کرم رنگی متعادل کننده چربی پوست سی گل اس پی اف 30 40 میل

Seagull CC Vitamin C Cream SPF 30, 40ml

ویژگی‌های کرم رنگی متعادل کننده چربی پوست اس پی اف ۳۰ سی گل :

 • حاوی فیتواسفنوگوزین، کمپلکس Ac.net، عصاره کاکادو و رز هیپ
 • پاسداری در برابر پرتوهای فرابنفش خورشید
 • پوشاننده ی لک های پوستی و جای جوش
 • کاهش دهنده اندازه منفذ های پوست
 • حاوی لیپوزوم ویتامین سی
 • ترازمند کننده چربی پوست
 • مناسب پوست های چرب
 • دارای اس پی اف ۳۰
 • مات کننده ی پوست
 • مناسب پایه آرایش
 • بدون روغن
تاریخ انقضا: 1404/09/27

قیمت اصلی 129.000 تومان بود.قیمت فعلی 109.650 تومان است.

موجود

موجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم رنگی متعادل کننده چربی پوست سی گل اس پی اف 30

در این محصول از محصولات ب ب کرم و سی سی کرم و  از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

اگر چه پوست چرب می تواند منفذها را ببندد و باعث افزایش جوش صورت شود، ولی پوست چرب فایده های زیادی نیز دارد. روغن به حفظ پوست کمک می کند و کسانیکه پوست چرب دارند دارای پوستی ضخیم تر با چین و چروک کمتری هستند.

مشکل این است که می بایست بین داشتن چربی بیش از حد و حفظ رطوبت طبیعی پوست ترازمندی ایجاد شود. ولی منفذهای باز در پوست چرب یا مختلط به دلیل ساخت بیش از حد غده های فرآوری کننده چربی پوست نمایان می شوند.

کرم رنگی متعادل کننده چربی پوست سی گل اس پی اف ۳۰

کرم رنگی متعادل کننده چربی پوست سی گل اس پی اف ۳۰

تراوش مداوم روغن و بسته شدن منفذها باعث از بین رفتن خاصیت کشسانی منفذها و بزرگ شدن آنها می شود که با گذشت زمان، این منفذها همچنان باز می مانند.

منفذ های باز مهمترین مشکلی که دارند از لحاظ زیبایی‌ است که در شرایط ناجورتر خود را بیشتر نشان می دهند و ممکن است همانند پوست پرتقال به نظر بیایند که پر از حفره های ریز است.

زمانیکه روی چنین پوست هایی کرم زده می شود به آن براقی داده و آنها را بیشتر نمایان ساخته و آن نایکنواختی را بیش از حد نشان می دهد. بنابراین جدا از حفظ سلامت پوست، نیاز به فرآورده است که بدون روغن باشد و به ترازمندی چربی پوست کمک کند و همچنین بتواند این منفذ ها را بپوشاند.

کرم رنگی متعادل کننده چربی پوست اس پی اف ۳۰ سی گل Seagull CC Vitamin C Cream SPF 30, مناسب پوست های چرب است که، با کارکرد چندگانه، بدون چربی و حاوی لیپوزوم ویتامین سی C، عصاره های طبیعی و فیتواسفنوگوزین است.

این فرآورده ضمن ترازمندی تراوش چربی یا سبوم پوست، کاهش اندازه منفذهای باز پوستی و التهاب، به محدود کردن رشد باکتری‌ های زاینده ی جوش کمک می‌ کند. این فرآورده به عنوان پایه آرایش نیز می توان از آن بهره برد.

کرم رنگی متعادل کننده چربی پوست سی گل اس پی اف ۳۰

کرم رنگی متعادل کننده چربی پوست سی گل اس پی اف ۳۰

لیپوزوم ویتامین سی C:

جدا از اینکه آنتی اکسیدان و ضد التهاب و ضد عفونت است و می تواند از پوست در برابر پرتوهای فرابنفش نور خورشید پاسداری کند، توانایی بهبود بافت پوست و نمای منفذ های آن و همچنین افزایش سطح کشسانی و کلاژن سازی را در کارنامه‌اش دارد.

فیتوسفینگوزین:

یک لیپید طبیعی است که در ابزار آرایشی و مراقبت شخصی بکارگرفته می شود. در اصل آن چیزی است که ما آن را «فسفولیپید» یا نوعی لیپید می نامند که جزء مهمی از تمام غشاهای بیولوژیکی است. پیشینه لیپیدها این است که آنها جزء ضروری پوست هستند و نقش کلیدی در استحکام سد پوست دارند. آنها نه تنها به پاسداری از پوست در برابر آسیب های پیرامونی فرد کمک می کنند، بلکه پوست را مرطوب، توپر و سالم نگه می دارند و بهبود دهنده و مات کننده ی پوست هستند. باعث جذب روغن شده و از سرخی و التهاب پوست می کاهد.

کمپلکس Ac.net:

یک ترکیب پیچیده با اثر درمانی برای درمان پوست مستعد جوش است. با محدود کردن فرآوری بیش از حد چربی یا سبوم پوست، کراتوز غیر طبیعی و گسترش باکتری در غده های سباسه بسته شده، التهاب پوست را کاهش می دهد.

آلوی کاکادو:

آلوی کاکادو میوه‌ ای است بومی کشور استرالیا که سرشار از ویتامین سی است و میزان ویتامین سی آن ۵۰ برابر بیشتر از ویتامین سی موجود در پرتقال است. بهره مندی از آن باعث درخشش طبیعی پوست می شود. در برابر رادیکال های آزاد شکل یافته روی پوست کار می کند و از پوست در برابر اثرهای زیان آور ایجاد شده بوسیله ی آنها پاسداری می کند.

میوه گل رز:

پوست را رطوبت رسانی و آبرسانی می‌ کند و در تقویت کلاژن سازی و جوان سازی پوست اثربخش‌ است. لایه برداری آرام و روشن کننده پوست بوده که باعث کاهش التهاب و جوش می شود.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف کرم رنگی متعادل کننده چربی پوست سی گل

حاوی فیتواسفنوگوزین، کمپلکس Ac.net، عصاره کاکادو و رز هیپ

پاسداری در برابر پرتوهای فرابنفش خورشید

پوشاننده ی لک های پوستی و جای جوش

کاهش دهنده اندازه منفذ های پوست

حاوی لیپوزوم ویتامین سی

ترازمند کننده چربی پوست

مناسب پوست های چرب

دارای اس پی اف ۳۰

مات کننده ی پوست

مناسب پایه آرایش

بدون روغن

روش مصرف کرم رنگی متعادل کننده چربی پوست سی گل :

پس از تمیز نمودن پوست، مقدار کافی از کرم را بر روی پوست صورت خود مالیده و با حرکت های دورانی ماساژ دهید تا به طور کامل جذب پوست شود.

هشدار مصرف کرم رنگی متعادل کننده چربی پوست سی گل :

پیش از بهره مندی از لوسیون، روی بخش کوچکی از پوست درونی بازوی خود ماساژ داده تا جذب شود. پس از ۲۴ ساعت، در صورت عدم بروز حساسیت، کرم را طبق نحوه ذکر شده بکار ببرید.

از تماس کرم با چشم، پلک و غشای مخاطی پرهیز شود.

در صورت وجود هرگونه التهاب یا حساسیت، بهره مندی از کرم را قطع کرده و با پزشک با داروساز خود نمایید.

شرایط نگهداری کرم رنگی متعادل کننده چربی پوست سی گل :

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

ترکیبات کرم رنگی متعادل کننده چربی پوست سی گل :

آب یونزدا، تیتانیوم دی اکسید، دایمتیکون، اکسید روی، امولسیفایر، بوتیلن گلایکول دی کاپریلات دی کاپرات، دی ایزوپروپیل آدیپات کاپریک کاپریلیک تری گلیسیرید، اسید آسکوربیک لیپوزومال، فیتواسفنوگوزین، عصاره کاکادو پلام، عصاره هیدروگلایکولی میوه گل رز، ستواستئاریل الکل، ستیل الکل، پلی پورتان ۳۲, بوتیلن گلایکول، روغن بادام اتوکسیله، کاپریلیل گلایکول، گلیسرین، کربومر، ان دی جی آ NDGA، اولینولیک اسید، تری متیل سیلوکسی سیلیکات، رنگ مجاز آرایشی و بهداشتی و نگهدارنده.

شرکت لابراتوار اخوی یک شرکت خانوادگی است که در سال 1369 توسط آقای دکتر نصرالله اخوی تاسیس گردید و تولیدکننده محصولات آرایشی و بهداشتی تحت عنوان سی گل (Seagull) است. مؤسس این شرکت تولیدی به عنوان متخصص بین‌المللی در زمینه آرایشی و دارویی در ایران و همچنین عضو موسسه فرانسوی متخصصین بین‌الملل، همکاری خود را با شرکت‌های بزرگ آرایشی مانند اورآل، ویشی، لانکوم و لابراتوارهای دارویی سرشناس بین‌المللی و داخلی آغاز کرده است.شرکت سی گل (Seagull) کارخانه‌ای در یکی از مناطق صنعتی همجوار تهران، با مساحت 10000 متر مربع دائر شده است. لابراتوار اخوی در سال 1380 موفق به اخذ گواهی استاندارد ISO 9002 از QMI کانادا شد و در سال 1381 موفق به ثبت‌نام در موسسه استاندارد عربستان سعودی شد. اخذ گواهی AFAQ از فرانسه و ISO10002 (رضایت‌مندی مشتریان) از آلمان وISO9001 در کنار اخذ گواهینامه تاسیس و تجهیز آزمایشگاه آکرودیته (آزمایشگاه همکار وزارت بهداشت)، از دیگر دستاوردهای این مجموعه است.

ویژگیهای محصول

وزن 60 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

CC کرم, کنترل کننده چربی

حجم

40 میلی لیتر

نوع محفظه

تیوپ

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

لابراتوار دکتر اخوی

برند