چون این محصول را نداریم، محصولات مشابه را به شما پیشنهاد میدیم

کرم AHA و ویتامین C ناندل 30 میلی لیتر

Nandel AHA & Vitamin C Cream 30 ml

ویژگی‌های کرم AHA و ویتامین C ناندل:

  • لایه‌بردار، روشن‌کننده، مات‌کننده و ضد پیری پوست
  • حاوی آلفا هیدروکسی اسیدها و ویتامین سی C
  • مناسب هر نوع پوستی
  • آب‌رسان و دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی
  • مبارزه با رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان
  • کنترل‌کننده‌ی ترشح چربی پوست
  • موثر در سنتز کلاژن‌


۴۵۳.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

کرم AHA و ویتامین C ناندل 30 میلی لیتر

در این محصول از دسته بندی محصولات روشن کننده و لایه بردار از دسته مراقبت پوست صورت سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به:

کرم AHA و ویتامین C ناندل، دربردارنده‌ی آلفا هیدروکسی اسیدهایی مانند؛ لاکتیک، مالیک و آسکوربیک و همچنین ویتامین‌ سی می‌باشد که در کمک به لایه‌برداری و روشن و شفاف شدن پوست و نیز محافظت از پوست در برابر عوامل محیطی آسیب‌رسان و پیش‌گیری از پیری زودرس پوست کاربرد دارد. کرم AHA و ویتامین C ناندل، بر روی پوست مات می‌شود و بدون بروز جوش و مناسب انواع پوست است.

پیری پوست روندی طبیعی است که با افزایش‌ سن و ناشی از تغییرات هورمونی و کاهش تولید کلاژن، سرانجام از راه خواهد رسید که با بروز چین و چروک و لک‌های تیره، بیش از پیش خود را نشان خواهد داد.

ولی عامل افزایش‌ سن، تنها دلیل پیری پوست نیست، بلکه آلودگی‌ها و رادیکال‌های آزاد پیرامون فرد نیز می‌تواند در پیری زودرس پوست اثرگذار باشد که این به دلیل عدم تعادل بین آنتی‌اکسیدان‌ها و رادیکال‌های آزاد پیش می‌آید و به رادیکال‌های آزاد اجازه می‌دهد تا در بخش سلولی پوست، آثار تخریبی خود را بر جای بگذارند.

کرم AHA و ویتامین C ناندل

کرم AHA و ویتامین C ناندل

کرم AHA و ویتامین C ناندل لایه‌بردار و روشن کننده 30 میلی لیتر Nandel AHA + Vitamin C Cream 30ml، حاوی ترکیبی خلاقانه از آلفا هیدروکسی اسیدها و ویتامین C است و بر پایه‌ی فن‌آوری نانو فرموله و تولید شده است که با چندین کارکرد گوناگون برای پوست همراه خواهد بود و از آن جمله می‌توان به لایه‌برداری و روشن‌کنندگی، کنترل ترشح سبوم، سنتز کلاژن‌سازی و آب‌رسانی و ضد پیری پوست اشاره نمود.

ویتامین C موجود در کرم AHA و ویتامین C ناندل، نه تنها برای تولید و نگهداری کلاژن ضروری است، بلکه یک آنتی‌اکسیدان قوی است که می‌تواند رادیکال‌های آزاد را در پوست خنثی کند.

رادیکال‌های آزاد همان اتم‌ها یا مولکول‌هایی با یک الکترون جفت نشده و از نظر شیمیایی بسیار واکنش پذیر و کوتاه مدت هستند، که قدرت تخریب آن‌ها محدود به مکانی است که در آن ایجاد شده‌اند، و بیشتر در میتوکندری سلولی خواهد بود. بنابراین، استفاده از یک آنتی‌اکسیدان با وزن مولکولی کم مانند؛ ویتامین C یک راه بسیار موثر برای تقویت محافظت طبیعی پوست در برابر ایجاد رادیکال‌های آزاد و افزایش سن و پیری پوست است.

همچنین، ویتامین سی C، محلول در آب است که پس از جذب در پوست، می‌تواند به بازسازی ویتامین E اکسید‌شده، نیز کمک کند. ویتامین E نیز یک آنتی‌اکسیدان قوی و محلول در چربی است که برای جلوگیری از آسیب استرس اکسیداتیو در غشای سلول لیپیدی مهم است.

آلفا هیدروکسی اسیدهای موجود در کرم AHA و ویتامین C ناندل، که شامل؛ اسید لاکتیک، اسید سیتریک، اسید مالیک، اسید سالیسیلیک و … هستند، همه به نوعی از پوست لایه‌برداری می‌نمایند و روشن‌کننده‌ و تنظیم‌کننده‌ی ترشح چربی یا سبوم پوست خواهند بود و از بروز جوش و التهابات پوستی پیش‌گیری می‌نمایند. کرم AHA و ویتامین C ناندل، به محافظت از پوست در برابر عوامل پیری محافظت می‌نمایند و مناسب هر نوع پوستی می‌باشد.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه‌ آنلاین دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

کرم AHA و ویتامین C ناندل

کرم AHA و ویتامین C ناندل

موارد مصرف کرم AHA و ویتامین C ناندل:

کمک به لایه‌برداری و روشن و شفاف شدن پوست. محافظت از پوست در برابر عوامل محیطی آسیب‌رسان و پیش‌گیری از پیری زودرس پوست. مناسب انواع پوست.

روش مصرف کرم AHA و ویتامین C ناندل:

پوست‌های چرب تا دو بار در روز، صبح و شب.

پوست‌های نرمال و خشک و حساس؛ یک بار، شب‌ها.

استفاده از ضد آفتاب با SPF مناسب و دارای فیلتر محافظ در برابر UVA و UVB هم‌زمان و حداقل تا یک هفته پس از استفاده از محصولات دارای AHA ضروری است.

هشدار مصرف کرم AHA و ویتامین C ناندل:

مصرف فرآورده‌های حاوی AHA حتما باید هم‌راه با مصرف ضد آفتاب باشد.

استفاده از فرآورده‌های لایه‌بردار باید حداقل ۳۰ دقیقه بعد از شستشوی پوست صورت پذیر، زیرا عدم رعایت این موضوع می‌تواند باعث ایجاد التهاب در پوست شود.

استفاده‌ی اشتباه از AHA در مواردی مانند؛ پوست حساس یا AHA با میزان بالا، بدون صلاحیت تشخیص و بدون در نظر گرفتن توصیه‌ی پزشک، می‌تواند باعث واکنش‌های شدیدی به صورت قرمزی، التهاب، خارش و سوزش گردد.

در صورت مشاهده‌ی هر نوع التهاب یا آلرژی مصرف را قطع نموده و با پزشک خود مشورت کنید.

از بکاربردن این فرآورده بر روی پوست آسیب‌دیده، سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری نمایید.

کرم AHA و ویتامین C ناندل

کرم AHA و ویتامین C ناندل

مصرف در بارداری و شیردهی:

استفاده این فرآورده در دوران بارداری با تایید پزشک بلامانع است.

شرایط نگهداری:

فرآورده در جای خشک و خنک، دور از نور مستقیم خورشید و در دمای بین ۱۵ تا ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد نگهداری شود.

فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

ترکیبات کرم AHA و ویتامین C ناندل:

آب، بوتیلن گلیکول، کاپریلیک کاپریک تری گلیسرید، الکل ستئاریل، پارفیوم لیکوئیدوم، استئارات PEG-100، استئارات گلیسریل، نشاسته‌ی آلومینیوم اکتنیل سوکسینات، اسید آسکوربیک، پروپیل گلیکول، اسید لاکتیک، فنتیل الکل، پروپاندیول، عصاره‌ی میوه/برگ و ساقه‌ی گوجه فرنگی، صمغ زانتان، پارفیوم، کاپریل الکل، اسید سالیسیلیک، عصاره‌ی میوه‌ی لیمو، عصاره‌ی میوه‌ی گریپ فروت، عصاره‌ی میوه و برگ آس کبود، اسید سیتریک، اسید مالیک، کربومر، نیاسین‌آمید، عصاره‌ی ریشه‌ی زنبق فلورانسی، توکوفریل استات، هیدروکسید سدیم، سولفات روی، رتینیل پالمیتات، عصاره‌ی مریم‌گلی.

ناندل یک برند فرانسوی و از برندهای کارخانه Cosimalab است. این لابراتوار که یکی از برترین و سرشناس ترین لابراتوارهای جهان است، دارای جوایز بسیار متعدد و مهمی در سال های 2004، 2008 و… چه در بخش تولیدات و چه در بخش مدیریت است. دلیل استفاده از نام ناندل برای این برند، استفاده از تکنولوژی نانو در تولید محصولات آن است. نام ناندل تشکیل شده از دو کلمه Nano و Delivery است که بر وجود نانو تکنولوژی به عنوان اصلی ترین رکن ساخت این محصولات تاکید دارد.

ویژگیهای محصول

وزن 104 گرم
نوع محصول

کرم

گروه

روشن کننده

نوع محفظه

پمپی شیشه ای

حجم

30 میلی لیتر

کشور سازنده

فرانسه

شرکت سازنده

Cosimalab

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کرم AHA و ویتامین C ناندل 30 میلی لیتر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *