ساشه پودر پره فور کات کارن 20 عدد

PNC Karen Pre 4 Cut 20 Sachets

ویژگی های ساشه پودر پره فور کارت کارن:

  • افزایش چربی‌سوزی
  • افزایش حجم و قدرت عضلانی
  • مخلوطی از پمپ عضله، مجموعه‌ای از چربی‌سوزها و افزایش دهنده‌ی جریان خون
  • کاهش خستگی حین تمرین و پس از آن
  • دارای طعم‌های میوه‌ای
  • بدون گلوتن


۶۴۱.۰۰۰ تومان۶۴۴.۰۰۰ تومان

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

ساشه پودر پره فور کات کارن

در این محصول از دسته بندی محصولات کاهش وزن و کاهش جذب از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

ساشه پره فورکات پی ان سی کارن، دارای ترکیباتی ویژه و هدفمند می‌باشد که در کمک به کاهش چربی بدن، کمک به افزایش حجم و قدرت عضلانی و کمک به کاهش خستگی بدن در طول ورزش و پس از آن کاربرد دارد.

اغلب گفته می‌شود که عضله‌سازی و از دست دادن چربی دو هدف متقابل با یکدیگر هستند. برای از دست دادن چربی بدن باید غذای کمتری دریافت نماید و برای افزایش حجم و اندازه‌ی عضلات باید غذای بیشتری را مصرف کرد، بنابراین به نظر می‌آید که برای رسیدن به این دو هدف، کار کمی پیچیده و زمان‌بری خواهد بود. در دنیای بدنسازی و ورزش‌هایی که پایه‌ی اصلی آن‌ها بر اساس‌ تمرینات بدن‌سازی می‌باشد، داشتن یک اندام و هیکل عضلانی بدون چربی اضافی، می‌تواند ایده‌آل و یکی از اهداف ورزشکاران باشد.

ساشه پودر پره فور کارت کارن

ساشه پودر پره فور کارت کارن

باید گفت که با بهره بردن از برنامه‌ی تمرینی و ورزشی در کنار داشتن یک برنامه و رژیم غذایی سالم، مصرف مکمل‌ها، زیر نظر کارشناسان امر‌ در این زمینه می‌تواند کمک‌کننده باشد تا هم‌زمان در از دست دادن چربی‌های اضافی بدن، همچنین بتوان عضله‌سازی را انجام داد.

ساشه پره فورکات پی ان سی کارن 20 عددی PNC Karen Pre 4 Cut 20 Sachets، مخلوطی از پمپ عضله و چربی‌سوزی و مجموعه‌ی افزایش دهنده‌ی جریان خون از جمله؛ ال کارنیتین تارتارات، آرژنین آلفا کتوگلوتارات، تورین، بتائین، بتا آلانین، عصاره‌ی چای سبز، سیترولین مالات، کافئین و اسید آسکوربیک (ویتامین سی) می‌باشد که در کمک به افزایش چربی‌سوزی و افزایش حجم و قدرت عضلانی موثر و مفید خواهد بود و همچنین در کاهش خستگی حین تمرین و پس از آن یاری‌رسان است.

اثربخشی ترکیبات موجود در ساشه پره فورکات پی ان سی کارن:

ال کارنیتین تارتارات؛ نوعی اسیدآمینه که در تولید انرژی و کاهش چربی و کاهش وزن و پیشگیری در خطر آسیب‌دیدگی عضلات اثرگذار است. آرژنین آلفا کتوگلوتارات؛ یک مولکول است که در تعدادی از مسیرهای متابولیک و سلولی دخیل است. به عنوان انرژی‌دهنده و پیش‌ساز در تولید اسید‌آمینه عمل می‌کند.

ساشه پودر پره فور کارت کارن

ساشه پودر پره فور کارت کارن

برای کمک به بهبود جریان خون، عضله‌سازی و بهبود سلول‌های آسیب‌دیده کارایی دارد. تورین موجود در ساشه پره فور کات پی ان سی کارن؛ برای افزایش توده‌ و قدرت عضلانی، کاهش آسیب عضلانی ناشی از ورزش، تسریع ریکاوری پس از تمرینات و همچنین اثرگذاری شبیه به انسولین دارد. بتائین؛ پژوهش‌ها نشان می‌دهد که بتائین می‌تواند قدرت و استقامت عضلانی را افزایش دهد و رشد عضلانی و کاهش چربی را تسریع کند. بتا آلانین؛ بتا آلانین خستگی را در طول تمرینات شدید به تاخیر می‌اندازد و با تمرینات هوازی با شدت بالا می‌تواند منجر به افزایش‌ در از دست دادن چربی و افزایش عضلات شود.‌

عصاره‌ی چای سبز موجود در ساشه پره فورکات پی ان سی کارن؛ چربی‌سوزی را تسریع می‌کند و سلامت مفاصل، روده، پوست و قلب را بهبود می‌بخشد و درد عضلانی بعد از ورزش را کاهش خواهد داد. سیترولین مالات؛ به حفظ پمپ‌های عضلانی، حفظ انرژی و استقامت و کاهش درد عضلانی بعد از تمرین، افزایش توده‌ی بدون چربی اثرگذار است. کافئین؛ ورزشکار را قادر می‌سازد مدت طولانی‌تری تمرین کند، قهوه به استفاده از ذخایر چربی به جای گلیکوژن ماهیچه‌ای (قند) در طول تمرینات طولانی موثر است.

ساشه پودر پره فور کارت کارن

ساشه پودر پره فور کارت کارن

اسید آسکوربیک یا همان ویتامین سی C موجود در ساشه پره فورکات پی ان سی کارن؛ برای کمک به جذب آهن در بدن شناخته شده است. خون برای حمل اکسیژن به درون ماهیچه‌ها به آهن نیاز دارد. اکسیژن به عضلات کمک می‌کند کارآیی بهتری داشته باشند و چربی بیشتری بسوزانند. همچنین شناخته شده است که ویتامین C یک کاتالیزور در تولید انرژی از مولکول‌های چربی است.

ساشه پره فور کات پی ان سی کارن، حاوی 20 ساشه‌ی پودری 16 گرمی است که دارای طعم‌های میوه‌ای گوناگون می‌باشد و بدون گلوتن است که همچنین برای افراد دچار به بیماری سلیاک مناسب است.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف ساشه پودر پره فور کات کارن:

کمک به کاهش چربی بدن. کمک به افزایش حجم و قدرت عضلانی. کمک به کاهش خستگی بدن در طول ورزش و پس از آن.‌

روش مصرف ساشه پودر پره فور کات کارن:

یک ساشه (۱۶ گرم) را در یک لیوان (۲۰۰ میلی‌لیتر) آب حل کرده و ۱۵ تا ۳۰ دقیقه قبل از شروع ورزش میل نمایید.

هشدار مصرف ساشه پودر پره فور کات کارن:

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

این فرآورده مکمل تغذیه‌ای است و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری‌ها نمی‌باشد.

افراد مبتلا به بیماری مزمن کلیوی، بیماری قلبی و عروقی، فشارخون یا افرادی که هرگونه داروی خاص استفاده می‌کنند، قبل از مصرف این فراورده با پزشک یا متخصص تغذیه و یا دکتر داروساز مشورت نمایند.

در صورت بروز حساسیت از ادامه‌ی مصرف خودداری کنید. مصرف این فراورده ممکن است در برخی افراد باعث احساس خواب‌رفتگی، گزگز و خارش شود که بعد از چند هفته مصرف مداوم، از شدت علایم کاسته خواهد شد.

موارد منع مصرف:

مصرف این فراورده در افراد زیر 18 سال زنان باردار و شیرده مجاز نمی‌باشد.

مصرف در بارداری و شیردهی:

مصرف این فراورده در دوران بارداری و شیردهی مجاز نمی‌باشد.

شرایط نگهداری:

فرآورده را دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

فرآورده را در جای خشک و خنک نگهداری شود.

ترکیبات ساشه پودر پره فور کات کارن:

ال کارنیتین تارتارات، آرژنین آلفا کتوگلوتارات، تورین، بتائین، بتا آلانین، عصاره‌ی چای سبز، سیترولین مالات، کافئین، اسید آسکوربیک، سوکرالوز، سیلیکون دی اکساید، طعم دهنده و رنگ مجاز خوراکی.

                                                         جدول ترکیبات
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
تورین۱ گرم**
بتائین۲/۵ گرم**
آرژنین آلفا کتوگلوتارات۳/۲ گرم**
سیترولین مالات۳ گرم**
بتا آلانین۲/۵ گرم**
ویتامین سی (اسید آسکوربیک)۲۵۰ میلی‌گرم**
ال کارنیتین تارتارات۲ گرم**
کافئین۲۰۰ میلی‌گرم**
عصاره‌ی چای سبز۲۰۰ میلی‌گرم**
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

ویژگیهای محصول

وزن نامعلوم
نوع محصول

ساشه

گروه

کاهش وزن

نوع محفظه

ساشه

تعداد

20 عدد

طعم

آلبالو, پرتقال

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

کارن

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ساشه پودر پره فور کات کارن 20 عدد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *