چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

اپتی فست دسر شکلاتی نستله 8 عدد ساشه 53 گرمی

Nestle OPTIFAST Chocolate Dessert 8 Sachets 53 Gr

ویژگی های اپتی فست دسر شکلاتی :

  • برای مدیریت رژیم غذایی در کاهش وزن
  • شیرین شده با شیرین کننده های مصنوعی
  • آماده شدن سریع
  • حفظ توده عضلانی بدون چربی
  • برنامه ای کامل از نظر تغذیه
  • سرشار از پروتئین و منبع فیبر
  • بدون گلوتن


۹۲۸.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

برند نستله شناسه محصول: 110879 دسته: , , برچسب: ,
با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

اپتی فست دسر شکلاتی نستله

در این محصول از دسته بندی محصولات کاهش وزن از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

گاهی برای کاهش لاغری در شرایطی مانند بیماری های خاص که بیشتر ناشی از چاقی است، قرار میگیریم که باید زیر نظر پزشک یا متخصص تغذیه، برنامه کاهش وزن خود را پیش بگیریم تا همچنین بدن ما بتواند ماده های نیروزای کم کالری دریافت کند. سلیاک یک بیماری گوارشی خودایمنی بوده که در اثر حساسیت به پروتئینی به نام گلوتن (پروتئینی که در گندم، جو و چاودار وجود دارد) ایجاد میشود.

وقتی فرد سلیاکی، گلوتن دریافت می کند، سیستم ایمنی او شروع بکار کرده و به سلول های روده حمله کرده و باعث آسیب زدن به سطح جذبی روده میشود که برآیند آن بدن در جذب ماده های نیروزایی مانند چربی، پروتئین، کربوهیدرات، ویتامین ها و مواد معدنی ناتوان خواهد بود.

دسر شکلاتی اُپتیفَست که عاری از گلوتن است، نه تنها خطری برای بیماران سلیاکی ندارد بلکه بدن این عزیزان میتواند مواد نیروزای کافی را دریافت کند. در برخی زمانها که فردی در بستر بیماری است و یا نیز پیش و پس از جراحی، زیر نظر کارشناس تغذیه میتوان از این فرآورده بهره برد.

اپتی فست دسر شکلاتی

اپتی فست دسر شکلاتی

هضم پروتئین از کربوهیدرات ها به انرژی بیشتری نیاز دارد و شاید به همین دلیل باشد که برنامه های غذایی سرشار از پروتئین برای کاهش وزن سفارش میشوند. شیرین کننده های مصنوعی آسپارتام و آسه سولفام پتاسیم که شیرینی آنها ۲۰۰ برابر قند و شکر است، هیچ ارزش غذایی نداشته و عاری از کالری هستند و مقدار کم آنها در فرآورده های رژیمی خطری نداشته و همراه با ادرار دفع میشوند که میتواند برای بیماران دچار قندخون سودمند باشد.

در این فرآورده از روغن اِم سی تی (MCT) بهره برده شده و از ویژگی هایی مانند، برطرف کردن یبوست، کمک به فرآوری کتون در بدن، ماهیچه سازی و پیشگیری از آب رفتن ماهیچه ها برخوردار است. کمک به فرآوری کتون که به دنبال آن به چربی های شکمی دستور میدهد تا به سوخت بدل شود که برآیند آن چربی سوزی و لاغری سرعت بیشتری پیدا خواهد کرد.

یک ساشه یا بسته ۵۳ گرمی اُپتیفَست برابر با یک وعده غذایی است که بسیار سریع آماده شده و خوشمزه است و فرآورده ای از شرکت (Health Science Nestlé) آلمان است. دسر شکلاتی اُپتیفَست که تنها ۲۰۱ کالری دارد و به کاهش لاغری کمک میکند، سرشار از ویتامینها، کربوهیدراتها و پروتئین هاست.

امیدواریم این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

اپتی فست دسر شکلاتی

اپتی فست دسر شکلاتی

موارد مصرف اپتی فست دسر شکلاتی :

دسر پودری شکلاتی ۸ ساشه ای/بسته ای اُپتیفَست (Health Science Nestlé) برای رژیم بسیار کم کالری، وزن کلی بسته ۴۲۴ گرم.

روش مصرف اپتی فست دسر شکلاتی :

یک ساشه اُپتیفَست VLCD را به ۲۰۰ میلیلیتر آب سرد اضافه کرده، با چنگال یا همزن دستی به شدت به هم بزنید و یا در شیکر ریخته و هم بزنید. بگذارید به مدت ۵ دقیقه ترجیحا در یخچال بماند. در ظرف را بسته (در دمای کمتر از ۴ درجه سانتیگراد) نگهداری کنید. ظرف مدت ۲۴ ساعت مصرف کنید.

هشدار مصرف اپتی فست دسر شکلاتی :

برای فاز فشرده رژیم، تمام وعده های غذایی را با سه فرآورده اُپتیفَست در روز جایگزین کنید. همچنین حداقل دو لیتر مایعات بدون کالری و حداقل دو فنجان سبزیجات کم نشاسته و یک قاشق چایخوری روغن در روز مصرف کنید. یک وعده دسر اُپتیفَست میتواند با یک وعده از هر یک از فرآورده های اُپتیفَست (سوپ یا شیک) جایگزین شود. این فرآورده جهت مصرف افرادی با شاخص توده بدنی (MBI), بیشتر از ۳۰ با شاخص توده بدنی بیشتر از ۳۷ بعنوان مشکلات پزشکی ناشی از چاقی کاربرد دارد. جهت افراد بالای ۱۸ سال و نامناسب خانم های باردار یا شیرده، کودکان و بزرگسالان بیشتر از ۶۵ سال. نامناسب بعنوان تنها منبع غذایی.

اپتی فست دسر شکلاتی

اپتی فست دسر شکلاتی

موارد منع مصرف اپتی فست دسر شکلاتی :

حاوی شیر، ماهی و سویا است. حاوی فنیل (برای افراد مبتلا به فنیل کتونوری استفاده نمیشود).

شرایط نگهداری اپتی فست دسر شکلاتی نستله :

جعبه را در محل خشک و خنک نگهداری کنید. فرآورده های آماده شده باید بصورت دربسته نگهداری شده و ظرف مدت ۶ ساعت در دمای اتاق، یا ۲۴ ساعت در یخچال مصرف شوند.

ترکیبات :

پروتئین شیر ایزوله پروتئین شیر (٪۱۷)، کازئینات کلسیم (٪۹/۵)، کازئینات سدیم (٪۵/۵)، پودر شیر بدون چربی، روغن گیاهی (کلزا، آفتابگردان)، مواد معدنی (سیترات پتاسیم، فسفات سدیم، کربنات کلسیم، منیزیم، کربنات کلسیم، منیزیم) کلرید پتاسیم، پیروفسفات آهن، سولفات روی، گلوکونات مس، سولفات منگنز، فلوراید سدیم، یدید پتاسیم، سلنیت سدیم، مولیبدات سدیم، کلرید کروم)، مالتودکسترین (ذرت)، پودر کاکائو، صمغ گیاهی (E414)، نشاسته (سیب زمینی)، فروکتولیگوساکارید،

اینولین، شربت گلوکز (ذرت)، روغن اِم سی تی، شکر، روغن ماهی، طعم شکلات طبیعی و یکسان، روغن ماهی ۰/۲۳ گرم در هر سرو, طعم شکلات طبیعی، شیرین کننده ها (آسپارتام ۰/۱ گرم در هر وعده، آسه سولفام پتاسیم ۰/۱ گرم در هر وعده)، امولسیفایرهای گیاهی (E472c، لسیتین سویا، E471)، آنتی اکسیدان ها (E301، E304، E306)، ویتامین ها (ای، نیاسین، ث/سی، اسید پانتوتنیک، ث، ب۶، ب۱، آ، ب۲، اسید فولیک، کا، بیوتین، دی، ب۱۲).

اپتی فست دسر شکلاتی

اپتی فست دسر شکلاتی

جدول ترکیبات (به ازای يک ساشه 53 گرم) :

عنوانمقدارنیاز روزانه
Energy
201 Cal
*
Protein
20 g
*
Total Fat :
4.5 g
*
Alpha Linoleic Acid
196 mg
*
Carbohydrate :
18.2 g
*
Sugars
8.5 g
*
Lactose
0.8 g
*
Dietary Fibre
3.6 g
*
Sodium
545 mg
*
Vitamin A
345 µg
*
(Thiamin (B1
0.58 mg
*
(Riboflavin (B2
0.64 mg
*
Niacin
9 mg
*
Pantothenic Acid
2.7 mg
*
Vitamin B6
1 mg
*
Biotin
10.6 µg
*
Folic Acid
110 µg
*
Vitamin B12
1.1 µg
*
Vitamin C
40 mg
*
Vitamin D
3.7 µg
*
Vitamin E
7.4 mg
*
Vitamin K
31.8 µg
*
Calcium
590 mg
*
Chromium
27 µg
*
Copper
1.2 mg
*
Fluoride
340 µg
*
Iodine
93 µg
*
Iron
8.7 mg
*
Magnesium
160 mg
*
Manganese
1 mg
*
Molybdenum
27 µg
*
Phosphorus
580 mg
*
Selenium
40 µg
*
Zinc
4.7 mg
*
Potassium
955 mg
*
Chloride
280 mg
*

 

* درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است.

نستله (Nestle) بعنوان بزرگترین تولید‌کننده مواد غذایی و آشامیدنی جهان شناخته می‌شود. این شرکت در سال ۱۸۶۶ توسط هنری نستله تاسیس شد و در حال حاضر دارای ۴۴۷ کارخانه در ۱۹۴ کشور جهان است و شمار کارکنان آن بالغ بر ۳۳۳ هزار نفر است. از برندها و نام‌های تجاری این شرکت می‌توان به: نسکوئیک، نسکافه، کیت کت، اسمارتیز و مگی اشاره نمود.

ویژگیهای محصول

وزن 450 گرم
نوع محصول

پودر

برند

گروه

کاهش وزن

نوع محفظه

جعبه مقوایی

جنسیت مصرف

عمومی

تعداد

8 عدد

طعم

شکلاتی

کشور سازنده

آلمان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اپتی فست دسر شکلاتی نستله 8 عدد ساشه 53 گرمی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *