ساشه کلاژن سمانیک 30 عدد

Samanik VERISOL® Collagen Peptides + C 30 Sachets

ویژگی‌های ساشه کلاژن سمانیک:

  • کاهش نشانه‌های پیری پوست
  • کاهش نازکی و شکنندگی مو و ناخن
  • حاوی کلاژن پپتید + ویتامین ث/سی C
  • دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی قوی
  • بهبود خاصیت کشسانی و استحکام پوست
  • کاهش چین و چروک و سلولیت پوستی
  • بدون بو و مزه‌ی ماهی
  • دارای طعم تمشک آبی (بلوبری)

تاریخ انقضا: 2025/01/03

۵۰۶.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

ساشه کلاژن سمانیک

در این محصول از دسته بندی مفاصل و استخوان، کلاژن و پوست مو و ناخن از سایت داروخانه آنلاین دکتر دانیالی می پردازیم به :

ساشه کلاژن سمانیک، دربردارنده‌ی ترکیباتی هدفمند و ویژه و با کیفیت بالا مانند؛ کلاژن پپتید + ویتامین ث/سی C می‌باشد تا در کمک به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن کاربرد داشته باشد و پر کاهش نشانه‌های پیری موثر و مفید خواهد بود.

یکی از پروتئین‌های اصلی و حیاتی بدن، پروتئین کلاژن است که در پوست، مو، ناخن، مفاصل، استخوان‌ها، ماهیچه‌ها، رباط‌ها، تاندون‌ها، رگ‌های خونی، عاج دندان، قرنیه‌ی چشم، دیواره‌ی روده و … وجود دارد که حدود ۳۰ درصد از پروتئین‌های بدن و ۸۰ درصد از وزن خشک پوست را تشکیل‌ می‌دهد. کاهش و کمبود پروتئین کلاژن، معمولا می‌تواند ناشی از افزایش سن (به دلیل کاهش تولید کلاژن)، تغییرات هورمونی، تابش نور خورشید و تغذیه در پیوند باشد.

اثربخشی ساشه کلاژن سمانیک 30 عددیSamanik Collagen Peptides + C 30 Sachets:

سمانیک کلاژن از VERISOL® (ترکیب خاص و ثبت اختراع شده کلاژن پپتید) محصول شرکت آلمانی Gelita تهیه شده است که شناخته‌شده‌ترین و بهترین کلاژن پپتید دنیا می‌باشد و با مصرف روزانه ۲۵۰۰ میلی‌گرم، اثرات درمانی خود را بروز می‌دهد که این اثرات درمانی توسط پژوهش‌های بالینی متعدد اثبات گشته است. ترکیب خاص و ثبت اختراع شده VERISOL® نگرانی‌های اصلی در مورد نشانه‌های پیری از قبیل؛ کاهش خاصیت کشسانی و استحکام پوست، کاهش چین و چروک و سلولیت پوستی و همچنین نازک و شکننده بودن مو و ناخن را برطرف می‌نماید.

ساشه کلاژن سمانیک

ساشه کلاژن سمانیک

کاهش چین و چروک پوست با مصرف ساشه کلاژن سمانیک:

یک پژوهش بالینی کنترل‌شده با دارونما در بیش از ۱۰۰ خانم ۴۵ تا ۶۵ ساله نشان داد که، مصرف خوراکی VERISOL® (۲۵۰۰ میلی‌گرم در روز) به مدت ۴ هفته به طور چشم‌گیری چین و چروک‌های پوستی را کاهش می‌دهد و منجر به تشکیل پروکلاژن پوستی می‌شود.

افزایش خاصیت کشسانی و انعطاف پوست بررسی بالینی بر روی ۶۹ خانم با رنج سنی ۳۵ تا ۵۵ سال نشان داد که مصرف ۲۵۰۰ میلی‌گرم VERISOL® در روز، در قیاس با گروه دارونما به میزان چشم‌گیری منجر به افزایش کشسانی پوست می‌شود. افزایش بارز کشسانی پوست تنها پس از ۴ هفته مصرف، مشاهده شد و حتی یک ماه پس از قطع مصرف خاصیت کشسانی در گروه درمانی نسبت به گروه کنترل بیشتر بود.

بهبود ساختار سطح پوست و کاهش سلولیت با مصرف ساشه کلاژن سمانیک:

پژوهش بالینی کنترل‌شده با دارونما بر روی ۱۰۵ خانم با رنج سنی بین ۲۵ تا ۵۰ سال نشان داد که مصرف خوراکی روزانه ۲۵۰۰ میلی‌گرم VERISOL® به طور چشم‌گیری میزان سلولیت را کاهش می‌دهد. در این آزمایش اثر مصرف ۳ و ۶ ماه کلاژن پپتید اندازه‌گیری شد. نتایج نشان داد که VERISOL® تأثیر مفیدی بر ماتریکس خارج سلولی پوست دارد و ساختار طبیعی درم و بافت زیرجلدی را بازسازی می‌کند. VERISOL® موجی شدن پوست را کاهش می‌دهد که اولین نتایج پس از ۳ ماه قابل مشاهده است و پس از ۶ ماه بارزتر می‌گردد.

تقویت رشد و سلامت ناخن‌ها با مصرف ساشه کلاژن سمانیک:

پژوهش بر روی اثر VERISOL® در تقویت رشد و سلامت ناخن نشان داد که پس از ۲ ماه مصرف، میزان ناخن‌های ترک خورده شده به طور چشم‌گیری کاهش یافته و پس از ۶ ماه ترک‌های ناخن تا ۴۲ درصد کاهش می‌یابد. از طرف دیگر در قیاس با گروه کنترل، سرعت رشد ناخن افزایش یافت. VERISOL® پس از ۳ ماه مصرف، منجر به رشد بارز ناخن، بهبود چشم‌گیری در لایه برداری ناخن و کاهش بی‌نظمی لبه‌ی ناخن می‌گردد. بیش از ۷۰ درصد از خانم‌ها ناخن‌های خود را بلندتر و سرعت رشد آن‌ها را سریع‌تر از قبل می‌دانستند.

ساشه کلاژن سمانیک

ساشه کلاژن سمانیک

افزایش ضخامت و استحکام مو با مصرف ساشه کلاژن سمانیک:

پژوهش بالینی بر روی ۴۴ خانم ۳۹ تا ۷۵ ساله که به مدت ۱۶ هفته روزانه ۲۵۰۰ میلی‌گرم VERISOL® يا دارونما مصرف کردند، نشان داد که استفاده از VERISOL® منجر به افزایش چشم‌گیری در ضخامت مو می‌گردد. در حالی که در گروه دارونما کاهش جزئی مشاهده شد. نتایج آزمایش بالینی مزایای VERISOL® برای بهبود ساختار مو را بسیار موثر نشان داد.

اثربخشی ویتامین سی موجود در ساشه کلاژن سمانیک:

گزارش‌های علمی نشان داده‌اند که سطح ویتامین سی C  در پوست پیر یا آسیب‌دیده ناشی از نور کمتر از افراد سالم است. کمبود ویتامین سی C موجب از بین رفتن تعدادی از عملکردهای مهم پوست می‌شود. به ویژه التیام ضعیف زخم (مرتبط با تشکیل کلاژن)، ضخیم شدن لایه‌ی شاخی و خون‌ریزی زیر جلدی (به دلیل شکنندگی و از دست دادن مورفولوژی بافت هم‌بند) در افراد دارای کمبود ویتامین سی C با شدت بیشتر و بسیار سریع شروع می‌شود.

از طرف دیگر ویتامین سی C یک آنتی‌اکسیدان قوی است که می‌تواند اکسیدان‌های داخل سلولی و بافتی را مانند؛ رادیکال‌های فعال و همچنین مواد سمی ناشی از قرار گرفتن در معرض آلاینده‌های محیطی یا پرتوهایی فرابنفش نور خورشید را خنثی و حذف نماید. به نظر میرسد این فعالیت در لایه‌ی اپیدرم پوست (جایی که ویتامین سی C در پوست متمرکز است.) اهمیت ویژه‌ای دارد. ویتامین سی C به عنوان یک عامل کمکی (کوفاکتور) برای آنزیم‌های پرولین و لیزین هیدروکسیلاز کارایی دارد که ساختار سوم مولکول کلاژن را تثبیت می‌کند و هم‌چنین میزان تولید پروتئین کلاژن توسط فیبروبلاست‌های پوست را افزایش می‌دهد که برآیند آن، تولید غشای پایه و ماتریکس بافت پوستی خواهد بود‌‌.

ساشه کلاژن سمانیک

ساشه کلاژن سمانیک

عصاره‌ی بلوبری در موجود ساشه کلاژن سمانیک:

عصاره‌ی بلوبری دارای خاصیت آنتی‌اکسیدانی و محافظت از پوست می‌باشد و وجود آن در فرمولاسیون سمانیک کلاژن در کنار خواص دارویی، طعم دلپذیر برای ایجاد حس خوشایند مصرف‌کننده‌ ایجاد خواهد نمود. ساشه کلاژن سمانیک، را می‌توانید به راحتی و همچنین به صورت آنلاین از سایت داروخانه دکتر دانیالی تهیه نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی، هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و می‌دهد.

موارد مصرف:

کمک به حفظ سلامت پوست، مو و ناخن. آنتی‌اکسیدان.

روش مصرف:

یک بار در روز، یک عدد ساشه را در یک لیوان پر از آب سرد یا گرم مخلوط کنید سپس میل نمائید.

چنانچه ناراحتی گوارشی ندارید، نیم تا یک ساعت پیش از وعده‌ی غذایی میل نمایید.

هشدار مصرف:

در صورت بروز هرگونه حساسیت با پزشک یا دکتر داروساز مشورت فرمائید.

در صورت مصرف همزمان با سایر فرآورده‌ها و داروهای دیگر قبل از مصرف، با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.

این فرآورده مکمل است و جهت تشخیص پیش‌گیری یا درمان نمی‌باشد.

مصرف در بارداری و شیردهی:

در زمان بارداری و شیردهی طبق نظر پزشک مصرف گردد.

شرایط نگهداری:

فرآورده در جای خشک و خنک، دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود.

فرآورده را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

                                                      جدول ترکیبات
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
پپتید کلاژن (VERISOL®)۲۵۰۰ میلی‌گرم*
ویتامین سی۶۶ میلی‌گرم*
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

شرکت "سمانیک سلامت گستر" به اختصار "سمانیک" با هدف تهیه، تولید و عرضه محصولات سلامت محور با تمرکز بر فراورده های دارویی، مکمل و فراورده های طبیعی و گیاهی از سال 1395 شروع به کار نموده است. هدف اصلی سمانیک ایفای نقش در تامین سلامت و آرامش جامعه با تاکید بر ارائه محصولات اثر بخش باکیفیت با قیمت مناسب می باشد. تعامل با شرکای تجاری و تامین آرامش همکاران، روش کار ما در رسیدن به هدف والای خدمت به جامعه و مردم می‌باشد.

ویژگیهای محصول

وزن 157 گرم
نوع محصول

ساشه

گروه

کلاژن

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

سمانیک سلامت گستر

تعداد

30 عدد

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ساشه کلاژن سمانیک 30 عدد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *