تونیک فمینین دابل آ تریکوگلوکال 60 میلی لیتر

Trichoglocal AA Feminine Tonic 60ml

ویژگی‌های تونیک فمینین دابل A تریکوگلوکال:

 • درمان ریزش موی آندروژنیک بانوان
 • حاوی غلظت بالای کمپلکس‌های MelatoVanillate و TrichoCore و PhyCapeptide
 • متعادل‌سازی غدد چربی پوست سر
 • تقویت ساختارهای پروتئینی ساقه‌ی مو

380.000 تومان

موجود

موجود

شناسه محصول: 210934 دسته: , , , , برچسب: بارکد محصول : 6269147800513
با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

نتیجه بهتر، تخفیف بیشتر

380.000 تومان
قیمت اصلی 400.000 تومان بود.قیمت فعلی 360.000 تومان است.
قیمت اصلی 280.000 تومان بود.قیمت فعلی 252.000 تومان است.
399.000 تومان
قیمت اصلی 1.459.000 تومان بود.قیمت فعلی 1.391.000 تومان است.
برای 4 مورد

تونیک فمینین دابل آ تریکوگلوکال

در این محصول از سری محصولات سرم مو و ضد ریزش مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

تونیک فمینین دابل آ تریکوگلوکال، دربردارنده‌ی ترکیبات و کمپلکس‌های خاصی است که مناسب درمان ریزش آندروژنتیک بانوان به دلایل ژنتیکی، مصرف داروهای هورمونی، بیماری‌های غدد، فعالیت ورزشی، حاملگی و یائسگی می‌باشد.

ریزش مو می‌تواند علت‌های گوناگونی داشته باشد و در بین آن‌ها عامل مهمی وجود دارد که در بین افراد بسیار رایج است و آن ریزش موی آندروژنیک است که هم آقایان و هم بانوان‌ را درگیر خود می‌سازد و معمولا با نازک شدن موها آغاز خواهد شد که به صورت لکه‌های طاسی خود را نشان می‌دهد‌ و برای بیشتر افراد می‌تواند ناراحت‌کننده و آزاردهنده باشد، زیرا در ظاهر و زیبایی ایشان اثرگذار خواهد بود. ولی خوشبختانه امروزه با پیشرفت دانش در زمینه‌ی پوست و‌ مو، می‌توان تا اندازه‌ی مناسبی از ریزش بیش از حد موها پیشگیری نمود و از روند سرعت آن‌ها کاست.

تونیک فمینین دابل آ تریکوگلوکال

تونیک فمینین دابل آ تریکوگلوکال

اثربخشی تونیک فمینین دابل A تریکوگلوکال 60 میلی لیتر Trichoglocal AA Feminine Tonic 60ml:

تونیک فمینین دابل A تریکوگلوکال، حاوی غلظت بالای کمپلکس‌های MelatoVanillate و TrichoCore و Phycapeptide می‌باشد که جهت مبارزه با ریزش موی آندروژنتیک بانوان فرموله شده است. این تونیک با استفاده از ترکیبات فوق در کنار فرمولاسیون نوآورانه، سبب احیای ساقه و ریشه‌ی مو و پوست سر در کنار حفظ شادابی و سلامت فولیکول مو‌های بانوان می‌شود.

تونیک فمینین دابل A تریکوگلوکال، مناسب درمان ریزش آندروژنتیک بانوان به دلایل ژنتیکی، مصرف داروهای هورمونی، بیماری‌های غدد فعالیت ورزشی، حاملگی و یائسگی می‌باشد. همچنین این تونیک فعالیت غدد چربی پوست سر را نیز معتدل می‌سازد. و در جلوگیری از ریزش آندروژنتیک و افزایش رشد مو‌های بانوان، تنظیم فعالیت مو و غدد چربی، تقویت ساختارهای پروتئینی ساقه‌ی مو مفید خواهد بود.

کمپلکس TrichoCore در تونیک فمینین دابل A تریکوگلوکال:

هسته‌ی مرکزی تمام محصولات بهداشتی تریکوگلوکال که مجموعه‌ای کامل از تمامی ترکیبات مورد نیاز مو و پوست سر می‌باشد. این کمپلکس حاوی؛ آلفا گلوکان اولیگوساکارید «پربیوتیک نسل دوم» بوده که به صورت انتخابی سبب تغذیه و رشد باکتری‌های مفید ساکن در پوست شده و رشد میکروب‌های بیماری‌زا را متوقف می‌سازد. استفاده از کلیمبازول در این کمپلکس، از سویی سبب از بین رفتن مالاسزیا (قارچ آسیب‌زای موجود در پوست) شده و از سوی دیگر تشکیل فرم فعال هورمون‌های آندروژن را مهار می‌سازد. حضور سه عضو از خانواده‌ی ویتامین ب B همچون؛ نیاسین آمید، پنتنول و بیوتین فعالیت آنزیم‌های دخیل در حفظ سلامت و زیبایی مو و پوست سر را تنظیم نموده و انرژی رسانی به ریشه‌ی مو را تسهیل می‌نماید.

همچنین، این مجموعه حاوی؛ پلیمری پپتیدی به نام پلی گلوتامیک اسید (PGA) بوده که در کنار آب‌رسانی عمقی سبب تحریک رشد سلول‌ها می‌گردد. آخرین ترکیب مورد استفاده در TrichoCor، تتراهیدروپیپرین می‌باشد که سبب افزایش نفوذ سایر مواد موثره‌ی موجود در فرمولاسیون، به لایه‌های زیرین پوست شده و باعث می‌شود ترکیبات فعال حتی پس از تماس کوتاه با پوست‌ (مثلا؛ حین استفاده از محصولات نیازمند آب‌کشی) به مقدار مورد نیاز جذب شوند. کمپلکس MelatoVanillate در تونیک فمینین دابل A تریکوگلوکال:

این کمپلکس مجموعه‌ای هوشمندانه از ملاتونین در کنار متیل وانیلات می‌باشد. ملاتونین با تقویت سیستم آنتی‌اکسیدانی درون سلولی، سبب افزایش ایمنی سلول در برابر تنش‌های محیطی گشته و با افزایش سرعت رشد فولیکول‌ها از ریزش مو‌ها در برابر شوک آندروژنیک و همچنین ریزش موی پراکنده جلوگیری می‌نماید. متیل وانیلات با تنظیم مسیرهای پیام‌رسانی سلولی، سبب افزایش سوخت و ساز سلول‌های بنیادین فولیکول مو شده و مو را در فاز آناژن حفظ می‌نماید.

تونیک فمینین دابل آ تریکوگلوکال

تونیک فمینین دابل آ تریکوگلوکال

کمپلکس تونیک PhyCapeptide در تونیک فمینین دابل A تریکوگلوکال:

استفاده از کافئین در این کمپلکس باعث افزایش جریان خون مویرگی در اطراف فولیکول و انرژی‌رسانی به آن شده که در کنار عصاره‌ی گیاهی تعدیل‌کننده‌ی DHT و پپتید محرک رشد سلول (عصاره‌ی گل شبدر قرمز و استیل تتراپپتید-۳)‌ اثرات آن چند برابر شده است.

استفاده از این کمپلکس در محصولات موضعی به دلیل کاهش فعالیت‌ ۵ -آلفا-reductase، کاهش واسطه‌های التهابی، افزایش پروتئین‌های استحکامی، افزایش قوام غشای سلولی، افزایش مولکول‌های محرک رشد، افزایش سوخت و ساز سلولی و تقویت ساختار مولکولی مو، هم ریزش را کاهش داده و هم باعث رویش مجدد مو می‌شود.

از دیگر اجزای مورد استفاده در فرمولاسیون‌های لاین دابل AA فمینین می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

_ سدیم پیرولیدون کربوکسیلات: از اجزای طبیعی آب‌رسان پوست و ساختارهای وابسته.

_ عصاره‌ی سابال: ضد ریزش به واسطه تعدیل فعالیت آندروژن و DHT.

_ آلانتوئین، پیریدوکسین ترئونین و پروتئین هیدرولیز شده‌ی مخمر: کنترل‌کننده‌ی ترشح چربی، ترمیم کننده و ضد التهاب. کراتین هیدرولیز شده: نرم‌کننده و بازسازی‌کننده‌ی ساقه‌ی مو.

تونیک فمینین دابل A تریکوگلوکال، با بهره‌گیری از کمپلکس‌های ذکر شده در بالا، به درمان ریزش موی آندروژنیک بانوان کمک می‌کند و در متعادل‌سازی غدد چربی پوست سر و تقویت ساختارهای پروتئینی ساقه‌ی مو موثر خواهد بود.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف تونیک فمینین دابل آ تریکوگلوکال:

مناسب درمان ریزش آندروژنتیک بانوان به دلایل ژنتیکی، مصرف داروهای هورمونی، بیماری‌های غدد، فعالیت ورزشی، حاملگی و یائسگی.

روش مصرف تونیک فمینین دابل آ تریکوگلوکال:

بسته به نیاز، ۱ تا ۲ بار در روز، هر بار ۳ تا ۵ پاف از محلول را روی پوست سر خود اسپری کنید. پس از مصرف نیازی به آب‌کشی وجود ندارد.

مصرف هم‌زمان این تونیک با کپسول دارویی تریکوگلوکال سبب افزایش اثربخشی این دو محصول می‌گردد.

هشدار مصرف تونیک فمینین دابل آ تریکوگلوکال:

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

فقط جهت استعمال خارجی.

شرایط نگهداری:

فرآورده را دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم آفتاب نگهداری نمایید.

ترکیبات تونیک فمینین دابل آ تریکوگلوکال:

آب یونزدا، اتانول، پروپیلن گلایکول، پلی سوربات۸، پی ای جی۴۰ هیدروژنیتد کستر اويل، ملاتونین، پیریدوکسین هیدروکلرید، نیاسین آمید، آلفا گلوکان اولیگوساکارید، آلانتوئین، بیوتین، متيل وانيلات، کافئین، کلیمبازول، پروتئین هیدرولیز شده‌ی مخمر، ترئونین، بوتیلن گلایکول، عصاره‌ی گل شبدر قرمز، پتاسیم سوربات، سدیم بنزوات، گلیسرین، پانتنول، دکستران، عصاره‌ی میوه‌ی نخل اره‌ای، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، استیل تتراپپتید-۳، سدیم پلی گلوتامات، سیتریک اسید، تتراهیدروپیپرین.

ویژگیهای محصول

وزن 100 گرم
نوع محصول

تونیک

گروه

ضد ریزش و تقویتی

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

حجم

60 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

دارو درمان پرشین پاد

3 دیدگاه برای تونیک فمینین دابل آ تریکوگلوکال 60 میلی لیتر

 1. شیما

  پزشک به من گفته یک شب در میون ولی روی خودش نوشته هرروز کدومش درسته؟

 2. شیما

  پزشک به من گفته یک شب در میون ولی روی خودش نوشته هرروز کدومش درسته؟؟

 3. یگانه خالقی (خریدار محصول)

  ممنونم از ارسال این محصول.اولین بار است قصد دارم استفاده کنم ولی تحقیق کردم محصول خوبی است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *