چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

شامپو ضد ریزش موی چرب تریکوپلاس 200 میل

Trichoplus Sebo Regulator Anti Hair Loss Shampoo For Greasy Hair & Scalp Types 200 Ml

ویژگی‌های شامپو ضد ریزش موی چرب تریکوپلاس:

  • پاک‌سازی ملایم مو و پوست سر از چربی اضافی و آلودگی‌ها
  • مهار آنزیم ۵-آلفا ردوکتاز
  • کمک به کاهش ریزش مو و محرک رشد مو
  • سرشار از عصاره‌ها و روغن‌های گیاهی، اسیدهای آمینه و دیگر مواد اثر‌بخش
  • متعادل نمودن ترشح چربی پوست سر
  • تقویت، تغذیه و اکسیژن‌رسان مو و پوست سر
  • بازسازی موهای آسیب‌دیده و تسکین پوست سر
  • افزایش استحکام، حجم و حالت‌پذیری موها
  • مهار رشد و گسترش باکتری‌های مولد شوره


۱۴۶.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

شامپو ضد ریزش موی چرب تریکوپلاس

در این محصول از محصولات شامپو و ضد ریزش از دسته مراقبت مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

شامپو ضد ریزش موی چرب تریکوپلاس، دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه و هدفمندی است که نه‌تنها پاک‌کننده‌ی عمقی موها و پوست سر از چربی اضافی و آلودگی‌ها می‌باشد‌ بلکه به منظور تقویت پوست سر و موها کاربرد دارد و مهار ریزش مو ناشی از افزایش ترشح سبوم پوست سر را در برنامه‌ی خود قرار داده است که مناسب مو و پوست سر چرب است.

پوست سر برخی از افراد چرب است و این به دلیل تولید بیش از حد سبوم یا روغن طبیعی پوست رخ می‌دهد‌ و باعث می‌شود که موها درخشندگی غیرعادی داشته باشند و حتی ممکن است به ریزش موها بیانجامد. وقتی چربی‌های اضافی روزنه‌های پوست سر و همان بخشی که پیاز مو وجود دارد را می‌بندند، در اصل اکسیژن‌رسانی پوست سر دچار اختلال می‌شود که شرایط نامناسبی را برای موهای در حال رشد به وجود می‌آورد که با عدم خون‌رسانی و تغذیه‌ی ریشه‌ی مو، ریزش موها روی می‌دهد.

شامپو ضد ریزش موی چرب تریکوپلاس

شامپو ضد ریزش موی چرب تریکوپلاس

شامپو ضد ریزش مو پوست سر چرب تریکوپلاس Trichoplus Sebo Regulator Anti Hair Loss Shampoo؛ حاوی و سرشار از عصاره‌ها و روغن‌های گیاهی، اسیدهای آمینه و دیگر مواد اثر‌بخشی است که به تقویت پوست سر چرب و موها می‌پردازد و می‌تواند در کاهش ریزش موها ناشی از تولید یاری‌رسان باشد که فرمولاسیون ویژه‌اش برای بهبود اثربخشی دیگر درمان‌ها مفید خواهد بود.

شامپو ضد ریزش موی چرب تریکوپلاس، به واسطه‌ی عصاره‌های گزنه و نخل اره‌ای و از طریق ترکیبات مهار‌کننده‌ی آنزیم ۵-آلفا ردوکتاز، در کمک به کاهش ریزش مو مفید است‌ و پاک‌سازی کامل پوست سر از چربی‌های اضافی و آلودگی‌ها را با استفاده از ترکیبی خاص از سورفکتانت‌ها انجام می‌دهد. شامپو ضد ریزش موی چرب تریکوپلاس، با استفاده از عصاره‌های زرد چوبه و حنا در کمک به تنظیم فعالیت غدد سباسه و کاهش چربی مازاد پوست سر یاری‌رسان خواهد بود و به واسطه‌ی ترکیبی از اسیدهای آمینه، ویتامین‌ها و عصاره‌های گیاهی به کار رفته در فرمولاسیون باعث‌ کمک به تقویت موها و پوست سر می‌شود.

شامپو ضد ریزش موی چرب تریکوپلاس

شامپو ضد ریزش موی چرب تریکوپلاس

بهبود تغذیه و اکسیژن‌رسانی به فولیکول مو به واسطه‌ی عصاره‌های آلوئه‌ورا و رزماری است که باعث تحریک رشد مو می‌شود. اسید آمینه‌ی سیستئین نیز باعث بهبود مقاومت و انعطاف‌پذیری موها می‌شود. این شامپو به دلیل وجود پروتئین‌های هیدرولیز شده‌ی کلاژن و شیر، در کمک به ترمیم ساقه‌ی موهای آسیب‌دیده و افزایش استحکام و درخشندگی آن‌ها کارساز است. شامپو ضد ریزش موی چرب تریکوپلاس، همچنین حاوی روغن درخت چای، عصاره‌های اسطوخودوس، آویشن شیرازی و مریم‌گلی می‌باشد که در کمک به جلوگیری از رشد و تکثیر باکتری‌ها و یا قارچ‌های مولد شوره‌ی سر اثربخش‌ است و حجم‌دهنده‌ی مو به واسطه‌ی ترکیبی مناسب از سورفکتانت‌ها است.

برای تهیه‌ی شامپو ضد ریزش موی چرب تریکوپلاس، می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

شامپو ضد ریزش موی چرب تریکوپلاس

شامپو ضد ریزش موی چرب تریکوپلاس

موارد مصرف:

پاک‌کننده‌ی عمقی موها و پوست سر از چربی اضافی و آلودگی‌ها. تقویت‌کننده‌ی پوست سر و موها. مهار ریزش مو ناشی از افزایش ترشح سبوم پوست سر. مناسب مو و پوست سر چرب.

روش مصرف:

حداکثر هفته‌ای سه بار بر روی موهای خیس ریخته و پس از چند دقیقه ماساژ ملایم آب‌کشی کنید.

هشدار مصرف:

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

شرایط نگهداری:

از باز گذاشتن درب ظرف و یخ‌زدگی فرآورده و نیز نگه‌داری آن در معرض نور مستقیم آفتاب یا هوای گرم  مرطوب پرهیز نمایید.

فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

ترکیبات:

آب یون‌زدا‌، دی سدیم اولئامید مونو اتانول آمین سولفوسو کسینات، کوکامیدوپروپیل هیدروکسی سولتین، کوکامیدو پروپیل بتائین، سدیم کوکوئیل گلوتامات، گلیسیرین، گلیکوپروتئین‌ها، پروتئین هیدرولیز شده‌ی لوپین، عصاره‌ی ریشه‌ی کوله خاس، عصاره‌ی پوست لیمو، عصاره‌ی برگ علف طلایی، عصاره‌ی برگ نعناع فلفلی، لوریل پلی گلوکوزاید، کوکامید مونو اتانول آمین، سيليكون، کواترنیوم۱۸.

روغن کرچک هیدروژنه پلی اتیلن گلیکول ۴۰، ایکتامول، پیروکتون اولامین، سدیم کاپرویل لوریل لاکتیلات، تری تیلسیترات، عصاره‌ی زردچوبه، پروتئین‌های هیدرولیز شده‌ی کلاژن و شیر، سدیم ال پیرولیدون، کربوکسیلیک اسید، سدیم لاکتات، ال آرژنین، ال آسپارتیک اسید، ال گلایسین، ال آلانین، ال سرین، ال والین، ال پرولین، ال ترئونین، ال ایزولوسین، ال هیستیدین، ال فنل آلانین، پروتئین هیدرولیز شده‌ی ابریشم.

شامپو ضد ریزش موی چرب تریکوپلاس

شامپو ضد ریزش موی چرب تریکوپلاس

عصاره‌ی میوه‌ی فلفل، گلوتن گندم، سدیم پیرولیدون، کربوکسیلیک اسید، عصاره‌ی پوست بید، روغن میوه‌ی آووکادو، پروپیلن گلیکول، عصاره‌ی برگ چای سبز، یوبی‌کینون، کافئین، مالتودکسترین، اوره، زانتان گام، هیدروکسی اتیل سلولز، مخلوط اکریلات‌ها / پلی اتیلن گلیکول-۱۰ مالثات / کوپلیمر، عصاره‌ی برگ مریم‌گلی، عصاره‌ی ریشه‌ی ختمی، عصاره‌ی برگ آویشن باغی، عصاره‌ی برگ آویشن شیرازی، عصاره‌ی گل استخودوس، عصاره‌ی برگ درخت چای.

عصاره‌ی پوست بید، عصاره‌ی برگ آلوئه‌ورا، عصاره‌ی برگ رزماری، لوریل پلی گلوکوزاید، سالسیلیک اسید، عصاره‌ی میوه اقاقیا، عصاره‌ی میوه‌ی خرمای صحرایی، عصاره‌ی ریشه گیاه گچ دوست، پروپیلن گلیکول، عصاره‌ی جلبک، سدیم کلراید، ۱۳-۷۱۲ آلکیل لاکتات، سدیم پیرولیدون، کربوکسیلیکت اسید.

روغن درخت چای، پلی کواترنیوم-۱۰، دکسپانتنول (ويتامين ب۵) ،کلیمبازول، کو‌آنزیم کیوتن،‌ زایلیتیول گلوکوزید، آن هیدروکسی لیتول زایلیتول، پلی کواترنیوم -۷، آلفا بیزابولول، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، مخلوط-۵-کلرو- ۲-متیل ایزوتیازولین و ۲-متیل ایزوتیازولین، رنگ.

تریکوپلاس برندی بر پایه محصولات طبیعی است. محصولات برند تریکو پلاس با شعار مراقبت حرفه ای از پوست و مو با ترکیبی سفارشی است که توانسته محصولات ویژه ای را برای پوست و موی سر با استفاده از بهترین ترکیبات موجود بر پایه گیاهان تولید کند. در محصولات برند تریکوپلاس شما می توانید ترکیبات گیاهی و طبیعی را به وفور مشاهده کنید که این مسئله باعث شده تا تاثیر گذاری محصولات تریکوپلاس دو چندان شود.

ویژگیهای محصول

وزن 251 گرم
نوع محصول

شامپو

گروه

ضد ریزش و تقویتی

حجم

200 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری پمپ دار

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

وستا دارو سلامت

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “شامپو ضد ریزش موی چرب تریکوپلاس 200 میل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *