چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

سافت ژل ویتافینیتی گلد شهاب درمان 30 عددی

Shahab Darman Vitafinity Gold 30 Softgels

ویژگی‌های سافت ژل ویتافینیتی گلد شهاب درمان:

  • کمک به پیشگیری از کمبود ویتامین‌ها در بزرگسالان
  • حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن
  • کمک به بهبود سیستم ایمنی و عصبی
  • حاوی آنتی‌اکسیدان، اسید آمینه لیزین، عصاره جینسینگ


تاریخ انقضا: 2024/01/20

116.000 تومان

ناموجود

ناموجود

(1 بررسی مشتری)
با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

سافت ژل ویتافینیتی گلد شهاب درمان

در این محصول از دسته محصولات مکمل غذایی، مولتی ویتامین و مینرال در سایت دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

سافت ژل ویتافینیتی گلد شهاب درمان، یک مکمل مولتی ویتامین و مینرال جهت تامین انواع ویتامین و مواد معدنی در بزرگسالان است که موجب تقویت سیستم ایمنی و قوای بدنی و تامین انرژی روزانه در فرد می‌شود.

ویتامین ها و‌ مواد معدنی چه هستند و عملکرد کلی آن‌ها در بدن چگونه است؟!

خوردن میوه، سبزیجات، غلات سبوس دار و دانه‌ها، گوشت بدون چربی، لبنیات کم چرب، ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را در سطح مناسب و با تعادل مناسب تامین می‌کنند. و سطوح کافی ویتامین و مواد معدنی از سطح انرژی و ایمنی حمایت می‌کند.

ویتامین ها و مواد معدنی شکلی از مواد مغذی (به نام ریز مغذی ها) به حساب می‌آیند که در مقادیر کم، مورد نیاز بدن هستند. اگرچه ریز مغذی‌ها به ما انرژی نمی‌دهند، ولی در فرآیندهای متابولیکی ناشی از کربوهیدرات‌ها، پروتئین و چربی که به عنوان درشت مغذی‌ها نیز شناخته می‌شوند، نقش دارند و بدن ما را قادر می‌سازند تا انرژی مورد نیاز را دریافت کنیم.

سافت ژل ویتافینیتی گلد شهاب درمان

سافت ژل ویتافینیتی گلد شهاب درمان

رویهم رفته ۱۳ ویتامین وجود دارد که ۸ مورد از این ویتامین ها از ویتامین های گروه ب B هستند. ویتامین ها و مواد معدنی برای عملکردهای بدن مانند؛ کمک به مبارزه با عفونت، بهبود زخم، قوی کردن استخوان ها و تنظیم هورمون ها ضروری هستند. ویتامین های مختلف اهداف گوناگونی دارند و به عملکردهای مختلف بدن کمک می‌کنند. کمبود و عدم دریافت کافی روزانه از این مواد مغذی حیاتی می‌تواند باعث علائم طولانی مدت و مشکلات پزشکی شود.

سافت ژل ویتافینیتی گلد شهاب درمان 30 عددی Shahab Darman Vitafinity Gold 30 Softgels, یک مولتی ویتامین است که حاوی ویتامین‌ها و موارد معدنی ضروری مورد نیاز بدن به صورت روزانه است. که می‌تواند در کمک به پیشگیری از کمبود ویتامین‌ها در بزرگسالان و سلامت کلی بدن و دریافت انرژی موثر باشد.

سافت ژل ویتافینیتی گلد شهاب درمان، علاوه بر ویتامین ها و مواد معدنی ضروری، حاوی آنتی‌اکسیدان، اسید آمینه لایزین و عصاره جینسینگ نیز است که عموما برای بهبود وضعیت و رهایی از ضعف عمومی بدن و خستگی روزانه تولید شده و به دلیل داشتن جنسینگ در عملکرد مغز نیز بسیار موثر است و بر حافظه و خلق و خو اثرگذار باشد.

پاناک جینسینگ (Panax ginseng):

از گیاه جینسینگ انواع گوناگونی وجود دارد، ولی پرکاربردترین آنها جینسنگ آمریکایی (Panax quinquefolius) و جینسنگ آسیایی (Panax ginseng) است. جینسینگ حاوی دو ترکیب مهم است: جین سنوزیدها و جینتونین که این ترکیبات برای ارائه مزایای سلامتی یکدیگر را تکمیل می‌کنند.

نشان داده شده است که جینسینگ به کاهش نشانگرهای التهابی و محافظت در برابر استرس اکسیداتیو کمک‌کننده است. و همچنین در کارکرد های بدن، احساس آرامش و خلق و خو، تقویت حافظه در افراد سالم و افراد دچار بیماری آلزایمر مفید است.

جینسینگ می‌تواند علائم نعوظ را بهبود بخشد و باعث افزایش جریان خون در عضلات آلت تناسلی می‌شود. جینسینگ در بهبود سیستم ایمنی بدن اثربخش است و به افراد مبتلا به سرطان می‌تواند کمک کند. به افزایش تولید انسولین کمک کند، که در افزایش جذب قندخون درون سلول‌ها موثر است و اثرات آنتی‌اکسیدانی دارد.

ولی باید توجه داشت که به دلیل عدم انجام پژوهش‌های ایمنی، جینسینگ برای کودکان یا زنان باردار یا شیرده توصیه نمی‌شود.

چکیده‌ای از کارکردهای برخی از ویتامین‌ها و مواد معدنی در بدن:

ویتامین آ A:

ویتامین آ باعث می‌شود سیستم ایمنی به طور موثر کار کند تا بتواند با بیماری‌ها و عفونت‌ه مبارزه کند. پوست را سالم نگه می‌دارد و از تولید مثل و رشد حمایت کرده و در سلامت بینایی موثر است.

ویتامین‌های ب۱ B1، ب۲ B2، ب۳ B3، ب۵ B5، ب۶‌ B6 و ب۱۲ B12:

باید گفت که تمام ویتامین‌های B به بدن کمک می‌کنند تا غذا (کربوهیدرات‌ها) را به سوخت (گلوکز) تبدیل کنند که بدن از آن برای تولید انرژی استفاده می‌کند و مسئول عملکرد آنزیم‌ها در بدن هستند. ویتامین‌های B که اغلب به عنوان ویتامین‌های B کمپلکس شناخته می‌شوند، به سوخت و ساز چربی و پروتئین نیز کمک می‌کنند. ویتامین‌های گروه ب B، تاثیر مستقیم بر میزان انرژی عملکرد مغز و متابولیسم سلول‌ها می‌گذارند.

مانند نمونه:

ویتامین ب۱۲ B12 رایج ترین شکل کمبود ویتامین ب B است، زیرا برای مغز، خون و DNA مهم است که برخی از علائم کمبود این ویتامین شامل موارد زیر می‌شود:

_ ضعف و خستگی

_ پوست رنگ‌پریده

_  خلق و خوی ضعیف

یکی از شایع ترین علل کمبود ویتامین ب۱۲ کم خونی از نوع خطرناکش است. که این یک وضعیت خودایمنی است و می‌تواند بر مصرف ویتامین ب۱۲ تأثیر بگذارد. افرادی که ممکن است نسبت به کمبود ویتامین B حساسیت بیشتری داشته باشند شامل افراد باردار، افرادی که مشکلات گوارشی دارند، گیاهخواران و وگان ها و افراد بالای ۶۰ سال هستند.

ویتامین C (اسید اسکوربیک) و ای E:

ویتامین سی C برای بسیاری از فرآیندهای متابولیک از جمله؛ کلاژن سازی و تقویت پوست، عروق خونی و استخوان مهم است و بدن برای التیام زخم ها به کلاژن متکی است. ویتامین ای E و سی عملکرد آنتی‌اکسیدانی قوی دارد و رادیکال های آزاد آسیب‌رسان را از بین می‌برد که برای پوست و بدن مفید هستند. ویتامین سی C در جذب بهتر آهن موثر است و برای تولید دبکر مواد مهم در بدن مانند مواد شیمیایی مغز (انتقال دهنده های عصبی) استفاده می‌شود.

 ویتامین دی D:

بدن فقط می تواند مقادیر کمی ویتامین دی D را جذب کند. این ویتامین به ویتامین نور نیز زبانزد است و انسان می‌تواند در طول روز با تابش نور خورشید، ویتامین مورد نیاز خود را دریافت کند. ویتامین دی D برای تقویت استخوان‌ها و دندان‌ها، ماهیچه‌ها و سلامت کلی مهم است. ویتامین D به عملکرد طبیعی سیستم ایمنی کمک می‌کند و در جذب طبیعی کلسیم و فسفر نیز موثر است. این ویتامین سطح طبیعی کلسیم خون را میزان می‌کند.

آهن:

آهن یک ماده معدنی مهم است که در عملکردهای مختلف بدن از جمله انتقال اکسیژن در خون و تامین انرژی به سلول ها نقش دارد. همچنین کمک به عملکرد موثر سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت حیاتی است.

کمبود آهن شایع است و می‌تواند بزرگسالان و کودکان را تحت تاثیر قرار دهد. از هر ۸ نفر، یک نفر برای رفع نیازهای خود آهن کافی دریافت نمی‌کند.

بعضی از عوامل مانند؛ برخی از غذاها و نوشیدنی ها می‌توانند بر میزان جذب آهن در بدن تأثیر بگذارند. همچنین برخی از گروه ها مانند نوزادان و کودکان خردسال، دختران نوجوان، زنان با پریودهای سنگین، وگان ها و گیاهخواران و افراد دچار به بیماری های مزمن بیشتر در معرض خطر کمبود آهن هستند. کم‌خونی ناشی از فقر آهن نیز بسیار شایع است.‌

منیزیم:

منیزیم در بیش از ۳۰۰ واکنش‌ آنزیمی بدن شرکت دارد – از جمله؛ حفظ سلامت استخوان‌ها و ماهیچه‌ها و جهت استفاده از گلوکز برای انرژی مهم است. منیزیم همچنین از عملکرد سیستم ایمنی حمایت و به تنظیم فشار خون و عملکرد ریه کمک می‌کند.

لوتئین:

لوتئین یکی از دو کاروتنوئید اصلی موجود در چشم انسان (ماکولا و شبکیه) است که به عنوان یک فیلتر نور عمل می‌کند و از بافت‌های چشم در برابر آسیب نور خورشید محافظت می‌کند.

کولین:

کولین یک ماده مغذی حیاتی است که به کارکرد صحیح کبد و مغز کمک می‌کند. کمبود کولین می‌تواند به موارد زیر بیانجامد:

_ آسیب عضلانی.

_ آسیب کبدی.

_ بیماری کبد چرب غیر الکلی

لیزین:

لیزین یک نوع اسیدآمینه است که به جذب کلسیم در بدن کمک می‌کند و نقش مهمی در تشکیل کلاژن، ماده ای مهم برای استخوان‌ها گ و بافت‌های همبند از جمله پوست، تاندون ها و غضروف ایفا می‌کند.

کوآنزیم کیوتن CoQ10:

یک ماده مغذی حیاتی است که به طور طبیعی در تمام سلول‌های بدن یافت می‌شود، با بالاترین سطوح CoQ10 در جاهایی که بدن به انرژی بیشتر نیاز است مانند؛ قلب، کلیه‌ها، ریه‌ها و کبد در بدن ما وجود دارد. با افزایش سن، بدن ما کوآنزیم کیوتن کمتری تولید می‌کند و برخی شرایط پزشکی نیز می‌توانند سطح آن را در بدن کاهش دهند.

کوآنزیم کیوتن نقش‌های گوناگونی را در بدن ایفا می‌کند و یک آنتی اکسیدان قوی است که در محافظت از سلول‌ها کارایی دارد و با آسیب اکسیداتیو ناشی از رادیکال‌های آزاد مبارزه می‌کند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف سافت ژل ویتافینیتی گلد شهاب درمان:

کمک به پیشگیری از کمبود ویتامین‌ها در بزرگسالان.

روش مصرف سافت ژل ویتافینیتی گلد شهاب درمان:

در بزرگسالان روزی ۱ عدد، بعد از غذا یا طبق دستور پزشک یا داروساز بهمراه مقدار کافی آب میل شود.

هشدار مصرف سافت ژل ویتافینیتی گلد شهاب درمان:

این فراورده صرفاً مکمل غذایی بوده و جهت تشخیص، درمان یا پیشگیری از بیماری نمی‌باشد‌.

این مکمل غذایی برای کودکان مناسب نمی‌باشد.

مصرف در بارداری و شیردهی سافت ژل ویتافینیتی گلد شهاب درمان:

در دوران بارداری و شیردهی، پیش از مصرف این فرآورده با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

شرایط نگهداری سافت ژل ویتافینیتی گلد شهاب درمان:

این فراورده را در جای خشک و‌ خنک، دور از دسترس کودکان و نور مستقیم خورشید نگهداری نمایید.

میزان مصرف روزانه سافت ژل ویتافینیتی گلد شهاب درمان:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
جینسینگ پاناکس۴۰ میلی‌گرم_
ویتامین آ۴۰۰۰ واحد بین المللی_
ویتامین ب۱۲ میلی‌گرم_
ویتامین ب۲۲ میلی‌گرم_
ویتامین ب۶۱/۵ میلی‌گرم_
ویتامین ب۱۲۲ میکروگرم_
محصولات شهاب درمان از تولیدات شرکت داروسازی جالینوس است که در تیر ماه سال ۱۳۵۶ با نام شرکت ریتا فارم تاسیس شد، این شرکت با ۶ قلم فرآورده دارویی فعالیت خود را آغاز نمود. هم اکنون این شرکت با تولید انواع دارو و مکمل‌های تغذیه‌ای توانسته جایگاه خوبی را در بین داروسازان کشور به دست آورد.

ویژگیهای محصول

وزن 101 گرم
گروه

مولتی ویتامین

جنسیت مصرف

عمومی

تعداد

30 عدد

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

کشور سازنده

ایران

برند

شرکت سازنده

داروسازی جالینوس

1 دیدگاه برای سافت ژل ویتافینیتی گلد شهاب درمان 30 عددی

  1. آسرا بلوچی

    داخل توضیحات سایت داروخانه مطالعه کردم و دیدم خیلی موارد خوبی برای بدن داره تازه خریداری کردم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *