مکمل افزایش وزن

مکمل های افزایش وزن

لاغری نیز مثل چاقی یک مشکل دردسرساز است. به طور کلی، برای داشتن اندام مناسب ابتدا لازم است دلیل چاقی و یا لاغری را بدانیم. یکی از دلایلی که برای لاغری می تواند وجود داشته باشد بی اشتهایی است. کم شدن حجم غذا باعث شده تا فرد روز به روز لاغرتر شود. برای افزایش اشتها، راه های متعددی وجود دارد مثلا می توان روش های گیاهی و سنتی را به کار برد و از مواد غذایی استفاده کرد که به اصطلاح اشتها را باز می کنند. یکی دیگر از راه های افزایش اشتها و در نتیجه چاقی و افزایش وزن، استفاده از مکمل های در این زمینه است. روش آسان برای افزایش اشتها، مصرف داروهای اشتهاآور است. شربت اشتها آور، قطره اشتها آور و پودر اشتها آور نیز می توانند همانند قرص مورد استفاده قرار بگیرند. در بین این نوع مکمل ها، شربت اشتها آور گیاهی و قرص اشتهاآور گیاهی محبوبیت بیشتری دارند.

مکمل های افزایش وزن بسته به ترکیبات مختلفی که در آنها به کار رفته، اثرگذاری های متفاوتی را بر روی بدن افراد لاغر داشته اما نتیجه همگی این مکملها یکسان است و وزن را افزایش داده و موجب چاقی می شوند. همچنین مکمل های گینر و کربوهیدرات مناسبی جهت افزایش وزن و حجم بدن ورزشکاران در دسته مکمل های بدنسازی ارائه شده که می توانید بر حسب نیاز محصول مورد نظر خود را انتخاب و تهیه کنید.

خرید مکمل های افزایش وزن

خرید اینترنتی مکمل‌ افزایش وزن با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت از برندهای معتبر بین المللی هم اکنون در داروخانه آنلاین دکتر دانیالی امکان پذیر است. تمامی مکمل‌های موجود در این داروخانه دارای برچسب اصالت کالا بوده و شما می توانید با اطمینان آنها را خریداری نمایید. همچنین قبل از خرید می‌توانید از مشاوران سایت در خصوص خرید محصولات مشاوره بگیرید.

نمایش 1–12 از 55 نتیجه

پودر جی تی گین آی اس اس

۵۱۲.۰۰۰ تومان۱.۶۹۷.۰۰۰ تومان

پودر جی تی مس آی اس اس

۵۶۱.۰۰۰ تومان۱.۷۹۷.۰۰۰ تومان