نمک طبی اسگالش بسته 24 عددی

SGALESH MEDICINAL SALT PACK

ویژگی‌های نمک طبی اسگالش :

  • مخصوص شستشوی بینی و رفع گرفتگی بینی
  • موثر در درمان سرماخوردگی و سینوزیت
  • مخصوص بینی‌های خشک و حساس
  • شست و شوی بینی بعد از عمل جراحی بینی
  • شستشوی آلودگی ناشی از گرد و خاک
  • مقابله با آلرژی و همچنین تنفسی طبیعی و بهتر
  • از بین بردن آلرژی به گرده گیاهان
  • به‌کارگیری آسان
  • بسته 24 عددی

42.000 تومان

موجود

موجود

برند اسگالش شناسه محصول: 108980 دسته: , برچسب: ,
با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

نمک طبی اسگالش بسته 24 عددی

در این محصول از دسته بندی سلامت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

شست و شوی بینی با آب و نمک از بهترین و موثرترین روشهای درمان گرفتگی بینی در سرماخوردگی، سینوزیت و … است. در این روش، مجاری تنفسی از انواع آلودگی‌ها، گرد و غبار، باکتری و ویروس پاک‌سازی شده و گرفتگی بینی برطرف می‌شود.

نمک طبی اسگالش، محصولی مناسب به منظور پاکسازی و تمیز نمودن مجاری تنفسی است. این محصول در بسته های بیست و چهار عددی به بازار عرضه شده و معادل شش لیتر سرم نمکی می‌باشد.

نمک طبی اسگالش

نمک طبی اسگالش

نمک طبی اسگالش قابل استفاده به همراه دستگاه شستشوی بینی اسگالش بوده و از آن می‌توان در درمان سرماخوردگی، آنفولانزا و سینوزیت استفاده نمود. نمک طبی اسگالش همچنین برای شستشوی بینی بعد از عمل جراحی، محصولی مناسب است. این فرآورده برای شستشوی بینی‌های خشک و حساس نیز مناسب بوده و از آن می‌توان در جهت رفع آلودگی در افراد مبتلا به آلرژی نیز استفاده کرد.

نمک طبی اسگالش بسته 24 عددی برای استفاده مازاد توسط مجموعه شستشوی بینی و سینوس اسگالش تولید و عرضه گردیده است. از این نمک طبی به وسیله ست شستشوی اسگالش یا محصولات مشابه استفاده کرده و مجاری بینی و سینوس‌های خود را شست و شو دهید.

نمک طبی اسگالش

نمک طبی اسگالش

موارد مصرف این نمک طبی در سرما خوردگی، آنفولانزا و برای از بین بردن باکتری‌ها و ویروس‌های خطرناک است و همچنین برای بعد از جراحی های بینی، سینوس و شستشوی مجاری بینی و از بین بردن مواد آلرژی زا و باکتری‌ها در آبریزش بینی، کاهش تورم بخشهای بینی و سینوس نیز کاربرد دارد.

موارد مصرف :

مخصوص شستشوی بینی و رفع گرفتگی بینی، موثر در درمان سرماخوردگی و سینوزیت، مخصوص بینی‌های خشک و حساس، شست و شوی بینی بعد از عمل جراحی بینی، شستشوی آلودگی ناشی از گرد و خاک، مقابله با آلرژی و همچنین تنفسی طبیعی و بهتر، از بین بردن آلرژی به گرده گیاهان.

روش مصرف نمک طبی اسگالش :

برای هر بار استفاده یک بسته نمک مخصوص سینوواش در ۲۵۰ میلی لیتر آب جوشیده سرد شده حل کرده و مصرف نمایید.

شرایط نگهداری نمک طبی اسگالش :

در دمای اتاق (زیر 25 درجه سانتی گراد) نگهداری شود.

برند اسگالش برندی ایرانی است که به تولید محصولاتی از قبیل دستگاه شستشوی سینوس جهت رفع مشکلات سینوسی، گرفتگی بینی و آبریزش بینی و نمک های طبی برای رفغ گرفتگی و مشکلات سینوسی می پردازد. برند اسگالش در شرکت طلیعه نواور گستران پارس محصولات خود را تولید میکند.

ویژگیهای محصول

وزن 75 گرم
نوع محصول

نمک طبی

برند

گروه

سلامت

تعداد

24 عدد

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

ایران