گزارش نادرستی مشخصات

سرم جمع کننده منافذ باز پوست ویتالیر اکتی ویت 30 میلی‌لیترVitalayer Activit Pore Refiner Serum, 30ml

ویژگی های سرم جمع کننده منافذ باز پوست ویتالیر :

 • جمع کننده منفذهای باز پوست
 • تصفیه کننده منفذها
 • حاوی ترکیب‌های مات کننده
 • پایه مناسب آرایش
 • مناسب پوست های چرب و مختلط
 • بدون چربی و ماده‌های حساسیت زا
 • حاوی ترکیب عصاره دانه کرفس و عصاره دانه کتان، موم زنبور عسل، گلیسیرین و آلوئه ورا

۱۶۳.۰۰۰ تومان

موجود در انبار

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیVitalayer Activit Pore Refiner Serum, 30ml

سرم جمع کننده منافذ باز پوست ویتالیر اکتی ویت

در این محصول از محصولات جمع کننده منافذ باز پوست از دسته ضد جوش و پوست چرب از دسته بندی مراقبت پوست صورت سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

پوست بزرگترین عضو بدن و دربردارنده ی میلیون ها منفذ است که بیشتر آنها با چشم انسان بسادگی قابل دیدن نیست. باید گفت که همه این منفذها باز هستند و به پوست اجازه نفس کشیدن می دهند. هر منفذی حاوی یک فولیکول مو و همچنین حاوی غده‌های چربی (روغنی) است که به نام سبوم شناخته میشود که این غده‌های چربی بیشتر در منفذهای صورت و کشاله ران وجود دارند و منفذها وظیفه بیرون راندن سم‌ها از بدن را نیز دارند.

هورمون ها در برانگیختگی این غده‌ها در جهت فرآوری میزان فرآوری سبوم نقش دارند. به همین دلیل است که منفذها به ویژه روی بینی، پیشانی و گونه ها، بزرگتر از دیگر بخش های بدن به نظر می‌ رسند. هر نوع پوستی، چه نرمال یا خشک و بویژه پوست چرب می تواند منفذهای باز و بزرگ داشته باشد که پوست را کدر و تار میکنند به ویژه اگر با آلودگی، باکتری، روغن یا سلول های مرده پوست پر شده باشند. این منفذهای باز پوست پس از آرایش صورت بیشتر خود را نشان میدهند و از یکنواختی و صافی پوست بیشتر می‌کاهند و در پوست هایی که دارای جوش هستند، ممکن است بسته شوند و به جوش‌های سرسیاه و سفید بدل شوند.

سرم جمع کننده منافذ باز پوست ویتالیر
سرم جمع کننده منافذ باز پوست ویتالیر

دیگر اینکه، با افزایش سن و نیز پوست پیری که حاوی کلاژن کمتری است، دارای منفذهای بازتر و بزرگتری می باشد. علت‌های دیگر بزرگ و باز بودن بیش از حد منفذهای پوست که شکلی پرتقالی و پیری به پوست می‌دهند، میتواند، ژنتیک، کاهش خاصیت کشسانی دور منفذها، فولیکول های ضخیم مو، آسیب رساندن نور خورشید به پوست، استرس، بارداری، یائسگی، آرایش بیش از حد و… باشد. در درجه اول بهتر است که پوست و منفذهای آن از آلودگی ها پاک شود تا هم سلامت پوست در نظر گرفته شده باشد و هم اینکه بیش از این منفذها باز نشوند.

سرم جمع کننده منافذ باز پوست ویتالیر اکتی ویت Vitalayer Activit ویژه پوست چرب و مختلط، حاوی ترکیب‌هایی هدفمند است که می‌تواند منفذهای باز پوست را از آلودگی‌ها بپالاید و به کوچک و جمع کردن آن‌ها کمک کند. سرم جمع کننده منافذ باز پوست ویتالیر به پوست های دارای منفذهای باز یکنواختی و صافی خواهد داد و میتواند زمینه ی آرایش نیز باشد چون دارای خاصیت مات کنندگی و بدون چربی است، از نمایان و دیده شدن بیشتر منفذها می‌کاهد.

ترکیب عصاره دانه کرفس و عصاره دانه کتان:

به درمان آکنه، جوش و اسکار آکنه کمک می کند، بنابراین برای پوست های چرب مناسب است. ابن ترکیب خاصیت پاسداری از پوست در برابر رادیکال های آزاد را دارد که برآیند آن به عنوان یک عامل ضد پیری عالی کار می کند. حتا به پاکسازی پوست و از بین بردن کثیفی و آلودگی ها کمک می کند. برای کاهش نمای منفذهای پوست و بافت ناهموار آن ها کاربرد دارد و پالاینده یا تصفیه کننده منفذهاست که به پوست لطافت و نرمی می‌بخشد.

سرم جمع کننده منافذ باز پوست ویتالیر
سرم جمع کننده منافذ باز پوست ویتالیر

گلیسیرین:

آبرسانی قوی است و حس چربی به پوست نمی‌دهد که برای پوست عالی است زیرا به عنوان یک مرطوب کننده کار می کند، ماده ای که به پوست اجازه می دهد رطوبت را حفظ و آنرا افزایش دهد، خشکی را از بین ببرد و سطح پوست را تازه و نرم کند و در کاهش منفذهای باز پوست اثربخش است.

موم زنبور عسل:

می تواند یک لایه پاسداری کننده روی پوست فراهم کند و همچنین یک مرطوب کننده است، به این معنی که آب را جذب می کند. هر دوی این ویژگی ها می توانند به هیدراته ماندن پوست کمک کنند. موم زنبور عسل همچنین یک لایه بردار طبیعی است که برای از بین بردن سلول های مرده پوست ایده آل است و باعث روشن و شفاف شدن پوست می‌شود و نقش مهمی در نفس کشیدن پوست و جمع شدن منفذهای آن دارد.

آلوئه ورا:

آب‌رسانی قوی است و به تسکین آفتاب سوختگی کمک می کند. به مرطوب شدن پوست کمک می کند. بهبود زخم ها را افزایش می دهد. با پیری پوست مبارزه می کند. عفونت و آکنه را کاهش می دهد. لک های صورت را روشن می کند و علاوه بر آن منافذ بزرگ را از بین می برد.

سرم جمع کننده منافذ باز پوست ویتالیر
سرم جمع کننده منافذ باز پوست ویتالیر

ویتامین ب۵ B5:

یک مرطوب‌کننده طبیعی که کارکرد سد پوست را تثبیت می‌کند و سلول‌های پوست آسیب‌دیده را بازسازی می‌کند.به پوست کمک می‌کند تا رطوبت را جذب و حفظ کند، در حالی که پاسداری و بهبود جوانسازی پوست را بهمراه دارد. ویتامین ب۵ B5 به ترازمندی کارکرد فرآوری سبوم کمک می‌کند، که می‌تواند به کاهش آکنه صورت و لک‌های پیوند با آکنه کمک کند و برای پردازش و تجزیه چربی مهم است.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف سرم جمع کننده منافذ باز پوست ویتالیر :

جمع کننده منفذهای باز پوست

تصفیه کننده منفذها

حاوی ترکیب‌های مات کننده

پایه مناسب آرایش

مناسب پوست های چرب و مختلط

بدون چربی و ماده‌های حساسیت زا

حاوی ترکیب عصاره دانه کرفس و عصاره دانه کتان، موم زنبور عسل، گلیسیرین و آلوئه ورا

روش مصرف سرم جمع کننده منافذ باز پوست ویتالیر :

صبح و شب پس از تمیز کردن پوست، مقدار کافی از سرم را به آرامی روی پوست مالیده تا جذب پوست شود.‌

سرم جمع کننده منافذ باز پوست ویتالیر
سرم جمع کننده منافذ باز پوست ویتالیر

هشدار مصرف سرم جمع کننده منافذ باز پوست ویتالیر :

از بکاربردن سرم دور چشم‌ها خودداری کنید.

از بکاربردن کرم روی زخم باز خودداری کنید.

شرایط نگهداری :

دور از تابش نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

در دمای ۴ تا ۲۸ درجه سانتی‌گراد نگهداری شود.

دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات سرم جمع کننده منافذ باز پوست ویتالیر :

آب دیونیزه، گلیسیرین، کاپریلیک کاپریک تری گلیسیرید و سوربیتان تری اولئات و عصاره دانه آپیوم گراوئولنز و لینوم عصاره دانه اوسیتاتیسیبوم، آب و پنتیلن گلایکول و کاپریلیل گلایکی و ان پروپیل پالمیتویل تری پپتید۵۶ استات، بوتیلن گلایکول و آب و لورث۳ و هیدروکسی اتیل سلولز و استیل دی پپتید۱ ستیل استر، کاپریلیک کاپریک تری گلیسیرید، ستو استئاریل الکل، موم زنبور عسل، گلیسیرین، عصاره لیکوپودیوم کلاواتوکوم و عصاره ریشه ایمپراتا سیلیندریا، پلی آکریلامید و ایزوپارافین و لورث۷، آب، الکل، هیدروژنتید فسفاتیدیل کولین، کلسترول و منیزیم آسکوربیل فسفات، سدیم کاپرویل لوریل لاکتات و تری اتیل سیترات و روغن ساج، فنوکسی اتانول و اتیل هگزیل گلیسیرین، اتیلن دی آمین تترا استیک اسید، ویتامین ب۵, پودر آلوئه ورا، سدیم هیالورونیت و بیوتین

نمایش ادامه مطلب
برچسب:
مشخصات کلیVitalayer Activit Pore Refiner Serum, 30ml
سایر مشخصات
نوع محصول

سرم

برند

ویتالیر Vitalayer

گروه

کوچک‌کننده منافذ پوست

نوع محفظه

تیوپ

جنسیت مصرف

عمومی

حجم

30 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس صدرا فناور

وزن 45 g
نظرات کاربرانVitalayer Activit Pore Refiner Serum, 30ml

لطفا دیدگاه خود را فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی ارسال کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “سرم جمع کننده منافذ باز پوست ویتالیر اکتی ویت 30 میلی‌لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاهها0

 • جدیدترین
 • مفیدترین
 • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخVitalayer Activit Pore Refiner Serum, 30ml

هیچ پرسشی یافت نشد

  برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  نقد و بررسیVitalayer Activit Pore Refiner Serum, 30ml