سافت ژل ویتامین د۳ ۱۰۰۰ واحد یو اس نیچر‌ 60 عددی

Us Nature KZP Vitamin D3 1000 IU 60 Softgels

ویژگی‌های سافت ژل ویتامین د۳ ۱۰۰۰ یو اس نیچر‌:

  • کمک به حفظ و بهبود استخوان‌ها و کارکرد بهتر عضلات
  • افزایش جذب کلسیم در بدن
  • تقویت سیستم ایمنی بدن
  • مناسب کودکان و بزرگسالان
  • حاوی ۱۰۰۰ واحد ویتامین د۳ (کوله‌کلسیفرول) در هر کپسول نرم ژلاتینی
  • دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی و مبارزه با رادیکال‌های آزاد
  • کمک به رشد پیش‌گیری‌ از مشکلات ساختاری و نرمی استخوان در کودکان
  • کمک به پیش‌گیری از پوکی استخوان‌ها و کاهش شکستگی آن‌ها در پیری


۴۹.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

سافت ژل ویتامین د۳ ۱۰۰۰ واحد یو اس نیچر‌

در این محصول از دسته مکملهای ویتامین d در سایت دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

سافت ژل ویتامین د۳ ۱۰۰۰ واحد یو اس نیچر‌، همان‌گونه که از عنوانش پیداست دربردارنده‌ی ترکیبی ویژه و هدفمندی به نام ویتامین‌ ویتامین دی است که در کمک به جبران کمبود ویتامین د۳ D3 مورد نیاز بدن افراد‌ و کمک به بهبود و افزایش‌ جذب کلسیم در بدن کاربرد دارد که به تقویت استخوان‌ها، دندان‌ها و بهبود کارکرد ماهیچه‌ها کمک می‌کند و هم‌چنین باعث تقویت سیستم ایمنی می‌شود و مناسب کودکان و بزرگسالان می‌باشد.

کودکان برای رشد استخوانی و قدی خود نیاز به تمام مواد مغذی و معدنی دارند و بیشتر آن‌ها را می‌توانند از غذاهایی که می‌خورند دریافت کنند، ولی گاهی ممکن است که این نیاز بنا به تشخیص پزشک بیشتر حس شود. بزرگسالان و بویژه سالمندان نیز، به دلیل افزایش‌ سن و دریافت ناکافی مواد مغذی و یا عدم جذب کافی آن‌ها ممکن است تراکم استخوانی‌شان کاهش یابد که در این موارد مکمل‌ها می‌توانند یاری‌رسان باشند.

سافت ژل ویتامین د۳ ۱۰۰۰ واحد یو اس نیچر‌

Us Nature Vitamin D3 1000 IU Softgels

هر سافت ژل ویتامین د۳ ۱۰۰۰ واحد یو اس نیچر‌ Us Nature Vitamin D3 1000 IU Softgels؛ حاوی ۱۰۰۰ واحد ویتامین د۳ D3 می‌باشد که باعث‌ افزایش‌ جذب کلسیم در بدن می‌شود و به حفظ و بهبود استخوان‌ها و کارکرد بهتر عضلات کمک می‌کند‌ و مناسب بزرگسالان و کودکان است که با خاصیت آنتی‌اکسیدانی خود به مبارزه با رادیکال‌های آزاد می‌پردازد و باعث تقویت سیستم دفاعی بدن می‌شود.

سافت ژل ویتامین د۳ ۱۰۰۰ واحد یو اس نیچر‌، به لطف ترکیبات و فرمولاسیونی که دارد، به شکل کپسول نرم ژلاتینی است تا بلعیدن آن بویژه برای بچه‌ها و سالمندان راحت‌تر باشد و از عوارض احتمالی گوارشی در افراد پیش‌گیری نماید. این فرآورده به دلیل وجود ویتامین دی به رشد استخوان‌ها و دندان‌ها و پیش‌گیری‌ از مشکلات ساختاری و نرمی استخوان در کودکان کمک می‌کند و باعث‌ معدنی شدن آن‌ها می‌شود.

سافت ژل ویتامین د۳ ۱۰۰۰ واحد یو اس نیچر‌

Us Nature Vitamin D3 1000 IU Softgels

هم‌چنین ویتامین دی موجود در سافت ژل ویتامین د۳ ۱۰۰۰ واحد یو اس نیچر‌، در پیش‌گیری از پوکی استخوان‌ و کاهش شکستگی آن‌ها در پیری موثر و مفید خواهد بود و درد استخوانی و درد عضلانی در بزرگسالان که به دلیل عدم دریافت کافی ویتامین دی است را برطرف‌ می‌سازد.

سافت ژل ویتامین د۳ ۱۰۰۰ واحد یو اس نیچر‌، دارنده‌ی پروانه‌ و ساخت، شرکت کیمیا زیست پارسیان است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف سافت ژل ویتامین د۳ ۱۰۰۰ واحد یو اس نیچر‌:

کمک به جبران کمبود ویتامین د۳ D3 مورد نیاز بدن افراد‌. کمک به بهبود و افزایش‌ جذب کلسیم در بدن. کمک به تقویت استخوان‌ها، دندان‌ها و ماهیچه‌ها. کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن. مناسب کودکان و بزرگسالان.

سافت ژل ویتامین د۳ ۱۰۰۰ واحد یو اس نیچر‌

Us Nature Vitamin D3 1000 IU Softgels

روش مصرف سافت ژل ویتامین د۳ ۱۰۰۰ واحد یو اس نیچر‌:

این فرآورده توسط پزشک معالج و بر اساس سطح خونی، سن بیمار و میزان علائم تعیین می‌گردد. ولی مقدار معمول مصرف به قرار زیر می‌باشد:

در بزرگسالان؛ روزانه ۱ عدد کپسول به هم‌راه وعده‌ی غذایی و مقدار کافی آب میل شود.

بهتر است این فرآورده هم‌راه با وعده‌ی غذایی اصلی مصرف شود.

کپسول به طور کامل هم‌راه آب بلعیده شود و از فشردن یا جویدن آن خودداری نمایید.

بدون مشورت با پزشک یا دکتر داروساز از تغییر مقدار مصرف، نحوه‌ی مصرف و زمان مصرف فرآورده و همچنین قطع ناگهانی آن خودداری نمایید.

هشدار مصرف سافت ژل ویتامین د۳ ۱۰۰۰ واحد یو اس نیچر‌:

در افراد با اختلالات کلیوی زیر نظر پزشک مصرف شود.

در افراد با مشکلات قلبی – عروقی با احتیاط مصرف شود.

سطح فسفات و کلسیم خون قبل و در حین مصرف به طور منظم چک شود.

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

این دارو برای وضعیت کنونی شما تجویز گردیده است. لذا از مصرف آن در موارد مشابه و یا توصیه‌ی آن به دیگران خودداری نمایید.

موارد منع مصرف:

سافت ژل ویتامین د۳ ۱۰۰۰ واحد یو اس نیچر‌، برای کسانی‌ که  سطح کلسیم خون آن‌ها بالا است، منع مصرف دارد. (ابتلا به هایپرکلسمیا)

برای کسانی‌ که به ویتامین دی D و مشتقات آن یا هر یک از اجای فرمولاسیون از قبیل؛ ژلاتین و رنگ حساسیت دارند، منع مصرف دارد.

عوارض جانبی:

هر دارو به موازات اثر مطلوب درمانی، ممکن است باعث بروز برخی عوارض ناخواسته نیز شود. گرچه تمام این عوارض در یک فرد دیده نمی‌شود، ولی در صورت بروز عوارض زیر یا عارضه‌ی دیگر به پزشک مراجعه گردد.

ویتامین د۳ D3 در دوز معمول خود دارای عارضه‌ی خاصی نیست، ولی در صورت مصرف اتفاقی بیش از مقدار توصیه‌شده، ممکن است موجب مسمومیت شود که نشانه‌های آن عبارتند از؛ بی‌اشتهایی شدید، استفراغ، تعریق زیاد، سردرد شدید، اسهال، سستی و خواب‌آلودگی.

در صورت بروز هر یک از نشانه‌های ذکرشده از ادامه‌ی مصرف خودداری نموده و درجا به پزشک و مراکز درمانی مراجعه نمایید.

مصرف در بارداری و شیردهی:

زنان باردار و شیرده برای پیش از مصرف‌ این فرآورده، با پزشک یا دکتر داروساز مشورت نمایند.

تداخل دارویی:

در صورت استفاده از داروهای زیر و یا سایر داروها حتماً پزشک یا دکتر داروساز خود را مطلع سازید:

داروهای حاوی آلومینیوم و منیزیوم مانند؛ سوكرالفیت و قرص‌ها و شربت‌های ضد اسید.

کورتیکواستیروئیدها مانند؛ پردنیزولون.

دیورتیک‌های تیازیدی از جمله؛ هیدروکلروتیازید.

بلوکه کننده‌های کانال‌های کلسیمی مانند؛ دیلتیازم و وراپامیل.

داروهای ضد صرع از جمله؛ کاربامازپین، فنوباربیتال، فنی‌توئین و پیریمیدون.

و همچنین اورلیستات، کلستیرامین، دیگوکسین، کتوکونازول، ریفامپینژ ایزونیازید و دانازول.

شرایط نگهداری:

فرآورده دور از تابش نور مستقیم آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری شود.

فرآورده دور از دسترس کودکان قرار گیرد.

ترکیبات جانبی سافت ژل ویتامین د۳ ۱۰۰۰ واحد یو اس نیچر‌:

روغن سویا، ویتامین ای، گلیسرین، رنگ، ژلاتین.

ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
ویتامین د۳ به عنوان کوله‌کلسیفرول۱۰۰۰ واحد بین المللی**
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

شرکت داروسازی کیمیا زیست پارسیان (KZP) در سال 1386 توسط تعدادی از متخصصین در علوم داروسازی به ثبت رسید. پس از انجام مطالعات فنی و اخذ مجوزهای لازم از وزارتخانه های صنایع و بهداشت، کارخانه داروسازی خود را در سال 1395در زمینی به مساحت 14000مترمربع در شهرک صنعتی نوآوران زنجان با هدف تولید داروهای جدید احداث کرده است. این کارخانه با اتکا به سرمایه انسانی مجرب در حوزه های مختلف و با دارا بودن آزمایشگاه های مجهز کنترل کیفیت، انبارهای استاندارد مواد اولیه و خطوط تولید مطابق با استانداردهای GMP، علاوه بر تولید محصولات متنوع، در راستای تامین داروهای حیاتی و مورد نیاز جامعه فعالیت می نماید.شرکت داروسازی کیمیا زیست پارسیان از معدود شرکت های خصوص در صنایع داروسازی است که با بکارگیری نیروهای متخصص و با تجربه همواره در راستای بهبود کیفیت و افزایش رضایتمندی مصرف کننده گام برداشته است. در این راستا با عنایت خداوند متعال در سال 1399 موفق به اخذ پروانه تاسیس و بهره برداری خود از وزارت صنعت، معدن و تجارت و در سال 1400 اخذ مجوز Preapproval GMP خط تولید جامدات و کپسول نرم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شده است. از اینرو این شرکت آمادگی خود را جهت همکاری در قالب تولید قراردادی برای سایر شرکت های دارویی، اعلام می دارد. از دیگر افتخارات این شرکت ثبت US PATENT جهت 5 محصول متفاوت (گواهی ثبت اختراع از ایالات متحده آمریکا) در سال 1395 می باشد. مجموعه این عوامل شرکت کیمیا زیست پارسیان را بعنوان عضوی پیشرو در کیفیت صنعت دارویی کشور تبدیل کرده است که منجر به تولید محصولات با کیفیت بالا و قابل رقابت با نمونه‌­های خارجی خواهد شد.هم اکنون این شرکت با برنامه ریزی جهت تولید بیش از 50 نوع محصولات دارویی در اشکال مختلف شامل قرص، کپسول سخت، کپسول نرم، شربت، ساشه و به طور متمرکز روی داروهای قلبی- عروقی، اعصاب و روان، دیابت، داروهای OTC، فرآورده های گیاهی و مکمل­های دارویی تلاش می نماید التیام بخش بیماران بوده و بخشی از نیاز دارویی داخل و خارج از کشور را تامین نماید. برنامه های آتی شرکت کیمیا زیست پارسیان برای توسعه سهم بازارهای داخلی و خارجی شامل معرفی شرکت، افزایش سبد دارویی و توسعه خطوط دارویی می باشد.

ویژگیهای محصول

وزن 32 گرم
نوع محصول

سافت ژل

گروه

ویتامین d3

تعداد

60 عدد

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

کیمیا زیست پارسیان

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سافت ژل ویتامین د۳ ۱۰۰۰ واحد یو اس نیچر‌ 60 عددی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *