چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کيت رنگ مو سری خاکستری پرو گرين کلینیک (100 میل رنگ مو + 150 میل اکسیدان)

Cleanic Pro Green Hair Color Kit Ash 100 ML

ویژگی‌های کيت رنگ مو سری خاکستری پرو گرين کلینیک:

  • ماندگاری بالا
  • دارای روغن خالص بادام و روغن دانه‌ی گل مینا
  • بدون آمونیاک، PPD و پارابن (۱۰۰٪)
  • سازگار پی هاش pH طبیعی مو
  • مرطوب‌کننده، درخشان‌کننده و نرم‌کننده‌ی موها
  • کمک به حفظ سلامت و ساختار مو
  • پوشانندگی (۱۰۰٪) موهای سفید و خاکستری
  • سری رنگ خاکستری، از خاکستری قهوه‌ای متوسط تا بلوند خاکستری روشن


267.000 تومان

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کيت رنگ مو سری خاکستری پرو گرين کلینیک

در این محصول از محصولات استایلینگ و رنگ مو سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

کيت رنگ مو سری خاکستری پرو گرين کلینیک کیندی، دارای ترکیبات و اجزایی است که می‌تواند به موها رنگ مورد علاقه‌ی افراد را بخشد و بدون هرگونه مواد زیان‌آوری مانند؛ آمونیاک می‌باشد که همچنین از ساختار و سلامت موها حمایت خواهد نمود.

هر کیت رنگ مو (سری خاکستری) کلینیک پرو گرین، در یک بسته‌بندی شیک قرار دارد که به همراه کرم رنگ، کرم اکسیدان، ماسک، دستکش و شانه‌ی دوسر کاربردی است. سری خاکستری رنگ مو کلینیک پرو گرین، مجموعه‌ای از ۳ رنگ مو است و از خاکستری قهوه‌ای متوسط تا بلوند خاکستری روشن را در بر می‌گیرد که با استفاده از کاتالوگ موجود، می‌توان هر رنگی را که فرد دوست دارد، انتخاب نماید که در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد این سری رنگ «سری خاکستری» به شما خواهیم داد.

کيت رنگ مو سری خاکستری پرو گرين کلینیک

کيت رنگ مو سری خاکستری پرو گرين کلینیک

استفاده از رنگ‌ مو در بین بانوان سرتاسر جهان بسیار پرکاربرد است و می‌توان گفت یکی از مهمترین ابزار آرایشی در زمینه‌ی زیبایی مو می‌باشد‌‌ که همچنین گاهی آقایان نیز از آن استفاده می‌نمایند‌. رنگ مویی تازه بر روی موها نه‌تنها می‌تواند زیبایی موها را دوچندان نماید، بلکه توان این را دارد تا یک تنوع به زندگی افراد بخشد و تا مدت زمانی شاید چندماه، از رنگ موهای جدید خود لذت ببرند‌.

کيت رنگ مو سری خاکستری پرو گرين کلینیک Pro Green Cleanic Hair Color Ash Kit، حاوی ترکیباتی طبیعی است که ماندگاری بالایی بر روی مو دارد. این رنگ مو، حاوی روغن خالص بادام و روغن دانه‌ی گل مینا و بدون آمونیاک، PPD و پارابن (۱۰۰٪) می‌باشد که به تقویت موها می‌پردازد و همچنین ایجاد حساسیت و آسیب به موها را در حداقل ممکن نگه خواهد داشت. کيت رنگ مو سری خاکستری پرو گرين کلینیک، به لطف ترکیباتی که دارد، با پی‌هاش pH طبیعی مو سازگار است و رطوبت‌رسان، درخشان‌کننده و نرم‌کننده‌ی موها خواهد بود.

کيت رنگ مو سری خاکستری پرو گرين کلینیک، به حفظ سلامت و ساختار مو کمک می‌کند و (۱۰۰٪) موهای سفید و خاکستری را نیز پوشش خواهد داد. کيت رنگ مو سری خاکستری پرو گرين کلینیک، مجموعه‌ای از تناژ رنگی است که «سری رنگ خاکستری» خوانده می‌شود و از خاکستری قهوه‌ای متوسط تا بلوند خاکستری روشن است که دارای کاتالوگ برای انتخاب آسان‌تر رنگ موی مورد علاقه شما می‌باشد و بسته‌بندی هر کیت، شامل؛ کرم رنگ مو، کرم اکسیدان، دستکش، شانه‌ی دوسر کاربردی، ماسک مو مراقبتی حاوی روغن آرگان و دارای رایحه‌ای دل‌انگیز است.

کیت رنگ مو (سری خاکستری) کلینیک پرو گرین، سری خاکستری است که به موها رنگ طبیعی می‌بخشد و شامل ۳ کیت یا بسته‌ی رنگ مو می‌شود که به ترتیب؛ خاکستری قهوه‌ای متوسط، بلوند خاکستری تیره و بلوند خاکستری روشن را در بر می‌گیرد. کیت رنگ مو (سری خاکستری) کلینیک پرو گرین، تهیه‌شده با استفاده از تکنولوژی پیشرفته‌ی رنگ مو است که موها را درخشان، نرم و سالم می‌کند و به ساختار مو زیان نخواهد زد.

کيت رنگ مو سری خاکستری پرو گرين کلینیک

کيت رنگ مو سری خاکستری پرو گرين کلینیک

هر کیت رنگ مو (سری خاکستری) کلینیک پرو گرین، به همراه کرم رنگ مو ۱۰۰ میلی لیتر + کرم اکسیدان ۱۵۰ میلی لیتری می‌باشد. همچنین رنگ موها، الکتریسیته‌ی ساکن ایجاد نمی‌کنند. و غنی شده با روغن دانه‌ی گل مینا (limnanthes alba) است که خواص نرم کنندگی دارد و از دهیدراته شدن موها حفاظت می‌کند که از شکنندگی، دوشاخه شدن، ضعیف و آسیب‌دیدن موها پیشگیری خواهد نمود.

روغن بادام بکار رفته در کيت رنگ مو سری خاکستری پرو گرين کلینیک، به صورت خالص می‌باشد تا بتواند با دارا بودن از مواد مغذی (ویتامین‌ها و مواد معدنی)، به موها استحکام و شادابی بخشد و نرم‌کننده و رطوبت‌رسان است. کیت رنگ مو (سری خاکستری) کلینیک پرو گرین، بر پایه‌ی ۳ طیف رنگی و دارای شماره‌های ۴/۱، ۶/۱ و ۸/۱ می‌باشد‌. بنابراین شما می‌توانید هر کیت رنگ مو که مورد پسندتان است را از (سری خاکستری) کلینیک پرو گرین انتخاب نمایید و به زیبایی‌ و ظاهر خود بیافزایید. رنگ موهای کلینیک پرو گرین ساخت کشور ایتالیا می‌باشند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

روش مصرف کيت رنگ مو سری خاکستری پرو گرين کلینیک:

رنگ مو را با اکسیدان مناسب ترکیب نموده و پس از آغشته نمودن موها با ترکیب، حداقل‌ ۳۰ دقیقه صبر کنید (بستگی به ضخامت تار مو دارد) و سپس موها و پوست سر را با آب به طور کامل از رنگ مو، شستشو دهید.

کيت رنگ مو سری خاکستری پرو گرين کلینیک

کيت رنگ مو سری خاکستری پرو گرين کلینیک

هشدار مصرف کيت رنگ مو سری خاکستری پرو گرين کلینیک:

_ این فرآورده برای کودکان زیر ۱۶ سال مناسب نیست.

_ زمان ساخت و ترکیب رنگ مو و استفاده روی موها، دستکش مناسب بپوشید.

_ پس از استفاده، موها را به خوبی آبکش کنید و از تماس رنگ مو با چشم‌ها خودداری شود.

_ در صورت تماس رنگ مو با چشم‌ها، فوراً با آب فراوان شستشو دهید.

_ این محصول حاوی موادی است که ممکن است باعث تحریک پوست در برخی از افراد خاص شود.

_ قبل از استفاده از رنگ‌مو، تست حساسیت توصیه می‌شود. (تست حساسیت پوستی: قسمت کوچکی از پوست درون آرنج را با آب و صابون بشویید و خشک کنید. مقداری از رنگ مو را روی ناحیه‌ی مورد نظر بمالید. بدون اینکه روی آن را بپوشانید، تا ۴۸ ساعت صبر نمایید و در صورت هرگونه واکنش غیرطبیعی مانند؛ سوزش، خارش، تورم یا دیگر موارد حساسیتی، بر روی ناحیه‌ی مورد نظر و یا اطراف آن، از بکار بردن رنگ بر روی موها پرهیز نمایید. در صورت عدم آلرژی، می‌توانید رنگ مو را استفاده کنید.)

_ این فرآورده نباید برای رنگ کردن مژه یا ابرو استفاده شود. (زیرا ممکن است بر روی چشم و بینایی اثر سوء بگذارد.)

_ اگر پوست سر و همچنین صورت تحریک‌شده، کهیر، جوش، خالکوبی و حنای سیاه (موقت) دارید، امکان بروز آلرژی وجود دارد و بنابراین بهتر است که موها را رنگ نکنید.

شرایط نگهداری کيت رنگ مو سری خاکستری پرو گرين کلینیک:

در جای خشک و خنک، دور از نور مستقیم آفتاب و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کيت رنگ مو سری خاکستری پرو گرين کلینیک:

کرم رنگ مو:

آب، ستیل الکل، پروپیلن گلیکول، ستیریل الکل، کوکامدوپروپیل بتائین ستئارات-۲۵، کوکامید Mea، ستس۲ اتانولامین، روغن بادام (Prunusm Amygdalus Dulcil)، عصاره‌ی گل لاله مردابی (Nelumbo Nucifera)، عطر، اسید آسکوربیک، دی سدیم ا‌ د ت آ، سدیم ا‌ د ت آ، متابیسولفات، سدیم دایمتیکون، هیدروسولفات، سیلیکا، صمغ زانتان، آلفا ایزومتیل لونون بوتیل فنیل متیل پروپیونال، سیترونلول ژرانیول‌.

کرم اکسیدان:

آب، پراکسید هیدروژن، الکل ستئاریل، سدیم لورت سولفات، پروپیلن گلیکول، روغن دانه‌ی گل مینا / آلبا (Limnathes Alba)، دایمتیکون، عطر، اکسی کینولین سولفات، پنتا سدیم پنتاتات، اسید فسفریک، اسید اتدرونیک، تترا سدیم EDTA.

برند کلینیک کیندی با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا و استفاده از بهترین مواد اولیه، محصولاتی با کیفیت عالی و قیمتی مناسب و قابل رقابت با نمونه‌های خارجی تولید کرده است. کلینیک کیندی در ابتدا کار خود را به صورت تخصصی با محصولات آرایش و مراقبت مو، مانند انواع رنگ مو، سرم مو، اکسیدان، شامپو، نرم‌کننده مو، کرم دکلره، پودر دکلره و ... آغاز کرده است، برند کلینیک کیندی قصد دارد دایره فعالیت خود را گسترش داده و محصولات آرایشی و بهداشتی مانند انواع پد لاک پاک کن، پنکک، کرم پودر و ... را به سبد تولیدات خود اضافه کند.

ویژگیهای محصول

وزن نامعلوم
نوع محصول

رنگ مو

رنگ

بلوند خاکستری تیره 6.1

,

بلوند خاکستری روشن 8.1

,

خاکستری قهوه ای متوسط 4.1

حجم

100 میلی لیتر

کشور سازنده

ایتالیا

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کيت رنگ مو سری خاکستری پرو گرين کلینیک (100 میل رنگ مو + 150 میل اکسیدان)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *