کرم رطوبت رسان پوست خشک ژنوبایوتیک مخصوص پوست خشک و حساس صورت و گردن 50 میلی‌لیتر

Geno Biotic Hydrating dry sensitive skin, 50ml

ویژگی های کرم رطوبت رسان پوست خشک ژنوبایوتیک :

  • رطوبت رسان عمقی و تغذیه کننده سلول های پوست
  • آنتی اکسیدان و پیشگیری از بروز چین و چروک
  • افزایش درخشندگی پوست با ترازمند نمودن انرژی سلول های پوستی
  • دتوکسیفای (سم زدا) قوی و ضد استرس های اکسیداتیو روزانه
  • محافظت در برابر تشعشعات مصنوعی ، آلودگی هوا و امواج Blue Light (نور آبی)
  • حاوی هیالورونیک اسید، عصاره ریشه چغندر قرمز، عصاره آرتیشو، عصاره آفتابگردان، ویتامین سی C و ای E

تاریخ انقضا: 1405/12/15

188.000 تومان

فقط 2 عدد در انبار موجود است

فقط 2 عدد در انبار موجود است

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم رطوبت رسان پوست خشک ژنوبایوتیک مخصوص پوست خشک و حساس صورت و گردن

در این محصول از دسته بندی محصولات مرطوب کننده از محصولات مراقبت پوست صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

یکی از عواملی که باعث از بین رفتن طراوت، شادابی و درخشندگی پوست می‌شود، خشکی پوست است. خشک شدن یا دهیدراته شدن پوست شرایط ناراحت کننده‌ای است که همراه با نشانه‌هایی مانند پوسته پوسته شدن، خارش و ترک‌خوردگی بخش‌هایی از پوست است که می‌تواند دلیل‌های گوناگونی داشته باشد. پوست بدن در اثر کاهش تراوش چربی یا سبوم پوست بوسیله غده‌های سباسه خشک می‌شود که در این هنگام نسبت به عواملی پیرامونی و بعضی ماده‌های حساس می‌شود.

بجز کارکرد غده‌های سباسه، عامل‌های ژنتیک، افرایش سن، بیماری‌های زمینه‌ای مانند کم‌کاری تیروئید، شستشوی بیش از حد با شوینده های قوی، شرایط آب و هوایی، تغذیه و نور خورشید از دیگر عامل‌های خشکی پوست به شمار می‌روند. یکی دیگر از علت های خشکی پوست پرتوهای Blue Light تابیده شده از وسیله‌های الکترونیکی مانند تلفن‌های هوشمند، لپ تاپ، رایانه و… است که اثر مستقیمی بر روی خشکی پوست دارد.

همه این عاملها در کنار ماده‌های آلاینده و سم‌های موجود در هوا، علاوه بر اینکه باعث افزایش خشکی پوست میشوند. سرعت نمایان شدن چین و و چروکهای پوستی را سرعت میدهد. بنابراین داشتن پوستی سالم و شاداب، نیازمند رطوبت رسانی روزانه و اثربخش به پوست است.

کرم رطوبت رسان پوست خشک ژنوبایوتیک

کرم رطوبت رسان پوست خشک ژنوبایوتیک

کرم رطوبت رسان صورت و گردن ژنوبایوتیک Geno Biotic, یک کرم رطوبت رسان و دتوکسیفای کننده یا سم‌زدای قوی است که از یک سو با آب رسانی مغذی و رطوبت رسانی قوی ۲۴ ساعته به لایه‌های پوست، سدی در برابر خشکی و بروز چین و چروکهای پوستی میشود. از سویی دیگر یک لایه پاسداری کننده بر روی پوست فراهم میکند که مانع اثرگذاری موج‌های زیان‌بار پیرامونی در طول شب و روز بر روی پوست شده و با خاصیت آنتیاکسیدانی و دتوکسیفای کنندگی، سلامت پوست را به ارمغان میآورد. از سویی دیگر این کرم، منفذهای پوست را کوچک کرده و در کنار رطوبت رسانی اثربخش، از نمایان شدن جوش نیز پیشگیری میکند.

ویتامین سی C و ای E:

افزایش درخشندگی، شفافیت و سلامت پوست. آنتیاکسیدانهایی نیرومند در جهت پاسداری و نگهداری روزانه پوست در برابر رادیکال‌های آزاد آسیبرسان.

 اسید هیالورونیک:

جزیی از ماتریکس برون سلولی و سیستم NMF پوست که نقش اصلی در پیشگیری از خشکی پوست دارد.

می تواند به افزایش رطوبت پوست و کاهش نمای خطها و چین و چروک ها کمک کند. در درمانهای موضعی باعث کاهش قرمزی و درماتیت پوست شده و  تسکین دهنده است، و ناگفته نماند که پوست را سفت تر نشان دهد.

عصاره ریشه چغندر:

افزایش غلظت غلظت فاکتورهای NMF در لایه‌های بالایی پوست. رطوبت رسانی سریع و ماندگار. مرطوب نگه داشتن روزانه پوست. تقویت و بهبود قدرت آب‌رسانی طبیعی پوست.

عصاره آرتیشو:

پاسداری از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد آسیبرسان و استرس اکسیداتیو به کمک پلی ساکاریدها و فلاونوئیدهای آن. کمک به افزایش قدرت کشسانی پوست با نیرو بخشیدن به سلولهای پوست. کمک به حذف ریز ذرات آلوده‌کننده از روی پوست. پایداری از پوست در برابر اثرهای کوتاه مدت و دراز مدت استرس اکسیداتیو.

کرم رطوبت رسان پوست خشک ژنوبایوتیک

کرم رطوبت رسان پوست خشک ژنوبایوتیک

عصاره آفتابگردان:

پاسداری روزانه از پوست با فراهم کردن سد دفاعی در برابر پرتوهای IR و Blue Light. پاسداری از دی آن ای DNA درون سلولی در برابر پرتوهای زیانبار UV خورشید. IR: اشعههای بازتاب شده از ابزارهای الکترونیکی مانند تلفنهای هوشمند، لپ تاپ، رایانه و… که باعث خشکی پوست و چین و چروک میشوند. جلوگیری از کاهش فشردگی پوست به هنگام قرار گرفتن زیر نور آفتاب.

داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف کرم رطوبت رسان پوست خشک ژنوبایوتیک :

رطوبت رسان عمقی و تغذیه کننده سلول های پوست

آنتی اکسیدان و پیشگیری از بروز چین و چروک

افزایش درخشندگی پوست با ترازمند نمودن انرژی سلول های پوستی

دتوکسیفای (سم زدا) قوی و ضد استرس های اکسیداتیو روزانه

محافظت در برابر تشعشعات مصنوعی ، آلودگی هوا و امواج Blue Light (نور آبی)

حاوی هیالورونیک اسید، عصاره ریشه چغندر قرمز، عصاره آرتیشو، عصاره آفتابگردان، ویتامین سی C و ای E

روش مصرف کرم رطوبت رسان پوست خشک ژنوبایوتیک :

صبح و شب به مقدار کافی بر روی پوست تمیز صورت و گردن مالیده و به آرامی ماساژ دهید تا کاملا جذب پوست شود.

کرم رطوبت رسان پوست خشک ژنوبایوتیک

کرم رطوبت رسان پوست خشک ژنوبایوتیک

هشدار مصرف کرم رطوبت رسان پوست خشک ژنوبایوتیک :

از بکاربردن کرم رطوبت رسان تاریخ گذشته خودداری کنید.

از بکاربردن کرم دور چشم خودداری کنید.

عوارض جانبی :

عوارض خاصی پس از مصرف کرم رطوبت رسان پوست خشک ژنوبایوتیک گزارش نشده است. با این حال همانند هر فرآورده ای، بروز تحریکهای پوست گذرا و طبیعی میباشد.

شرایط نگهداری :

کرم را در جاهای گرم و یا در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار ندهید.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کرم رطوبت رسان پوست خشک ژنوبایوتیک :

بیوساکارید گام-۱، پی ای جی۷ گلیسریل کوکوات، سوربیتان اولئات، کاپریلیک/ کاپریک تری گلیسیرید، کربومر، تری پی پی جی-۳ میریستیل اتل سیترات، سوربیتان لورات، سدیم هیالورونات، روغن آرگان، شی باتر، گلیسیرین، ستیل الکل، ایزوستئاریل ایزو استئارات، پتاسیم ستیل فسفات، ستیل استئارات، استئاریک اسید، هیدروژنیتد پلی ایزوبوتن، پلی متیل سیلسکوکسان، وینیل دایمتیکون/ متیکون سیلسکوکسان کراس پلیمر، اتیلن / پروپیلن کوپلیمر، لیپیدیوم ساتیوم اسپروت اکسترکت وسیتارا اسکولیموس (عصاره آرتیشو) لیف اکسترکت و پولولان و سدیم کربوکسی متیل بتاگلوکان و کاسالپینا اسپینوسا گام و مالتودکسترین،

کاسالپنیا اسپینوسا فروت اکسترکت و هلیانتوس آنوس (عصاره گل آفتابگردان) اسپروت اکسترکت و پروپیلن گلایکول و فنوکسی اتانول، کاپریلیل گلایکول، بیزوکس، عصاره نشاسته ذرت هیدرولیز شده، عصاره ریشه چغندر قرمز‌، فسفولیپیدز، توکوفریل استات، رتینیل پالمیتات، پانتوتنیک اسید، آسکوربیل پالمیتات، کوله کلیسروفل، عصاره آلوئه ورا، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، دی سدیم ا.د.ت.آ، آب یونزدا

ژنو بایوتیک، برندی تخصصی در حوزه گروه محصولات مراقبت از پوست است که این محصولات با تکیه بر دانش متخصصان پوست و بهره گیری از تکنیک‌های نوین فرمولاسیون به منظور توسعه محصولاتی با کیفیت بالا در جهت تامین نیاز مصرف کنندگان به بازار عرضه می‌گردد و دارای گواهی بین المللی از مرکز تائید صلاحیت است.داشتن نگاه کاملا علمی و تخصصی به پوست و عارضه‌های آن و روش‌های مراقبت از پوست از جمله اهداف برند ژنوبایوتیک بوده که این مهم به واسطه‌ی برنامه ريزي، اجرا و ارزيابي پژوهش‌هاي كاربردي و توسعه‌ی محصولات تخصصی پوست صورت می‌پذیرد. نوآوری، اختراع و بهبود در تمام مراحل و رسیدن به بالاترین سطح از رسالت‌های مهم برند ژنو بوده و همین امر کمک به رشد و نمو ژنو بایوتیک به عنوان برند نوپای شرکت پارس آزمای طب نمود. بنابراین، این برند محصولات خود را به عنوان محصولاتی ارزشمند در حوزه‌ی درمان تخصصی بیماری‌های رایج پوست در کنار دارا بودن کیفیت مناسب معرفی می‌نماید.این برند به توانایی خودش در جهت ایجاد فرصت‌هایی برای تولید محصولات آینده اعتقاد دارد که تنها بر پایه تخیل، توانایی  و دانش برای جذب افراد با استعداد که بتوانند مفهوم برند را درک کنند. از آن‌جایی که برند ژنو بایوتیک بر حول محور محصولات مراقبت از پوست و زیبایی است، بنابراین به دنبال افزایش ویژگی‌های طبیعی محصول به منظور تولید محصول نوآورانه بوده که برای مصرف کنندگان ایمن باشد. شعار برند ژنو بایوتیک استفاده از مطالب روز دنیا به کارگیری نیروی متخصص و متعهد، مشتری مداری، ایفای نقشی مهم و تاثیرگذار در صحنه های رقابتی و علمی در سطوح بالا و تولید محصولاتی تخصصی برای همه ی نسل‌ها است.

ویژگیهای محصول

وزن 70 گرم
نوع محصول

کرم

برند

گروه

مرطوب کننده

جنسیت مصرف

عمومی

نوع محفظه

تیوپی پلاستیکی

حجم

50 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس آزمای طب

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم رطوبت رسان پوست خشک ژنوبایوتیک مخصوص پوست خشک و حساس صورت و گردن 50 میلی‌لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *