اسپری‌ دافع حشرات 10% دیت 40 میلی لیتر

RNG Deet Insect Repellent 10% Spray 40ml

ویژگی‌های اسپری‌ دافع حشرات ۱۰٪ دیت:

  • کمک به دفع و دور نمودن حشرات و پیش‌گیری از نیش و گزش آن‌ها
  • حاوی 10 درصد دی اتیل تولامید (DEET)
  • محافظت در برابر پشه، ساس، کنه، کک و …
  • کمک به پیش‌گیری از بیماری‌های ناشی از گزش حشرات
  • محافظت ۸ ساعته
  • بدون بو، بدون ایجاد لک و رنگ و چسبندگی روی پوست

۱۱۵.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

اسپری‌ دافع حشرات 10% دیت

در این محصول از دسته محصولات مراقبتی گزیدگی حشرات از دسته محصولات کمک های اولیه از سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به :

اسپری‌ دافع حشرات ۱۰٪ دیت، نوعی لوسیون پوستی است که حاوی ماده‌ی اثر‌بخش‌ دی اتیل تولامید (DEET) می‌باشد که طول اثر محافظتی آن از افراد در خطر گزش حشرات تا ۸ ساعت خواهد بود. اسپری‌ دافع حشرات ۱۰٪ دیت، فرآورده‌ای از شرکت ریحان نقش جهان است که در کمک به دفع و دور نمودن حشرات، جلوگیری از آزار نیش حشرات (پشه، ساس، کنه، مورچه‌) و برآیند آن در کمک به جلوگیری از بروز بیماری‌های مربوط به حشرات مانند؛ سالک و مالاریا کاربرد دارد. اسپری‌ دافع حشرات ۱۰٪ دیت، قابل استفاده بر روی پوست دست، پا، بدن و همچنین  صورت (به جز چشم‌ها و لب‌ها) می‌باشد.

اسپری‌ دافع حشرات 10% دیت

اسپری‌ دافع حشرات 10% دیت

یکی از مسائل و مشکلاتی که انسان با آن مبارزه می‌کند، نیش و گزش حشرات است که گاهی با وجود، عدم خطرناک بودن بیشتر آن‌ها، ولی می‌توانند باعث‌ آزار و اذیت ما شوند و در مواردی نیز می‌توانند خطرناک بوده و حتی باعث بیماری از افراد شوند. معمولا حشرات در آب و هوای گرمسیری زندگی پرجمعیت‌تر و پرجنب‌وجوش‌تری دارند و انسان‌های ساکن این مناطق شبانه‌روز با آن‌ها روبرو می‌شوند.

خرید محصولات گزبدگی حشرات

دی اتیل تولامید (دیت=DEET) به عنوان موثرترین و پرمصرف‌ترین ماده‌ی دور‌کننده‌ی حشرات مورد تأیید آژانس بین المللی حفاظت محیط زیست است و جهت دفع انواع پشه، پشه خاکی، پشه مالاریا، کک‌ها، کنه‌ها، ساس، انواع خرمگس، مگس‌های قرمز گزنده و مگس‌های جنگلی و جلوگیری از انتقال بیماری توسط آنها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اسپری‌ دافع حشرات ۱۰٪ دیت ریحان نقش جهان 40 میلی لیتر RNG Deet Insect Repellent 10% Spray 40ml؛ حاوی 10 درصد دی اتیل تولامید (DEET) می‌باشد که با نام شیمیایی N,N-Diethyl -Meta – Toluamide شناخته‌شده است و این ماده در سال 1954 میلادی کشف شد و از سال ۱۹۵۷ میلادی مورد استفاده قرار گرفته است.

اسپری‌ دافع حشرات 10% دیت

اسپری‌ دافع حشرات 10% دیت

مشهورترین فرآورده‌های تجاری و موثرترین و پرمصرف‌ترین دورکننده‌های موجود دارای این ماده می‌باشند و طبق بررسی انجام شده در سال 2014 میلادی توسط CDC و EPA فرآورده‌های دارای (دی اتیل تولامید) زیر 50% هنوز از بهترین و ایمن‌ترین محصولات دافع حشرات می‌باشند. اسپری‌ دافع حشرات 10% دیت، در کمک به دفع و دور نمودن حشرات و پیش‌گیری از نیش و گزش آن‌ها مفید و موثر خواهد بود. اسپری‌ دافع حشرات دیت 10%، ماندگاری 8 ساعته دارد که در برابر پشه، ساس، کنه، کک و … به محافظت از انسان کمک می‌نماید.

اسپری‌ دافع حشرات ۱۰٪ دیت، به لطف ماده‌ی موثره و فرمولاسیونی که دارد، به شکل لوسیون می‌باشد که همچنین در کمک به پیش‌گیری از بیماری‌های ناشی از گزش حشرات کارساز خواهد بود و بدون بو، بدون ایجاد لک و رنگ و چسبندگی روی پوست را در برنامه‌ی خود دارد. و قابل استفاده بر روی پوست دست، بدن و همچنین پوست صورت (به جز بخش‌هایی که در ارتباط با دهان، چشم‌ها و لب‌ها) مورد مصرف‌ دارد و نسبت به قلم‌های دیت، پخش بیشتری روی پوست خواهد داشت. و با اسپری کردن آن بر روی قسمت‌های باز بدن می‌تواند آزار و اذیت حشرات در اتاق و فضای باز مانند؛ حیاط، ورزشگاه پارک ،جنگل کنار دریا، بنادر و مزار در امان بود.

اسپری‌ دافع حشرات 10% دیت

اسپری‌ دافع حشرات 10% دیت

اسپری‌ دافع حشرات ۱۰٪ دیت، که به شکل لوسیون است، توسط اداره‌ی بهداشت و درمان نیروهای نظامی ارتش و سپاه برای نیروهای خود در مناطق گرم و مرطوب و همچنین توسط مرکز مبارزه با بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت برای جلوگیری از سالک و مالاریا خریداری می‌شود. اسپری‌ دافع حشرات ۱۰٪ دیت، را می‌توانید به راحتی از سایت داروخانه‌ آنلاین دکتر دانیالی تهیه و خریداری نمایید. داروخانه‌‌ی دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف اسپری‌ دافع حشرات 10% دیت:

کمک به دفع و دور نمودن حشرات. جلوگیری از آزار نیش حشرات (انواع پشه، ساس، کنه، کک و …). جلوگیری از بروز بیماری‌های مربوط به حشرات مانند؛ سالک و مالاریا. مناسب بر روی پوست دست، پا، بدن و صورت (به جز چشم‌ها و لب‌ها).

روش مصرف اسپری‌ دافع حشرات 10% دیت:

اسپری را هر ۶ تا ۸ ساعت یک بار بر روی پوست تمیز و خشک و تنها بر روی پوست دست و بدن استفاده کنید و برای محافظت از صورت، مقدار مناسبی از لوسیون را کف دست اسپری کنید و به آرامی روی صورت (به جز چشم‌ها و لب‌ها) بمالید و یا به مقدار کم نزدیک گردن اسپری نمایید.

هشدار مصرف اسپری‌ دافع حشرات 10% دیت:

از اسپری کردن لوسیون بر روی کل صورت بپرهیزید.

از به کار بردن آن بر روی پوست بریده و آسیب‌دیده خودداری کنید.

به میزان کم و بدون ماساژ دادن فقط برای قسمت‌های بدون پوشش به کار ببرید.

در صورت حساسیت به فرآورده، استفاده از آن را متوقف و پوست آغشته را با آب بشویید.

از به کار بردن اسپری بر روی مواد پلاستیکی و سطوح دارای رنگ و براق مانند؛ ساعت خودداری نمایید.

از به کار بردن فرآورده در اطراف چشم، دهان و قسمت‌هایی از دست که در تماس با دهان می‌باشد خودداری کنید.

موارد منع مصرف:

در خانم‌های باردار و شیرده، به دلیل توزیع دارو در جنین و شیر مادر نباید استفاده نمود. همچنین روی پوست بچه‌های زیر شش (۶) ماه نباید به کار برد.

عوارض جانبی:

بیشترین عارضه‌ی آن در بزرگسالان، تحریک ملایم پوست یا ایجاد کهیر است که گزارشات مربوط به فرآورده‌های حاوی ۵۰٪ و ۷۵٪ و بیشتر مربوط به اشکال لوسیون، اسپری و محلول است. به همین دلیل در برخی از کشورها فرآورده‌های بالاتر از ۵۰٪ استفاده نمی‌شود.

عوارض عصبی گزارش شده در مورد فرآورده، بیشتر در بچه‌ها می‌باشد.

عوارض جانبی فرآورده بر حسب غلظت و مقدار دی اتیل تولامید و همچنین میزان استفاده‌ی آن بر روی پوست سالم و یا خوردن آن می‌تواند از تحریکات مختصر پوستی تا اثرات سمی بروز کند. لذا از مصرف زیاد و خوردن فرآورده باید خودداری نمود.

مصرف در بارداری و شیردهی:

در خانم‌های باردار و شیرده، به دلیل توزیع دارو در جنین و شیر مادر نباید استفاده نمود.

شرایط نگهداری:

فرآورده در دمای زیر ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد و دور از نور نگهداری نمایید.

فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

ترکیبات اسپری‌ دافع حشرات 10% دیت:

آب یونزدا، اتانول پلی اتیلن گلیکول، دی اتیل تولامید، متیل پارابن.

ویژگیهای محصول

وزن 64 گرم
نوع محصول

اسپری

گروه

دفع حشرات

نوع محفظه

بطری اسپری دار

حجم

40 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

ریحان نقش جهان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اسپری‌ دافع حشرات 10% دیت 40 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *