پودر ایکس ایکس ال مایوگینر استارلبز نوتریشن 2270 گرمی

Starlabs Nutrition XXL MyoGainer Powder 2270 Gr

ویژگی‌های پودر ایکس ایکس ال مایوگینر استارلبز نوتریشن:

  • کمک به افزایش‌ وزن
  • تأمین انرژی و پروتئین مورد نیاز روزانه‌ ورزشکاران
  • تأمین کالری مورد نیاز ورزشکاران
  • تحت لیسانس SNH اسپانیا

۱.۷۵۷.۰۰۰ تومان

فقط 2 عدد در انبار موجود است

فقط 2 عدد در انبار موجود است

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

پودر ایکس ایکس ال مایوگینر استارلبز نوتریشن

در این محصول از محصولات گینر و کربوهیدرات از محصولات مکمل ورزشی و افزایش وزن از دسته تنظیم وزن سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به:

پودر ایکس ایکس ال مایوگینر استارلبز نوتریشن، در کمک به تأمین پروتئین و انرژی مورد نیاز روزانه‌ی ورزشکاران کاربرد دارد که می‌تواند در کمک به افزایش وزن مفید و اثر‌بخش باشد. این پودر، دارای فرمولی قدرتمند است که کربوهیدرات‌هایی را برای انرژی و پروتئین برای عضلات در اختیار شما قرار می‌دهد تا به حین و نتیجه‌ی یک تمرین عالی کمک کند و روند عضله‌سازی را شروع نماید. برای افزایش وزن مناسب، تمرین شما باید با یک رژیم غذایی سالم و کالری کافی هم‌راه باشد. خوردن مقدار مناسبی از مواد مغذی مورد نیاز برای رشد عضلانی با این حال گاهی اوقات به دلیل یک زندگی پر استرس روزمره و خوردن در حال حرکت می‌تواند دشوار باشد.

کربوهیدرات‌ها به بدن شما کمک می‌کنند تا ذخیره‌ی بیشتری از گلیکوژن عضلانی و کبد ایجاد کند. مقادیر بالای گلیکوژن خستگی را به تاخیر می‌اندازد و انرژی را افزایش می‌دهد، به این معنی که می‌توانید مدت زمان بیشتری تمرین کنید و عملکرد خود را بهبود بخشید. پروتئین‌ها به شما اجزایی مانند؛ آمینو اسیدهای ضروری، BCAA و گلوتامین به منظور ساخت و ترمیم ماهیچه‌ها ارائه می‌دهند و به شما کمک می‌کنند تا سریع‌تر بهبود پیدا کنید و از یک سیستم ایمنی سالم نیز حمایت خواهد نمود. به شما کالری بیشتری می‌رساند، پروتئین بیشتر، طعم بیشتر و قند کمتر می‌دهد و این همان چیزی است که برای گزینش نوع گینری که قرار است مصرف‌ کنید، مهم است.

پودر ایکس ایکس ال مایوگینر استارلبز نوتریشن

Starlabs Nutrition XXL MyoGainer Powder

پودر ایکس ایکس ال مایوگینر استارلبز نوتریشن Starlabs Nutrition XXL MyoGainer Powder؛ حاوی پروتئین کنسانتره است که نه تنها به تأمین انرژی، کالری و پروتئین مورد نیاز روزانه‌ی ورزشکاران می‌پردازد بلکه در کمک به افزایش‌ وزن ورزشکاران یاری‌رسان خواهد بود. پودر ایکس ایکس ال مایوگینر استارلبز نوتریشن، یک‌ گینر ورزشی است که بدن ورزشکاران را برای انجام تمرینات حرفه‌ای آماده می‌سازد و همچنین برای حفظ سلامت عضلات مفید است و به ورزشکاران کمک می‌کند تا سریع‌تر به اهداف ورزشی خود برسد.

پودر ایکس ایکس ال مایوگینر استارلبز، برای ورزشکاران حرفه‌ای طراحی شده است. برای ورزشکاران جدی که به مواد مغذی آنابولیک بیش از حد معمول نیاز دارند، توسعه یافته است. هر وعده‌ی میوگینر مخلوط با شیر کامل حاوی ۳۷۴ کالری به همراه ۱۷ گرم پروتئین عضله‌ساز است تا عضلات شما را به حداکثر رشد و ریکاوری سریع‌تر برساند.

فواید پودر ایکس ایکس ال مایوگینر استارلبز نوتریشن:

حاوی ۳۷۴ کالری در هر وعده است.

ماهیچه‌های خود را با میزان بالای کربوهیدرات و پروتئین با کیفیت تغذیه کنید.

فرمول پروتئین رهش پایدار برای حفظ آنابولیک بدن.

پودر پودر ایکس ایکس ال مایوگینر استارلبز نوتریشن توصیه‌شده برای:

ورزشکارانی که می‌خواهند از عضلات خود در طول تمرینات شدید یا طولانی‌مدت محافظت کنند.

ورزشکارانی که می‌خواهند در کار خود پیش‌رفت کنند و توده‌ی عضلانی و افزایش سایز بدون ایجاد ناراحتی معده داشته باشند.

به عنوان جایگزین وعده‌ی غذایی به هنگامی که، در شرایطی خاص و زمان کافی برای تهیه‌ی یک وعده‌ی غذایی کامل و متعادل وجود ندارد.

پودر ایکس ایکس ال مایوگینر استارلبز نوتریشن، تحت لیسانس SNH کشور اسپانیا تولید شده است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین براحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

پودر ایکس ایکس ال مایوگینر استارلبز نوتریشن

Starlabs Nutrition XXL MyoGainer Powder

‌موارد مصرف:

کمک به افزایش وزن و تأمین انرژی و پروتئین مورد نیاز روزانه‌ی ورزشکاران.

روش مصرف:

۱ تا ۲ وعده و هر وعده ۲ پیمانه از پودر را هم‌راه با ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلی‌لیتر آب یا شیر سرد خوب ترکیب کرده و میل نمایید. این فرآورده را می‌توان در هر موقع از روز یا در زمان نیاز به یک وعده‌ی پرکالری مصرف نمود. به صورت ایده‌آل می‌توان طی ۳۰ تا ۶۰ دقیقه بعد از تمرینات ورزشی، قبل از خواب یا به جای یکی از وعده‌های غذایی و یا یک اسنک پرقدرت مصرف نمود.

این مکمل را بعنوان بخشی از یک برنامه‌ی غذایی و تمرینی مناسب مصرف نمایید.

هشدار مصرف:

بیش از میزان توصیه‌شده در روز مصرف نشود‌.‌

امکان وجود مقادیر ناچیزی از گلوتن و تخم مرغ در این فرآورده وجود دارد.

این فرآورده توسط دستگاه‌هایی که در فرآیند بسته‌بندی مواد اولیه‌ای حاوی این مواد آلرژی‌زا استفاده شده، بسته‌بندی شده است.

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

این فراورده صرفا مکمل بوده و جهت تشخیص درمان و پیشگیری از بیماری‌ها نمی‌باشد.

شرایط نگهداری:

فرآورده دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

در جای خشک و خنک نگهداری گردد.

در صورت مخدوش بودن پوشش حفاظتی، از مصرف فرآورده خودداری نمایید.

ترکیبات:

میزان مصرف روزانه:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانه در ۳۰۰ گرم پودردرصد نیاز مصرف روزانه
انرژی۴۶۹۴ کیلوژول (۱۱۲۲ کیلوکالری)*
چربی کل۵/۳۴ گرم*
چربی اشباع شده۲/۹۷ گرم*
چربی ترانس۰/۰۰ گرم*
کربوهیدرات۲۱۵/۲۲ گرم*
شکر۲۱/۶۰ گرم*
فیبر۴/۵۹ گرم*
پروتئین۵۱/۰۹ گرم*
نمک۲/۶۴ گرم*
آلانین۵/۵ گرم*
آرژینین۲/۷ گرم*
اسید آسپارتیک۱۱/۳ گرم‌*
سیستئین۲/۴ گرم*
اسید گلوتامیک۱۸/۴ گرم‌*
گلیسین۲/۰ گرم*
هیستیدین۱/۹ گرم‌*
ایزولوسین۶/۶ گرم*
لوسیون۱۱/۴ گرم‌*
لیزین۹/۹ گرم*
میتونین۲/۳ گرم*
فنیل آلانین۳/۵ گرم*
پرولین۶/۶ گرم*
سرین۵/۷ گرم*
ترئونین۷/۵ گرم‌*
تریپتوفان۱/۹ گرم*
تیروزین۳/۲ گرم*
واین۶/۶ گرم*
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

استارلبز نوتریشن (Starlabs Nutrition) در زمینه تولید و عرضه مکمل‌های ورزشی، محصولاتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی تولید و به بازار عرضه می‌نماید. این برند با توجه به نیازهای بدن در دوران تمرینات ورزشی، محصولاتی با کیفیت و مطابق استانداردهای جهانی تولید و عرضه می‌کند. علاوه بر آن استارلبز در قالب مشاوره‌های تغذیه‌ای و ورزشی به مشتریان خود کمک می‌کند تا از محصولات به بهترین نحو استفاده کنند و نتیجه‌ای مطلوب برای خود به دست آورند.این برند در زمینه تولید مکمل‌های ورزشی و تغذیه‌ای فعالیت می‌کند. این محصولات قبل و بعد از تمرین قابلیت مصرف دارند و جهت چربی سوزی، تنظیم نمودن هورمون‌ها و بهبود عملکرد مغز و حافظه نیز استفاده می‌شوند. برخی از تولیدات این برند شامل گلوتامین، کراتین، مکمل‌های پروتئین، چربی سوز و انرژی زا هستند که افراد می‌توانند با هدف بهبود سلامتی و کاهش خستگی، بهبود تغذیه و افزایش عملکرد ورزشی از آن استفاده نمایند. مکمل‌های ورزشی استار لبز نوتریشن به طور کلی برای افرادی مناسب است که به ورزش و تمرینات بدنی علاقه دارند و به دنبال افزایش عملکرد و بهبود تغذیه هستند. با این حال بسته به نوع محصول می‌تواند برای برخی افراد هرچند ورزشکار مناسب نباشد. به طور مثال مکمل‌هایی که حاوی کافئین هستند، برای افرادی که به کافئین حساسیت دارند و یا از مشکلات قلبی رنج می‌برند، توصیه نمی‌شود. همچنین افرادی که به علت بیماری‌های خاص مانند بیماری کلیوی یا دیابت نیاز به تغذیه خاص دارند بهتر است قبل از استفاده از هر محصول با پزشک خود مشورت کنند. قیمت این مکمل‌ها نیز بسته به نوع محصول و حجمشان متفاوت است. به طور کلی محصولات استارلبز نوتریشن در مقایسه با دیگر برندهای موجود در بازار در دسته قیمت متوسط رو به بالا قرار می‌گیرند. زیرا با ترکیبات فوق موثر و حرفه‌ای تولید شده و اثربخشی متفاوت دارند.

ویژگیهای محصول

وزن 3000 گرم
نوع محصول

پودر

گروه

گینر

وزن

2270 گرم

طعم

میلک شیک شکلاتی

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

زیست فارمد پارس

تحت لیسانس

اسپانیا

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پودر ایکس ایکس ال مایوگینر استارلبز نوتریشن 2270 گرمی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *