شامپو ماینوکسی لافارر معمولی 150 میل

La Farrerr Minoxi Shampoo For Normal Scalp 150 ml

ویژگی های شامپو ماینوکسی لافارر معمولی :

  • دارای اثر هم افزایی ماینوکسیدیل و کافئین در پیشگیری از ریزش مو
  • قدرت جذب تام و سریع مواد مؤثر بر روی پوست سر
  • افزایش گردش خون موضعی و تغذیه مو
  • تنظیم شرایط فیزیولوژیک پوست و مو
  • تحریک رویش مجدد تارهای مو
  • نرم کننده و درخشان کننده
  • افزایش قطر تارهای مو

۲۹۷.۹۷۰ تومان

موجود

موجود

با خرید ۴۰۰.۰۰۰ تومان بیشتر، هزینه حمل و نقل رایگان می شود.

شامپو ماینوکسی لافارر معمولی؛ مخصوص موهای معمولی و نازک

در این محصول از محصولات شامپو و ضد ریزش از دسته مراقبت مو از سایت دکتر دانیالی می پردازیم به :

شامپو ماینوکسی مخصوص موهای معمولی و نازک لافارر، محصولی است که بر اساس نیازها و مشکلات موها و پوست های معمولی تولید شده است. این شامپو حاوی پروتئین های محافظت کننده و استحکام دهنده ساختمان مو می باشند. این محصول موجب افزایش حجم و ضخامت تارهای مو به همراه تغذیه و تقویت مو و مؤثر بر فولیکول مو می باشد.

می توان گفت این محصول نسل جدیدی از شامپوها مطابق با تکنولوزی روز اروپا می باشد که به دلیل داشتن عوامل آنتی اکسیدان و محافظ، باعث تأخیر در آلودگی مجدد تارهای مو خواهد شد که براق کنندگی و خوش حالت کردن موهای معمولی و نازک را به خوبی انجام خواهد داد، PH این شامپو به گونه ای طراحی شده است که با ساختار پوست ها و موهای معمولی و نازک متناسب است.

شامپو ماینوکسی لافارر معمولی

شامپو ماینوکسی لافارر معمولی

ویتامین های محلول در آب B1,2,3,5,6,9,C,E موجود در شامپو ماینوکسی به افزایش متابولیسم سلولی و تقویت و بازسازی ریشه و ساقه موها کمک خواهد کرد و از آنها در برابر رادیکال های آزاد و عوامل مخرب محیطی مانند نور خورشید محافظت خواهد کرد. ریز مکمل های کمیاب معدنی مثل Ca,Fe,Mg,Zn,Mn نیازهای تغذیه ای و متعادل کننده پوست و موهای معمولی و نازک را برطرف می کند. در ادامه به ترکیبات موجود در این محصول می پردازیم.

 جوی دوسر :

جو دو سر موجود در این محصول ایجاد کننده لایه پروتئینی محافظ بر روی تارهای مو می باشد که ترمیم بازسازی ساقه مو را بر عهده خواهد داشت. همچنین جو دوسر باعث افزایش ضخامت و حالت پذیری موها خواهد شد، آرامش دهنده پوست سر نیز است.

 رزماری :

رزماری موجود در شامپو ماینوکسی عامل افزایش خون سطحی و کمک به تغذیه بهتر ریشه مو می باشد که دارای آنتی اکسیدان های طبیعی است، از ویتامین E قوی تر است، آرامش دهنده پوست سر نیز است.

بابونه آلمانی :

بابونه آلمانی به افزایش متابولیسم و پروتئین سازی سلولی، تقویت و ترمیم ریشه مو و تحریک رشد، ضد التهاب است و به بازسازی موها کمک خواهد کرد.

 بابونه رومی :

بابونه رومی ترمیم و باز سازی کوتیکول های آسیب دیده، نرم کننده و شفاف کننده مو می باشد. این محصول موجب افزایش خاصیت ارتجاعی ساقه مو است.

 آرموراسیا :

آروراسیا محرک ریشه مو و تقویت کننده می باشد و موجب کنترل شرایط فیزیولوژیک سطح پوست و رطوبت رسانی عمقی تارهای مو خواهد شد و نرمی و خوش حالتی موها را افزایش خواهد داد.

 رازیانه :

رازیانه موجود در این شامپو از فعالیت آنزیم 5 آلفا ردوکتاز در تبدیل تستسترون به DHT که عامل اصلی ریزش مو در الگوی زنانه و مردانه است ممانعت خواهد کرد.

شامپو ماینوکسی لافارر معمولی

شامپو ماینوکسی لافارر معمولی

موارد مصرف شامپو ماینوکسی لافارر معمولی :

افزایش گردش خون موضعی و تغذیه مو

قدرت جذب کامل

افزایش مواد مؤثر بر روی پوست سر

تحریک رویش مجدد تارهای مو

افزایش قطر تارهای مو

نرم کننده و درخشان کننده

روش مصرف شامپو ماینوکسی لافارر معمولی :

شما می توانید حداقل 3 الی 4 بار در طول هفته از این محصول استفاده شود. مقدار مناسب از شامپو را بر روی پوست سر ریخته و 3 تا 5 دقیقه ماساژ داده، در صورت نیاز تکرار کنید.

هشدار مصرف شامپو ماینوکسی لافارر معمولی :

از تماس با سطوح مخاطی و زخم های باز خودداری کنید.

این محصول فقط برای مصرف خارجی می باشد.

در محیط خشک بین 20 تا 35 درجه سانتی گراد و دور از دسترس اطفال نگهداری کنید.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات شامپو ماینوکسی لافارر معمولی :

آب، سدیم لوریل اتر سولفات، کوکامید پروپیل بتایین، کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید، دکسپانتنول، سدیم کلرید، اسانس، نگهدارنده، ماینوکسیدیل، کافئین، کراتین، عصاره رزماری، دی سدیم لوریل اتر سولفوسوکسینات، پلی کواترنیوم 10، سدیم PCA

محصولات تخصصی لافارر به پشتوانه بیش از نیم قرن تجربه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و بهره گیری از دانش روز اروپا وتوان علمی متخصصین این رشته در پاییز سال ۱۳۸۸ در شرکت لابراتوارهای بین المللی وتحقیقاتی دکتر کامکار تولید و پس از طی مراحل مختلف کیفی و تست ها و بررسی های کلینیکی در جهت رفع مشکلات و نیازهای مصرف کنندگان عرضه گردید. احترام به خواسته مصرف کنندگان، بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا و ارائه محصولات باکیفیت عالی همواره از اهم اولویت های لابراتوارهای بین المللی و تحقیقاتی دکترکامکار در تولید محصولات لافارر بوده است.

ویژگیهای محصول

وزن 240 گرم
نوع محصول

شامپو

برند

گروه

شامپو موی معمولی

نوع محفظه

بطری پلاستیکی

جنسیت مصرف

عمومی

حجم

150 میلی لیتر

کشور سازنده

ایران

شرکت سازنده

لابراتوارهای بین المللی و تحقیقاتی دکتر کامکار