سرم متعادل کننده چربی پوست بایومارین مدل آکوا پیور 60 میلی لیتر

Bio Marine Aqua Pure Sebo Regulating Serum 60ml

ویژگی‌های سرم متعادل کننده چربی پوست بایومارین:

  • تنظیم ترشح چربی پوست
  • جمع‌کننده‌ی منافذ باز پوست
  • بهبود جوش و جای جوش
  • مات‌کننده‌ی سطح پوست
  • بدون چربی و غیر جوش‌زا
  • حاوی عصاره‌های جلبک‌های دریایی، سینامون کاراگینان، گریپ فروت، برگ چای سبز، لامیناریا، ژل برگ آلوئه ورا
  • یکنواخت نمودن رنگ و بافت چهره و رفع براقیت ناشی از ترشح چربی پوست
  • بدون ایجاد ،خشکی، قرمزی و التهاب پوست
  • مناسب پوست‌های چرب و دارای جوش

۵۲۰.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

سرم متعادل کننده چربی پوست بایومارین مدل آکوا پیور

در این محصول از دسته‌بندی کنترل چربی پوست از محصولات ضد جوش و پوست چرب سایت داروخانه دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

سرم متعادل کننده چربی پوست بایومارین، دربردارنده‌ی عصاره‌ی جلبک‌های دریایی و دیگر ترکیبات مغذی، ویژه و هدفمندی است که در کمک به کنترل نمودن ترشح چربی پوست و کمک به پیش‌گیری‌ و رفع و کاهش جوش، قرمزی و‌ التهاب پوست کاربرد دارد. این فرآورده مناسب پوست صورت و گردن و به صورت خاص جهت پوست‌های چرب، جوش‌دار و دارای آکنه فرموله و تولید شده است.

عوامل وراثتی، تغییرات هورمونی ناشی از بلوغ، حاملگی و مصرف قرص‌های ضد بارداری، استفاده‌ی روزافزون از مواد آرایشی غیر استاندارد، رژیم‌های غذایی حاوی میزان چربی و قند بالا، پرتوهای فرابنفش نور خورشید و شرایط آب و هوایی نامناسب همچون؛ گرما و رطوبت از مهم‌ترين عوامل ایجاد‌کننده‌ی پوست چرب در افراد مختلف هستند.

پوست چرب در اکثر موارد با ازدیاد ترشح چربی از غدد سباسه‌ی پوست همراه بوده که حالت براقیت را بر سطح پوست ایجاد می‌کند. در افراد دارای پوست مختلط نیز، پوست در نقاطی چرب و در سایر نقاط خشک است. این افراد دارای پوستی چرب در ناحیه‌ی چانه، بینی و پیشانی و پوستی خشک یا معمولی در سایر نواحی صورت می‌باشند.

سرم متعادل کننده چربی پوست بایومارین

Bio Marine Aqua Pure Sebo Regulating Serum

عوامل متعددی در ایجاد آکنه و جوش بر سطح پوست چرب به خصوص در ناحیه‌ی صورت موثر می‌باشند. لایه‌ی سطحی پوست یا اپیدرم از سلول‌های مرده تشکیل شده است که در صورت پوسته‌ریزی ناقص، این سلول‌ها توسط چربی موجود در سطح پوست با یکدیگر ادغام شده و بسته شدن منافذ پوست را سبب می‌گردند. مسدود شدن روزنه‌ها یا مجاری خروجی غدد ترشح‌کننده‌ی چربی و افزایش ضخامت لایه‌ی شاخی پوست، به دنبال ترشح بیش از حد چربی، سبب ایجاد کومدون‌های سر‌سیاه و سرسفید می‌شود.

کومدون‌های سرسیاه، زمانی ایجاد می‌گردند که منافذ پوست به طور کامل مسدود نگردیده و ترشحات چربی باکتری‌ها و سلول‌های مرده به سطح پوست راه یابند که رنگ سیاه آن‌ها در اثر واکنش رنگدانه‌ی پوست (ملانین) و چربی‌ها با اکسیژن هوا به وجود می‌آید. در کومدون‌های سر‌سفید منافذ پوست به طور کامل توسط ترشحات و سایر مواد مسدود می‌گردند که بسته شدن منافذ پوستی از نفوذ اکسیژن به درون پوست جلوگیری نموده و محیط مناسبی در اطراف فولیکول‌های موی صورت جهت رشد باکتری‌ها را فراهم می‌آورد. فعالیت و تکثیر باکتری‌ها و به دنبال آن هجوم سلول‌های دفاعی به این نقاط، موجب تشدید عارضه و ایجاد جوش‌های چرکی و التهابی می‌گردد.

با توجه به موارد یاد‌شده، رفع چربی اضافی سطح پوست و هم‌چنین متعادل‌سازی ترشح سبوم از غدد سباسه با استفاده از ترکیبات آنتی‌باکتریال و آنتی‌فونگال از اصلی‌ترین روش‌های پیش‌گیری از بروز جوش‌های صورت محسوب می‌گردند.

سرم متعال کننده ترشح چربی پوست صورت و گردن آکوا پیور بايو مارين Bio Marine Aqua Pure Sebo Regulating Serum؛ حاوی عصاره‌های جلبک‌های دریایی، سینامون کاراگینان، گریپ فروت، برگ چای سبز، لامیناریا و ژل برگ آلوئه ورا و دیگر ترکیبات مغذی می‌باشد که به عنوان کنترل‌کننده‌ی ترشح چربی، مات‌کننده‌ی سطح پوست، با دارا بودن خواص ضد التهابی جهت برطرف نمودن سبوم اضافی از سطح پوست صورت و گردن مفید است. سرم متعادل کننده چربی پوست بایومارین، به لطف ترکیبات و فرمولاسیونی که دارد، تنظیم غدد چربی و جلوگیری از ایجاد تحریکات پوستی در افراد دارای پوست چرب جوش دار و دارای آکنه را در برنامه‌ی خود دارد.

سرم متعادل کننده چربی پوست بایومارین

Bio Marine Aqua Pure Sebo Regulating Serum

ترکیب Phlorogine در سرم متعادل کننده چربی پوست بایومارین:

حاوی عصاره‌ی جلبک دریایی‌ لامیناریا ساخارینا (Laminaria Saccharina) بوده که به عنوان یک ماده‌ی سبورگولاتور، سبب تنظیم ترشح چربی و کاهش چربی اضافی و رفع براقیت پوست می‌گردد. این ماده با دارا بودن از خواص آنتی‌سپتیک از طریق مهار لیپاز و جلوگیری از تشکیل اسیدهای چرب آزاد و پروستاگلاندین‌ها، سبب کاهش فرآیند تشکیل آکنه‌های التهاب می‌شود. Phlorogine دارای Poluronide می‌باشد که با تشکیل یک فیلم پروتئینی بر روی پوست به متعادل‌سازی، پاک‌سازی و هيدراتاسیون پوستی کمک شایانی می‌نماید.

ترکیب (Aquaphycol LD) در سرم متعادل کننده چربی پوست بایومارین:

عصاره‌ی جلبک دریایی قهوه‌ای لامیناریا دیجی‌تاتا (Lamarinaria Digitata) بوده که علاوه بر دارا بودن از خواص آنتی‌اکسیدانی، خنثی‌سازی رادیکال‌های آزاد و پیش‌گیری از ایجاد چین و چروک، سبب حفاظت از ساختار سلولی در برابر عوامل محیطی گردیده و به ترمیم سلول‌های آسیب‌دیده، تجدید ساختار سلولی و جوان‌سازی پوست کمک شایانی می‌نماید. این ترکیب با جذب چربی اضافی پوست دارای اثر ضد آکنه نیز می‌باشد.

ترکیب (Oligogeline) در سرم متعادل کننده چربی پوست بایومارین:

حاوی عصاره‌ی خزه‌ی ایرلندی (Carrageenan Extract) است که مواد مغذی و معدنی روی، مس، منگنز، آهن و مقادیر بالایی از کلسیم را دارا می‌باشد و از راه سنتز پروتئین‌ها به محافظت از اجزای سلولی در برابر آسیب‌ها و استرس‌های محیطی و حفظ رطوبت پوست کمک می‌کند و از هدررفت آب پوست جلوگیری می‌نماید.

ترکیب سپی کنترل (Sepicontrol A5 ) در سرم متعادل کننده چربی پوست بایومارین:

این ماده سازگاری خوبی با ساختار طبیعی پوست دارد و به‌‌ تنظیم ترشح چربی پوست و کمک به جلوگیری از ایجاد اسیدهای چرب آزاد و هم‌چنین کاهش التهابات پوستی می‌کند. و با جلوگیری از تکثیر باکتری‌ها و رشد میکرو‌ارگانیسم‌ها در کاهش جوش‌ها موثر است.

ترکیب سولفات روی (Zinc Sulfate) در سرم متعادل کننده چربی پوست بایومارین:

نمک معدنی روی می‌باشد و به عنوان یک ماده‌ی جمع‌کننده‌ و کوچ‌کننده‌ی منافذ پوست، سبب بهبود ساختار پوست می‌گردد و و دارای ویژگی‌ ضد باکتری است که از رشد و تکثیر میکرو‌ارگانیسم‌های مضر بر روی پوست جلوگیری خواهد نمود.

سرم متعادل کننده چربی پوست بایومارین

Bio Marine Aqua Pure Sebo Regulating Serum

ترکیب عصاره‌ی گریپ فروت (Grapefruit Extract) در سرم متعادل کننده چربی پوست بایومارین:

سرشار از ویتامین سیC بوده و با دارا بودن از خواص ضد باکتری، آنتی‌فونگال باعث افزایش نرمی و طراوت پوست می‌شود و هم‌چنین به بازسازی سلولی و کنترل ترشح چربی پوست می‌پردازد.

ترکیب عصاره‌ی چای سبز (Green Tea Extract) در سرم متعادل کننده چربی پوست بایومارین:

این عصاره برای انواع پوست مفید است، ولی پوست‌های چرب بیشتری بهره را از آن می‌برند. زیرا با ایجاد اثرات آنتی‌اکسیدانی ویژه‌ای که دارا هست، باعث خنثی‌سازی کارکرد رادیکال‌های آزاد و کمک به فرآیند تجدید ساختار سلولی شده و در بهبود التهاب و حساسیت‌های پوستی کارآیی دارد.

ترکیب عصاره‌ی بورداک (Burdock Extract) در سرم متعادل کننده چربی پوست بایومارین:

به کنترل ترشح چربی پوست کمک می‌کند و در افزایش جریان خون مویرگی موثر است که باعث تقویت پوست و پیش‌گیری‌ از ایجاد جوش می‌شود‌.

ترکیب ژل آلوئه ورا (Aloe Vera Gel) در سرم متعادل کننده چربی پوست بایومارین:

آب‌رسانی عمیق و قوی، مرطوب‌کننده، ضد باکتری، خنک‌کننده و نرم‌کننده است و به دلیل ترکیباتی که دارد، از خاصیت آنتی‌اکسیدانی برخوردار است و باعث بازسازی پوست، ترمیم زخم و جای آن، کاهش قرمزی و التهاب و رفع خشکی پوست می‌شود.

ترکیب پانتنول (Panthenol) در سرم متعادل کننده چربی پوست بایومارین:

به عنوان پیش‌ساز ویتامین B5 سبب حفظ رطوبت، بهبود الاستيسيته، افزایش پوسته ریزی طبیعی پوست و ترمیم انواع متعددی از التهابات پوستی می‌گردد.

سرم متعال کننده چربی پوست بايو مارين، از شرکت داروسازی پارس حیان با همکاری کمپانی Biotech Marine کشور فرانسه در ایران تولید شده است که می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به کنترل نمودن ترشح چربی پوست. کمک به پیش‌گیری‌ و رفع و کاهش جوش، قرمزی و‌ التهاب. مناسب پوست صورت و گردن. مناسب جهت پوست‌های چرب، جوش‌دار و دارای آکنه.

روش مصرف:

روزانه دو بار (صبح و شب)، چند قطره از فرآورده را بر روی پوست خشک و تمیز صورت و گردن استفاده نموده و به آرامی ماساژ دهید. در پوست‌های مختلط و ترکیبی بر روی نواحی پیشانی، بینی و چانه استفاده گردد.

سپس از فلوئید رطوبت رسان و مات‌کننده‌ی پوست بایو مارین Bio Marine استفاده فرمایید.

هشدار مصرف:

از به کاربردن فرآورده دور چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.

درصورت مشاهده‌ی هر گونه التهاب یا آلرژی مصرف را متوقف نموده و با پزشک خود مشورت نمایید.

فقط جهت مصارف خارجی.

شرایط نگهداری:

فرآورده را در دمای ۱۵ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و به دور از تابش نور آفتاب نگهداری نمایید.

فرآورده دور از دسترس کودکان نگه داشته شود.

ویژگیهای محصول

وزن 123 گرم
نوع محصول

سرم

گروه

کنترل کننده چربی

حجم

60 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری شیشه ای قطره چکان دار

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس حیان

تحت لیسانس

فرانسه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سرم متعادل کننده چربی پوست بایومارین مدل آکوا پیور 60 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *