محلول خوراکی لیکلاژ 30 عدد

Licolage‌ Ready To Dirnk Liquid 30 Bottle

ویژگی‌های محلول خوراکی لیکلاژ

  • تقویت‌کننده‌ی پوست، مو و ناخن
  • تأمین مواد مغذی مورد نیاز بدن
  • حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی، پپتید کلاژن هیدرولیز شده
  • دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی
  • با طعم هلو

۲.۱۹۰.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

محلول خوراکی لیکلاژ

در این محصول از دسته‌بندی مکمل پوست مو و ناخن از مکمل‌های تخصصی سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

محلول خوراکی لیکلاژ، دربردارنده‌ی ترکیباتی ویژه و هدفمندی است که در کمک به بهبود سلامت پوست، مو و ناخن، کمک به سلامت عمومی و تأمین مواد مغذی مورد نیاز بدن کاربرد دارد و از مزایای آنتی‌اکسیدانی آن می‌توان بهره‌مند شد.

معمولاً وقتی که سن انسان بالا می‌رود و به دلیل تغییرات هورمونی و کاهش تولید برخی از مواد درونی بدن مانند؛ کلاژن، اسید هیالورونیک و … پیری بدن بروز می‌کند که این پیری در پوست و موی انسان نمود بیشتری خواهد داشت و چون پوست بیرونی‌ترین اندام انسان به حساب می‌آید، چین و چروک، افتادگی‌ یا لک‌ها به سادگی‌ دیده می‌شوند.

ولی جدای از بحث افزایش‌ سن، باید گفت که پرتوهای فرابنفش پیرامون ما و نور خورشید، کمبود مواد مغذی، مواد شیمیایی، آلودگی‌ها و رادیکال‌های آزاد و … هر کدام می‌توانند باعث‌ آسیب رساندن به کلاژن‌ پوست، ساختار مو و یا حتی زیان وارد کردن به ناخن‌ها شوند.

محلول خوراکی لیکلاژ

Licolage‌ Ready To Dirnk Liquid 30 Bottle

محلول خوراکی لیکلاژ 30 عددیLicolage‌ Ready To Dirnk Liquid 30 Bottle؛ حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی، پپتید کلاژن هیدرولیز شده و اسید هیالورونیک می‌باشد که باعث‌ تقویت‌ پوست، مو و ناخن می‌شود و در تأمین مواد مغذی مورد نیاز بدن یاری‌رسان خواهد بود. این فرآورده از خاصیت آنتی‌اکسیدانی برخوردار است که درون هر جعبه‌، ۳۰ بطری ۴۰ میلی‌لیتری با طعم هلو وجود دارد.

پپتید کلاژن هیدرولیزشده‌ی به کار رفته در محلول خوراکی لیکلاژ، برگرفته از ماهی است که نوعی تقویت‌کننده‌ی موثر در زمینه‌ی زیبایی به شمار می‌آید و درخشش و افزایش کشسانی و استحکام پوست را در برنامه‌ی خود دارد و در عین حال باعث‌ می‌شود که مو و ناخن‌ها قوی‌تر شوند.

محلول خوراکی لیکلاژ، به دلیل وجود اسید هیالورونیک و قدرت آب‌رسانی چشم‌گیر خود شناخته شده است و برای مرطوب کردن پوست، احیای مو و تقویت ناخن‌ها سودمند خواهد بود. ماده‌ی معدنی روی از خاصیت آنتی‌اکسیدانی برخوردار است و می‌تواند به بهبود زخم‌ها و بهبود بافت پوست کمک نماید. کمبود این ماده‌ی معدنی و مغذی، باعث بروز جوش، ریزش مو و قاشقی شده ناخن‌ها می‌شود.

محلول خوراکی لیکلاژ

Licolage‌ Ready To Dirnk Liquid 30 Bottle

ویتامین‌ سی C موجود در محلول خوراکی لیکلاژ، دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی است و به تحریک ساخت کلاژن کمک می‌کند و در بازساز‌ی و تقویت پوست، مو و ناخن‌ها موثر است. ویتامین ای E نیز همچون ویتامین سی، به دلیل ویژگی‌ ضد اکسیدانی که دارد، باعث‌ مهار رادیکال‌های آزاد و آلودگی‌ها می‌شود و این به بازسازی سلول‌ها و سلامت مو، پوست و ناخن کمک می‌کند.

در حالی که کوآنزیم کیوتن CoQ10 اساساً به دلیل نقشش در سلامت پوست شناخته‌شده است، ولی می‌تواند برای مو و ناخن‌های شما نیز مفید باشد. زیرا Q10 باعث افزایش گردش خون می‌شود و این در تقویت فولیکول‌های مو و افزایش رشد و استحکام آن‌ها مفید خواهد بود.

ویتامین‌های گروه ب B بیشتر در بخش سلولی کار می‌کنند و باعث افزایش انرژی سلولی می‌شوند. مانند نمونه، کسانی که از پوست خشک و پوسته‌پوسته یا موهای خشک و ناخن‌های شکننده رنج می‌برند، اغلب کمبود ویتامین ب۷ B7 دارند. ویتامین ب۷ به کار رفته در محلول خوراکی لیکلاژ، اسیدهای چرب ضروری پوست را تامین می‌کند، از آسیب سلولی و از دست دادن آب جلوگیری می‌نماید.

محلول خوراکی لیکلاژ

Licolage‌ Ready To Dirnk Liquid 30 Bottle

ماده‌ی معدنی مس موجود در محلول خوراکی لیکلاژ، می‌تواند با تحریک جریان خون به حالت ارتجاعی در مو، کاهش چربی، کاهش علائم شوره سر، ساخت کلاژن و الاستین، کاهش آسیب‌های ناشی از رادیکال های آزاد و محافظت در برابر آسیب‌های خورشید می‌پردازد و این به حفظ و تقویت پوست و موی سالم کمک می‌کند.

محلول خوراکی لیکلاژ، دارنده‌ی پروانه‌ی ساخت از شرکت آلاشت فارمد و تولیدشده در شرکت نوآوری زیستی گویا است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به بهبود سلامت پوست، مو و ناخن. کمک به سلامت عمومی بدن و تأمین مواد مغذی مورد نیاز بدن. آنتی‌اکسیدان.

روش مصرف:

یک بطری ۴۰ میلی‌لیتری فرآورده را ترجیحاً قبل از وعده‌ی غذایی اصلی میل نمایید. به منظور مشاهده‌ی بهترین اثر‌بخشی، توصیه می‌شود که استفاده از این محصول حداقل به مدت ۸ تا ۱۲ هفته ادامه یابد و برای حفظ اثرات ایجادشده، توصیه می‌شود که فرآورده به صورت مستمر مصرف شود.

با توجه به میزان کلاژن موجود در فرآورده پیشنهاد می‌شود که این فرآورده به صورت یک روز در میان میل گردد.

پیش از مصرف بطری را به خوبی تکان دهید.

هشدار مصرف:

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

در صورت بارداری، شیردهی، تصمیم به باردار شدن، مصرف داروهای خاص و یا پیشینه‌ی ابتلا به بیماری‌های کبدی و کلیوی قبل از مصرف این فرآورده با پزشک یا داروساز خود مشورت نمایید.

در صورت پیشینه‌ی حساسیت به هر یک از اجزای این فرآورده، از مصرف آن خودداری نمایید.

این فرآورده صرفا مکمل بوده و جهت تشخیص، درمان و با پیش‌گیری از بیماری‌ها نمی‌باشد.

مصرف در بارداری و شیردهی:

در شرایط بارداری، شیردهی و یا تصمیم برای بارداری، پیش از مصرف این فرآورده با پزشک خود مشورت نمایید.

شرایط نگهداری:

فرآورده را در ظرف در‌بسته و در دمای کمتر از ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد دور از رطوبت، نور و حرارت نگهداری نمایید.

فرآورده را دور از دید و دسترس کودکان نگهداری نمایید.

ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
پپتید کلاژن هیدرولیز‌شده‌ی ماهی۱۰,۰۰۰ میلی‌گرم**
اسید هیالورونیک (به عنوان سدیم)۱۰۰ میلی‌گرم**
ویتامین سی۸۰ میلی‌گرم۸۹
ویتامین ای۶/۸۲ میلی‌گرم (۱۰ تا ۱۶ واحد بین المللی)۴۵/۵
روی (به عنوان سیترات)۱۱ میلی‌گرم۱۰۰
کوآنزیم کیوتن۵ میلی‌گرم**
ویتامین ب۹۳/۵ میلی‌گرم۷۰
ویتامین ب۶۰/۷ میلی‌گرم۴۱
ویتامین ب۷۰/۵ میلی‌گرم۱۶۶۷
مس (به عنوان گلوکونات)۰/۱۵ میلی‌گرم۱۶/۶۷
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

ویژگیهای محصول

وزن 1900 گرم
نوع محصول

محلول

گروه

مکمل پوست مو و ناخن

نوع محفظه

بطری

تعداد

30 عدد

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

شرکت نوآوری زیستی گویا

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “محلول خوراکی لیکلاژ 30 عدد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *