گزارش نادرستی مشخصات

تونیک ضد ریزش مو پرومین سریتا 60 میلی‌لیترCerita Fortifying and Anti Chute (Pro-Min) Tonic, 60ml

ویژگی های تونیک ضد ریزش مو پرومین سریتا :

 • ضدریزش و تقویت کننده موی سر
 • سرشار از آمینواسیدها
 • حاوی آمینکسیل (فرم تازه ماینوکسیدیل)
 • تقویت و برانگیختگی رویش دوباره تارهای مو
 • افزایش خون رسانی به پوست سر
 • تغذیه بهتر فولیکوهای مو
 • حاوی آپیژنین، بیوتینویل GHK, اولئانولیک اسید
 • مناسب همه گونه مو

۱۴۵.۰۰۰ تومان

موجود در انبار

مقایسه
نقد و بررسی اجمالیCerita Fortifying and Anti Chute (Pro-Min) Tonic, 60ml

تونیک ضد ریزش مو پرومین سریتا

در این محصول از سری محصولات سرم مو و ضد ریزش مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

ریزش مو (آلوپسی) یک رخداد رایج است و در بزرگسالان با سن بالاتر، شایع‌تر است و همه می‌توانند آن را تجربه کنند، از جمله کودکان. طبق گفته آکادمی پوست آمریکا (AAD) ریزش مو بین ۵۰ تا ۱۰۰ تار مو در طول روز طبیعی است و با وجود ۱۰۰,۰۰۰ تار مو روی سر، آن ریزش کوچک که حدود ۸۰ تار مو است به چشم نمی‌آید و به هیچ وجه خطرناک و ناراحت‌کننده نیست.

موهایی که تازه از فولیکول ها روییده‌اند، جایگزین موهای از دست رفته می‌شوند، ولی همیشه این ریزش موها بدین اندازه نیست. ریزش مو می‌تواند با گذشت زمان و در طی سالها ایجاد شود یا به طور ناگهانی رخ دهد. بسته به علت زمینه ای، ممکن است زودگذر یا همیشگی باشد.

از علت‌های ریزش مو می‌توان به وراثت، تغییرهای هورمونی، استرس و شرایط پزشکی و بیماری زمینه‌ای مانند کم‌خونی، افزایش سن، آلودگی‌های پیرامونی و شرایط آب و هوایی و رژیم غذایی اشاره کرد. هر کسی ممکن است دچار ریزش مو شود، ولی در مردان شایع‌تر است. طاسی بیشتر به ریزش بیش از حد مو از پوست سر اشاره دارد. ریزش موی ارثی با افزایش سن شایع‌ترین علت طاسی در جهان است. ولی با همه این‌ها و پژوهش‌های بسیاری که درباره مو، پوست و ریزش مو انجام شده است، تا اندازه زیادی می‌توان جلوی پیشرفت آن را گرفت و یا حتا می‌توان این ریزش مو را درمان کرد.

تونیک ضد ریزش مو پرومین سریتا
تونیک ضد ریزش مو پرومین سریتا

تونیک پرو_مین تقویت کننده و ضدریزش موی سریتا Cerita، دارای آمینوکسیل و سرشار از آمینواسیدها است که به گردش خون در پوست سر کمک کرده و باعث تغذیه فولیکول های مو شده که برآیند آن رویش دوباره موهای از دست رفته و نیز مهار ریزش مو را بدنبال خواهد داشت. همچنین تونیک پرو_مین تقویت کننده و ضدریزش موی سریتا Cerita، دربردارنده ی عصاره‌های گیاهی هدفمند است که هم تقویت کننده هستند و هم خاصیت ضدالتهابی دارند که می‌توانند خنک‌کننده باشند و به ترازمندی چربی پوست سر کمک کنند و از ریزش مو بکاهند.

آمینکسیل:

در درمان ریزش مو بکاربرده می‌شود و یک گشادکننده عروق است، به این معنی که رگ های خونی را گشاد می‌کند و جریان خون بهتری را در فولیکول های مو فراهم می‌کند. این ماده از ریزش مو پیشگیری کرده و رشد دوباره آنها را برمی‌انگیزاند که برآیند ضخامت، بلندی و بیشتر شدن موها است. آمینکسیل از انباشتگی چربی و پروتئین های ساختاری پوست در قسمت فولیکول ها پیشگیری کرده و باعث رشد بهتر مو می‌شود.

آپیژنین:

یک بیوفلاونوئید است که در بسیاری از میوه ها و سبزیجات مانند جعفری، پیاز، پرتقال و بابونه یافت می‌شود. این فلاونوئید به عنوان یک آنتی‌اکسیدان کار می‌کند. آپیژنین باعث گردش خون در کف سر شده که رویش و رشد مو را بدنبال خواهد داشت و از ریزش آن جلوگیری می‌کند.

بیوتینیل تری پپتید-۱:

فرآوری DHT (دی هیدروتستوسترون) را که عامل اصلی

طاسی الگوی مردانه این را کاهش داده، رشد مو را افزایش می دهد، ژن‌های تقویت کننده مو را برانگیخته و جمعیت آناژن مو را افزایش می‌دهد، که فاز رشد فعال است. در پژوهشی روشن شد که، می تواند رشد موهای نو و تازه را بیش از ٪۱۰۰ افزایش دهد و ریزش مو را تا بیش از ٪۵۰ کاهش دهد.

اسید اولئانولیک:

در مهار کردن آنزیم ۵آلفا-ردوکتاز و هورمون DHT (دی هیدروتستوسترون) که عامل اصلی ریزش مو است، اثربخش است.

تونیک ضد ریزش مو پرومین سریتا
تونیک ضد ریزش مو پرومین سریتا

پیریدوکسین یا ویتامین ب۶ B6:

کمبود ویتامین های گروه ب مانند ویتامین ب۶ با گذشت زمان سلامت موها را تحت تأثیر قرار می‌دهد و حتا ممکن است باعث شوره موهای سر شود. این ویتامین با خاصیت ضدالتهابی و ضدقارچی که دارد سطح سبوم پوست را کاهش داده و ناحیه لکه های چرب را محدود می‌کند و باعث مهار شوره سر می‌شود.

عصاره رزماری:

که برای بهبود گردش خون شناخته می‌شود و باعث تغذیه فولیکول های مو می‌شود که بهترین گزینه برای بهبود ضخامت و کلفتی موها است. رزماری با ترازمندی پی هاش pH پوست و میزان کردن رنگدانه سازی مو کمک کرده و در تقویت رشد موها نیز اثربخش‌ است و در اصل می‌تواند ریزش موها را نیز مهار کند.

عصاره گزنه:

گزنه فایده‌های زیادی دارد ، با خاصیت آنتی‌اکسیدانی و ضدالتهابی خود و فراهم کردن ماده‌های معدنی زیادی مانند کلسیم، گوگرد، سیلیس، آهن و … التهاب پوست سر را بهبود بخشیده و شوره سر را درمان می‌کند.

آمینواسیدها:

آمینواسیدهایی مانند آرژنین، آلانین، اسیدآسپارتیک، هیستیدین، ایزولوسین، فنیل‌آلانین و… همه به نمداری و لطیف کردن کوتیکول های خشک مو کمک می‌کنند. کوتیکول بیرونی‌ترین قسمت مو است و نقش مهمی در حفظ نمداری مو دارد. موهای کدر و خشک نشانه آسیب زیاد به کوتیکول و کمبود اسیدهای آمینه در آنها است. اسیدآمینه ها به گردش خون در پوست سر کمک کرده و همین کار باعث سلامت و رشد موها خواهد شد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

تونیک ضد ریزش مو پرومین سریتا
تونیک ضد ریزش مو پرومین سریتا

موارد مصرف تونیک ضد ریزش مو پرومین سریتا :

ضدریزش و تقویت کننده موی سر

حاوی آمینکسیل (فرم تازه ماینوکسیدیل)

تقویت و برانگیختگی رویش دوباره تارهای مو

افزایش خون رسانی به پوست سر

تغذیه بهتر فولیکوهای مو

حاوی آپیژنین، بیوتینویل GHK, اولئانولیک اسید

مناسب همه گونه مو

روش مصرف تونیک ضد ریزش مو پرومین سریتا :

یک بار در روز، ۲-۱ سی سی (هر سی سی ۷ پاف اسپری) از محلول پرومین را در بخش‌های ریزش مو، روی پوست سر اسپری کنید.

سپس با نوک انگشتانتان و با حرکتی ملایم و دورانی، کف سر را به خوبی ماساژ نمایید.

برای گرفتن نتیجه و اثربخشی بهتر، شامپو پرو_مین سریتا سفارش می‌شود.

شرایط نگهداری تونیک ضد ریزش مو پرومین سریتا :

در مکان خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات تونیک ضد ریزش مو پرومین سریتا :

اتیل الکل ٪۹۶, گلیسیرین ٪۹۹/۵، دی آمینو پیریمیدین اکسید، بوتیلن گلایکول، پی جی۲۶ بوتت۲۶, پی ای جی۴۰ هیدروژنیتد کاستر اویل، آپیژنین، اولئانولیک اسید، بیوتینویل تری پپتاید-۱، عصاره گلایکولی نعنا فلفلی، عصاره گلایکولی رزماری، عصاره گلایکولی مریم‌گلی، پیریدوکسین هیدروکلراید، عصاره گلایکولی بابونه، عصاره گلایکولی گزنه، سدیم پی سی ای، سدیم لاکتات، آرژنین، آسپارتیک اسید، پی سی اِی، کلایسین، آلانین، سرین، والین، پرولین، ترونین، ایزولوسین، هیستیدین، فنیل آلانین، پانتنول، گلیسیرین، عصاره آلوئه ورا، دی سدیم ا.د.ت.ا، رنگ کد ۱۹۱۴۰۰۴۲۰۹۰, رنگ کد ۱۵۹۸۵, آب یونزدا

نمایش ادامه مطلب
برچسب:
مشخصات کلیCerita Fortifying and Anti Chute (Pro-Min) Tonic, 60ml
سایر مشخصات
نوع محصول

تونیک

برند

Cerita سریتا

گروه

ضد ریزش و تقویتی

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

جنسیت مصرف

عمومی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس آزمای طب

وزن 90 g
نظرات کاربرانCerita Fortifying and Anti Chute (Pro-Min) Tonic, 60ml

لطفا دیدگاه خود را فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی ارسال کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تونیک ضد ریزش مو پرومین سریتا 60 میلی‌لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نقد و بررسی‌ها0

 • جدیدترین
 • مفیدترین
 • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخCerita Fortifying and Anti Chute (Pro-Min) Tonic, 60ml

هیچ پرسشی یافت نشد

  برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

  نقد و بررسیCerita Fortifying and Anti Chute (Pro-Min) Tonic, 60ml