شامپو تقویت کننده و ضد شوره اویدرم پالمینکس، ۲۰۰ میلی لیتر

Eviderm Palminex Anti Hair Loss And Anti Dandruff Shampoo, 200ml

ویژگی‌های شامپو تقویت کننده و ضد شوره اویدرم پالمینکس :

  • حاوی عصاره نخل اره ای (سائوپالمتو), کاپیرول، سالیسیلیک اسید، کافئین
  • ترازمند کننده تراوش غده های چربی پوست سر با پی هاش pH ۵/۸
  • افزایش دهنده جریان خون مویرگی پیرامون فولیکول ها
  • پیشگیری از خارش، التهاب و قرمزی پوست سر
  • اثربخش در رفع شوره های شدید و‌ مزمن
  • اثربخش در کاهش و کنترل ریزش مو
  • تقویت کننده رشد موهای جایگزین
  • تقویت موهای نازک و ضعیف

۱۴۸.۵۷۰ تومان

فقط 1 عدد در انبار موجود است

فقط 1 عدد در انبار موجود است

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

شامپو تقویت کننده و ضد شوره اویدرم پالمینکس

در این محصول از سری محصولات شامپو، ضد ریزش مو و ضد شوره سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

شوره سر به پوسته های خشک و خارش دار پوست اشاره دارد که روی پوست سر ایجاد می شوند. با اینکه علت اصلی شوره سر به طول کامل روشن نشده است، ولی عامل های زیادی مانند خشکی پوست، رژیم غذایی، استرس و برخی شامپوها و فرآورده های مو می توانند باعث ایجاد شوره سر شوند. شوره سر خود باعث ریزش مو نمی شود. با این حال، شوره سر شدید می تواند باعث شود که فرد پوست سر خود را آنقدر خراش دهد که به آن آسیب برساند.

التهاب پست سرهم در قسمت فولیکول های مو می تواند باعث آسیب و زخم، کند شدن یا توقف رشد مو شود. این می تواند باعث ضعیف یا نازک شدن موها شود. پیچاندن مو، برس زدن شدید آن، یا خاراندن پوست سر ممکن است این نوع ریزش مو را بدتر کند. برخی از شرایط پزشکی نیز می توانند باعث ایجاد شوره سر یا پوسته پوسته شدن پوست روی پوست سر شوند، از جمله درماتیت سبورئیک، اگزما، پسوریازیس. برخی از این شرایط با ریزش مو نیز همراه است. بنابراین پیش از هر چیز بهتر است پوست را از پرک ها یا شوره ها زدود و سپس به درمان خارش آن پرداخت و فولیکول موها را تقویت کرد.

شامپو تقویت کننده و ضد شوره اویدرم

شامپو تقویت کننده و ضد شوره اویدرم

شامپو تقویت کننده و ضد شوره اویدرم پالمینکس Eviderm Palminex Anti Hair Loss And Anti Dandruff Shampoo, باعث رفع شوره از کف سر می شود. این شامپو از یک سو حاوی ترکیب‌ های تقویت کننده مو همچون کاپیرول، عصاره سائوپالمتو و کافئین می باشد که ریزش مو را کنترل می‌ کنند و از سوی دیگر دارای ترکیب های ضد شوره قوی همچون سیکلوپیروکس، زینک پیریتیون و اسید سالیسیلیک می باشد که شوره های سخت و مقاوم به درمان‌ را برطرف می کنند. همچنین ترکیبی از عصاره های گیاهی کف سر را التیام بخشیده و التهاب و قرمزی کف سر را کاهش می دهد.

کاپیرول با نام علمی کازمتیک، پیرولیدینیل دی آمینوپیریمیدین اکساید ترکیبی است که با فراهم‌آوری ماده های مغذی مورد نیاز، ریشه موی پیر شده باعث بازیابی فولیکول های ضعیف و آسیب دیده می شود که این کار به شدت به افزایش موهایی که در فاز رشد قرار می گیرند می افزاید.

اسید سالیسیلیک:

به خلاص شدن از شر پوست خشک و شوره سر کمک می کند که به معنی کاهش خارش و سوزش است. سالیسیلیک همچنین ممکن است به درماتیت واضح کمک کند، بیماری رایجی که می‌تواند باعث ایجاد خارش، خشکی، جوش مانند و متورم شدن پوست سر شود. اسید سالیسیلیک یک قهرمان در دنیای مراقبت از شوره سر است.

نخل اره ای:

سائوپالمتو یا نخل اره ای درخت خرمایی کوچکی است که در ایالات متحده می روید. نخل اره ای بومی هند غربی است که بومیان آمریکا مدتی است که از آن به عنوان یک گیاه شفابخش یاد می کنند. یک بررسی از ۷ بررسی نشان می دهد که مکمل های خوراکی و موضعی حاوی نخل اره ای باعث بهبود کیفیت مو تا ۶۰ درصد، افزایش شمار کل موها تا ۲۷ درصد و افزایش تراکم مو در ۸۳ درصد از دچارشدگان به ریزش مو شد.

طبق یک بررسی دیگر در سال ۲۰۱۲ زایشی، نشان داد که نخل اره ای، آنزیمی به نام 5-آلفا ردوکتاز را مهار می کند. دارویی به نام فیناستراید (Proscar) از این مکانیسم برای درمان ریزش مو در مردان بکارگرفته می شود. فیناستراید با مهار 5 آلفا ردوکتاز، بدل کردن تستوسترون به دی هیدروتستوسترون را که هورمون مسئول ریزش موی مردانه است را مسدود می کند.

شامپو تقویت کننده و ضد شوره اویدرم

شامپو تقویت کننده و ضد شوره اویدرم

کافئین:

یا قهوه یک لایه بردار عالی است که میکروب های ایجاد کننده شوره سر را از پوست سر پاک می کند. قهوه بنمایه ای از ماده های مغذی و آنتی اکسیدان است که برای پوست، پوست سر و مو سودمند می باشد. می‌توان از آن برای لایه برداری، درمان آکنه، افزایش جریان خون و ترازمند کردن کردن سطح pH پوست بهره مند شد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف شامپو تقویت کننده و ضد شوره اویدرم :

حاوی عصاره نخل اره ای (سائوپالمتو), کاپیرول، سالیسیلیک اسید، کافئین

ترازمند کننده تراوش غده های چربی پوست سر با پی هاش pH ۵/۸

افزایش دهنده جریان خون مویرگی پیرامون فولیکول ها

پیشگیری از خارش، التهاب و قرمزی پوست سر

اثربخش در رفع شوره های شدید و‌ مزمن

اثربخش در کاهش و کنترل ریزش مو

تقویت کننده رشد موهای جایگزین

تقویت موهای نازک و ضعیف

روش مصرف شامپو تقویت کننده و ضد شوره اویدرم :

مقدار کافی از شامپو پالمینکس+ را روی موهای نمدار ماساژ داده تا بخوبی کف نماید. پس از آبکشی این کار را تکرار نمایید. سپس کف بدست آمده را ۳ تا ۵ دقیقه روی پوست سر نگه داشته و آبکشی نمایید.

شامپو تقویت کننده و ضد شوره اویدرم

شامپو تقویت کننده و ضد شوره اویدرم

هشدار مصرف شامپو تقویت کننده و ضد شوره اویدرم :

پیش از بهره مندی از شامپو، بطری را تکان دهید.

از تماس شامپو با چشم ها خودداری کرده و در صورت تماس، با آب فراوان شستشو دهید.

در ماساژ دادن موها با شامپو اویدرم باید توجه داشت که از ناخن هایتان برای ماساژ سر بهره نبرید و تنها نوک انگشتان را به کار بگیرید.

این شامپو را ۲ تا ۳ بار در هفته و به مدت ۸ هفته بکار ببرید.

شستن مو با آب ولرم مایل به سرد اثر شامپو را افزایش می دهد.

تنها جهت بهره مندی خارجی

موارد منع مصرف :

بهره مندی از این شامپو در کودکان زیر ۱۲ سال توصیه نمی شود.

شرایط نگهداری :

پس از بهره مندی، درب قوطی را بسته و در دمای معتدل نگهداری کنید.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات شامپو تقویت کننده و ضد شوره اویدرم :

آمونیوم لوریل اتر سولفات، کوکامیدو پروپیل بتائین، دی سدیم لورت سولفو ساکسینات،آکریلات وینیل نئودیکانوات کراس پلیمر، کافئین، عصاره سائوپالمتو، پیرولیدنیل دی آمینو پریمیدین اکسید، زینک پیریتیون، کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید ، عصاره رزماری، سدیم کراید، عصاره گزنه، عصاره مورد، عصاره مریم گلی، سیکلوپیروکس اولامین، اسید سالیسیلیک، گلیسیرین، اسانس، اسید سیتریک، تترا سدیم ادتا، دی ام دی ام هیدیشن، متیل کلرو ایزوتیازولینون، متیل ایزو تیازولینون و آب یونزدا.

شرکت تولیدی آرایشی بهداشتی کیمیا فراز زیبایی (تاسیس سال ۱۳۸۸) با هدف تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی، مراقبت از پوست و مو با منشاء گیاهی و فرمولاسیون اختصاصی فعالیت خود را آغاز کرده است. شرکت اویدرم (Eviderm) با حفظ اصالت محصولات خود همواره در صدد پیشرفت و برخورداری از دانش روز دنیا می باشد و سالانه با جلسات مکرر با شرکت‎های اروپایی جدیدترین و موثرترین مواد اولیه معتبر ارایه شده در دنیا را بررسی می نماید.

ویژگیهای محصول

وزن 240 گرم
نوع محصول

شامپو

برند

گروه

ضد ریزش و تقویتی, ضد شوره و خارش

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

جنسیت مصرف

عمومی

حجم

200 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

آریا شیک منطقه آزاد قشم