه)، عصاره مکونا (دانه)، کوآنزیم کیوتن (یوبی کینون)، ال-گلوتاتیون کاهش یافته به عنوان ترکیب اختصاصی ۸۵۰ میلی‌گرم ویتامین سی/ث (به عنوان اسید اسکوربیک) ۵۰۰ میلی‌گرم، ریبوفلاوین ۱۵ میلی‌گرم، نیاسین (بعنوان اینوزیتول هگزانیکوتینات) ۲۵ میلی‌گرم، ویتامین ب۱۲ (به عنوان متیل کوبالامین) ۵۰۰ میکروگرم.
دیگر ترکیبات: سلولز، آرد برنج، استئارات منیزیم، دی اکسید سیلیکون.

جدول ترکیبات (به ازای 2 کپسول کانت بوست فیرهون هلث) :

عنوانمقدارنیاز روزانه
(Vitamin C (as Ascorbic Acid
500 mg
556 %
Riboflavin
15 mg
1154 %
(Niacin (as inositol hexanicotinate
25 mg
156 %
(Vitamin B12 (as Methylcobalamin
500 mcg
20833 %

 

نمایش ادامه مطلب
برچسب:
مشخصات کلیFairhaven Health CountBoost For Men 60 Capsules
سایر مشخصات
نوع محصول

کپسول

جنسیت مصرف

آقایان

تعداد

60 عدد

گروه

بهبود باروری آقایان

کشور مبدا

آمریکا

وزن80 گرم
نظرات کاربرانFairhaven Health CountBoost For Men 60 Capsules

لطفا دیدگاه خود را فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید.نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی ارسال کنید.بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کپسول کانت بوست فیرهون هلث 60 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها0

 • جدیدترین
 • مفیدترین
 • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخFairhaven Health CountBoost For Men 60 Capsules

هیچ پرسشی یافت نشد

  برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  نقد و بررسیFairhaven Health CountBoost For Men 60 Capsules