چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

قلم دافع حشرات دیت مدل 40% 8 گرم

RNG Deet Insect Repellent 40% Stick 8gr

ویژگی‌های قلم دافع حشرات دیت:

  • کمک به دفع و دور نمودن حشرات و پیش‌گیری از نیش و گزش آن‌ها
  • کمک به پیش‌گیری از بیماری‌های ناشی از گزش حشرات
  • حاوی دی اتیل تولامید، موثرترین و پرمصرف‌ترین دورکننده‌ی حشرات
  • طول اثر محافظت افراد از گزش حشرات ۸ تا ۱۲ ساعت
  • شستشوی راحت با آب از روی پوست در شرایط آب و هوایی گرم پایدار


۸۰.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۶۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قلم دافع حشرات دیت مدل 40%

در این محصول از دسته محصولات مراقبتی گزیدگی حشرات از دسته محصولات کمک های اولیه از سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به :

قلم دافع حشرات 40% دیت، نوعی استیک پوستی است که حاوی موثرترین و پرمصرف‌ترین ماده‌ی دورکننده‌ی حشرات به نام دی اتیل تولامید می‌باشد که طول اثر محافظتی آن از افراد در خطر گزش حشرات 8 تا 12 ساعت خواهد بود. قلم دافع حشرات ۴۰٪ دیت، دارای فرمولاسیون ویژه‌ی خود است که به راحتی و با آب از روی پوست شسته و پاک می‌شود و همچنین در شرایط آب و هوایی گرم، پایدار است.

قلم دافع حشرات 40% دیت، در کمک به دفع و دور نمودن حشرات، جلوگیری از آزار نیش حشرات (پشه، ساس، کنه، مورچه‌) و برآیند آن در کمک به جلوگیری از بروز بیماری‌های مربوط به حشرات مانند؛ سالک و مالاریا کاربرد دارد و موثر خواهد بود. قلم دافع حشرات ۴۰٪ دیت، قابل استفاده بر روی پوست دست، پا، صورت و بدن می‌باشد.

قلم دافع حشرات دیت

قلم دافع حشرات دیت

شرحی کوتاه درباره‌ی قلم (استیک) دافع حشرات دیت ۴۰٪ ریحان نقش جهان 8 گرمی RNG Deet Insect Repellent 40% Stick 8gr و دیگر فرآورده‌های مشابه:

این فرآورده‌ها شامل قلم ۳۳٪ و ۴۰٪ و اسپری ۱۰٪ و ۵۰٪ دیت (Deet) دارای ماده‌ی موثره‌ی (دی اتیل تولامید) با نام شیمیایی N,N-Diethyl -Meta – Toluamide است که در سال 1954 میلادی کشف شد و از سال 1957 مورد استفاده قرار گرفته است. مشهورترین فرآورده‌های تجاری و موثرترین و پرمصرف‌ترین دورکننده‌های موجود دارای این ماده می‌باشند و طبق بررسی انجام شده در سال 2014 میلادی توسط CDC و EPA فرآورده‌های دارای (دی اتیل تولامید) زیر ۵۰٪ هنوز از بهترین و ایمن‌ترین محصولات دافع حشرات می‌باشد.

خرید محصولات گزبدگی حشرات

فرآورده‌های دورکننده‌ی حشرات در اغلب کشورها به صورت داروهای OTC (بدون نسخه) در دارو‌خانه‌ها ارائه می‌شود‌ این فرآورده‌ها نیز برای اولین بار در کشور پس از حدود 15 سال بررسی و پژوهش توسط شرکت دانش بنیان ریحان نقش جهان از سال 1384 خورشیدی با نام تجاری (Deet) وارد بازار دارویی کشور شده و به عنوان فرآورده‌ی دانش بنیان برای جلوگیری از آزار نیش حشرات مانند؛ پشه، ساس و کنه، دو‌ر کردن مورچه‌ها و هم‌چنین جلوگیری از بروز بیماری‌های مربوط به حشرات مانند سالک و مالاریا استفاده می‌شود.

قلم دافع حشرات دیت

قلم دافع حشرات دیت

با کشیدن مقدار کمی از قلم‌ها بر روی قسمت‌های باز بدن مانند دست، پا و صورت و یا اسپری کردن آن بر روی قسمت‌های باز بدن مانند؛ دست، پا و گردن می‌تواند آزار و اذیت حشرات در اتاق و فضای باز مانند؛ حیاط، ورزشگاه پارک ،جنگل کنار دریا، بنادر و مزار در امان بود.

قلم‌های دافع حشرات دیت از نظر ظاهر به صورت استیک جامد و شفاف با بوی مطبوع و طول اثر دورکننده حدود 6 تا 8 ساعت می‌باشد و در شرایط آب و هوای گرم پایدار است و به سهولت با آب از روی سطح پوست شسته می‌شود‌. در بررسی میزان جذب پوستی قلم دافع حشرات 40% دیت، به دلیل شکل دارویی آن که جامد است، میزان جذب پوستی کم‌تری نسبت فرآورده‌های محلول لوسیون و اسپری دارد و با بررسی که بر روی این فرآورده در قیاس با نوع خارجی (Autan) آن در دانشکده‌ی داروسازی شیراز انجام شده میزان جذب پوستی آن کم‌تر می‌باشد.

قلم دافع حشرات ۴۰٪ دیت را می‌توانید به راحتی از سایت داروخانه‌ آنلاین دکتر دانیالی تهیه و خریداری نمایید. داروخانه‌‌ی دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

 موارد مصرف قلم دافع حشرات دیت مدل 40%:

کمک به دفع و دور نمودن حشرات. جلوگیری از آزار نیش حشرات (پشه، ساس، کنه، مورچه‌). جلوگیری از بروز بیماری‌های مربوط به حشرات مانند؛ سالک و مالاریا. مناسب بر روی پوست دست، پا، صورت و بدن.

قلم دافع حشرات دیت

قلم دافع حشرات دیت

روش مصرف قلم دافع حشرات دیت مدل 40%:

درب قلم را برداشته و با پیچاندن قسمت پایین ظرف آن را به صورت خطی در جاهای باز بدن مانند؛ پیشانی، دست‌ها و پاها بدون ماساژ دادن بکشید. در صورت عدم نیاز به فرآورده، پوست آغشته را با آب بشویید.

شکل اسپری را فقط بر روی پوست دست و بدن استفاده کنید و برای محافظت از صورت به مقدار کم نزدیک گردن اسپری نمایید. قلم ۳۳٪ دیت را می‌توان روی پوست کودکان با سن بیش از شش ماه استفاده نمود و برای کودکان زیر شش ماه می‌توان درب قلم را باز نمود و در بالای تخت خواب قرار داد و شب مقداری از سطح قلم را برداشت و به ملایمت تبخیر شود.

هشدار مصرف قلم دافع حشرات دیت مدل 40%:

از به کار بردن آن بر روی پوست بریده و آسیب‌دیده خودداری کنید.

به میزان کم و بدون ماساژ دادن فقط برای قسمت‌های بدون پوشش به کار ببرید.

در صورت حساسیت به فرآورده، استفاده از آن را متوقف و پوست آغشته را با آب بشویید.

از به کار بردن اسپری بر روی مواد پلاستیکی و سطوح دارای رنگ و براق مانند؛ ساعت خودداری نمایید.

از به کار بردن فرآورده در اطراف چشم، دهان و قسمت‌هایی از دست که در تماس با دهان می‌باشد خودداری کنید.

موارد منع مصرف:

در خانم‌های باردار و شیرده، به دلیل توزیع دارو در جنین و شیر مادر نباید استفاده نمود.

همچنین روی پوست بچه‌های زیر شش (۶) ماه نباید به کار برد.

عوارض جانبی:

بیشترین عارضه‌ی آن در بزرگسالان، تحریک ملایم پوست یا ایجاد کهیر است که گزارشات مربوط به فرآورده‌های حاوی ۵۰٪ و ۷۵٪ و بیشتر مربوط به اشکال لوسیون، اسپری و محلول است. به همین دلیل در برخی از کشورها فرآورده‌های بالاتر از ۵۰٪ استفاده نمی‌شود.

عوارض عصبی گزارش شده در مورد فرآورده، بیشتر در بچه‌ها می‌باشد.

عوارض جانبی فرآورده بر حسب غلظت و مقدار دی اتیل تولامید و همچنین میزان استفاده‌ی آن بر روی پوست سالم و یا خوردن آن می‌تواند از تحریکات مختصر پوستی تا اثرات سمی بروز کند. لذا از مصرف زیاد و خوردن فرآورده باید خودداری نمود.

مصرف در بارداری و شیردهی:

در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی‌شود.

شرایط نگهداری:

فرآورده در جای خشک و خنک، دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

ترکیبات قلم دافع حشرات دیت مدل 40%:

دی اتیل تولاماید، اسید استئاریک، پروپیلن گلیکول، هیدروکسید سدیم؛ روغن کرچک، اسید سیتریک آب یونزدا.

ویژگیهای محصول

وزن 26 گرم
نوع محصول

استیک

گروه

دفع حشرات

نوع محفظه

پلاستیکی

حجم

8 g

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

ریحان نقش جهان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قلم دافع حشرات دیت مدل 40% 8 گرم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *