کيت رنگ مو سری زیتونی پرو گرين کلینیک (100 میل رنگ مو + 150 میل اکسیدان)

Cleanic Pro Green Hair Color Kit Matt 100 ML

ویژگی‌های کيت رنگ مو سری زیتونی پرو گرين کلینیک:

  • ماندگاری طولانی‌مدت
  • حاوی روغن خالص بادام و روغن دانه‌ی گل مینا
  • فاقد آمونیاک، PPD و پارابن (۱۰۰٪)
  • سازگار با پی‌هاش pH طبیعی مو
  • افزایش‌ رطوبت، درخشندگی و نرمی موها
  • حفظ سلامت و ساختار مو
  • با پوشانندگی (۱۰۰٪) موهای سفید و خاکستری
  • سری رنگ مات _ زیتونی، از قهوه‌ای زیتونی روشن و بلوند زیتونی متوسط


452.000 تومان

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کيت رنگ مو سری زیتونی پرو گرين کلینیک

در این محصول از محصولات استایلینگ و رنگ مو سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

کیت رنگ مو (سری مات _ زیتونی) پرو گرين کلینیک کیندی، دارای ترکیباتی طبیعی است که می‌تواند به موهای افراد رنگ مورد پسندشان را بخشد و بدون هرگونه مواد زیان‌آوری مانند؛ آمونیاک است تا همچنین در حفظ ساختار و سلامت موها اثربخش باشد.

هر کیت رنگ مو (سری مات _ زیتونی) کلینیک پرو گرین، در یک بسته‌بندی شیک جای داده شده است که درون آن کرم رنگ، کرم اکسیدان، ماسک، دستکش، شانه‌ی دوسر کاربردی ویژه و دفترچه‌ی راهنما وجود دارد. سری مات _ زیتونی رنگ مو کلینیک پرو گرین، مجموعه‌ای از ۲ رنگ مو است و از قهوه‌ای زیتونی روشن و بلوند زیتونی روشن تشکیل شده است که با بهره‌مندی از کاتالوگ موجود، هر رنگی که اشخاص دوست دارند، را می‌توان گزینش نمود. که در ادامه، اطلاعات بیشتری در مورد این سری رنگ «سری مات _ زیتونی» به شما خواهیم داد.

بسیاری از مردم جهان، بویژه خانم‌ها، از تکراری بودن رنگ موهایشان راضی نیستند و به همین دلیل دوست دارند تنوعی در ظاهر زیبای موهای خود داده باشند که بهترین گزینه در این زمینه، می‌تواند بکار بردن رنگ مورد پسندشان بر روی موهایشان باشد.

کيت رنگ مو سری زیتونی پرو گرين کلینیک

کيت رنگ مو سری زیتونی پرو گرين کلینیک

کیت رنگ مو (سری مات _ زیتونی) کلینیک پرو گرین Pro Green Cleanic Hair Color Matt Kit، حاوی ترکیباتی طبیعی است که ماندگاری طولانی‌مدتی دارد. این رنگ‌ مو، حاوی روغن خالص بادام و روغن دانه‌ی گل مینای آمریکایی است و (۱۰۰٪) بدون آمونیاک، PPD و پارابن است تا در تقویت موها نیز اثرگذار باشد و همچنین آسیب‌دیدگی احتمالی موها و حساسیت را به حداقل ممکن خواهد رساند. کيت رنگ مو سری زیتونی پرو گرين کلینیک، به لطف مواد موجود در آن، با پی هاش pH طبیعی مو سازگاری دارد و در حفظ و افزایش‌ رطوبت، درخشندگی و نرم‌کنندگی موها اثربخش خواهد بود.

کيت رنگ مو سری زیتونی پرو گرين کلینیک می‌تواند در نگهداری سلامت و ساختار مو موثر باشد و (۱۰۰٪) موهای سفید و خاکستری افراد را نیز پوشش می‌دهد. کیت رنگ مو (سری مات _ زیتونی) کلینیک پرو گرین، مجموعه‌ای از تناژ رنگی است که «سری رنگ مات _ زیتونی» خوانده می‌شود و دارای قهوه‌ای زیتونی روشن و بلوند زیتونی متوسط می‌باشد که دارای کاتالوگ برای انتخاب آسان‌تر رنگ موی مورد علاقه شما است و در هر بسته‌بندی یا کیت، کرم رنگ مو، کرم اکسیدان، دستکش، شانه‌ و قلموی دوسر کاربردی، ماسک موی مراقبتی حاوی روغن آرگان و بروشور وجود دارد و دارای رایحه‌ای ملایم و خوشایند است.

کيت رنگ مو سری زیتونی پرو گرين کلینیک، سری مات _ زیتونی است که به موها تناژ زیتونی خواهد داد و شامل ۲ کیت یا بسته‌ی رنگ مو می‌شود که به ترتیب قهوه‌ای زیتونی روشن و بلوند زیتونی متوسط را در بر می‌گیرد. کیت رنگ مو (سری مات _ زیتونی) کلینیک پرو گرین، تهیه‌شده بر پایه‌ی تکنولوژی پیشرفته‌ی رنگ مو است که موها را درخشان‌تر، نرم‌تر و سالم‌تر خواهد نمود و به ساختار مو آسیبی نخواهد زد.

کيت رنگ مو سری زیتونی پرو گرين کلینیک

کيت رنگ مو سری زیتونی پرو گرين کلینیک

هر کيت رنگ مو سری زیتونی پرو گرين کلینیک، به همراه یک کرم رنگ مو ۱۰۰ میلی لیتری + یک کرم اکسیدان ۱۵۰ میلی لیتری می‌باشد. همچنین رنگ موها، الکتریسیته‌ی ساکن ایجاد نمی‌کنند. و حاوی روغن دانه‌ی گل مینا (limnanthes alba) است که آب‌رسان و نرم‌کننده است و از تبخیر رطوبت موها پیشگیری می‌کند که از ضعیف و آسیب دیدن موها و شکنندگی و ایجاد موخوره جلوگیری خواهد نمود.

در کيت رنگ مو سری زیتونی پرو گرين کلینیک، روغن بادام خالص بکار برده شده است که تا با بهره‌گیری از مواد مغذی (ویتامین‌ها و مواد معدنی)، به موها استحکام و طراوات‌ ببخشد و نرم‌کننده و لطافت‌دهنده است. کیت رنگ مو (سری مات _ زیتونی) کلینیک پرو گرین، بر پایه‌ی ۲ طیف رنگی و دارای شماره‌های ۵/۱۱ و ۷/۱۱ تهیه و تولید شده است. بنابراین شما عزیزان می‌توانید هر کیت رنگ مو که مورد پسندتان است را از (سری مات _ زیتونی) کلینیک پرو گرین انتخاب نمایید و بدین گونه در زیبایی ظاهر موهای خود اثرگذار باشید. رنگ موهای کلینیک پرو گرین ساخت کشور ایتالیا می‌باشند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

روش مصرف کيت رنگ مو سری زیتونی پرو گرين کلینیک:

رنگ مو را با اکسیدان مناسب ترکیب نموده و پس از آغشته نمودن موها با ترکیب، حداقل‌ ۳۰ دقیقه صبر کنید (بستگی به ضخامت تار مو دارد) و سپس موها و پوست سر را با آب به طور کامل از رنگ مو، شستشو دهید.

کيت رنگ مو سری زیتونی پرو گرين کلینیک

کيت رنگ مو سری زیتونی پرو گرين کلینیک

هشدار مصرف کيت رنگ مو سری زیتونی پرو گرين کلینیک:

_ این فرآورده برای کودکان زیر ۱۶ سال مناسب نیست.

_ زمان ساخت و ترکیب رنگ مو و استفاده روی موها، دستکش مناسب بپوشید.

_ پس از استفاده، موها را به خوبی آبکش کنید و از تماس رنگ مو با چشم‌ها خودداری شود.

_ در صورت تماس رنگ مو با چشم‌ها، فوراً با آب فراوان شستشو دهید.

_ این محصول حاوی موادی است که ممکن است باعث تحریک پوست در برخی از افراد خاص شود.

_ قبل از استفاده از رنگ‌ مو، تست حساسیت  توصیه می‌شود. (تست حساسیت پوستی: قسمت کوچکی از پوست درون آرنج را با آب و صابون بشویید و خشک کنید. مقداری از رنگ مو را روی ناحیه‌ی مورد نظر بمالید. بدون اینکه روی آن را بپوشانید، تا ۴۸ ساعت صبر نمایید و در صورت هرگونه واکنش غیرطبیعی مانند؛ سوزش، خارش، تورم یا دیگر موارد حساسیتی، بر روی ناحیه‌ی مورد نظر و یا اطراف آن، از بکار بردن رنگ بر روی موها پرهیز نمایید. در صورت عدم آلرژی، می‌توانید رنگ مو را استفاده کنید.)

_ این فرآورده نباید برای رنگ کردن مژه یا ابرو استفاده شود. (زیرا ممکن است بر روی چشم و بینایی اثر سوء بگذارد.)

_ اگر پوست سر و همچنین صورت تحریک‌شده، کهیر، جوش، خالکوبی و حنای سیاه (موقت) دارید، امکان بروز آلرژی وجود دارد و بنابراین بهتر است که موها را رنگ نکنید.

شرایط نگهداری کيت رنگ مو سری زیتونی پرو گرين کلینیک:

در جای خشک و خنک، دور از نور مستقیم آفتاب و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کيت رنگ مو سری زیتونی پرو گرين کلینیک:

کرم رنگ مو:

آب، ستیل الکل، پروپیلن گلیکول، ستیریل الکل، کوکامدوپروپیل بتائین ستئارات-۲۵، کوکامید Mea، ستس۲ اتانولامین، روغن بادام (Prunusm Amygdalus Dulcil)، عصاره‌ی گل لاله مردابی (Nelumbo Nucifera)، عطر، اسید آسکوربیک، دی سدیم ا‌ د ت آ، سدیم ا‌ د ت آ، متابیسولفات، سدیم دایمتیکون، هیدروسولفات، سیلیکا، صمغ زانتان، آلفا ایزومتیل لونون بوتیل فنیل متیل پروپیونال، سیترونلول ژرانیول‌.

کرم اکسیدان:

آب، پراکسید هیدروژن، الکل ستئاریل، سدیم لورت سولفات، پروپیلن گلیکول، روغن دانه‌ی گل مینا / آلبا (Limnathes Alba)، دایمتیکون، عطر، اکسی کینولین سولفات، پنتا سدیم پنتاتات، اسید فسفریک، اسید اتدرونیک، تترا سدیم EDTA.

برند کلینیک کیندی با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا و استفاده از بهترین مواد اولیه، محصولاتی با کیفیت عالی و قیمتی مناسب و قابل رقابت با نمونه‌های خارجی تولید کرده است. کلینیک کیندی در ابتدا کار خود را به صورت تخصصی با محصولات آرایش و مراقبت مو، مانند انواع رنگ مو، سرم مو، اکسیدان، شامپو، نرم‌کننده مو، کرم دکلره، پودر دکلره و ... آغاز کرده است، برند کلینیک کیندی قصد دارد دایره فعالیت خود را گسترش داده و محصولات آرایشی و بهداشتی مانند انواع پد لاک پاک کن، پنکک، کرم پودر و ... را به سبد تولیدات خود اضافه کند.

ویژگیهای محصول

وزن نامعلوم
نوع محصول

رنگ مو

رنگ

بلوند زیتونی متوسط 7.11

,

قهوه ای زیتونی روشن 5.11

حجم

100 میلی لیتر

کشور سازنده

ایتالیا

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کيت رنگ مو سری زیتونی پرو گرين کلینیک (100 میل رنگ مو + 150 میل اکسیدان)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Similar products