یو اس نیچر‌

شرکت داروسازی کیمیا زیست پارسیان (KZP) در سال 1386 توسط تعدادی از متخصصین در علوم داروسازی به ثبت رسید. پس از انجام مطالعات فنی و اخذ مجوزهای لازم از وزارتخانه های صنایع و بهداشت، کارخانه داروسازی خود را در سال 1395در زمینی به مساحت 14000مترمربع در شهرک صنعتی نوآوران زنجان با هدف تولید داروهای جدید احداث کرده است. این کارخانه با اتکا به سرمایه انسانی مجرب در حوزه های مختلف و با دارا بودن آزمایشگاه های مجهز کنترل کیفیت، انبارهای استاندارد مواد اولیه و خطوط تولید مطابق با استانداردهای GMP، علاوه بر تولید محصولات متنوع، در راستای تامین داروهای حیاتی و مورد نیاز جامعه فعالیت می نماید.

شرکت داروسازی کیمیا زیست پارسیان از معدود شرکت های خصوص در صنایع داروسازی است که با بکارگیری نیروهای متخصص و با تجربه همواره در راستای بهبود کیفیت و افزایش رضایتمندی مصرف کننده گام برداشته است. در این راستا با عنایت خداوند متعال در سال 1399 موفق به اخذ پروانه تاسیس و بهره برداری خود از وزارت صنعت، معدن و تجارت و در سال 1400 اخذ مجوز Preapproval GMP خط تولید جامدات و کپسول نرم از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شده است. از اینرو این شرکت آمادگی خود را جهت همکاری در قالب تولید قراردادی برای سایر شرکت های دارویی، اعلام می دارد. از دیگر افتخارات این شرکت ثبت US PATENT جهت 5 محصول متفاوت (گواهی ثبت اختراع از ایالات متحده آمریکا) در سال 1395 می باشد. مجموعه این عوامل شرکت کیمیا زیست پارسیان را بعنوان عضوی پیشرو در کیفیت صنعت دارویی کشور تبدیل کرده است که منجر به تولید محصولات با کیفیت بالا و قابل رقابت با نمونه‌­های خارجی خواهد شد.

هم اکنون این شرکت با برنامه ریزی جهت تولید بیش از 50 نوع محصولات دارویی در اشکال مختلف شامل قرص، کپسول سخت، کپسول نرم، شربت، ساشه و به طور متمرکز روی داروهای قلبی- عروقی، اعصاب و روان، دیابت، داروهای OTC، فرآورده های گیاهی و مکمل­های دارویی تلاش می نماید التیام بخش بیماران بوده و بخشی از نیاز دارویی داخل و خارج از کشور را تامین نماید. برنامه های آتی شرکت کیمیا زیست پارسیان برای توسعه سهم بازارهای داخلی و خارجی شامل معرفی شرکت، افزایش سبد دارویی و توسعه خطوط دارویی می باشد.

همه محصولات (7239)