چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

پودر مگابیسیک اکوفارم 300 گرم

Okopharm Mega basic powder 300 g

ویژگی‌های پودر مگابیسیک اکوفارم:

  • مکمل ورزشی
  • افزایش قوای جنسی مردان
  • تأمین کربوهیدرات‌های بدن
  • حاوی ۲۴ نوع ویتامین، ریزمغذی و مواد معدنی
  • انرژی دهنده برای کودکان بالای ۱۲ سال


393.000 تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید 600.000 تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

پودر مگابیسیک اکوفارم

در این محصول از دسته بندی تغذیه سالمندان و بیماران از محصولات مکمل تخصصی سایت دکتر دانیالی می پردازیم به:

پودر مگابیسیک اکوفارم، یک مکمل رژیمی غذایی و ساخته شده با پریمیکس شرکت اکوفارم اتریش است، مگابیسیک پودر مکمل مولتی ویتامین، مولتی مینرال که ساخت کشور اتریش است. این پودر در یک قوطی ۳۰۰ گرمی بسته‌بندی شده و تنها پودر ایزوتون بازار می‌باشد.‌

مگابیسیک دربردارنده ی ۲۴ نوع ویتامین و املاح و ریزمغذی های مورد نیاز بدن است و هر آنچه که برای بدن لازم است را در این مکمل بکار برده‌اند، مانند؛ پتاسیم، کلراید، سدیم، کروم، مس، مولیبدون، سلنیوم، ویتامین ب۱۲ B12 خوراکی، اسید فولیک، آهن و… بزرگترین برتری که مگابیسیک نسبت به دیگر مکمل‌ها و مولتی ویتامین‌های مشابه خود، این است که وقتی در آب با دوز محاسبه شده یعنی ۱ پیمانه ۲۰ گرمی در یک لیوان آب حل شود، یک محلول ایزوتون بوجود می‌آید.

ایزوتون یعنی هم غلظت بودن با خون و محلول مذکور با این ویژگی خاص باعث می‌شود که خیلی سریع آب و مواد معدنی، قند و ویتامین‌های موجود در مگابیسیک به صورت کامل جذب خون شود. که سرعت بالای جذب و کامل بودن جذب مواد مگابیسیک مربوط به ایزوتون بودن آن است.

پودر مگابیسیک اکوفارم

پودر مگابیسیک اکوفارم

پودر مگابیسیک اکوفارم 300 گرمی Mega Basic Okopharm Powder 300gr در ورزشکاران:

مگابیسیک در هنگام ورزش و یا فعالیت شدید بدنی از افت فشارخون و افت قندخون جلوگیری می‌کند، بنابراین در هنگام ورزش بدلیل اینکه جریان خون عضله بیشتر می‌شود، و افت فشار خون و جریان خون عضله را با مصرف‌ مگابیسیک نداریم، در نتیجه‌ اکسیژن کافی و قند کافی به عضله می‌رسد و املاح و ریزمغذی های مورد نیاز سوخت و ساز در دسترس سلول‌ها قرار می‌گیرد، پس تنفس هوازی سلول‌ها کامل انجام شده و وارد فاز تنفسی بی‌هوازی و تولید اسید لاکتیک نمی‌شود.

در نتیجه چون اسید لاکتیک در عضلات تولید نمی‌شود، عضلات دیرتر خسته شده و احساس سنگینی و درد و گرفتگی در عضلات دیرتر بوجود آمده و یا نخواهیم داشت. همچنین اسید لاکتیک تولید شده قبلی به جهت جریان خون زیاد عضله جذب شده و خنثی می‌شود. بنابراین پس از ورزش سنگین و طولانی‌مدت، در عضلات درد و اسپاسم وجود نخواهد داشت.

مگابیسیک با همین مکانیزم قدرت، عضلات را ۱۴٪ و استقامت عضلات را به خاطر جلوگیری از تولید اسید لاکتیک و خستگی زودرس بطور چشمگیری زیاد می‌کند. بنابراین برای ورزش‌های هوازی و استقامتی مانند؛ دومیدانی، فوتبال، والیبال، بسکتبال، هندبال، شنا، دوچرخه‌سواری، تنیس، کشتی، رزمی و همه‌ی ورزش‌های پرجنب‌وجوش و هوازی مناسب است.

پودر مگابیسیک اکوفارم

پودر مگابیسیک اکوفارم

پودر مگابیسیک اکوفارم در غیر ورزشکاران:

مگابیسیک در افراد غیر ورزشکار نیز بسیار مفید است، زیرا باعث تنظیم سوخت‌وساز شده و کاملترین مولتی ویتامین و مولتی مینرال بازار است. در دوران بهبود بیماری بدلیل تنظیم سوخت‌وساز و تقویت بیمار و افزایش قدرت عضلات و افزایش خون‌رسانی به بافت‌ها باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شده و فرد را به سرعت به حالت طبیعی خود برمی‌گرداند. در سالمندان باعث افزایش ۱۴٪ قدرت عضلات و تقویت سالمند و حتا کاهش کلسترول خون و تنظیم سوخت‌وساز بدن می‌شود.

در ترک اعتیاد چون قندی دارد که سریع جذب می‌شود و دارای ویتامین ای E و کلسیم و فسفر نیز است باعث کاهش ضعف عضلات و افزایش قدرت آن شده و بویژه در دوران شروع ترک، ضعف و گرفتگی شبانه را بطور چشمگیری کاهش می‌دهد و اشتهای بیمار را نیز زیاد می‌کند. در دوران پس از ترک نیز، چون بیمار از شدت بی‌حالی و ضعف عضلات قادر به کار کردن نیست به کمک پودر مگابیسیک امکان کارکردن و انجام فعالیت‌های روزمره برای بیمار بوجود خواهد آمد.

لازم به ذکر است که دوز مصرفی مگابیسیک در افرادی که در دوران ترک اعتیاد خود هستند، بالاتر از افراد عادی بوده و ۶ تا ۸ بار در روز می‌توانند از مگابیسیک بهره ببرند. که این دوز بستگی به شدت علائم حین ترک دارد.‌

پودر مگابیسیک اکوفارم

پودر مگابیسیک اکوفارم

پودر مگابیسیک اکوفارم در بچه‌ها و نوجوانان:

باعث تقویت بدنی و افزایش اشتها و افزایش قدرت سیستم ایمنی می‌شود که دو مصرف آن نصف بزرگسالان است و می‌تواند ۲ تا ۳ بار در روز مصرف‌ کنند.‌ و چنانچه بچه‌ها طعم مگابیسیک حل‌شده در آب را دوست نداشتند، به صورت پودر برایشان جذاب‌تر است. (کف دست ریخته و با انگشت می‌خورند.) مگابیسیک باعث کاهش استرس و تنش می‌گردد، بنابراین در درمان افسردگی‌ و دیگر بیماری‌های روحی اثر بسزایی خواهد گذاشت.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف پودر مگابیسیک اکوفارم:

در مواردی که به دلیل فعالیت بدنی و یا ورزش‌های پر جنب و جوش که نیاز به صرف انرژی زیاد دارد و باعث افزایش عرق کردن می‌شود، جهت تامین ویتامین‌های ضروری و مواد معدنی دفع شده، در مواردی که به هر دلیل نیاز به مصرف کربوهیدرات‌ها، ویتامین‌ها، ریزمغذی ها و مواد کانی به صورت معمولی و یا با تجویز پزشک به شکل اوردوز و Rehabilitation  و یا ریکاوری دو دوره بهبود بیماران است، با توجه به موردهایی که در بخش منع مصرف‌ ذکر شده است، استفاده از مکمل مگابیسیک توصیه می‌شود.

روش مصرف پودر مگابیسیک اکوفارم:

یک پیمانه ی ۲۰ گرمی از پودر مگابیسیک را در ۲۵۰ میلی‌لیتر آب سر بریزید و پس از حل شدن کامل، میل نمایید.

از این پودر می‌توان، متناسب با نیاز بدن و جبران کمبود ویتامین ها و مواد معدنی و با نظر پزشک یا کارشناس تغذیه، می‌توان تا ۴ بار (۸۰ گرم) در روز استفاده کرد.

هشدار مصرف پودر مگابیسیک اکوفارم:

این فرآورده صرفاً مکمل است و جهت تشخیص، درمان یا پیشگیری از بیماری نمی‌باشد.

موارد منع مصرف پودر مگابیسیک اکوفارم:

مصرف‌ این پودر رژیمی در افراد دچار به انواع دیابت، آنهایی که تحت درمان دیالیز هستند و بیماران قلبی که قرص دیگوگسین مصرف می‌کنند، منع شده است.

شرایط نگهداری پودر مگابیسیک اکوفارم:

پس از هر بار مصرف، درب قوطی را ببندید.

این فرآورده را در قوطی اصلی نگهداری نمایید.

این فرآورده را در جای خشک و خنک در درجه‌ی دمای کمتر از ۳۰ درجه‌ی سانتی گراد، و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

این فراورده را دور از دسترس کودکان نگهداری نمایید.

ترکیبات پودر مگابیسیک اکوفارم:

میزان مصرف روزانه:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
کلسیم گلیسروفسفات۴/۹۱۲ گرم_
کلرید سدیم۴/۲۰۰ گرم_
گلیسروفسفات منیزیم۲/۵۶۸ گرم_
هیدروژن کربنات پتاسیم۱/۵۳۶ گرم_
هیدروژن کربنات سدیم۱/۴۲۰ گرم_
بتاکاروتن۰/۸۰۰ گرم_
ویتامین ث (آسکوربیک سدیم)۰/۲۲۶ گرم_
گلوکونات آهن۰/۱۹۰ گرم_
گلوکونات روی۰/۱۵۸ گرم_
اسید فولیک۰/۰۶۰ گرم_
گلوکونات منگنز۰/۰۵۸ گرم_
توکوفرول استات۰/۰۵۳ گرم_
مولیبدات سدیم۰/۰۳۲ گرم_
آمید نیکوتینیک اسید۰/۰۲۴ گرم_
کروم lll کلرید۰/۰۲۴ گرم_
بیوتین۰/۰۲۰ گرم_
گلوکونات مس۰/۰۱۹ گرم_
پانتوتنات کلسیم۰/۰۱۳ گرم_
سلنیت سدیم۰/۰۱۲ گرم_
ویتامین ب۱۰/۰۰۶ گرم_
هیدروکلرید تیامین۰/۰۰۶ گرم_
ویتامین ب۶ (پیریدوکسین)۰/۰۰۶ گرم_
ویتامین ب۲۰/۰۰۴ گرم_
مالتودکسترین۶۵/۷۳۴ گرم_
پودر کنسانتره پرتقال۵/۶۰۰ گرم_
طعم دهنده‌ی لیمو۱/۶۰۰ گرم_
زانتان۰/۳۲۰ گرم_
اسید سیتریک۱۰/۴۰۰ گرم_
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

محصولات اکوفارم (Okopharm) همیشه بر اساس آخرین یافته‌های پزشکی تغذیه‌ای در اتریش تولید، بهینه سازی و تولید شده است. این شرکت هنگام انتخاب تامین کنندگان مواد اولیه خود، استانداردهای بالایی برای کیفیت محصولات را دنبال می‌کند تا فقط از مواد با کیفیت بالا برای محصولاتش استفاده کند. شرکت پیشگامان صدیق نماینده انحصاری شرکت اکوفارم اتریش در ایران است.

ویژگیهای محصول

وزن

374 گرم

نوع محصول

پودر

گروه

مکمل غذایی

رده سنی

بالای ۱۲ سال

نوع محفظه

قوطی پلاستیکی

وزن

300 گرم

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

اکوفارم

تحت لیسانس

اتریش

برند

اکوفارم

1 دیدگاه برای پودر مگابیسیک اکوفارم 300 گرم

  1. ناصر لافتی

    برای پدرم گرفتم مکمل غذایی خوبیه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *