ساشه کلاژن هیدرولیز شده بایوکل 30 عدد

Biocoll Collagen Powder 30 Sachets

ویژگی های ساشه کلاژن هیدرولیز شده بایوکل:

  • کمک به سلامت پوست، مو و ناخن
  • مناسب برای سلامت مفاصل و استخوان
  • حاوی پودر کلاژن هدرولیز شده، الاستین، ویتامین سی
  • کمک به کاهش وزن و تناسب اندام
  • فاقد قند و مواد نگهدارنده

۵۴۹.۰۰۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

ساشه کلاژن هیدرولیز شده بایوکل

در این محصول از مکمل‌های تخصصی دسته پوست مو و ناخن از سایت داروخانه دکتر دانیالی می‌پردازیم به:

ساشه کلاژن هیدرولیز شده‌ بایوکل، همان‌گونه که از عنوانش پیداست دربردارنده‌ی ترکیبی ویژه به نام کلاژن و دیگر مواد مغذی است که به صورت خاص در کمک به تقویت و حفظ سلامت پوست، مو، مفاصل و استخوان‌ها کاربرد دارد و به کاهش وزن و پیش‌گیری‌ از تحلیل عضلات و تناسب اندام کمک می‌کند‌.

کلاژن حدود یک سوم از ترکیبات پروتئینی بدن را به خود اختصاص می‌دهد و اصلی‌ترین پروتئین ساختاری در پوست است که در کنار الاستین خاصیت ارتجاعی، استحکام و آب‌رسانی پوست را بهبود می بخشد. دو نوع اصلی کلاژن شامل نوع I و III می‌باشد.

کلاژن نوع I از بافت های فشرده‌ی فیبر ساخته شده و قابلیت کشسانی بیشتری دارد و حدود ۹۰٪ از کلاژن بدن و ۸۰٪ از کلاژن پوست را شامل می شود. بافت پوست مفاصل و استخوان، تاندون، دندان و بافت‌های همبند از این نوع کلاژن ساخته شده است. کلاژن نوع III پروتئین‌های ساختمانی در ماهیچه ها، اندام‌ها و رگ‌های خونی را تأمین می‌کند و معمولا در کنار کلاژن نوع I یافت می شود.

ساشه کلاژن هیدرولیز شده بایوکل

Biocoll Collagen Powder 30 Sachets

هر ساشه کلاژن هیدرولیز شده‌ بایوکل 30 عدد Biocoll Hydrolyzed Collagen 500mg 30×5gr Sachets؛ حاوی ۵۰۰۰ میلی‌گرم کلاژن هیدرولیز شده‌ و نیز دارای الاستین و ویتامین سی C می‌باشد که به بهبود بافت، کشسانی و ساختار مو و پوست کمک می‌کند. این فرآورده می‌تواند در کارکرد بهتر عضلات و مفاصل موثر باشد و به پیش‌گیری‌ و مهار آسیب‌های استرس اکسیداتیو بپردازد و نیز کاهش وزن را به همراه دارد.

کلاژن هیدرولیز شده‌ی موجود در ساشه کلاژن هیدرولیز شده‌ بایوکل:

تولید کلاژن از سن ۲۱ سالگی کاهش می یابد. پروتئین کلاژن و الاستین در بدن توسط سلول‌هایی به نام فیبروبلاست تولید می‌شوند. از اوایل بزرگ‌سالی فعالیت فیبروبالاست‌ها کمتر شده و تولید کلاژن حدود ۱ تا ۱.۵ درصد در سال کاهش خواهد یافت. هم‌چنین کاهش تولید کلاژن می‌تواند با انتخاب سبک نامناسب زندگی مانند؛ سیگار کشیدن، مصرف الکل و عوامل خارجی مانند؛ قرار گرفتن در معرض نور خورشید (اشعه UV) و استرس تشدید شود.

با توجه به اینکه وزن مولکولی کلاژن بسیار بالا است، برای جذب بهتر و سریع‌تر با استفاده از مکانیسم آنزیمی به صورت پپتیدهایی با وزن مولکولی کمتر هیدرولیز شده‌اند و در ساشه کلاژن هیدرولیز شده‌ بایوکل از آن‌ها بهره‌مند می‌شوید.

این پپتیدها شامل اسید آمینه‌هایی چون؛ گلایسین پرولین و هیدروکسی پرولین می‌باشد. کلاژن هیدرولیز شده به طور چشم‌گیری آزاد سازی کلاژن و الاستین را توسط فیبروبلاست‌ها بهبود می بخشد که برآیند آن بهبود یافتن سلامت پوست و سایر بافت‌ها خواهد بود.

الاستین موجود در ساشه کلاژن هیدرولیز شده‌ بایوکل:

یکی دیگر از پروتئین‌های بافت هم‌بند که خاصیت الاستيسيته دارد، ماده‌ی الاستین می باشد و با قرار گرفتن در بین الیاف کلاژن، باعث بهبود استحکام و خاصیت ارتجاعی پوست می گردد. در واقع قابلیت برگشت‌پذیری پوست بعد از کشیدگی و تغییر حالت به عهده‌ی پروتئین الاستین است.

ویتامین سی C موجود در ساشه کلاژن هیدرولیز شده‌ بایوکل:

ویتامین‌ سی دارای خواص آنتی‌اکسیدانی و نقش آن در سنتز کلاژن و الاستين ثابت‌شده است، ویتامین سی برای سلامت پوست بسیاری حیاتی است و پژوهش‌ها نشان می‌دهد که وجود این ویتامین‌ در بافت پیوندی و در تولید کلاژن و الاستین پوست یاری‌رسان است.

ساشه کلاژن هیدرولیز شده‌ بایوکل، ساخت شرکت تحت لیسانس است که برای تهیه‌ی آن می‌توانید همچنین به راحتی و به صورت آنلاین از سایت داروخانه‌ دکتر دانیالی اقدام نمایید. داروخانه‌ دکتر دانیالی هم‌واره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار می‌دهد.

موارد مصرف:

مورد مصرف ساشه کلاژن هیدرولیز شده‌ بایوکل برای پوست و مو:

طبق پژوهش‌های انجام‌شده، مصرف فرآورده‌های خوراکی حاوی کلاژن باعث کمک به سلامت پوست و بهبود آسیب‌های پوستی می شود. کلاژن های هیدرولیز شده‌ی موجود در این فرآورده به عنوان عامل کمک‌کننده جهت کلاژن سازی در پوست و باعث بهبود خاصیت ارتجاعی، استحکام، تولید کراتین و درخشندگی مو می‌گردد.

مورد مصرف ساشه کلاژن هیدرولیز شده‌ بایوکل برای مفاصل و استخوان:

کلاژن پروتئین اصلی تشکیل‌دهنده‌ی بافت خارج سلولی در مفاصل و استخوان و رباط‌ها است که در حفظ ساختار و استحکام آن‌ها بسیار حیاتی است. این فرآورده با تقویت ساخت کلاژن به تسکین درد و بهبود التهاب مفاصل و استخوان‌ها کمک می‌کند.

مورد مصرف ساشه کلاژن هیدرولیز شده‌ بایوکل برای کاهش وزن:

افزودن این فرآورده به رژیم غذایی باعث سوخت‌و‌ساز و کاهش اشتها می‌شود و به کنترل کلسترول کمک می‌کند.

مورد مصرف ساشه کلاژن هیدرولیز شده‌ بایوکل برای ورزش و تناسب اندام:

ورزش طولانی‌مدت باعث اکسیداسیون و از دست رفتن پروتئین در عضلات می‌شود. بنابراین در دسترس بودن اسید آمینه‌های مربوطه باعث بازسازی بهینه‌ی عضلات می‌گردد. همچنین کلاژن در حفظ سلامت تاندون‌ها و بهبود آسیب‌های احتمالی در ورزش نقش مؤثری دارد‌.

نحوه‌ی مصرف ساشه کلاژن هیدرولیز شده بایوکل:

پودر را ایتدا داخل لیوان بریزید، سپس آب یا نوشیدنی مورد علاقه خود به آن اضافه کنید و خوب بهم بزنید تا محلول شفاف حاصل شود.

می توانید روزانه یک ساشه میل کنید.

هشدار مصرف ساشه کلاژن هیدرولیز شده بایوکل:

در صورت ابتلا به بیماری های کلیوی، کبدی، این فرآورده با احتیاط مصرف شود.

از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری نمایید.

در صورت حساسیت به هریک از اجزای این فرآورده از مصرف آن خودداری کنید.

این محصول برای پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری نمی باشد.

اگر تحت نظر پزشک هستید، باردار یا شیرده ،هستید قبل از مصرف این محصول با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

این فرآورده در موارد نادر می‌تواند موجب عوارض گوارشی و یا حساسیت شود.

در صورت بروز عوارض مصرف را قطع کنید و با پزشک یا داروساز مشورت کنید.

شرایط نگهداری:

دور از نور مستقیم خورشید، در جای خشک و خنک نگهداری شود.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات:

ترکیباتمقدار در هر وعده روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
انرژی19.2 Kcal**
کلاژن هیدرولیز شده5000 mg**
الاستین150 mg**
ویتامین سی30 mg**
کربوهیدرات۰**
شکر۰**
چربی کل۰**
سدیم۰**
فیبر غذایی۰**
بایوکل (Biocol) در سال ۱۹۷۷ در لیسبون توسط یک زوج پرتغالی به نام‌های گوالدیم و ناتالیا ردول، تاسیس شد. هم اکنون بایوکل محصولات خود را در ۲۰ کشور جهان به فروش می‌رساند. این کمپانی همچنان تحقیقات و تولیدات خود را در زمینه تولید محصولات طبیعی برگرفته از مواد معدنی و گیاهان که فاقد مواد شیمیایی هستند ادامه می‌دهد، تا جهان را از مواد شیمیایی و حساسیت آزاد کنند.

ویژگیهای محصول

وزن 210 گرم
نوع محصول

ساشه

گروه

کلاژن

نوع محفظه

ساشه

تعداد

30 عدد

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

به سفارش شرکت صنایع غذایی دراژه, صنایع غذایی فال

تحت لیسانس

برزیل

برند

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ساشه کلاژن هیدرولیز شده بایوکل 30 عدد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *