ساشه لاکتول نیچرز اونلی ۱۵ عددی

Lactol Natures Only, 15 Sachets

ویژگی‌های ساشه لاکتول نیچرز اونلی :

 • بهبود هضم غذا و تقویت دستگاه گوارش
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • حاوی لاکتوباسیلوس اسپروژنز و فروکتو _ الیگوساکارید
 • کمک به اسهال مسافرتی یا اسهال ناشی از مصرف آنتی بیوتیک ها و یا عفونت ها
 • کمک در کاهش علائم ناشی از اسهال یا یبوست
 • کمک در بهبود علائم بیماری سندروم روده ی تحریک پذیر
 • طعم وانیل


۹۸.۰۰۰ تومان

ناموجود

ناموجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

ساشه لاکتول نیچرز اونلی

در این محصول از دسته بندی پروبیوتیک، نفخ و سوء هاضمه و تقویت سیستم ایمنی از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

میکروب ها موجودات میکروسکوپی هستند که به گونه های مختلف مانند باکتری، ویروس، قارچ و انگل بخش بندی می شوند. در بدن انسان و همچنین در روده که جزوی از دستگاه گوارش است، هم باکتری‌ های مضر وجود دارد و هم باکتری‌ های مفید یا همان میکروب. این باکتری ها می توانند به سیستم وسیع‌ تری انتقال یابند که باعث عفونت‌ های محلی دستگاه گوارش می شوند.

این عفونت ها شامل مسمومیت غذایی و دیگر بیماری های دستگاه گوارش است که به اسهال و استفراغ منجر می شود. بنابراین حفظ یک تعادل میکروبی مطلوب با سیستم ایمنی بدن و بافت پوششی روده جهت سلامت کلی بدن، رشد و تکامل ضروری است.

ساشه لاکتول نیچرز اونلی

ساشه لاکتول نیچرز اونلی

ترکیبی از پریبیوتیک ها و پروبیوتیک ها، که عموماً سینبیوتیک ها نامیده میشوند و باعث تنظیم بالانس باکتری های روده می شود  می تواند روشی امیدوار کننده برای تغییر مطلوب میکروبیوتای روده باشد. سین بیوتیک ها در اختلالات مختلف که مرتبط با روده هستند مانند بیماری التهابی روده (IBD)، هضم غذا، اسهال و حفظ سلامت عمومی فواید ثابت شده هستند.

مکمل لاکتول نیچرز اونلی، ۱۵ ساشه Lactol Natures Only, 15 Sachets, حاوی لاکتوباسیلوس اسپروژنز و فروکتو _ الیگوساکارید که با تقویت سیستم ایمنی بدن به بهبود هضم غذا و دستگاه گوارش کمک می کند. این فرآورده به صورت ساشه بوده که قابل حل در دهان است و یا می شود آن را همراه با غذا مصرف کرد و طعم خوبی نیز دارد.

ساشه لاکتول نیچرز اونلی

ساشه لاکتول نیچرز اونلی

نیچرز اونلی Lactol Natures Only, ادعا دارد که این فرآورده می‌ تواند در کمک به اسهال مسافرتی یا اسهال ناشی از مصرف آنتی بیوتیک ها و یا عفونت ها، کمک در کاهش علائم ناشی از اسهال یا یبوست و کمک در بهبود علائم بیماری سندروم روده تحریک پذیر (مکمل‌های ضد IBS) اثربخش و مفید باشد.

لاکتول جزء اصلی لاکتوباسیلوس است. لاکتوباسیلوس پربیوتیکی است که به بازگرداندن تعادل میکروبی در روده کمک می کند. و در تعادل خنثی کردن اثرات مضر باکتری های بد سودمند است.

لاکتول حاوی اسپور های زنده ی لاکتوباسیلوس در ترکیب با فروکتو _ الیگوساکارید (FOS) می باشد. این ترکیب بقای باکتری ها به هنگام عبور از قسمت فوقانی دستگاه گوارش را بهبود بخشیده و باعث افزایش اثرات آن ها در روده می شود. نسبت مناسب پربیوتیک ها  حداکثر فایده و اثر را فراهم می کند.

لاکتوباسیلوس‌ ها باکتری های گرم مثبت سازنده ی لاکتیک اسیدی هستند که بخش عمده ای از فلور طبیعی روده در انسان و حیوانات را تشکیل می دهد. آن ها نقش مهمی در مقاومت در برابر تجمع و کلونیزاسیون برای مقابله با ارگانیسم های بالقوه ی بیماری زای بیرونی ایفا می کنند. اسید لاکتیک در کاهش پی هاش pH در روده و ممانعت از رشد ارگانیسم های پاتوژن و بیماری‌ زا موثر است.

ساشه لاکتول نیچرز اونلی

ساشه لاکتول نیچرز اونلی

لاکتوباسیل عمدتاً در روده ی باریک به سنتز ویتامین های ب B یا بکمپلکس و ویتامین کا K  کمک می کند. همچنین آنزیم های مورد نیاز در هضم و جذب انواع کربوهیدرات‌ ها، چربی ها، و پروتئین ها را رها می سازد.

فروکتو _ الیگوساکارید ها ترکیبات طبیعی از زنجیره های قند ساخته شده با مولکول‌ گلوکز متصل شده با مولکول‌ های فروکتوز می باشند. این ترکیب با آنزیم هایی مانند آلفا آمیلاز، ساکارز و مالتاز به خصوص در انسان قابل جذب نمی باشد. فروکتو _ الیگوساکارید (FOS) به شکل اختصاصی توسط انواع اصلی باکتری هایی که اسید می سازند مورد استفاده قرار می گیرند، مانند بیفید و باکتری ها و لاکتوباسیل که ساکنان دائمی روده بوده و اثرات مفیدی دارند.

امیدواریم که این پژوهش توانسته باشد اطلاعات کافی را به شما داده باشد. داروخانه دکتر دانیالی همواره تندرستی و سلامت شما را در اولویت قرار داده و میدهد.

موارد مصرف ساشه لاکتول نیچرز اونلی :

بهبود هضم غذا و تقویت دستگاه گوارش

تقویت سیستم ایمنی بدن

روش مصرف ساشه لاکتول نیچرز اونلی :

روزانه ۲ تا ۴ بسته پودر خوراکی _ بدون نیاز به آب، قابل حل در دهان، همراه با وعدهی غذایی و یا بدون غذا و یا مطابق تجویز پزشک یا دکتر داروساز مصرف شود.

ساشه لاکتول نیچرز اونلی

ساشه لاکتول نیچرز اونلی

هشدار مصرف ساشه لاکتول نیچرز اونلی :

در هنگام درمان با آنتی بیوتیک ها، رعایت فاصله تجویز حداقل ۲ ساعت با پروبیوتیک ها ضروری است.

این فرآورده صرفاً مکمل بوده و جهت تشخیص، درمان یا پیشگیری از بیماری نمی باشد.

موارد منع مصرف ساشه لاکتول نیچرز اونلی :

کسانی که به هر کدام از ترکیبات موجود در این فرآورده حساسیت دارند باید مصرف گردد.

عوارض جانبی مصرف :

عوارض جانبی و تداخلات دارویی شناخته شده‌ای گزارش نشده است. پروبیوتیک ها عمدتاً به خوبی تحمل می شوند.

مصرف در بارداری و شیردهی :

ایمنی این فراورده در دوران بارداری و شیردهی ثابت نشده است.

تداخلات دارویی :

در بیمارانی که دارو های سرکوبگر سیستم ایمنی مانند؛ Azathioprin, Tacrolimus, Cyclosporine و داروهای درمان سرطان مصرف می کنند، مصرف‌ هم‌زمان لاکتوباسیلوس، ممکن است سبب بروز عوارض گوارشی گردد.

شرایط نگهداری :

این فرآورده را در دمای کمتر از ۳۰ درجه ی سانتی گراد، دور از نور و رطوبت نگهداری نمایید.

این محصول را دور از دید و دسترس کودکان نگهداری نمایید.

ترکیبات ساشه لاکتول نیچرز اونلی :

هر بسته ی ۲ گرمی حاوی لاکتوباسیلوس اسپروژنز ۱۰ میلی گرمی و فروکتو _ الیگوساکارید ۱۰۰ میلی گرمی است.

مانیتول، مالتودکسترین، آسپارتام، طعم دهنده ی وانیل.

میزان مصرف روزانه:
ترکیباتمقدار در میزان مصرف روزانهدرصد نیاز مصرف روزانه
لاکتوباسیلوس اسپروژنز۰۱ میلی گرمNA
فروکتو _ الیگوساکارید۰۰۱ میلی گرمNA
*: درصد نیاز مصرف روزانه مشخص نشده است

**: مقدار مصرف روزانه مشخص نشده است

 

نیچرز اونلی (Natures Only) یکی از پیشگامان نوآور جهانی مکمل‌های غذایی است که محصولات تغذیه بالینی اختصاصی برای همه گروه‌های سنی، از جمله زنان و کودکان را ارائه می‌دهد. استفاده از مواد خالص، موثر و طبیعی و ترکیب آنها با تکیه بر تحقیقات علمی روز دنیا باعث شده محصولات نیچرز اونلی دارای کیفیت قابل قبولی باشند. محصولات این شرکت در اروپا، کشورهای مستقل مشترک المنافع، آسیا، آفریقا و خاورمیانه در دسترس هستند.شرکت داروسازی کیش مدیفارم که در سال 1381 تاسیس شد تحت لیسانس نیچرز اونلی (Natures Only) به تولید این محصولات پرداخته است. این شرکت در طی سالیان گذشته همواره در تلاش بوده است تا مسیر رشد و ترقی را به بهترین شکل طی نماید و به اهداف والای تعیین شده دست یابد. شرکت داروسازی کیش مدیفارم در دوران فعالیت نه چندان طولانی خود موفق شده است تا بیش از 120 محصول دارویی را به بازار عرضه نماید و از منظر سرعت رشد و فعالیتهای نحقیق و توسعه، بی شک از برترین شرکت‌های دارویی کشور بوده است. این شرکت در سال 1387 با افتتاح خط تولید انواع اشکال دارویی جامد نظیر قرص، کپسول و پلت آغاز به فعالیت نمود.

ویژگیهای محصول

وزن 62 گرم
نوع محصول

ساشه

برند

گروه

پروبیوتیک, سیستم ایمنی

تعداد

15 عدد

نوع محفظه

جعبه مقوایی

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

آبا دارو طب

3 دیدگاه برای ساشه لاکتول نیچرز اونلی ۱۵ عددی

 1. سهیل احمدی

  یک ساشه خوش طعم و با تاثیر گذاری بالا

 2. نادیا رضایی

  برای هضم غذا و عملکرد دستگاه گوارش عالیه

 3. نرگس حسینی

  وقت بخیر ارسالتون ب شهرستان چن روزه هست؟

  • دکتر محمدرضا کیافر

   با سلام 3 تا 5 روز کاری

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *