کيت رنگ مو سری برنز پرو گرين کلینیک (100 میل رنگ مو + 150 میل اکسیدان)

Cleanic Pro Green Hair Color Kit Medium Bronze Blonde 7.43 100 ML

ویژگی‌های کيت رنگ مو سری برنز پرو گرين کلینیک:

  • ماندگاری طولانی‌مدت
  • حاوی روغن خالص بادام و روغن دانه‌ی گل مینا
  • صدرصد بدون آمونیاک، PPD و پارابن
  • سازگار با پی هاش pH طبیعی مو
  • افزایش رطوبت، درخشندگی و نرمی موها
  • حفظ سلامت، استحکام و ساختار مو
  • پوشش‌دهی صدرصد موهای سفید و خاکستری

452.000 تومان

فقط 2 عدد در انبار موجود است

فقط 2 عدد در انبار موجود است

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کيت رنگ مو سری برنز پرو گرين کلینیک

در این محصول از محصولات استایلینگ و رنگ مو سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

کيت رنگ مو سری برنز پرو گرين کلینیک کیندی، بدون آمونیاک می‌باشد و حاوی ترکیبات و رنگدانه‌هایی است که نه تنها به صورت عمیق وارد ساختار مو می‌شوند، بلکه در حفظ سلامت تارهای مو، موثر است و زیانی برای آن‌ها نخواهد داشت.

رنگ‌ مو شاید پرطرفدارترین لوازم آرایشی در زمینه‌ی زیبایی مو می‌باشد که بانوان بیشترین مصرف‌کنندگان آن در جهان هستند و چند سالی نیز می‌شود که آقایان نیز از آن استفاده می‌کنند. رنگ مو می‌تواند ظاهر مو و همچنین ظاهر افراد را تغییر دهد، می‌تواند رنگ پوست را روشن‌تر یا تیره‌تر سازد و افرادی که به فشن و مد علاقه‌مند هستند، معمولا رنگ موهای خود را با لباس و آرایش و حتی مدل موهای خود همآهنگ می‌کنند.

کيت رنگ مو سری برنز پرو گرين کلینیک Pro Green Cleanic Hair Color Bronze 7.43 Kit، حاوی رنگدانه‌های فراوان، روغن خالص بادام و روغن دانه‌ی گل مینا است که هم به صورت ژرف درون ساختار مو نفوذ می‌کند که این باعث ماندگاری طولانی‌مدتی رنگ مو خواهد شد، و هم در تقویت موها اثر مثبت خواهد داشت.

کيت رنگ مو سری برنز پرو گرين کلینیک

کيت رنگ مو سری برنز پرو گرين کلینیک

همچنین کیت رنگ مو بلوند برنز متوسط کلینیک پرو گرین، صدرصد بدون آمونیاک، PPD و پارابن است و سازگار با پی هاش pH طبیعی مو است که در افزایش رطوبت، درخشندگی و نرمی موها و حفظ سلامت، استحکام و ساختار مو نیز مفید خواهد بود، بدون اینکه آسیبی به تارهای مو وارد سازد و یا آنها را سست و شکننده نماید و در بروز حساسیت‌های احتمالی کارساز خواهد بود. کیت رنگ مو بلوند برنز متوسط کلینیک پرو گرین، به دلیل بهره بردن از فن‌آوری ویژه و وجود ترکیبات خود، صدرصد موهای سفید و خاکستری را پوشش خواهد داد و ساخت ایتالیا می‌باشد.

بسته‌بندی یا کیت کيت رنگ مو سری برنز پرو گرين کلینیک، از مواد نیمه آماده‌ی رنگ مو می‌باشد که در آن، کرم رنگ مو (۱۰۰ میلی‌لیتر)، اکسیدان (۱۵۰ میلی‌لیتر)، شانه و قلموی دوسر کاربردی ویژه، ماسک حاوی روغن ارزشمند آرگان، دستکش و دفترچه‌ی راهنما جای داده شده است و یکی از مناسب‌ترین رنگ موها برای عزیزانی خواهد بود که موهای خود را کراتینه کرده‌اند و یا از موهای حساس برخوردار هستند.

کيت رنگ مو سری برنز پرو گرين کلینیک

کيت رنگ مو سری برنز پرو گرين کلینیک

کیت رنگ مو بلوند برنز متوسط کلینیک پرو گرین، حاوی روغن خالص بادام و روغن دانه‌ی گل مینای آمریکایی است که با استفاده از ویتامین‌ها و مواد معدنی موجود، در تقویت موها اثرگذار خواهد بود و به حفظ رطوبت و افزایش درخشندگی، لطافت و نرمی موها بدون ایجاد الکتریسیته‌ی ساکن، کمک خواهد نمود.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

روش مصرف کيت رنگ مو سری برنز پرو گرين کلینیک:

رنگ مو را با اکسیدان مناسب ترکیب نموده و پس از آغشته نمودن موها با ترکیب، حداقل ۳۰ دقیقه صبر کنید (بستگی به ضخامت تار مو دارد) و سپس موها و پوست سر را با آب به طور کامل از رنگ مو، شستشو دهید.

هشدار مصرف کيت رنگ مو سری برنز پرو گرين کلینیک:

_ این فرآورده برای کودکان زیر ۱۶ سال مناسب نیست.

_ زمان ساخت و ترکیب رنگ مو و استفاده روی موها، دستکش مناسب بپوشید.

_ پس از استفاده، موها را به خوبی آب‌کش کنید و از تماس رنگ مو با چشم‌ها خودداری شود.

_ در صورت تماس رنگ مو با چشم‌ها، فوراً با آب فراوان شستشو دهید.

_ این محصول حاوی موادی است که ممکن است باعث تحریک پوست در برخی از افراد خاص شود.

_ قبل از استفاده از رنگ مو، تست حساسیت  توصیه می‌شود. (تست حساسیت پوستی: قسمت کوچکی از پوست درون آرنج را با آب و صابون بشویید و خشک کنید. مقداری از رنگ مو را روی ناحیه‌ی مورد نظر بمالید. بدون اینکه روی آن را بپوشانید، تا ۴۸ ساعت صبر نمایید و در صورت هرگونه واکنش غیرطبیعی مانند؛ سوزش، خارش، تورم یا دیگر موارد حساسیتی، بر روی ناحیه‌ی مورد نظر و یا اطراف آن، از بکار بردن رنگ بر روی موها پرهیز نمایید. در صورت عدم آلرژی، می‌توانید رنگ مو را استفاده کنید.)

_ این فرآورده نباید برای رنگ کردن مژه یا ابرو استفاده شود. (زیرا ممکن است بر روی چشم و بینایی اثر سوء بگذارد.)

_ اگر پوست سر و همچنین صورت تحری‌کشده، کهیر، جوش، خالکوبی و حنای سیاه (موقت) دارید، امکان بروز آلرژی وجود دارد و بنابراین بهتر است که موها را رنگ نکنید.

کيت رنگ مو سری برنز پرو گرين کلینیک

کيت رنگ مو سری برنز پرو گرين کلینیک

شرایط نگهداری کيت رنگ مو سری برنز پرو گرين کلینیک:

در جای خشک و خنک، دور از نور مستقیم آفتاب و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کيت رنگ مو سری برنز پرو گرين کلینیک:

کرم رنگ مو:

آب، ستیل الکل، پروپیلن گلیکول، ستیریل الکل، کوکامدوپروپیل بتائین ستئارات-۲۵، کوکامید Mea، ستس۲ اتانولامین، روغن بادام (Prunusm Amygdalus Dulcil)، عصاره‌ی گل لاله مردابی (Nelumbo Nucifera)، عطر، اسید آسکوربیک، دی سدیم ا د ت آ، سدیم ا د ت آ، متابیسولفات، سدیم دایمتیکون، هیدروسولفات، سیلیکا، صمغ زانتان، آلفا ایزومتیل لونون بوتیل فنیل متیل پروپیونال، سیترونلول ژرانیول.

کرم اکسیدان:

آب، پراکسید هیدروژن، الکل ستئاریل، سدیم لورت سولفات، پروپیلن گلیکول، روغن دانه‌ی گل مینا / آلبا (Limnathes Alba)، دایمتیکون، عطر، اکسی کینولین سولفات، پنتا سدیم پنتاتات، اسید فسفریک، اسید اتدرونیک، تترا سدیم EDTA.

برند کلینیک کیندی با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا و استفاده از بهترین مواد اولیه، محصولاتی با کیفیت عالی و قیمتی مناسب و قابل رقابت با نمونه‌های خارجی تولید کرده است. کلینیک کیندی در ابتدا کار خود را به صورت تخصصی با محصولات آرایش و مراقبت مو، مانند انواع رنگ مو، سرم مو، اکسیدان، شامپو، نرم‌کننده مو، کرم دکلره، پودر دکلره و ... آغاز کرده است، برند کلینیک کیندی قصد دارد دایره فعالیت خود را گسترش داده و محصولات آرایشی و بهداشتی مانند انواع پد لاک پاک کن، پنکک، کرم پودر و ... را به سبد تولیدات خود اضافه کند.

ویژگیهای محصول

وزن

327 گرم

نوع محصول

رنگ مو

رنگ

بلوند برنز متوسط

حجم

100 میلی لیتر

کشور سازنده

ایتالیا

برند

کلینیک کیندی

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کيت رنگ مو سری برنز پرو گرين کلینیک (100 میل رنگ مو + 150 میل اکسیدان)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *