چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

لوسیون ضد ریزش موی سیوند 120 میل

Sivand MFB Hair Tonic 120ml

ویژگی‌های لوسیون ضد ریزش موی سیوند:

  • تقویت و تحریک کننده‌ی رشد مو
  • کنترل و کاهش ریزش مو
  • افزایش خون‌رسانی و تغذیه‌ی فولیکول مو
  • استحکام مو
  • حاوی کوپکسیل، بیوتین، پانتنول، پیریدوکسین
  • پاسخ درمانی سریع


۵۹۰.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

لوسیون ضد ریزش موی سیوند

در این محصول از سری محصولات ضد ریزش مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

لوسیون ضد ریزش و تقویت کننده موی سیوند، محرک رشد و رویش مو، کنترل ریزش مو ناشی از تغییرات هورمونی، افزایش خون‌رسانی و تغذیه‌ی فولیکول مو است.

ریزش مو، مشکلی است که بسیاری از مردم جهان بدان گرفتار هستند و بیشتر به عامل ژنتیک برمی‌گردد. ولی عامل‌های دیگر مانند؛ افزایش سن، شرایط آب و هوایی، رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان، استفاده از فرآورده‌های نامناسب مو، رنگ و دکلره، کمبود مواد مغذی در بدن، تابش نور مستقیم خورشید و پرتوهای گزندرسان آن، مشکلات هورمونی و وجود بیماری و… نیز می‌توانند به صورت گذری و یا ادامه‌دار، باعث ریزش موها شوند. ریزش مو به خودی خود در جنبه‌ی زیبایی اثرگذار است ولی در خودباوری فردی نیز موثر است. در بسیاری از موارد می‌توان از روند ریزش مو و سرعت آن کاست.

لوسیون ضد ریزش و تقویت کننده موی سیوند 120 میلی لیتر Sivand MFB Hair Tonic 120ml، حاوی ترکیباتی ویژه و هدفمند مانند؛ کوپکسیل، بیوتین، پانتنول و پیریدوکسین در کنار مواد موثره آزلاییک اسید، ماینوکسیدیل، کافئین و عصاره نخل اره ای (ساوپالمتو) موثر در کاهش ریزش مو است که در تقویت و تحریک کننگی رشد موها و کنترل ریزش مو موثر می‌باشد. لوسیون ضد ریزش و تقویت کننده موی سیوند، همچنین در افزایش خون‌رسانی و تغذیه‌ی فولیکول مو و استحکام مو مفید می‌باشد. و فرآورده‌ای است که پاسخ درمانی سریع را به مصرف‌کننده می‌دهد.

لوسیون ضد ریزش موی سیوند

لوسیون ضد ریزش موی سیوند

مواد موثره لوسیون ضد ریزش موی سیوند:

آزلائیک اسید

آزلائیک اسید در مهار کامل فعالیت آنزیم 5α-ردوکتاز موثر است. آنزیمی که موجب تبدیل تستوسترون به دی هیدروتستوسترون (DHT) عامل ریزش موی مردانه می شود. DHT در واقع برای رشد موهای پوست سر مضر است و نقشی اصلی ریزش مو به شمار می‌آید. بنابراین آزلائیک اسید که توانایی کنترل این عامل را دارد از اهمیت بالایی برخوردار است. آزلائیک اسید ممکن است در درمان ریزش موی سکه ای  نیز موثر واقع شود.

ماینوکسیدیل

محلول ماینوکسیدل با نام تجاری minoxidil به طور تخصصی برای درمان ریزش مو استفاده می شود که در برخی بیماری های دیگر نیز مثل ریزش مو با الگوی سکه ای توسط پزشک تجویز می گردد. این ماده برای تقویت مو نیز بسیار موثر بوده و معمولا برای تقویت موهای کرکی، بی‌جان و ضعیف استفاده می‌شود.

عصاره ساوپالمتو

گیاه نخل اره ای می تواند در درمان ریزش مو موثر باشد. Saw palmetto می تواند عملکردی شبیه به فیناستراید داشته باشد و با مسدود نمودن آنزیم 5 الفا که موجب تبدیل تسترون به DHT است، در درمان و کاهش ریزش مو موثر عمل کند.

کافئین

کافئین موجود در این لوسیون ضد ریزش می‌تواند موجب کاهش روند ریزش مو و تحریک ریشه ی مو برای رشد مجدد آن شود. این ترکیب موثر در گیرنده‌های DHT فولیکول مو و دارای اثرات افزایش جریان خون مویرگی است که در تقویت موها و جلوگیری از ریزش آن ها نقش مهمی داشته و باعث سلامتی و شادابی موها می گردد. این ماده، محرک موها و پوست سر برای رشد مجدد مو است. همچنین حالت‌پذیری بهتری به موها بخشیده و مانع از آسیب رسیدن به مو می‌شود. (تاثیر کافئین در رشد مو)

لوسیون ضد ریزش موی سیوند

لوسیون ضد ریزش موی سیوند

کوپکسیل Kopexil:

کوپکسیل یا (دیامینوپیریمیدین اکسید اکسوتیازولیدین کربوکسیلات (پروسیستئین)) یک مهار کننده قوی 5-α ردوکتاز است که مو را از ریشه تا نوک تقویت می‌کند و ضخامت مو را افزایش می‌دهد. این یک ترکیب چند منظوره است که می‌تواند از ریزش مو جلوگیری کرده و رشد مو را تسریع کند.

بیوتین:

تولید کراتین در مو را تحریک می‌کند و می‌تواند سرعت رشد فولیکول ها را افزایش دهد. با مصرف منظم ویتامین ب۷ B7، می‌توان از سلامت موهای خود حمایت کرد، موها را تقویت و به آنها درخشندگی داد. بیوتین همچنین به پیشگیری از مشکلات سلامتی گوناکون مانند؛ ریزش مو، شوره سر، خارش پوست سر و غیره کمک می‌کند.

پانتنول:

پانتنول موها را صاف و در مواردی مانند موخوره، شکافتن و ساییدگی موها جلوگیری می‌کند. پانتنول رطوبت را به تارهای مو می‌کشاند و در جذب آن‌ها موثر است (خواص مرطوب کننده) و سپس از خروج همان رطوبت جلوگیری می‌کند.

لوسیون ضد ریزش موی سیوند

لوسیون ضد ریزش موی سیوند

پیریدوکسین:

یا ویتامین ب۶ B6 به دلیل نقشی که در متابولیسم پروتئین دارد، از رشد موی سالم حمایت می‌کند. ویتامین B6 همچنین تضمین کننده‌ی دسترسی سلول های مو به آمینو اسیدها (بلوک های سازنده پروتئین) مورد نیاز برای ساخت پروتئین مو دسترسی است.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف لوسیون ضد ریزش موی سیوند:

محرک رشد و رویش مو. کنترل ریزش مو ناشی از تغییرات هورمونی، افزایش خون‌رسانی و تغذیه‌ی فولیکول مو.

روش مصرف لوسیون ضد ریزش موی سیوند:

روزی ۲ بار در نقاطی از سر که ریزش دارد، ۷ پاف اسپری گردد (حتمن پوست و موی سر تمیز باشد)، سپس پوست سر را به آرامی با نوک انگشتان ماساژ دهید تا لوسیون اسپری شده به طور کامل جذب شود. بعد از استفاده موهای خود را حداقل تا ۶ ساعت شستشو ندهید. این روند را تا پایان اتمام محصول انجام دهید.

هشدار مصرف لوسیون ضد ریزش موی سیوند:

برای کودکان زیر ۵ سال استفاده نشود.

بعد از هر بار مصرف، دست‌هایتان را بشویید.

از تماس فرآورده با چشم‌ها خودداری شود و در صورت تماس، با آب شستشو دهید.

لوسیون ضد ریزش موی سیوند

لوسیون ضد ریزش موی سیوند

شرایط نگهداری لوسیون ضد ریزش موی سیوند:

این فرآورده را در جای خشک و خنک در دمای بین ۱۵ تا ۲۵ درجه‌ی سانتی‌ گراد، و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

این فراورده را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.

پس از مصرف درب محصول را ببندید.

ترکیبات لوسیون ضد ریزش موی سیوند:

آزلانیک اسید، ماینوکسیدیل اوکسوتیازولیذین کربوکسیلات ۲٪، پلی سوربات۲۰، عصاره میوه گونه‌ای نخل اره ای (Serenoa serrulata)، گلیسرین، آستاکسانتین، دی آمینو پریمیدین اکساید (کوپکسیل)، آرژنین، دی بوتیل آمینو فیناستریدیول اس_اچ پنتاپتاید۱۲ است پی، کافئین (کپسولیت)، توکوفریل استات، پانتنول، پیریدوکسین، بیوتین، سوربات پتاسیم، پلی گلوتامیک اسید، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی (رزماری و دم اسبی)، اتیلن دی آمین تترا استیک اسید، نوربیماتوپراست(بیماتوپراست), آب یونزدا

شرکت نیک تین دارو تولید کننده محصولات مراقبتی و درمانی پوست و مو است. این شرکت با استفاده از تلاش و متخصصین زبده و کارآمد توانسته برند سیوند را با فرمولاسیون فرانسوی تولید و روانه بازار کند. این برند در طی چند سال اخیر توانسته یکی از معروف ترین و پرفروش ترین برندهای دنیا شود.هدف این کمپانی رضایت مصرف کنندگان است، در نتیجه محصولات این شرکت بر اساس پیوند دانش و طبیعت و همچنین استفاده از بهترین مواد اولیه، تحت نظر مجرب ترین متخصصان ایرانی و فرانسوی تولید شده است.

ویژگیهای محصول

وزن 145 گرم
نوع محصول

لوسیون

گروه

تقویت کننده مو

حجم

120 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری اسپری دار

کشور سازنده

ایران

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوسیون ضد ریزش موی سیوند 120 میل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *