تونیک ضد ریزش مو مینوتا سریتا 50 میلی‌لیتر

Cerita Minuta Anti Hair loss Tonic, 50ml

ویژگی های تونیک ضد ریزش مو مینوتا سریتا :

 • مناسب موهای درحال ریزش
 • رویش دوباره موها با بکارگیری از روش نوین سلول‌های بنیادی و توان انرژی زایی میتوکندری سلول‌های فولیکولی
 • مهار ریزش مو بوسیله ترازمندی چرخه رشد مو و افزایش گردش خون مویرگی
 • التیام پوست سر بوسیله مهار فاکتورهای التهابی و استرس زا
 • سرشار از ترکیب‌های پپتیدی و پلی فنولی اثربخش در زنده کردن مو
 • حاوی:
 •  -پپتیدهای گرفته شده از مخمر پیکیامینوتا
 • -پلی فنول های DHQG, EGCE2
 • -عصاره ریحان و عصاره جودوسر
 • اثربخش در درمان ریزش مو مردانه و زنانه
تاریخ انقضا: 1404/11/16

قیمت اصلی 582.000 تومان بود.قیمت فعلی 483.060 تومان است.

فقط 1 عدد در انبار موجود است

فقط 1 عدد در انبار موجود است

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

تونیک ضد ریزش مو مینوتا سریتا

در این محصول از سری محصولات سرم مو و ضد ریزش مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

ریزش مو (آلوپسی) یک رخداد رایج است و برای هر کسی از کوچک تا بزرگ ممکن است رخ دهد. ریختن مو بین ۵۰ تا ۱۰۰ تار مو در طول روز طبیعی است و با وجود ۱۰۰,۰۰۰ تار مو روی سر، آن ریزش کوچک به چشم نمی‌آید و به هیچ وجه خطرناک نیست. موهایی که تازه از فولیکول ها بیرون زده‌اند، جایگزین موهای ریخته شده، خواهند بود، ولی همیشه ریزش مو در این حد و اندازه نیست. ریزش مو می‌تواند با گذر زمان و در طول سالها روی دهد یا به طور ناگهانی پیش بیاید. بسته به علت زمینه ای، ممکن است زودگذر یا دائمی باشد.

علت‌های ریزش مو شامل؛ وراثت، ناهماهنگی‌های هورمونی، دلهره و تنش‌های روانی و شرایط پزشکی و بیماری‌های زمینه‌ای مانند کم‌خونی، افزایش سن، آلودگی‌های پیرامونی فرد و شرایط آب و هوایی و رژیم غذایی است. اگر ریزش مو ادامه داشته باشد و بیشتر از ۱۰۰ تار مو در طول روز از پوست سر جدا شوند، آنجاست که بی‌شک مشکلی وجود دارد و برای مهار یا درمان آن بهتر است کاری کرد، زیرا ممکن است به عفونت و برآیند آن طاسی بیانجامد. ولی پیش از هر چیز باید تنش‌های روانی را از خود دور کرد، زیرا همین تنش ها باعث بدتر شدن شرایط می‌شوند.

خوشبختانه با پژوهش‌ها و بررسی‌های بسیار زیادی که در این سال‌های آخر در زمینه، پوست و مو انجام شده، تا اندازه زیادی می‌تواند ریزش مو را مهار. و یا حتا درمان کرد.

تونیک ضد ریزش مو مینوتا سریتا

تونیک ضد ریزش مو مینوتا سریتا

تونیک ضدریزش موی سریتا Cerita مدل (مینوتا)، با بکارگیری روش نوین سلول‌های بنیادی و توان انرژی زایی میتوکندری سلول‌های فولیکولی، باعث، رشد دوباره موهای ریخته شده می‌شود. تونیک ضدریزش مینوتا غنی از ترکیب‌های پپتیدی و پلی فنولی اثربخش در زنده کردن مو است و با فراهم کردن گردش خون در کف سر، می‌تواند فولیکول های مو را تغذیه کرده که هم باعث رشد و افزایش موها شده و هم از ریزش آنها جلوگیری خواهد کرد. تونیک مینوتا دربردارنده عصاره های گلایکولی هدفمند بوده که هم به جذب سریع ماده های معدنی ارزشمند کمک می‌کند و هم باعث کاهش التهاب و خارش های پوستی می‌شوند.

مخمر پیکیامینوتا Pichia minuta:

از گل آزالیا جدا شده است که باعث میزان کردن ریزش و رشد دوباره و حفظ تراکم مو می‌شود.

موها را پرپشت می کند.

موها را محکم تر می کند.

پوست سر را فشرده تر می کند.

(دی هیدروکورستین-گلوکوزید) DHQG و (اپی گالوکاتچین گالات-گلوکوزید) EGCG2:

باعث ژیرا یا فعال شدن بازسازی مو و کاهش ریزش مو در فاز تلوژن می‌شوند. موها را تقویت، ضخیم و به افزایش جریان خون در موها کمک کرده که برآیند آن موها را قوی تر و رشد آنها را بیشتر می‌کنند.

عصاره ریشه ریحان:

از ریزش بیش از حد مو جلوگیری می‌کند، تراکم مو را افزایش می‌دهد و سلول‌های فولیکول های مو را تحریک کرده و همچنین از مبارزه با آلوپسی آندروژنیک حمایت می‌کند.

عصاره جو دوسر:

با صاف کردن کوتیکول ها به کاهش شکستگی و شکافتن انتهای مو کمک می‌کند. موهای خشک و آسیب دیده هیدراته، زنده و به طور طبیعی براق می‌شوند.

تونیک ضد ریزش مو مینوتا سریتا

تونیک ضد ریزش مو مینوتا سریتا

عصاره رزماری:

که برای بهبود گردش خون شناخته می‌شود و باعث تغذیه فولیکول های مو می‌شود که بهترین گزینه برای بهبود ضخامت و کلفتی موها است. رزماری با ترازمندی پی هاش pH پوست و میزان کردن رنگدانه سازی مو کمک کرده و در تقویت رشد موها نیز اثربخش‌ است و در اصل می‌تواند ریزش موها را نیز مهار کند.

عصاره گزنه:

گزنه فایده‌های زیادی دارد ، با خاصیت آنتی‌اکسیدانی و ضدالتهابی خود و فراهم کردن ماده‌های معدنی زیادی مانند کلسیم، گوگرد، سیلیس، آهن و … التهاب پوست سر را بهبود بخشیده و شوره و ریزش سر را درمان می‌کند.

عصاره نعنا فلفلی یا سوسنبر:

نعنا فلفلی بجز آهن، منگنز، مس، منیزیم، فسفر که در آن یافت می‌شود، حاوی ویتامین B6 است. علاوه بر این دارای خاصیت ضدمیکروبی ، آنتی‌اکسیدانی، ضدالتهابی و ضدویروسی است. در کل ویتامین‌های گروه ب برای پوست، مو و ناخن ضروری هستند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف تونیک ضد ریزش مو مینوتا سریتا :

مناسب موهای درحال ریزش

رویش دوباره موها با بکارگیری از روش نوین سلول‌های بنیادی و توان انرژی زایی میتوکندری سلول‌های فولیکولی

مهار ریزش مو بوسیله ترازمندی چرخه رشد مو و افزایش گردش خون مویرگی

التیام پوست سر بوسیله مهار فاکتورهای التهابی و استرس زا

سرشار از ترکیب‌های پپتیدی و پلی فنولی اثربخش در زنده کردن مو

حاوی:

-پپتیدهای گرفته شده از مخمر پیکیامینوتا

-پلی فنول های DHQG, EGCE2

-عصاره ریحان و عصاره جودوسر

اثربخش در درمان ریزش مو مردانه و زنانه

تونیک ضد ریزش مو مینوتا سریتا

تونیک ضد ریزش مو مینوتا سریتا

روش مصرف تونیک ضد ریزش مو مینوتا سریتا :

یک بار در روز، ۱ تا ۲ سی‌سی (برابر با ۵_۶ قطره) از تونیک ضدریزش مینوتا را در بخش‌هایی دارای ربزش، بچکانید و سپس با حرکت ملایم و دورانی نوک انگشتانتان کف سر را به خوبی ماساژ بدهید تا کاملن جذب پوست شود.

سپس با نوک انگشتانتان و با حرکتی ملایم و دورانی، کف سر را به خوبی ماساژ نمایید.

برای گرفتن نتیجه و اثربخشی بهتر، شامپو پرو_مین سریتا سفارش می‌شود.

هشدار مصرف تونیک ضد ریزش مو مینوتا سریتا :

از بکاربردن تونیک تاریخ گذشته خودداری کنید.

شرایط نگهداری :

دور از دید و دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات تونیک ضد ریزش مو مینوتا سریتا :

اتیل الکل, عصاره مخمر ایست اکسترکت و مالتودکسترین، گلیسیرین، اوسیموم بوسیلیکوم هیری روت کالور اکسترکت، سدیم متابوئیسولفیت و عصاره چوب لاریکس ایروپیا و گلایسین و زینک کلرید و عصاره برگ سینسیس کاملیا، فنوکسی اتانول، کاپریلیل گلایکول، هیدروکسی فنیل پروپامید و بنزوئیک اسید، بوتیلن گلایکول، پنتیلن گلایکول، دی آمینو پیریمیدین اکساید، عصاره گلایکولی نعنا فلفلی، عصاره گلایکولی رزماری، عصاره گلایکولی مریم‌گلی، عصاره گلایکولی بابونه، عصاره گلایکولی گزنه، دکسپانتنول، اسید لاکتیک, دی سدیم ا.د.ت.ا، رنگ کد ۱۵۹۸۵, آب یونزدا

برند ایرانی سریتا یکی از برند های تخصصی شرکت پارس آزمای طب است که در سال 1383 تاسیس شد و فعالیت خود را حوزه تولید محصولات زیبایی و مراقبت از مو، ابرو و مژه آغاز کرد. این برند ایرانی با رویکردی کاملا علمی و دانش محور به عرصه رقابتی بزرگ با رقبای بین المللی خود گام نهاد.اصول اولیه این برند ایرانی بهره گیری از علم روز دنیا، استفاده از افراد متخصص و وظیفه شناس و رعایت اصل مشتری مداری برای رقابت در عرصه های علمی است. یکی از رویکرد های موثر سریتا حفظ ارتباط نزدیک و صمیمانه با مشتریان است تا از این طریق این برند بتواند با آگاهی کامل از میزان رضایتمندی و نیاز مشتریان، در جهت رشد بیشتر برند و افزایش کیفیت محصولات خود قدم بردارد.سریتا با تولید محصولات زیبایی و تخصصی مناسب آقایان و خانم ها از دل ترکیبات گیاهی و در عین حال با حفظ ارتباط علمی با پزشکان متخصص پوست و مو توانسته است جایگاه خود را در میان سایر برندهای محبوب و معتبر به خوبی تثبیت سازد.

ویژگیهای محصول

وزن 205 گرم
نوع محصول

تونیک

برند

گروه

ضد ریزش و تقویتی

نوع محفظه

بطری شیشه ای

جنسیت مصرف

عمومی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

پارس آزمای طب

2 دیدگاه برای تونیک ضد ریزش مو مینوتا سریتا 50 میلی‌لیتر

 1. بهناز حسینی

  برای ریزش مو بسیار عالیه

 2. پگاه تبریزی

  به کسایی که ریزش مو دارن پیشنهاد میکنم محصول با کیفیتیه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *