چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کرم خاویار پریزن مغذی پوست صورت 30 میلی لیتر

Parisan Caviar Extract Pure Nourishment For The Face Cream 30ml

ویژگی‌های کرم خاویار پریزن:

  • حاوی عصاره‌ی خاویار دریای کاسپی (خزر)
  • آبرسان و مرطوب کننده‌ی پوست صورت
  • مبارزه‌ با پرتوهای فرابنفش UV خورشید
  • پیشگیری از تجزیه‌ی الاستین
  • محرک تولید کلاژن و جوانسازی پوست
  • دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی
  • ضد پیری و کاهش التهاب و غیر تحریک کننده‌
  • کمک به بهبود ساختار و بافت پوست
  • افزایش‌ شفافیت و درخشندگی پوست


147.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم خاویار پریزن مغذی پوست صورت

در این محصول از دسته بندی محصولات مرطوب کننده از محصولات مراقبت پوست صورت از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

کرم مغذی پوست صورت خاویار پریزن، دربردارنده ی عصاره‌ی خاویار است که حاوی موادی همچون؛ فسفولیپید، اسیدهای چرب امگا۳، ویتامین آ A، ویتامین دی D، ویتامین ب B، فسفو پروتئین، انواع اسیدهای آمینه، فسفر، کلسیم، مس، منیزیم، منگنز و آهن می‌باشد. و در کمک به تقویت و بازسازی پوست صورت کاربرد دارد و در کاهش چین و چروک و لکه‌های تیره‌ی پوست موثر می‌باشد. پوست صورت انسان به دلیل اینکه در برابر بعضی از عوامل پیرامونی قرار می‌گیرد، دچار مشکلاتی می‌شود که گاهی این آسیب‌ها را بسادگی نمی‌توان کاهش داد یا درمان نمود و باعث نگرانی برای افراد می‌شود. عواملی که در آسیب‌های پوستی بویژه پوست صورت می‌شوند، شامل:

_ نور و پرتوهای فرابنفش UV خورشید.

_ افزایش سن.

_ آلودگی‌ها و آلاینده‌های موجود در هوا و پیرامون فرد.

_ کمبود ویتامین ها و مواد معدنی.

_ شستن بیش از حد پوست.

_ بکاربردن فرآورده‌های ناسازگار و نامناسب با پوست.

_ کم‌خوابی یا ناهماهنگی‌ها در خواب.

_ استرس و تنش‌های عصبی و روانی.

_ وجود بیماری.

_ پوست خیلی چرب یا خیلی خشک و جوش‌دار.

و برخی از موارد دیگر …، همه در ایجاد چین و چروک و کدری پوست موثر هستند که از زیبایی صورت نیز می‌کاهد و به همین دلیل فرد را وادار می‌نماید تا راه چاره‌ای را برگزیند. ولی هرگز نباید ناامید بود زیرا دانش نوین امروز در زمینه‌ی مراقبت از پوست بسیار پیشرفت کرده است و می‌تواند تا اندازه‌ی مناسبی نیازهای فردی و مراقبتی را فراهم سازد.

کرم خاویار پریزن

کرم خاویار پریزن

کرم مغذی پوست صورت خاویار پریزن 30 میلی لیتر Parisan Caviar Extract Pure Nourishment For The Face Cream 30ml، حاوی عصاره‌ی خاویار دریای کاسپی (خزر) است که خود دربردارنده ی مواد موثری است که در آبرسانی و تقویت پوست اثرگذار است و در مبارزه‌ با پرتوهای فرابنفش UV خورشید، پیشگیری از تجزیه‌ی الاستین و محرک تولید کلاژن و جوانسازی پوست موثر خواهد بود. کرم خاویار پریزن به لطف ترکیبات و بویژه عصاره‌ی خاویار، دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی است که در کاهش اثرات پیری پوست و کاهش التهاب اثربخش است و غیر تحریک کننده‌ می‌باشد. و همچنین در کمک به بهبود ساختار و بافت پوست و افزایش‌ شفافیت و درخشندگی پوست کارایی دارد.

مراقبت از پوست با عصاره‌ی خاویار:

خاویار پوست را آبرسانی و نرم می‌کند:

خاویار همان تخم ماهی بارور نشده است که وقتی در زمینه‌ی مراقبت از پوست استفاده می‌شود، یک ماده‌ی نرم‌کننده‌ی فعال است که در درجه‌ی اول با افزایش آب‌رسانی‌ و رطوبت دهی، و پر کردن خطوط ریز به پوست کمک می‌کند، و این در حالی است که به لطف خواص آنتی‌اکسیدانی، به ویژه ویتامین ای E و سلنیوم، التهاب را کاهش می‌دهد و از آسیب اکسیداتیو محافظت می‌کند.

خاویار بافت کلی پوست را بهبود می‌بخشد:

به لطف دارا بودن از اسید چرب امگا۳، اسیدهای آمینه، ویتامین‌ها و آنتی‌اکسیدان‌ها، خاویار برای رفع تمام زوایای بافت پوست کارایی دارد. امگا۳ به تقویت سد محافظتی پوست کمک می‌کند، رطوبت و مواد مفید قبضه می‌کند و در عین حال محرک‌ها را مسدود می‌کند.

خاویار و محافظت در برابر پرتوهای فرابنفش:

آنتی‌اکسیدان‌های موجود در خاویار، به محافظت از پوست در برابر پرتوی UV کمک می‌کنند. به این ترتیب، به عنوان یک لایه‌ی محافظتی در برابر نور خورشید در نظر گرفته می‌شود.

خاویار از تجزیه الاستین جلوگیری می کند:

یکی دیگر از مزایای استفاده از آنتی‌اکسیدان‌ها این است که به جلوگیری از تجزیه‌ی الاستین کمک می‌کند و این به معنای جوان تر شدن پوست در دراز مدت است.

خاویار و افزایش تولید کلاژن:

یکی دیگر از دلایلی که خاویار به عنوان یک ماده‌ی ضد پیری عالی در نظر گرفته می‌شود این است که در تولید کلاژن و سرامید در سلول‌های پوست بسیار اثربخش است.‌ که به سفت شدن و لیفت شدن پوست و در عین حال آبرسانی عمیق آن کمک می‌کند.

کرم خاویار پریزن

کرم خاویار پریزن

خاویار و کاهش التهاب:

بر پایه‌ی یک پژوهش که در سال ۲۰۱۸ میلادی صورت گرفت و منتشر شد، سرامیدها نقش عمده‌ای در کاهش اگزما و درماتیت آتوپیک دارند. به ویژه در کاهش قرمزی، به یک راه مثبت برای افرادی که پوست حساس و مستعدی، دارند تبدیل می‌کند.

خاویار و اثر غیر تحریک کننده:

در اکثر موارد، فرآورده‌های مراقبتی پوست حاوی خاویار غیر تحریک کننده هستند و برای استفاده با انواع پوست بی‌خطر می‌باشند. با این حال، اگر به ماهی یا صدف آلرژی دارید، نباید از آن استفاده کنید زیرا احتمال دارد که باعث حساسیت پوستی شود. (پیش از استفاده از محصول آزمایش پوستی انجام دهید.)

خاویار دارای محتوای بالایی از روغن و پروتئین است و برای مقابله با مشکلاتی مانند؛ کم‌آبی، خطوط ریز و چین و چروک و از دست دادن خاصیت کشسانی پوست مناسب است. (مجله سلامتی: فواید خاویار)

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف کرم خاویار پریزن:

کمک به تقویت و بازسازی پوست صورت. کمک به کاهش چین و چروک های پوست.

روش مصرف کرم خاویار پریزن:

مقدار کافی از فرآورده را ردی پوست تمیز به آرامی بمالید تا جذب شود.

هشدار مصرف کرم خاویار پریزن:

چنانچه به غذاهای دریایی حساسیت‌ دارید، پیش از مصرف این فرآورده (به دلیل وجود خاویار) با پزشک یا دکتر داروساز مشورت کنید.

شرایط نگهداری کرم خاویار پریزن:

این فرآورده را در جای خشک و خنک، و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

این فراورده را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.

ترکیبات کرم خاویار پریزن:

استئارات۲، استئارات۲۱، کاپریلیک کاپریک تری گلیسیرید، کوکو کاپریلیت کاپریت، ایزونونیل ایزونونانوات، استئارات۱۰۰، اسیداستئاریک، گلیسریل‌ استئارات سیترات، دایمتیکون، بیزابولول، صمغ زانتان، پلی أکریل آمید، سوکروز، لاورت۷، مانان، ایزوپارافین، گلیسرین، استرهای متیل، اتیل، پروپیل، بوتیل پارابن، فنوکسی اتانول، ویتامین ای E، پروتئین هیدرولیز شده‌ی سویا، دی اکسید تیتانیوم، اسانس، کرم خاویار، میکا، اکسید آهن، آب مقطر.

مواد اثربخش‌ عصاره‌ی خاویار:

فسفولیپید، اسیدهای چرب امگا۳، ویتامین آ A، ویتامین دی D، ویتامین ب B، فسفو پروتئین، انواع اسیدهای آمینه، فسفر، کلسیم، مس، منیزیم، منگنز، آهن.

داروسازی مینا با سابقه‌ای بیش از نیم قرن دارای تجربیات ارزشمند علمی در زمینه محصولات دارویی بهداشتی و آرایشی است. دکتر پاکروان موسس این شرکت از اعضای برجسته هیئت علمی دانشگاه تهران و دانش آموخته این دانشگاه بودند. این شرکت با بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای علم داروسازی در دنیا با همکاری کادری مجرب و ورزیده توانسته است محصولات خود را با تنوع بسیار و بهترین کیفیت به بازار عرضه نماید. پریزن (Parisan) از محصولات محبوب این شرکت دارویی بهداشتی است.

ویژگیهای محصول

وزن

88 گرم

نوع محصول

کرم

گروه

مرطوب کننده و آب رسان

حجم

30 میلی لیتر

نوع محفظه

بطری پمپ دار

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

مینا

برند

پریزن

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم خاویار پریزن مغذی پوست صورت 30 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *