کنسانتره فمینین دابل آ تریکوگلوکال 25 میلی‌ لیتر

Trichoglocal AA Feminine Concentrate 25ml

ویژگی‌های کنسانتره فمینین دابل آ تریکوگلوکال:

 • توقف سریع ریزش آندروژنیک و تعدیل بستر رشد موهای بانوان
 • حاوی تغلیظ‌یافته‌ی سه کمپلکس MelatoVanillate و TrichoCore و PhyCapeptide
 • احیای ساقه و ریشه‌ی مو و پوست سر
 • تقویت رشد و سلامتی موهای بانوان
 • بهترین انتخاب در آغاز درمان به شکل فشرده
 • تضمین سلامت و زیبایی ریشه و ساقه‌ی موها

400.000 تومان

موجود

موجود

برند گلوکال شناسه محصول: 210935 دسته: , , , , برچسب: بارکد محصول : 6269147800667
(3 بررسی مشتری)
با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

پیشنهاد ما برای نتیجه بهتر:

400.000 تومان
380.000 تومان
280.000 تومان
399.000 تومان
1.459.000 تومان
برای 4 مورد

کنسانتره فمینین دابل آ تریکوگلوکال

در این محصول از سری محصولات سرم مو و ضد ریزش مو از سایت دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

کنسانتره فمینین دابل A تریکوگلوکال، دربردارنده‌ی ترکیبات و کمپلکس‌های غلظت داده شده‌ی هدفمند و ویژه می‌باشد که در توقف سریع ریزش آندروژنتیک و تعدیل بستر رشد مو‌های بانوان کاربرد دارد و می‌تواند بهترین گزینش به منظور درمان‌ فشرده ‌و کمک به سلامت و زیبایی ریشه و ساقه‌ی موها باشد.

با آگاهی داشتن از اینکه ریزش مو می‌تواند علت‌های گوناگونی داشته باشد و این در ظاهر و زیبایی افراد موثر است، باید گفت که یکی از عوامل مهمی که بانوان را دچار ریزش مو می‌کند و معمولاً با افزایش‌ سن و همچنین تغییرات هورمونی مانند؛ یائسگی، بارداری، کیست تخمدان و مصرف قرص‌های ضدبارداری در ارتباط است، ریزش موی آندروژنیک می‌باشد. ریزش موی آندروژنیک ناشی از اختلالات و افزایش‌ هورمون مردانه‌ی دی هیدرو تستوسترون DHT است که در بیشتر موارد با نازک شدن موها شروع می‌شود و به طاسی به صورت سکه‌ای نمایان می‌شود.

کنسانتره فمینین دابل آ تریکوگلوکال

کنسانتره فمینین دابل آ تریکوگلوکال

اثربخشی کنسانتره فمینین دابل A تریکوگلوکال 25 میلی‌ لیتر Trichoglocal AA Feminine Concentrate 25ml:

کنسانتره فمینین دابل A تریکوگلوکال، حاوی کمپلکس‌های منحصر به فرد لابراتوارهای گلوکال شامل؛ MelatoVanillate و TrichoCore و PhyCapeptide می‌باشد. استفاده از ترکیبات فوق در کنار فرمولاسیون نوآورانه سبب احیای ساقه و ریشه‌ی مو و پوست سر در کنار تقویت رشد و سلامتی موهای بانوان می‌شود. این کنسانتره شكل تغلیظ‌یافته‌ی سه کمپلکس MelatoVanillate‌ و TrichoCore و PhyCapeptide می‌باشد. استفاده از کنسانتره فمینین دابل A تریکوگلوکال، در شروع درمان ریزش موی آندروژنتیک از سویی سبب توقف ریزش در کوتاه‌ترین زمان ممکن شده و از سوی دیگر ریشه‌ی مو و پوست سر را جهت مداخلات درمانی بعدی پذیرا می‌سازد. اثربخشی ترکیبات کنسانتره فمینین دابل A تریکوگلوکال، در توقف ریزش و افزایش رشد مو توسط پژوهش‌های بالینی گسترده به اثبات رسیده است.

کمپلکس TrichoCore در کنسانتره فمینین دابل A تریکوگلوکال:

هسته‌ی مرکزی تمام محصولات بهداشتی تریکوگلوکال و حاوی؛ آلفا گلوکان اولیگوساکارید «پربیوتیک نسل دوم» است که سبب تغذیه و رشد باکتری‌های مفید پوست می‌شود و از رشد میکروب‌های بیماری‌زا جلوگیری می‌کند. کلیمبازول موجود در کمپلکس TrichoCore، هم باعث از بین رفتن قارچ مالاسزیا خواهد شد و هم در مهار تشکیل فرم فعال هورمون‌های آندروژن موثر است. ویتامین‌های نیاسین آمید، پنتنول و بیوتین در تنظیم آنزیم‌های دخیل در حفظ سلامت و زیبایی مو و پوست سر و انرژی‌رسانی به ریشه‌ی مو کارساز هستند.

همچنین، کمپلکس TrichoCore حاوی؛ پلیمری پپتیدی به نام پلی گلوتامیک اسید (PGA) است که به همراه آب‌رسانی سبب تحریک رشد سلول‌ها خواهد شد. و در پایان تتراهیدروپیپرین مورد استفاده در کمپلکس TrichoCor،  در افزایش نفوذ دیگر مواد اثربخش موجود در فرمولاسیون، به لایه‌های زیرین پوست موثر است و باعث می‌شود تا ترکیبات فعال حتی پس از تماس کوتاه با پوست‌ (مثلا؛ حین استفاده از محصولات نیازمند آب‌کشی) به مقدار مورد نیاز جذب شوند.

کمپلکس MelatoVanillate در کنسانتره فمینین دابل آ تریکوگلوکال:

این کمپلکس مجموعه‌ای از ملاتونین و متیل وانیلات است. ملاتونین با بهبود سیستم آنتی‌اکسیدانی درون‌سلولی، در افزایش ایمنی سلول در مبارزه با تنش‌های محیطی و با افزایش سرعت رشد فولیکول‌ها از ریزش مو‌ها در برابر شوک آندروژنیک و همچنین ریزش موی پراکنده جلوگیری می‌نماید. متیل وانیلات موجود در این کمپلکس، با تنظیم مسیرهای پیام‌رسانی سلولی، در افزایش سوخت و ساز سلول‌های بنیادین فولیکول مو اثرگذار است و مو را در فاز آناژن نگه می‌دارد

کمپلکس PhyCapeptide در کنسانتره فمینین دابل آ تریکوگلوکال:

استفاده از کافئین در این کمپلکس به افزایش جریان خون مویرگی در اطراف فولیکول و انرژی‌رسانی به آن کمک می‌کند که به همراه عصاره‌ی گیاهی تعدیل‌کننده‌ی DHT و پپتید محرک رشد سلول (عصاره‌ی گل شبدر قرمز و استیل تتراپپتید-۳)‌ اثرات آن را چند برابر خواهد نمود.

استفاده از PhyCapeptide در کاهش فعالیت‌ ۵ -آلفا-reductase و کاهش التهاب، افزایش پروتئین‌های استحکامی، افزایش قوام غشای سلولی، افزایش مولکول‌های محرک رشد، افزایش سوخت و ساز سلولی و تقویت ساختار مولکولی مو موثر است که به کاهش ریزش مو و رویش دوباره‌ی مو می‌انجامد.

کنسانتره فمینین دابل آ تریکوگلوکال

کنسانتره فمینین دابل آ تریکوگلوکال

دیگر ترکیبات به کار رفته در فرمولاسیون‌های لاین دابل AA فمینین، شامل موارد زیر است:

_ سدیم پیرولیدون کربوکسیلات، از اجزای طبیعی آب‌رسان پوست و ساختارهای وابسته.

_ عصاره‌ی سابال: ضد ریزش به واسطه تعدیل فعالیت آندروژن و DHT.

_ آلانتوئین، پیریدوکسین ترئونین و پروتئین هیدرولیز شده‌ی مخمر: تنطیم ترشح چربی، بازساز‌ی‌کننده و ضد التهاب. کراتین هیدرولیز شده: نرم‌کننده و بازسازی‌کننده‌ی ساقه‌ی مو.

کنسانتره فمینین دابل A تریکوگلوکال، با بهره‌گیری از کمپلکس‌های تغلیظ‌یافته‌ای که در بالا ذکر شد، می‌تواند در توقف سریع ریزش آندروژنتیک و تعدیل بستر رشد مو‌های بانوان اثربخش و مفید باشد. و  بهترین انتخاب در آغاز درمان به شکل فشرده و تضمین سلامت و زیبایی ریشه و ساقه‌ی مو است.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف کنسانتره فمینین دابل آ تریکوگلوکال:

توقف سریع ریزش آندروژنتیک و تعدیل بستر رشد مو‌های بانوان. بهترین انتخاب در آغاز درمان به شکل فشرده. تضمین سلامت و زیبایی ریشه و ساقه‌ی مو.

روش مصرف کنسانتره فمینین دابل آ تریکوگلوکال:

روزانه دو مرتبه و هر سری ۶ تا ۱۰ قطره از محلول کنسانتره را روی پوست سر تمیز به آرامی ماساژ دهید تا کاملآ جذب شود. (پس از مصرف نیاز به آب‌کشی وجود ندارد.)

مصرف هم‌زمان این کنسانتره با کپسول دارویی تریکوگلوکال، سبب افزایش اثربخشی این دو محصول می‌گردد.

هشدار مصرف کنسانتره فمینین دابل آ تریکوگلوکال:

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

فقط جهت استعمال خارجی.

شرایط نگهداری:

فرآورده را دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم آفتاب نگهداری نمایید.

ترکیبات کنسانتره فمینین دابل آ تریکوگلوکال:

آب یونزدا، اتانول، پروپیلن گلایکول، پلی سوربات ۸۰، پی ای جی۴۰ هیدروژنیتد کستر اویل، ملاتونین، پی ای جی۱۲ دایمتیکون، آلفا گلوکان اولیگوساکارید، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، عصاره‌ی میوه‌ی نخل اره‌ای، کافئین، كليمبازول، متيل وانیلات، بوتیلن گلایکول، عصاره‌ی گل شبدر قرمز، دکستران، استیل تتراپپتید-۳، پتاسیم سوربات، سدیم بنزوات، پروتئین هیدرولیز شده‌ی مخمر، آلانتوئین، پیریدوکسین هیدروکلرید، پانتنول، هیدروکسی پروپیل متیل سلولز، نیاسین آمید، گلیسرین، ترئونین، بیوتین، سیتریک اسید، سدیم پلی گلوتامات، رنگ مجاز آرایشی و بهداشتی، CI۱۹۲۴۰، تتراهیدروپیپرین.

برند گلوکال محصول شرکت دارو درمان پرشین پاد و تحت لیسانس کمپانی Glocal Laboratorios S.L. کشور اسپانیا تولید شده است.

ویژگیهای محصول

وزن

98 گرم

نوع محصول

محلول

گروه

ضد ریزش و تقویتی

نوع محفظه

بطری شیشه ای قطره چکان دار

حجم

25 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

دارو درمان پرشین پاد

برند

گلوکال

3 دیدگاه برای کنسانتره فمینین دابل آ تریکوگلوکال 25 میلی‌ لیتر

 1. سحر

  ریزش مو داشتم شدید، الان 5روزه از این محلول با کپسول تریکوگلوکال دارم استفاده می کنم، خیلی فوری اثر کرده، عالیه

 2. مژگان نظم آبادی (خریدار محصول)

  مصرف مداوم این کنسانتره با کپسول تریکوگلوکال باعث کاهش ریزش موهام شد.

 3. لعیا باقری (خریدار محصول)

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *