پودر خوراکی زورفارم زولنگ رسپینا 20 عددی

Zolang Respina Zorpharm 20 sachets

ویژگی‌های پودر خوراکی زورفارم زولنگ رسپینا:

  • افزایش توده‌ی عضلانی
  •  افزایش قدرت بدنی بویژه در ورزشکاران
  • اشتهاآور و افزایش وزن
  • مقوی و مغذی دوره‌ی نقاهت و ضعف پس از بیماری
  • حاوی شنبلیله، زنجبیل، خارشتر ایرانی (ترنجبین)
  • دارای ۲۰ ساشه ۵ گرمی

78.000 تومان

موجود

موجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

پودر خوراکی زورفارم زولنگ رسپینا

در این محصول از دسته مکمل‌های اشتها آور و افزایش وزن سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

پودر خوراکی زورفارم زولنگ رسپینا، حاوی پودرهای گیاهی مانند؛ شنبلیله، ریزوم زنجبیل و خارشتر ایرانی (ترنجبین) است که می‌تواند در افزایش توده‌ی عضلانی و قدرت بدنی بویژه در ورزشکاران مفید باشد.‌ این فرآورده که دارای ۲۰ ساشه ۵ گرمی است، مقوی و مغذی دوره‌ی نقاهت و ضعف پس از بیماری است که با افزایش اشتها باعث می‌شود تا ورزشکاران افزایش وزن داشته باشند.

پودر خوراکی زورفارم زولنگ رسپینا

پودر خوراکی زورفارم زولنگ رسپینا

ورزشکاران به ویژه بدنسازان، علاقه‌ی زیادی به افزایش توده‌ی عضلانی و شکل ظاهری بدن خودشان دارند که بسیاری از این افراد به خاطر نداشتن دانش اصول بدن‌سازی و پرورش اندام به مصرف‌ خودسرانه‌ی مصرف داروهای مختلف و مکمل‌های ورزشی می‌کنند. مکمل‌های ورزشی‌ موادی برای افزایش توانایی ماهیچه‌ها در بدن ورزشکاران است که اگر بی‌رویه مصرف‌ شوند موجب عوارض کوتاه و بلندمدت می‌شوند. بسیاری از این مکمل‌های ورزشی حاوی هورمون‌ها و استروئیدهای آنابولیک می‌باشند که مصرف‌ طولانی‌مدت و همچنین عوارض کبدی و قلبی می‌شود که خیلی از این عوارض برگشت پذیر نمی‌باشد.

مکانیسم اثر پودر خوراکی زورفارم زولنگ رسپینا:

در پژوهشی که بتازگی بوسیله‌ی استادان تولیدکننده زورفارم انجام شد و نتایج آن در مجله‌ی معتبر به چاپ رسیده است، تاثیر فرآورده گیاهی پودر دانه شنبلیله، ریزوم زنجبیل و مان ترنجبین بنام زورفارم روی قدرت بدنی و عضلات ورزشکاران بررسی شد. در این پژوهش بالینی، ۴۰ مرد ورزشکار به دو گروه آزمایش و کنترل تقسیم شده‌اند. گروه تجربی روزانه ۵ گرمی صبح روز غیر تمرین و یک ساعت قبل از روز تمرین ساشه را در شیر ترکیب کرده، مصرف کردند.

گروه کنترل نیز، از ترکیب پودر در شیر با شرایط مشابه گروه آزمایش استفاده کردند. دو گروه در طول آزمایش هیچگونه تغییری در رژیم غذایی ندادند. نتایج پس از آزمون در دو گروه تغییرات در قدرت پا، سینه، دور بازو و جلوی بازو در دو گروه آزمایش و کنترل معدنی دار بود. همچنین مصرف‌ این مکمل موجب افزایش وزن ورزشکاران شده بود که بدلیل اثرات اشتهاآور آن می‌باشد.

پودر خوراکی زورفارم زولنگ رسپینا

پودر خوراکی زورفارم زولنگ رسپینا

مواد موثره فرآورده:

زنجبیل:

حاوی مواد موثری مانند جینجرول، زینجرول، شوگاول، ترپنوئیدها و فلاونوئیدها که خاصیت آنتی‌اکسیدانی دارند. ضد تومور، و التهاب، ضد میکروب و مسکن درد و فعالیت‌های حفاظتی کبد هستند. آنها در کاهش تولید پروستاگلاندین ها و سیتوکین‌ها و مهار مسیر ژن‌های التهابی را تنظیم می‌کند و کاهش التهاب را بهمراه دارد.

شنبلیله:

این گیاه که بومی ایران می‌باشد، دارای مس، پتاسیم، کلسیم، آهن، سلنیوم، روی، منگنز و منیزیم، ویتامین‌های گروه ب B مانند؛ تیامین، ریبوفلاوین، نیاسین، پیریدوکسین، اسید فولیک و همچنین ویتامین‌های آ A و ویتامین سی C می‌باشد. دانه‌های شنبلیله سرشار از پروتئین، لیزین، تریپتوفان، استروئید ساپونین و دیوسژنین می‌باشد. بذر این گیاه که در داروها کاربرد فراوان دارد، اثراتی مانند؛ ضد دیابت، کاهنده‌ی کلسترول خون، برطرف کردن مشکلات پوستی مانند؛ اگزما و جوش. کنترل بیماری‌های کلیوی و کبدی و افزایش میل جنسی در مردان نیز از دیگر اثربخشی هایی است که گزارش شده‌اند.

و دارای فیبر محلول در آب است که در روده آب جذب می‌کند و باعث کاهش جذب گلوکز می‌شود. این گیاه رقیق‌کننده خون است و از تشکیل لخته ی خونی جلوگیری می‌کند که خود در سلامت قلب و مغز مفید خواهد بود.‌ در افزایش میل جنسی مردان و زنان نیز مورد استفاده است و در بهبود و توازن هورمون‌های جنسی اثرگذار است که این هورمون‌ها در افزایش عضله سازی و قدرت عضلات نقش دارند و قدرت بدنی را افزایش می‌دهد.

پژوهش‌های بالینی پودر خوراکی زورفارم زولنگ رسپینا، نشان داده‌اند که مصرف‌ زنجبیل در بیماران و افراد سالم و ورزشکاران باعث قدرت بدنی و بهبود عضلات می‌شود. مصرف زنجبیل می‌تواند در بازسازی و افزایش قدرت بدنی بیمار کمک کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد.

پودر خوراکی زورفارم زولنگ رسپینا

پودر خوراکی زورفارم زولنگ رسپینا

داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف پودر خوراکی زورفارم زولنگ رسپینا:

افزایش توده‌ی عضلانی و قدرت بدنی بویژه در ورزشکاران. اشتهاآور و افرایش وزن. مقوی و مغذی دوره‌ی نقاهت و ضعف پس از بیماری.

روش مصرف پودر خوراکی زورفارم زولنگ رسپینا:

بعداز صبحانه یک‌ ساشه را در یک لیوان شیر مخلوط کنید و سپس میل فرمایید.

ورزشکاران در روزهای تمرین علاوه بر میزان فوق، یک ساشه را یک ساعت قبل از تمرین ورزشی میل نمایید.

موارد منع مصرف پودر خوراکی زورفارم زولنگ رسپینا:

زنجبیل موجود در این فرآورده بدلیل خاصیت مهار سنتز ترومبوکسان آن نباید در افرادی که داروهای رقیق‌کننده خون مصرف‌ می‌کنند و یا در خطر هموراژی هستند مصرف‌ شود، در بیماران قلبی و در آنهایی که سنگ کلیه و سنگ صفرا (بدلیل اثر صفرابر زنجبیل) یا احتیاط و مشورت پزشک مصرف‌ گردد. 

مصرف‌ این فرآورده به کودکان زیر سن ۱۴ سال توصیه نمی‌شود.

از مصرف مداوم فرآورده بیش از ۶ ماه خودداری نمایید.

عوارض جانبی مصرف پودر خوراکی زورفارم زولنگ رسپینا:

به طور کلی با مصرف‌ دوز معمول این فرآورده عوارض جانبی خاصی گزارش نشده است. مواردی از ایجاد حساسیت و آلرژی بوسیله ی گیاه شنبلیله مشاهده گردیده است. مصرف‌ بیش از اندازه‌ی آن ممکن است به افسردگی و آریتمی‌های قلبی بیانجامد.

مصرف در بارداری و شیردهی:

مصرف این فرآورده را در دوران بارداری و شیردهی، توصیه نمی‌کنیم.

تداخل دارویی مصرف پودر خوراکی زورفارم زولنگ رسپینا:

به علت کاهندگی قندخون و ضد انعقاد زورفارم، مصرف‌ همزمان این فراورده با داروهای کاهنده ی قندخون، دارو‌های ضدانعقاد (مانند وارفارین) و ضد پلاکت باید با نظر پزشک یا دکتر داروساز انجام گیرد.

شنبلیله موجود در فرآورده به دلیل اثرات کاهنده ی قندخون با داروهای مصرفی در دیابت تداخل دارد و سبب هایپرگلیسمی می‌گردد. در بیمارانی که اختلالات انعقادی دارند و یا داروهای آنتی گوآگولانت مصرف می‌کنند به دلیل جلوگیری از تداخل دارویی از مصرف زورفارم خودداری شود.

شرایط نگهداری پودر خوراکی زورفارم زولنگ رسپینا:

این فرآورده را در جای خشک و خنک در دمای بین ۱۵ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی‌ گراد، و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

این فراورده را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.

ترکیبات پودر خوراکی زورفارم زولنگ رسپینا:

هر ساشه زورفارم ترکیبی از پودرهای دانه شنبلیله، پودر ریزوم زنجبیل، پودر مان خارشتر ایرانی (ترنجبین) می‌باشد.

زولنگ رسپینا (Zolang Respina) شرکت دانش بنیانی است که در سال ۱۳۹۵ به شماره ثبت ۱۳۶۷۰ با هدف تولید داروهای گیاهی، شیمیایی و بیولوژیکی توسط جمعی از اعضای هیئت علمی دانشکده داروسازی ساری دانشگاه علوم پزشکی مازندران راه اندازی شد. این مجموعه با هدف تجاری سازی ایده‌های پژوهشی و نتایج به دست آمده از پروژه‌های تحقیقاتی تاسیس شده است. شرکت zolang respina از سال ۱۳۹۶ با دریافت مجوز برای اولین فراورده‌های خود، عملا فعالیت خود را آغاز نمود. حوزه تخصصی زولنگ رسپینا (Zolang Respina) تولید، صادرات و واردات فراورده‌های دارویی، طبیعی، سنتی و مکمل تغذیه‌ای بوده و در زمینه تهیه و ساخت مواد اولیه و همچنین فرمولاسیون داروهای شیمیایی و طبیعی و سنتی سابقه موفقی دارند.

ویژگیهای محصول

وزن

137 گرم

نوع محصول

پودر

گروه

افزایش وزن

تعداد

20 عدد

نوع محفظه

ساشه

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

زولنگ رسپینا

برند

زولنگ رسپینا

1 دیدگاه برای پودر خوراکی زورفارم زولنگ رسپینا 20 عددی

  1. مرضیه

    یک اشتها اور طبیعی بسیارعالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *