کرم لیفتینگ شب ورونیک 50 میلی لیتر

Veronique Lifting Night Cream 50ml

ویژگی های کرم لیفتینگ شب ورونیک:

  • لیفتینگ و سفت کننده‌ی فوری پوست
  • بازگرداندن حجم از دست‌رفته پوست
  • تعذیه و آبرسانی پوست در شب
  • کاهش چین و چروک های عمیق
  • افزایش خاصیت‌ کشسانی پوست
  • دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی
  • مبارزه با رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان
تاریخ انقضا: 2025/07/05

قیمت اصلی ۹۹۹.۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۸۴۹.۱۵۰ تومان است.

فقط 2 عدد در انبار موجود است

فقط 2 عدد در انبار موجود است

(1 بررسی مشتری)
با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم لیفتینگ شب ورونیک

در این محصول از دسته بندی لیفتینگ از محصولات مراقبت پوست صورت  سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

کرم لیفتینگ شب ورونیک، با ترکیبات استثنایی، طبیعی پیشرفته و ویژه خود، ضمن اصلاح و بازگرداندن حجم از دست‌رفته در هر قسمت از پوست، سفتی، خاصیت ارتجاعی و لطافت پوست را افزایش می‌دهد. شب به شب پوست سفت‌تر می‌شود و چهره به فرم طبیعی خود بازمی‌گردد.

هر روز صبح صورت خود را تمیز می‌کنیم، مرطوب کننده و کرم ضد آفتاب را با دقت بر روی پوست خود بکار می‌بریم. روتین مراقبت از پوست بخش مهمی از مراسم صبحگاهی روزانه‌ی ما است. ولی بسیاری از افراد توجه و زمان یکسانی را برای روتین مراقبت از پوست شبانه خود قائل نیستند.

کرم لیفتینگ شب ورونیک

کرم لیفتینگ شب ورونیک

باید گفت که فرآیندهای پوستی در شب کمی متفاوت است، پوست در هنگام خواب، سخت کار می‌کند به گونه‌ای که می‌تواند، بیشتر مواد فعال موجود در محصولات مراقبت از پوست را جذب خود می‌کند. پژوهش‌ها نشان داده‌اند که نفوذپذیری پوست در ساعت‌های عصر و شب بیشتر از صبح است. از این رو، انجام یک برنامه‌ی مراقبت از پوست در شب برای تمیز و سالم نگه داشتن پوست، بسیار ضروری می‌باشد.

آیا وقتی در آینه نگاه می‌کنید و به آرامی پوست صورتتان را به عقب می‌کشید، آرزو دارید پوست سرجای خود و همان‌جا بماند؟

با افزایش سن، پوست میزان چشمگیری از دو پروتئین مهم تولید شده در درم پوست، یعنی الاستین و کلاژن را از دست می‌دهد. همچنین کاهش وزن، بارداری، بیماری، تابش نور خورشید و پرتوهای فرابنفش UV و بسیاری از عوامل دیگر، باعث آسیب به رشته های کلاژن و الاستین در پوست می‌شود. که این خود سبب می‌شود تا‌ به خاصیت کشسانی پوست آسیب برسد و دچار افتادگی و چین و چروک شود. و حالت و شکل ظاهری و طبیعی صورت دستخوش تغییرات ناخوشایند و اثرگذاری آن در زیبایی فردی شود‌.

کرم لیفتینگ شب ورونیک 50 میلی لیتر Veronique Lifting Night Cream 50ml, حاوی ترکیباتی ویژه و پیشرفته، عصاره‌های گیاهی و جلبک دریایی و روغن‌های جوجوبا، آرگان، فندق و پروتئین هیدرولیز شده، سدیم هیالورونات و اوره است که در لیفتینگ و سفت کننده‌ی فوری پوست، بازگرداندن حجم از دست‌رفته پوست، تعذیه و آبرسانی پوست در شب و همچنین کاهش چین و چروک های عمیق پوست موثر می‌باشد.

کرم لیفتینگ شب ورونیک، به دلیل دارا بودن از ترکیبات ویژه و مواد موثری همچون؛ سیم‌لیفت (sym lift)، سیم‌۳د (sym 3D)،‌ APTGPA, PRODEW می‌تواند در افزایش خاصیت‌ کشسانی پوست اثربخش‌ و سودمند باشد. ازت فرآورده دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی است که در مبارزه با رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان و نرم‌کنندگی  و لطافت دادن به پوست موثر خواهد بود و مناسب انواع پوست می‌باشد.

کرم لیفتینگ شب ورونیک

کرم لیفتینگ شب ورونیک

مواد موثره در کرم لیفتینگ شب ورونیک:

۱. ماده‌ی سیم‌لیفت (sym lift):

لیفتینگ فوری پوست.

۲. ماده‌ی سیم‌۳د (sym 3D):

پر شدن و افزایش حجم از دست‌رفته پوست.

۳. ماده‌ی (APTGPA):

ضد پیری و لیفتینگ سلول‌های پوست.

۴. ماده‌ی (PRODEW):

مغذی، مرطوب کننده‌ی پوست.

عصاره‌ی جلبک دریایی ساکارومیسز سرویسیا:

با ویژگی های مرطوب کننده خود متوجه خواهید شد که SC این توانایی را دارد که سطح رطوبت موجود در میکروبیوم پوست را افزایش دهد و در نتیجه هر گونه پیری پوست را کاهش دهد، مانند خطوط ریز، چین و چروک و سایر عیوب سطحی که صاف می‌شوند و ظاهری جوان و پرتر به پوست می‌دهد.

عصاره‌ی جلبک دریایی لامیناریا دیجیتاتا:

غنی از آلژینات ها، مانیتول و اسیدهای آمینه می‌باشد و دارای خواص قوی برای مرطوب کردن، بازسازی مجدد، محافظت و تغذیه پوست است. لایه های بالایی اپیدرم را مرطوب می‌کند.

عصاره دانه‌ی جو (Hordeum vulgare):

غنی از فنل ها و فلاونوئیدها است که هر دو به داشتن فعالیت آنتی‌اکسیدانی معروف هستند. آنتی‌اکسیدان‌ها از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کنند، رادیکال های آزاد که گونه های بسیار واکنش پذیری هستند که به پوست آسیب می رسانند و در نتیجه علائم پیری زودرس ایجاد می‌شود.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

کرم لیفتینگ شب ورونیک

کرم لیفتینگ شب ورونیک

موارد مصرف کرم لیفتینگ شب ورونیک:

لیفتینگ و سفت کننده‌ی فوری پوست. بازگرداندن حجم از دست‌رفته پوست. کاهش چین و چروک های عمیق. افزایش خاصیت‌ کشسانی پوست.

روش مصرف کرم لیفتینگ شب ورونیک:

شب‌ها، مقداری از کرم را برداشته و به آرامی رو پوست صورت و گردن بمالید تا جذب شود.

هشدار مصرف کرم لیفتینگ شب ورونیک:

از تماس کرم با چشم‌ها خودداری شود.

در صورت بروز هرگونه حساسیت به این کرم، مصرف را قطع کنید و با پزشک یا دکتر داروساز مشورت نمایید.

شرایط نگهداری کرم لیفتینگ شب ورونیک:

این فرآورده را در جای خشک و خنک و درمای زیر ۳۰ درجه‌ی سانتی‌ گراد، و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

این فراورده را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.

پس از مصرف فرآورده، درب آن را ببندید.

ترکیبات کرم لیفتینگ شب ورونیک:

آب، پی ای جی۷ گلیسریل‌ کوکوات، سوربیتان اولئات، کاپریلیک کاپریک تری گلیسیرید، کربومر، تری پی پی جی۳ میریستیل اتر سیترات، سوربیتان لورات، هیدروکسی متوکسی پروپیل متیل متوکسی بنزوفوران، گلیسرین، عصاره‌ی آنفلتیوپسیس کونسینا، آرشیدیل الکل، بهنیل الکل، آرشیدیل گلوکزاید، پردیو ۵۰۰، ترهالوس، پنتنیل گلایکول، بتا گلوکان، عصاره‌ی دانه‌ی جو (هوردئوم ولگار)، سدیم هیالورونات، کاپریلیل گلایکول، پروتئین هیدرولیز شده، دایمتیکون/ وینیل دایمتیکون کراس پلیمر، سیلیکا، سرامید۳، سرامید۶, سرامید۱، فیتوسفنگوزین، کلسترول، سدیم لوریل لاکتیلات، صمغ زانتان، گلوکز آمین هیدروکلریک اسید، عصاره‌ی جلبک دریایی لامیناریا دیجیتاتا، عصاره‌ی (ساکارومیسز سرویسیا)، اوره، ایزو پروپیل ایزو استئارات، ایزوپروپیل پالمیتات، روغن جوجوبا، روغن آرگان، روغن فندق استرالیایی (ماکادمیا)، فسفولیپیدز، رتینیل پالمیتات، آسکوربیل پالمیتات، توکوفریل استات، فیتونادی اون، اسید پانتوتنیک، عصاره‌ی هسته‌ی انگور، پی ای جی۴۰ هیدروژنه روغن کرچک، توکوفرول، الکل، اسید لاکتیک، فنوکسی اتانول، ا.د.ت.آ، اسانس، آب یونزدا.

 

برند ورونیک پاریس با بهره گیری از جدیدترین و موثرترین ترکیبات طبیعی و فرمولاسیون های منحصر به فرد، تضمین کننده زیبایی و سلامت پوست در سنین مختلف می باشد.استفاده از ترکیبات فعال 100% طبیعی باعث شده است که این محصولات با پوست سازگاری کامل داشته باشند. در عین حال می توان قدرت معجزه آسای طبیعت را در افزایش کیفیت و عملکرد پوست با استفاده از این محصولات تجربه نمود.فرمولاسیون تمامی محصولات این برند در بهترین و مجهزترین لابلاتوارهای فرانسه تولید شده است و تمامی محصولات آن فاقد پارابن، سدیم لورات سولفات، فتالات، روغن های مینرال و ترکیبات به دست آمده از حیوانات می باشند.

ویژگیهای محصول

وزن 177 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

لیفتینگ

نوع محفظه

کاسه ای

کشور سازنده

ایران

برند

1 دیدگاه برای کرم لیفتینگ شب ورونیک 50 میلی لیتر

  1. فخرپور

    بسته بندی شیک بود و خود محصول هم کاربردی ممنون از پاسخگویی🌹

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *