فوم پست آپ آ ت پ تریکوگلوکال 150 میلی لیتر

Trichoglocal ATP Postop Foam 150ml

ویژگی‌های فوم پست آپ آ ت پ تریکوگلوکال

  • مناسب پوست سر تازه جراحی‌شده
  • قابل استفاده از نخستین روزهای پس از درمان
  • فرمولاسیون ملایم با قدرت شویندگی بالا
  • حاوی آدنوزین تری فسفات (ATP)، پروتئین هیدرولیز شده‌ی مخمر، روغن درخت چای و پیریدوکسین، عصاره‌‌های آلوئه‌ورا و سابال، کافئین، سدیم پیرولیدون کربوکسیلات و کمپلکس‌های TrichoCore و MelatoPeptide و Bi-Biotics
  • جلوگیری از شوک آندروژنیک هفته اول پس از کاشت مو
  • عاری از هر گونه ماده‌ی حساسیت‌زای آرایشی و بهداشتی
  • تنظیم ترشح غدد سباسه، میکروب‌های پوست سر
  • آبرسانی عمیق، جلوگیری از التهاب و بازسازی پوست سر
تاریخ انقضا: 2025/07/06

قیمت اصلی 300.000 تومان بود.قیمت فعلی 276.000 تومان است.

موجود

موجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

فوم پست آپ آ ت پ تریکوگلوکال

در این محصول از سری محصولات سرم مو و ضد ریزش مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

فوم پست آپ آ ت پ تریکوگلوکال، دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه و هدفمند و کمپلکس‌های خاصی می‌باشد که به صورت عمیق و ملایم پوست سر را شستشو می‌دهد و از پوست سر و موها حمایت می‌کند و‌‌ در شستشوی پوست سر حساس شده پس از مداخلات تشخیصی و درمانی مو و پوست سر مانند؛ کاشت مو کاربرد دارد.

روش‌های تشخیصی و درمانی گوناگونی برای حمایت از سلامت مو و پوست کف سر وجود دارد که بسیاری از افراد از آن‌ها استفاده می‌کنند و معمولاً به وسیله‌ی تزریق صورت می‌پذیرد و نوعی جراحی به حساب می‌آید. ولی تا زمان بهبودی کامل، موها و پوست سر نیاز به مراقبت‌های روزانه و ویژه دارد تا هم در کاهش التهابات و هم در سرعت بهبود روند درمان موثر باشد و باعث‌ عفونت پوست نشود.

فوم پست آپ آ ت پ تریکوگلوکال

فوم پست آپ آ ت پ تریکوگلوکال

اثربخشی فوم پست آپ آ ت پ تریکوگلوکال 150 میلی لیتر Trichoglocal ATP Postop Foam 150ml:

فوم پست آپ آ ت پ تریکوگلوکال، حاوی کمپلکس‌های منحصر به فرد لابراتوارهای تریکوگلوکال شامل؛ TrichoCore و MelatoPeptide و Bi-Biotics می‌باشد. استفاده از ترکیبات فوق در کنار آدنوزین تری فسفات اثرات هم‌زمان و هم‌افزای مفیدی بر ترمیم آسیب و کنترل فعالیت میکروب‌های پوست سر در جهت رشد مو دارد. این فوم شستشوی پوست سر، فرمولاسیونی ملایم و در عین حال قدرت شویندگی بالایی داشته که آن را برای شستشوی پوست سر تازه مورد جراحی قرار گرفته مناسب می‌سازد.

این محصول حاوی کمپلکس‌های TrichoCore و Bi-Biotics و MelatoPeptide در کنار آدنوزین تری فسفات (ATP) بوده و فاقد هر گونه ماده‌ی حساسیت‌زا اعم از سولفات‌ها، پارابن‌ها، نیازولینون‌ها، اسانس‌ها، رنگ‌ها، سیلیکون‌ها، پلی اتیلن گلایکول‌ها، فتالات‌ها، آمین‌های آزاد، نمک‌ها و روغن‌های معدنی، الکل و فرمالدهید می‌باشد. همچنین، این محصول حاوی عصاره‌ی سابال و کافئین بوده که از شوک آندروژنیک هفته‌ی اول پس از کاشت مو جلوگیری می‌نماید.

روغن درخت چای و پیریدوکسین موجود در این محصول فعالیت غدد سباسه و میکروب‌های پوست سر را متعادل نموده و محیط رشد مناسبی برای موها فراهم می‌نماید. عصاره‌ی آلوئه‌ورا و سدیم پیرولیدون کربوکسیلات باعث آبرسانی عمقی شده و از التهاب جلوگیری می‌نماید. این محصول همچنین با داشتن پروتئین هیدرولیز شده‌ی مخمر به بازسازی پوست سر کمک می‌نماید.

کمپلکس TrichoCore در فوم پست آپ آ ت پ تریکوگلوکال:

این کمپلکس حاوی،

_ آلفا گلوکان اولیگوساکارید «پربیوتیک نسل دوم» (مغذی، رشد باکتری‌های مفید و مهار باکتری‌های آسیب‌رسان).

_ کلیمبازول (مهار فعالیت قارچ مالاسزیا یا قارچ مولد شوره و مهار هورمون‌های آندروژن).

_ ویتامین‌های نیاسین آمید، پنتنول و بیوتین  حفظ سلامت و زیبایی مو و پوست سر و انرژی‌رسانی و کمک به افزایش سلولی و رشد مو).

_ پلیمر پپتید پلی گلوتامیک اسید PGA ( آب‌رسان قوی و محرک رشد سلولی).

_تتراهیدروپیپرین ( کمک در افزایش اثربخشی مواد موجود در فرمولاسیون فرآورده به پوست).

فوم پست آپ آ ت پ تریکوگلوکال

فوم پست آپ آ ت پ تریکوگلوکال

کمپلکس Bi-Biotics در فوم پست آپ آ ت پ تریکوگلوکال:

استفاده از کمپلکس (پری پست – بیوتیک (Pre/post-Biotic) به منظور حفظ سلامت و زیبایی مو و پوست سر با اثرگذاری سریع و بلند‌مدت می‌شود و حاوی پربیوتیک آلفا گلوکان اولیگوساکرید‌ (منبع تغذیه‌ی باکتری‌های مفید) و پست بیوتیک بوتیریک اسید یا محصول جانبی فعالیت میکروفلورای بدن انسان می‌باشد که بوتیریک اسید، در سریع الاثر بودن و آلفا گلوکان اولیگوساکارید با تغذیه‌ی باکتری‌های مفید، تداوم این اثرات را تضمین خواهد نمود.

کمپلکس MelatoPeptide در فوم پست آپ آ ت پ تریکوگلوکال:

این کمپلکس مجموعه‌ای هوشمندانه از ملاتونین در کنار کاپر تری پپتید۱ می‌باشد. ملاتونین با تقویت سیستم آنتی‌اکسیدانی درون‌سلولی، سبب افزایش ایمنی سلول در برابر تنش‌های محیطی گشته و با افزایش سرعت رشد فولیکول‌ها از ریزش موها در برابر شوک آندروژنیک و همچنین ریزش موی پراکنده جلوگیری می‌نماید. کاپر تری پپتید۱ مشتقی از یون مس بوده که توالی فعال فاکتورهای رشد‌سلولی را در بر می‌گیرد. این مولکول پپتیدی با تحریک رشد و تقسیم‌سلولی از سویی از پیری و سفیدی مو جلوگیری کرده و از سوی دیگر ترمیم زخم‌های پوستی را تسریع می بخشد.

فوم پست آپ آ ت پ تریکوگلوکال، با بهره‌گیری از ترکیبات خاص و کمپلکس‌های هدفمند نام‌برده شده در بالا، به شستشوی پوست سر حساس شده پس از مداخلات تشخیصی و درمانی مو و پوست سر کمک می‌کند‌.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف فوم پست آپ آ ت پ تریکوگلوکال:

شستشوی پوست سر حساس شده پس از مداخلات تشخیصی و درمانی مو و پوست سر.

روش مصرف فوم پست آپ آ ت پ تریکوگلوکال:

بسته به نیاز ۳ تا ۵ پف از فوم را کف دست خود ریخته و روی پوست سر خود به آرامی برای ۲ تا ۳ دقیقه ماساژ دهید و سپس به خوبی با آب ولرم آب‌کشی نمایید.

مصرف همزمان این کنسانتره با کپسول دارویی تریکوگلوکال سبب افزایش اثربخشی این دو محصول می‌گردد.

 هشدار مصرف فوم پست آپ آ ت پ تریکوگلوکال:

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

فقط جهت استعمال خارجی.

شرایط نگهداری:

فرآورده را دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم آفتاب نگهداری نمایید.

ترکیبات:

آب یونزدا، دی سدیم کوکوئیل گلوتامات، کوکو گلوکوزاید، دی سدیم کوکو آمفو دی استات، سدیم لوریل سارکوزینات، کوکامیدو پروپیل بتائین، سدیم پی سی آ، ملاتونین، گلیسرین، فنوکسی اتانول، آلانتوئین، سیتریک اسید، آلفا گلوگان اولیگوساکارید، کافئین، منتیل لاکتات، عصاره‌ی برگ آلوئه‌ورا، گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید، عصاره‌ی میوه‌ب نخل اره‌ای، پلی کواترنیوم-۷، تترا سدیم ای دی تی آ، روغن درخت چای، کلیمبازول، سدیم پلی گلوتامات، پروپیلن گلایکول، نیاسین آمید، پیریدوکسین هیدروکلرید، پانتنول، پروتئین هیدرولیز شده‌ی مخمر، تتراهیدروپیپرین، ترئونین، بیوتین، مس تریپپتید-۱، بوتیریک اسید، دی سدیم آدنوزین تری فسفات، اتیل هگزیل گلیسرین.

ویژگیهای محصول

وزن 216 گرم
نوع محصول

فوم

گروه

ضد ریزش و تقویتی

حجم

150 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری پمپ دار

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

دارو درمان پرشین پاد

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فوم پست آپ آ ت پ تریکوگلوکال 150 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *