قرص پرگنا پرو نیچرز اونلی 30 عدد

Natures Only Pregna Pro 30 Tablets

ویژگی های قرص پرگنا پرو نیچرز اونلی:

  • کمک به تامین ریزمغذی ها در دوران بارداری و شیردهی
  • حفظ رشد طبیعی جنین و جفت
  • حاوی مولتی ویتامین و مولتی مینرال، ویتامین دی، فولیک اسید، آهن

۲۲۸.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

قرص پرگنا پرو نیچرز اونلی

در این محصول از دسته بندی مکمل های بانوان در دوران بارداری و شیردهی ، مولتی ویتامین بانوان از محصولات سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به:

قرص پرگنا پرو نیچرز اونلی محصولی مناسب برای کمک به تامین ریزمغذی ها در دوران بارداری و شیردهی می باشد. این محصول به دلیل داشتن ترکیبات ویژه می تواند به حفظ رشد طبیعی جنین و جفت کمک خواهد کرد. در ادامه به ترکیبات موجود در این محصول می پردازیم.

این ویتامین برای زنان باردار و جنین بسیار مهم است. علاوه بر آن برای رشد اندام و توسعه عملکرد و تکامل بینایی ضروری است همچنین ویتامین A با رشد استخوانی و محافظت از پوست و مخاط مرتبط بوده و نقش مهمی در توانایی ارگانهای تولید مثل داشته و در تقویت سیستم ایمنی بدن مشارکت میکند و با توسعه و حفظ بافت اپی تلیال به رشد طبیعی دندانها و موها کمک می کند.

قرص پرگنا پرو نیچرز اونلی

قرص پرگنا پرو نیچرز اونلی

ویتامین E:
یک ریز مغذی ضروری در بدن است که نقش بسیار مهمی در سلامتی دوران بارداری و رشد جنین به عهده دارد این ویتامین مسئول حفظ عملکرد متابولیک بدن و دارای خاصیت آنتی اکسیدانی و مهارکنندههای رادیکالهای آزاد است.
ویتامین D:
از طریق تنظیم تعادل کلسیم و فسفات نقش مهمی در متابولیسم استخوان دارد و مصرف مکمل ویتامین D در دوران بارداری سطح سرمی ویتامین D را در مادران باردار بهبود می بخشد و میتواند خطر پره اکلامپسی کاهش وزن هنگام تولد و تولد زود هنگام را کاهش دهد.
چاقی قبل از بارداری باعث کاهش ویتامین دی در خانم باردار و جنین میشود. ویتامین دی باعث ایجاد بارداری سالم میشود و از نقصهای جنینی جلوگیری میکند.
ویتامین B12:

ب 12 در دوران قبل از بارداری باعث سلامت مادر و جنین می شود. علاوه بر ویتامین B12 و فولیک اسید مصرف سایر ویتامینهای گروه B نیز قبل از بارداری مهم است و به متابولیسم و عملکرد سیستم عضلانی و عصبی کمک میکند اسید فولیک به دلیل دارا بودن نقش اساسی در سنتز DNA و تقسیمات سلولی یک جز ضروری در رشد و توسعه جفت و جنین میباشد.

قرص پرگنا پرو نیچرز اونلی

قرص پرگنا پرو نیچرز اونلی

ویتامین C:
خطر ابتلا به پره اکلامپسی محدودیت رشد داخل رحمی و کم خونی مادران را می کاهد. مصرف ویتامین C قبل از بارداری باعث حفظ سلامت مادر و جنین می.شود همچنین ویتامین C جذب آهن را افزایش میدهد ایی ۲ ب آهن یک ماده ضروری در دوران بارداری است که نیاز به آن در طی دوران حاملگی به مرور افزایش می یابد.
آهن:
برای افزایش میزان اریتروسیتهای زنان باردار و تامین آهن مورد نیاز جنین و جبران آهن از دست رفته در زمان زایمان ضروری است کمبود آهن در دوران قبل از بارداری باعث کم شم 33 در خونی مادر در دوران بارداری و ایجاد نقص در جنین می گردد.
زینک:

مصرف روی در دوران قبل از بارداری باعث کاهش بروز مشکلات تغذیه ای می گردد این ماده معدنی برای بسیاری از عملکردهای بیولوژیکی مانند ساخت پروتئین تقسیم سلولی و متابولیسم اسید نوکلئیک مهم است مس عنصری برای مراقبت از مادر و تامین تغذیه جنین و حفظ دور زایمان مطلوب است سلنیوم یک عنصر مفید و ضروری برای فرآیندهای حیاتی در بدن انسان است.

قرص پرگنا پرو نیچرز اونلی

قرص پرگنا پرو نیچرز اونلی

سلنیوم:
این ماده به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل کرده و به محافظت از بدن در برابر اثرات مخرب رادیکالهای آزاد کمک می کند. مصرف سلنیوم قبل از بارداری به وزن گیری مناسب جنین کمک میکند ید در دوران بارداری به دلیل نقش آن در رشد مغز بسیار مهم است ید برای حفظ رشد جنین در طی حاملگی طبیعی اهمیت دارد در دوران بارداری جنین برای رشد طبیعی مغز به هورمون تیروکسین مادر بسیار نیازمند است مصرف کافی ید در دوران بارداری باعث ترشح کافی تیروکسین می گردد که موجب عملکرد طبیعی غده تیرویید در جنین میشود

موارد مصرف قرص پرگنا پرو نیچرز اونلی:

کمک به تامین ریزمغذی ها در دوران بارداری و شیردهی

حفظ رشد طبیعی جنین و جفت

نحوه مصرف قرص پرگنا پرو نیچرز اونلی:

یک عدد قرص یک بار در روز بعد از غذا و یا طبق دستور پزشک به همراه یک لیوان آب مصرف شود.

هشدار مصرف قرص پرگنا پرو نیچرز اونلی:

این فراورده مکمل است و برای پیشگیری تشخیص و درمان نیست.

از جویدن این محصول خودداری شود.

بیش از میزان تجویز شده مصرف نشود.

این فراورده در افرادی که به ترکیبات تشکیل دهنده آن حساسیت دارند منع مصرف دارد.

از مصرف همزمان یا سایر محصولات ویتامین A اجتناب کنید.

از مصرف این محصول با سوکرالفیت خودداری شود.

در بیماران با اختلالات خونریزی دخنده و بیماران با اختلالات کبدی، به ویژه در دوزهای بالا احتیاط کنید.

جدول ترکیبات قرص پرگنا پرو نیچرز اونلی:

ترکیباتمقدار در هر وعده روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
ویتامین A (رتینیل استات)2666.67 IU114
ویتامین E (dl-a-توکوفرول استات)14.9 IU45
ویتامین D۳ (کوله کلسیفرول)200 IU25
ویتامین B۱ (تیامین نیترات)1.40 mg100
ویتامین B۲ (ریبوفلاوین)1.40 mg100
ویتامین B۳ (نیاسین)18 mg100
ویتامین B۶ (پیروکسیدین هیدروکلراید)1.90 mg100
ویتامین B۱۲ (سیانوکوبالامین)2.60 mcg100
فولیک اسید400 mcg67
ویتامین C (آسکوربیک اسید)70 mg88
آهن (فروس فومارات)30 mg111
زینک (زینک سولفات)15 mg136
مس (سولفات مس)2 mg200
سلنیوم (سدیم سلنیت)65 mcg108
ید (پتاسیم یدید)150 mcg68

سایر ترکیبات:

میکروکریستالین سلولز، دی کلسیم فسفات (انهیدروس) پوویدن، هیدروکسی پروپیل متیل سلولز، اتیل سلولز، تیتانیوم دی اکساید، تالک خالص، اکسید آهن زرد، اکسید آهن قرمز، پلی اتیلن گلیکول، کراس کارملوز سدیمف کلوئیدال سیلیکون دی اکساید، منیزیم استئارات.

نیچرز اونلی (Natures Only) یکی از پیشگامان نوآور جهانی مکمل‌های غذایی است که محصولات تغذیه بالینی اختصاصی برای همه گروه‌های سنی، از جمله زنان و کودکان را ارائه می‌دهد. استفاده از مواد خالص، موثر و طبیعی و ترکیب آنها با تکیه بر تحقیقات علمی روز دنیا باعث شده محصولات نیچرز اونلی دارای کیفیت قابل قبولی باشند. محصولات این شرکت در اروپا، کشورهای مستقل مشترک المنافع، آسیا، آفریقا و خاورمیانه در دسترس هستند.شرکت داروسازی کیش مدیفارم که در سال 1381 تاسیس شد تحت لیسانس نیچرز اونلی (Natures Only) به تولید این محصولات پرداخته است. این شرکت در طی سالیان گذشته همواره در تلاش بوده است تا مسیر رشد و ترقی را به بهترین شکل طی نماید و به اهداف والای تعیین شده دست یابد. شرکت داروسازی کیش مدیفارم در دوران فعالیت نه چندان طولانی خود موفق شده است تا بیش از 120 محصول دارویی را به بازار عرضه نماید و از منظر سرعت رشد و فعالیتهای نحقیق و توسعه، بی شک از برترین شرکت‌های دارویی کشور بوده است. این شرکت در سال 1387 با افتتاح خط تولید انواع اشکال دارویی جامد نظیر قرص، کپسول و پلت آغاز به فعالیت نمود.

ویژگیهای محصول

وزن 35 گرم
نوع محصول

قرص

گروه

مولتی ویتامینهای دوران بارداری و شیردهی

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

کیش مدیفارم

تعداد

30 عدد

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قرص پرگنا پرو نیچرز اونلی 30 عدد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *