کرم ضد لک و ضد جوش تینولا 40 میلی لیتر

Tinola White Depigmenting Greasy To Acne Skin Cream 40ml

ویژگی‌های کرم ضد لک و ضد جوش تینولا:

 • کاهش لک‌های تیره و بهبود روشنی و شفافیت پوست
 • حاوی O.D.A White، کمپلکس Ac.net، نیاسین‌آمید، آسکوربیل گلوکوزید (ویتامین سی C ثابت)، Wonderlight
 • مهار‌کننده‌ی آنزیم تیروزیناز و کاهش‌دهنده‌ی سنتز رنگدانه‌های پوست
 • کاهش لکه‌های تیره ناشی از افزایش سن و لک‌های مقاوم به درمان
 • کاهش سرعت آفتاب‌سوختگی
 • کنترل‌کننده‌ی ترشحات غدد سباسه
 • کمک به کاهش آکنه و جوش‌های سر‌سیاه
 • جلوگیری‌کننده از التهاب و گسترش آکنه
 • بدون پارابن

۳۸۹.۰۰۰ تومان

فقط 2 عدد در انبار موجود است

فقط 2 عدد در انبار موجود است

(1 بررسی مشتری)
با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم ضد لک و ضد جوش تینولا

در این محصول از محصولات ضد لک و ضد جوش و پوست چرب دسته‌بندی مراقبت پوست صورت سایت داروخانه دکتر دانیالی می پردازیم به:

کرم ضد لک پوست چرب تینولا، دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه و هدفمندی است که در کمک به کاهش و برطرف‌ شدن لک‌های تیره ناشی از پیری و آفتاب، لک‌های ناشی از جای جوش و کمک به کم‌رنگ‌تر شدن لک‌های تیره‌ی مقاوم به درمان کاربرد دارد و همچنین در کاهش سرعت آفتاب‌سوختگی موثر بوده و مناسب پوست صورت و دست و قابل استفاده گ‌ی پوست‌های چرب، براق و مستعد جوش می‌باشد.

دلایل زیادی برای چرب شدن پوست وجود دارد، از جمله استرس، رطوبت، ژنتیک و نوسانات هورمونی. پوست چرب ناشی از ترشح بیش از حد سبوم است، ماده‌ای چرب که پوست ما برای عملکرد صحیح به آن نیاز دارد. ولی مقدار زیاد این سبوم می‌تواند باعث ایجاد جوش یا آکنه شود. ویژگی‌های اصلی پوست چرب عبارتند از: براق بودن غیرطبیعی که اغلب دارای جوش می‌باشد.

زمانی که سبوم یا چربی پوست به هم‌راه آلودگی‌ها و سلول‌های مرده، روزانه‌ها را مسدود می‌سازند، نه تنها به ایجاد التهاب و انواع جوش می‌انجامد، بلکه می‌تواند باعث‌ بروز لک‌های تیره شود. تیرگی یا لک‌های پوستی همچنین می‌تواند ناشی از افزایش‌ سن و قرار گرفتن در زیر آفتاب باشد که این در ظاهر، روشنی و شفافیت پوست اثر سوء خواهد گذاشت.

کرم ضد لک و ضد جوش تینولا

کرم ضد لک و ضد جوش تینولا

کرم ضد لک و ضد جوش تینولا Tinola White Depigmenting Greasy To Acne Skin Cream؛ حاوی کمپلکس‌های قدرتمند ضد لک و‌ روشن‌کننده O.D.A White و Ac.net و Wonderlight و نیز به واسطه‌ی نیاسین‌آمید، آسکوربیل گلوکوزید (ویتامین سی C ثابت) محصولى غير كومدوژن است که با خواص منحصر به فرد آنتی‌اکسیدان و مهار‌کنندگی آنزیم تیروزیناز و کاهش‌دهنده‌ی سنتز رنگدانه‌های پوست موجب کاهش تیرگی و لک‌های تیره‌‌ی پوستی و بهبود روشنی و شفافیت آن می‌شود.

کرم ضد لک و ضد جوش تینولا، به لطف ترکیبات و فرمولاسیونی که دارد، باعث کاهش سرعت آفتاب‌سوختگی می‌شود و همچنین کنترل‌کننده‌ی ترشحات غدد سباسه است تا تولید چربی‌ را کاهش نموده و تنظیم کند. این کار در کمک به کاهش آکنه و جوش‌های سر‌سیاه و جلوگیری‌کننده از التهاب و گسترش آکنه موثر و مفید خواهد بود. کرم ضد لک پوست چرب تینولا، در درمان انواع لک‌های پوستی شامل؛ لک‌های ناشی از آکنه جوش، لک‌های بارداری، ملاسما، لنتیگو، لک‌های ناشی از آفتاب، افزایش سن، لکهای ناشی از جای زخم و … کاربرد دارد و باعث بهبود لکهای مقاوم به درمان می‌شود.

کرم ضد لک و ضد جوش تینولا

کرم ضد لک و ضد جوش تینولا

کمپلکس O.D.A White در کرم ضد لک و ضد جوش تینولا، به واسطه‌ی اسید اکتادسندیوئیک به عنوان عامل ضد لک در کمک به مهار متابولیک سنتز ملانین برای درمان اختلالات رنگدانه‌های پوست مانند؛ کک و مک، لک بارداری و تیرگی پوست مفید است. کرم ضد لک و ضد جوش تینولا، به لطف کمپلکس Wonderlight ملانین اپیدرمی را تنظیم می‌کند و مسیرهای سیگنال‌دهی درگیر در سنتز ملانین را مسدود کرده که به کاهش و رفع لک‌های تیره خواهد انجامید.

کمپلکس Ac.net نیز اثرات درمانی برای پوست چرب و مستعد جوش دارد که با کاهش تولید چربی پوست و خاصیت‌ ضد باکتری بودنی که دارد، التهاب و جوش‌های پوستی را کاهش می‌دهد. نیاسین‌آمید و آسکوربیل گلوکوزید (ویتامین سی C پایدار) نیز در کمک به مرطوب نگه داشتن پوست موثر هستند و به مهار آنزیم تیروزیناز کمک کرده تا در کاهش تیرگی پوست و بهبود روشنی و بافت پوست موثر باشند.

مواد اولیه‌ی کرم ضد لک و ضد جوش تینولا، فرموله‌شده توسط کشور فرانسه می‌باشد که به جهت کاهش و برطرف شدن لک و جوش مناسب است و برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین براحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

کرم ضد لک و ضد جوش تینولا

کرم ضد لک و ضد جوش تینولا

موارد مصرف:

کمک به کاهش و برطرف‌ شدن لک‌های تیره ناشی از پیری، آفتاب و ملاسما. کمک به کاهش لک‌های ناشی از جای جوش. کمک به کم‌رنگ‌تر شدن لک‌های تیره‌ی مقاوم به درمان. کاهش سرعت آفتاب‌سوختگی. مناسب پوست صورت و دست. مناسب پوست‌های چرب و مستعد جوش.

روش مصرف:

مقدار کافی از کرم ضد لک و ضد جوش تینولا را روزی یک‌بار به مدت ۲ تا ۶ ماه بر روی پوست بمالید.

هشدار مصرف:

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

شرایط نگهداری:

فرآورده در جای خشک و خنک، دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

ترکیبات:

نیاسین‌آمید، آب، پودر هیدرولیز شده‌ی گندم، آلفا آربوتین، کاپریلیک کاپریک تری گلیسرید، گلیسریل استارات، پی ای جی – ۱۰۰ استئارات، آب، بوتیلن گلیکول، پی ای جی ٦٠-الموند گلیسرید، کاپریلیل هیدروگوارتیک، اسید اولئانولیک اسید، روغن هسته‌ی آرگان، متیل گلوست-۲۰.

آسکوربیل گلوکوزید، فنوکسی اتانول، اتیل هگزیل گلیسرین، سالیسیلیک اسید، توکوفریل استات، سدیم پلی آکریلات، کاپریلیک / کاپریک تری گلیسرید، پارافین مایع (پی پی جی-۳ میریستیل اتر) سیترات،‌ سوربیتان لورات، تری دست- ٦، دکسپانتنول‌، بیزابولول، آلانتوئین، متابی سولفیت، آب یون‌زدا.

شرکت دانش بنیان داروسازی ثمین خوارزم در سال 1395 با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با منشا گیاهی بنیان نهاده شد. شرکت داروسازی ثمین خوارزم محصولات خود را تحت نام تجاری تینولا به بازار عرضه نموده و پس از آن با جذب نیروهای متخصص و تلاش های مستمر و با برخورداری از دانش روز و ساختار نظام مند و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت فرمولاسیون پیشرفته سعی در ارائه محصولات با کیفیت مرتبط با بیماری‌های درماتولوژی کرده است. از جمله محصولات این شرکت شامپو ضدریزش، ضد شوره، تقویت کننده و .. است.

ویژگیهای محصول

وزن 55 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

ضد جوش و پوست چرب, ضد لک

حجم

40 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

داروسازی ثمین خوارزم

برند

1 دیدگاه برای کرم ضد لک و ضد جوش تینولا 40 میلی لیتر

 1. محمدعلی برومند

  من افتاب سوختگی شدید داشتم از این کرم استفاده کردم خیلی زود نتیجه گرفتم ..

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *